Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

bobinna
4. pro 2008

uci: naše Linduš ze začátku jí pěkně ale jak se někde něco šustne tak otáčí hlavu, mlíko jí vytéká z pusy(je líná to i spolknout, co kdyby jí něco uteklo... celá maminka... 😀 ) a je po jídle no říkám zítra se uvidí mám z toho už noční můry... ale co i tak jsem vydržela dlouho že jo... ☹

laaala
4. pro 2008

možná, že je to tím, že rostou do dýlky ... tak je to takový optický klam .... doufám... no bojím se na zítra

bobinna
4. pro 2008

lis- nestresuj... teď po Nutrilonu to dožene neboj ... my máme už týden furt stejně 5630g. doufám že zítra už bude mít víc ... mlíko teče jako z kohoutku ale přijde mi že má divnu barvu takovou šedou jako vodnatou ale asi to moc zkoumám

laaala
4. pro 2008

u nás při krmení stačí, že zazvoní telefon a je to v pr ....

bobinna
4. pro 2008

taky si říkám že nemůžou pořád prdelky přibírat musí se taky vytáhnout... snad kukám zítra máme všichni nějakou akci že... 😒

bobinna
4. pro 2008

a ještě takový choulostivý dotaz 😅 používáte prášky nebo kondom? nebo bez já mám strach že zas budu v tom ale prášky nemůžu takže pláštěnku no... ale je to takový divný s tím ...

bobinna
4. pro 2008

laaala - máš v albíčku krásné fotky to jste si dělali sami nebo od fotografa? a jak ve photoshopu?

lisounek
autor
4. pro 2008

bobi: no to musela byt podivana, jak drzis odsavacku, vysavac dite a snazis se se vsim bojovat 😀

jo a jak to popisujes, my tohle jednou taky mely a bylo to v trislech, tam jak to hure dycha...ty jo a to je plisen jo?? no bylo to hnusny, uplne jako kdyz se to loupe ale za mokra (vyjadruju se jak blb 😕 )..ja myslela, ze je to opruzenina a mazala jsem to Bepanthenem a bylo to do 2 dnu pryc 😉

ouska ma porad cerveny a pres noc to vzdy zatuhne, takze to porad promazavam a kroutim..ted uz ale nebreci, tak doufam, ze to bude dobry...no ale uplne ok to taky neni...

uci: s tim kojo je to tezky me jedna dr. rikala tak ji nechte a ona si vezme az bude chtit, ale to neslo proste to cloveku neda nedat ji najist...ja mela tu trpelivost a porad jsem prikladala, jenze to neslo a pak jsem dala flasku a prisla jsem na to, ze je taky lina a ze proste vi, ze kdyz se nenaji, ze dostane flasku a ze je to jednodussi, takze tezko poradit..kazdopadne ale jedla jak z prsu tak i z flasky..jenze je to fakt o tom diteti

hmm a Prevenar chceme dat a my to budeme platit u dr. vzdy jen tu davku, takze se to da a nemusime se vydat z penez..no taky mi to prijde hodne nafoukly a reklamni tah, jenze se i bojim....to nedat!! Zitra se musim rozhodnout, ale chci prvni davku asi az v 7 mesicich, takze snad to bude ok..to jsou pak uz jen 3 davky, tj. cca 6 tisic...to se da poskladat

lisounek
autor
4. pro 2008

bobi: ja antikoncepci taky nemuzu, takze to bude s plastenkou, ale ja to taky teda nemusim, ale nechci byt v tom 😨 Jo a takovy mliko mam taky proste pruhledny a vodnaty...jen v jednom prsu, vezme si ho tak jednou denne na par minut a me to alespon trochu povoli 😔

laaala
4. pro 2008

bob .... v Gimpu tvořím 😉
Prevenar taky naočkujeme .... původně jsem chtěla hned, ale radši počkám až jak zareaguje na hexa .... já z toho očkování mám docela strach .... šmudlinka moje ... bojím se, že jí nebudu umět pomoct 😒

lisounek
autor
4. pro 2008

tak uz zeru ten kornout jsem prase 😀 mam sice vahu jako pred tehu, ale vanu svesenou 😠

laaala: taky mam pocit, ze je Kata proste dlouha najednou, takze zadnej stres 😉

bobinna
4. pro 2008

jo to je ta plíseň za mokra se to loupe ... nám na to dr předepsala mast ale nepomáhá musí se to mazat 14dní v kuse ráno-večer a nic už to máme podruhé 😒 připadám si jako hiena že ji nepřebaluju ale já přebaluju!!!

to máte docela levné u nás za to chce 9500kč to je divný že to stojí jinak ... petřík má jediný nadstandardní očko žloutenku něž šel do školky a jinak nic no uvidím... ale teď určitě ne ... holky objednala jsem dětem dárky přes net a Petříkovi to už přišlo ale Linduš ne tak mám strach jestli to vůbec do vánoc dorazí...

dneska se mě Peťa pořád ptal jestli ho zítra nedám čertům... 😀 to je hajzlík... jak si to jistí že mi bude se vším pomáhat ... to mu to zase vydrží dva dny a pak mu to vypadne z paměti ... musím mu pořídit fotky čerta aby nezapomněl...

lisounek
autor
4. pro 2008

hmm taky cekam prave po te Hexe a taky se obavam nemuzu ji videt plakat a vubec ☹ 😢

lisounek
autor
4. pro 2008

jsme se tu super sesly to uz dlouho nebylo holky to mam radost 🙂

chci se vas zeptat, co si myslite o tom, ze chci jit s Katou v pondeli do virivky na plavani kojencu?? (samo jen dle stavu po ockovani, kdyby neco tak nikam nejdu)...ale mam kamaradku, ktera vse strasne resi a ona mi dala kazani, ze to jako neni vhodny, ze je Kata moc mala a ze jestli se jako nebojim, ze tam neco chytne v te vode a ze chytne rymu pri ceste zpet (ze jako z tepla do zimy)...ja se tak tesila a ted me uplne zpochybnila ty jooo...ja s ni prece hned nepujdu ven, pockam vevnitr a az pekne uschne tak ji pak zachumlam a snad bude v pohode..no a kdyz je to virivka pro kojence od 3 mesicu a jen pro dve maminky, tak to snad cisti ne?? no jsem ted uplne rozhozena a nevim.... 😔

bobinna
4. pro 2008

a jak spí vaše děti myslím přes den Linda vydrží vzhůru maximálně dvě hoďky pak jí zčervená obličej a začně kňourat a usne ... takhle asi třikrát za den tak na půl hodiny a v noci spí od dvanácti do 8 pak nakojím a ona spí až do 12 pak zase nakojím a tak kolem 2 usíná tak do půl 3 a tak v pět zase usne tak do 6 a pak od sedmi do osmi

nemá spavou nemoc??? jsem z těch dětí úplně paf... Petřík mi nespal do jednoho roku v noci vůbec přes den málo a teď zase takovýhle spavec

lisounek
autor
4. pro 2008

bobi: 1800 za davku 😲

laaala
4. pro 2008

mně přijel manžel z práce a přivezl mi mléčnou milku 300 g ....se na to vyprdnu no a pak mám být šlank 😀 😀

bobinna
4. pro 2008

ta vířivka to netuším lis u nás nic takového není ale já bych to zkusila když máš možnost ty si odpočineš přijdeš na jiné myšlenky a pro Káťu to bude taky nový zážitek a pak uvidíš jestli se vám to bude líbit ... já bych do toho šla

bobinna
4. pro 2008

a vás 1800kč za dávku? u nás přes 3000kč a ještě poplatek za očkování ...

laaala
4. pro 2008

do vířivky bych taky zaběhla ...když je to jen pro dvě maminky 😉

bobinna
4. pro 2008

holky vy mi děláte chutě já jdu mrknout do špajzu

jo lis zkoušela jsem přidat vajíčko do těstovin a výborný tuňáka dávam taky

lisounek
autor
4. pro 2008

bobi: nastesti certa jeste neresime 😀

hele to asi o prebalovani neni, taky jsme to teda mely a ja to mazala dle sebe myslela jsem ze je to opruzenina a bylo to hned pryc..od te doby snad dobry..a taky prebaluju 😲

jo a Kata spi uplne stejne..kdyz jsme doma tak by spala po dvou hodkach dyl nevydrzi proste ....my spime od 20 hod do cca 4-5 pak jeste tak do 7-8 hodin, pak kolem 10 hodiny asi na 45 minut a pak kolem 13 hodiny spi i 2-3 hodky venku a kdyz nejdeme s kocarem, tak tolik ne, to zase tak hodku..no a pak jeste kolem 17 hodiny zase uspi tak na 45 minut..ale fakt to je asi ruzny...

Peta nespal v noci?? A do roka? Co jste s nim delali?? tyjoooo 😲

lisounek
autor
4. pro 2008

diky taky ze pujdeme tesim se jak mala 😉 kdyz ta kamaradka ma maminku jako detskou sestru u te nasi mudry, takze ji to hned poreferuje, no ale tak ja si to stejne udelam po svem...nase dr. je peclivka a vse radeji rekne, ze jako ne..no prece nebudu mit ditko jako z porcelanu a od vseho ji separovat?? 😠

bobinna
4. pro 2008

tak to máme podobné...

ne Petřík nespal do roka v noci vůbec pořád brečel... já už byla chodící mrtvola Petr(manžel) spal taky jinde
do půlnoci hlídal on já spala od půlnoci spal on já hlídala hrůza ... pak jsme jezdili po doktorech jestli není nemocný ale na neurologii zjistili že má moc energie z jídla a přes den ji nevyužije tak prostě nemá potřebu spát přestala jsem mu dávat maso a spal (taky mi to mohli říct dřív a ne až v roce) ale zase od té doby maso nejí vůbec ani uzeniny nic no

lisounek
autor
4. pro 2008

aha hodne energie z jidla ty jooo to taky existuje?? a nespal treba hodne pres den?? ono to pak je otoceny a musi se je ve dne zabavit aby v noci spali no hruza teda...jeste ze nam holky spi (tuk tuk tuk)..maso je prece potreba hmm zajimavy... 😕

bobinna
4. pro 2008

ne nespal ani přes den teda trochu jo že tak 5-6hodin ale ne v kuse třeba po 20min ... petřík se týče jídla k nám vůbec nepatří snídá ovesné vločky s mlíkem nebo musli a pod to já nemusím a taky ty zdravotní tyčinky (myslím třeba meruňkouvou v jogurtu - tu má nejraději) takže u nás na mikuláše se každý diví co mu dáváme

lisounek
autor
4. pro 2008

tak jsem to sezrala... 😖 a jeste bych si neco dala hmm asi bych mela jit spat, kdyz me se ted tak blbe usina...a Kata hrozne chropti a odfukuje, je to normalni?? nekdy mam pocit, ze proste chrape ci co ..je to mozny?? 😅 😅

jo a zitra varim po pul roce cocku 😀 - vyhoda nekojeni (ale radeji bych kojila ☹ )! Mam ale pocit, ze Kate uz nic nevadi..kapky davam minimalne a prdi jak tank proste ji to jde uz samo, coz je super 😉 a dnes normalne usinala a strilela uz z polospanku...clovek se s nima i pobavi 😀

lisounek
autor
4. pro 2008

chlapec a racionalni strava 😀 😀

bobinna
4. pro 2008

na mě vykoukla Linduška prý se už vyspinkala takže musím jít držíme noční směnu 😀 ☹ tak papa a ať nám to všem zítra dopadne na výbornou papa maminy

lisounek
autor
4. pro 2008

jo a jeste pro uci: kdyz flasku tak Avent, ma nejblize jakoby k prsni bradavce a vyber si co nejmensi dirku, aby ditko muselo tahat, my mame c.2. Ja jsem s ni moc spokojena fakt.... 😵