Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
15. čer 2010

ahoj holky jsem tu nejak jsem na konika zapomnela 🙂 máme toho ted moc, ceka nas rekonstrukce a tento tyden se musime zbalit a odjet na cele leto k nasim.. ale nevim jak to tam vse zvladneme.. nicmene budeme muset, pac zde se neda byt 😔 takze jen aby pralo pocasi, protoze tam je to trochu ledovej barak, ale pokud je hic, tak akorat parada 🙂

posledni dobou mam dost, Kata je divoka, ale to nemusim tady nikomu psat... snazila jsem se ji uz nedat dudlik, ale ona proste dela hrozny sceny a co je horsi nedokaze proste bez nej usnout.. a ty priznaky jsou hoodně podobne normalne zavislosti... skube sebou, nevi co s rukama, nohama a jako proste klizi se ji oci a neusne :(( s dudlikem pak okamzite..chtela jsem ho ted do leta odstranit, ale proste to nejde nevim jak asi jsem slaboch..

Jinak se snazim planovat stale nejake akce a obema nam to zpestrovat, jenze Katu vzdy nekde na verejnosti chytne amok šilenství a ja si to vlastne nikde nemohu uzit... dnes jsme jely vlackem do Konopiste byla to parada, ale na konci uz byla nejaka unavena a jak jsem ji rekla na neco ne, tak spustila a takova hysterie.. jako bylo tam s nami snad 20 matek a plno deti a ta se predvedla... citim se fakt mizerne, pac takhle to dopadne hodne casto uz nevim co s ni, jak s ni jednat.. na zavolani nereaguje, dela si co chce, utika mi.. kdyz ji placnu (jako ze se snazim to nedelat), tak se tomu jeste smeje... jako mam dost :((

bobinna
15. čer 2010

ahoj lis no konečně už to vypadalo že máme nové téma a já o něm nevím... 😨

holky podržte se!!! Linda si vzala vteřinové lepidlo a zalepila si obě ručky sice naštěstí ne dohromady, ale tu kůži mezi palečkem a ukazováčkem měla slepenou k sobě takže nemohla hýbat prsty ... 😢 hned jsem s ní letěla k mudře ale ta mi jen vynadala co jakože od ní teď čekám!!! tak jsem začala brečet a jela jsem s ní domů ještě mě napadl jeden kluk co dělá u hasičů tak jsem s ní k němu zajela a on taky nevěděl čím by to šlo dolů ... chudinka byla celý den protivná pže do ručičky nic nevzala 🙄 🤐 😨 fakt jsem si dneska připadala jako matka kráva největší a představte si že jsem šli navečer na dětské hřiště na skluzavku a jak jezdila a válela se v písku tak to lepidlo se celé odrolilo a ani se jí neudělali žádné boláčky! tak aspoň něco ... my musíme mít pořád něco extra už mě to fakt neba 😢

lisounek
autor
17. čer 2010

bobi to je fakt šílenýýý 😲 😲 😲 jako vy si to fakt vybíráte.. a to jako mudra nic neporadila jo? 🤐 ta je teda fakt dobra.. a kde jako to lepidlo ta šikulka nasla?? 😉 ale jako to se stane toho jeste bude ty jo... ale chapu te taky bych se citila jako totalní debil 😀

ada80
2. črc 2010

Ahoj holky koukám,že už tady dlouho nikdo nebyl ☹ Asi všechny užíváte pěknýho počasí.my chodíme každý den na zahradu Vandulka tam má napuštěný bazének tak se aspoň vydovádí a unaví 😉
jinak u nás novýho nic vlastně 26.bude mít malá 2 roky toto letí,tak přemýšlím co koupit.máte nějáký nápady co koupíte prckům k druhým narozeninám?pište mi nějáký typy ať mám inspiraci.
Copak asi lencourek?má termín myslím v srpnu,že jo?
A co Honzulka?Snad se mají fajn....
Tak se tu mějte a užívejte hezký počasí 🙂

lisounek
autor
8. črc 2010

adi zrovna to resime s kamaradkou co koupit, ze pro ty dvoulety toho zase tolik neni ☹ oni chteji koupit domecek plastovy na zahradu a pak ji ho dat do pokojicku na zimu.. taky je v uvaze kuchynka, ale tu my treba chceme az na Vanoce...Kata ted spis dostane drobnosti.. mam pro ni modelinu, pak kostky drevene.. vceliho medvidka ten jak hraje, ale to jeste nevim, zda ji dam a xylofonek... taky jsem premyslela o pianku ale ne zvirecim, ale normalnim jak hraje... ono se neco vymyslet da... pak nekdy bych rada kreslici tabulku, ale na vse je jeste cas, takze je to horsi 😝 😝

ada80
8. črc 2010

ahoj lis,není to s těma dárkama jen tak viď?vandulka totiž skoro všechno má a že by si s něčím nějak extra hrála po se říct nedá.
Taky myslím že příští rok to bud už lepší výběrteď taky jen drobnosti a hotovo.

honzulka
8. črc 2010

Ahoj holky..Jdu na vás na chvíli kouknout,než mě MM zase vyžene... 😀
Koukám,že řešíte dárky... 😉 My taky nevíme co koupit Tomikovi a hlavně aninejsou moc peníze,takže to bude něco malýho..Je to o to těžší,že je to druhý kluk a většinu věcí dostává Jeník... ☹ Ale je nadšený z motorek a letadýlka,tak asi něco v tom tématu... 😉 Ale modelínu a další drobnůstky plánuji k Vánocům,páč nebudou moc peníze,ale chtěla bych,aby toho měli víc(já vždy dávala víc dárků,ale drobných,než jeden drahý... ☹ To je moje nemoc).A zrovna ten domeček bychom chtěli pořídit k vánocům ale jako společný.. 😉 A vůbec nevím,co budem kupovat tomu třetímu... 😀
Nic není potvrzenýho,ale nějak se s tím smiřuji,že to asi bude zase kluk.. 🙄 Sice některé okolnosti by mohli na holčičku naznačovat(problémy od začátku,přemnožený vrány..atd. 😀 )Ale prostě tak....Zatím nevím výsledky plodovky,ale aby toho nebylo od začátku málo,tak mám zase nízko placentu,takže hrozí krvácení a mám nařízený klid... 😠Jenomže to moc dobře s dvěma dětma nejde.. 🤐Takže musím doufat,že brzy vyleze výš a bude už klid..Nějak mě to fakt nebaví,jak jsou pořád nějaký problémy... 😢 😠Myslela jsem si,že když už je to třetí,tak to bude pohodička a ono pravý opak... 😠Jsem hnusná,co?taky si tak přijdu,ale už chci aby byl listopad a prcek byl s námi... 😔 Teď do t oho ty hnusný vedra,kluci moc ani nejdou ven,protože mně se dělá hned špatně a moje mamka mi sice dost pomáhá,ale ven s nima prostě nejde... 😠
MM dělá pořád na baráku,takže jsem na kluky sama a Jneík se na mě zase dost navázal... ☹ Tchán má teď celý týden dovolenou a vzal si ho jeden den,když zrovna pršelo... 😝
Takže u nás je fakt veselo... 😉
Tak jsem si poplakala a zase jdu... 😉 Nemám tu nějak poslední dobou ani s kým mluvit... 😠 Moje mamka je sice hodná,ale podpora od ní není a co mě nejvíc štve,že když jí o něčem říkám,tak mi´k tomu ani nic neřekne,takže mě to už ani nebaví... 😠 Jediná tchýně mě tak nějak vnímá a pokecám si s ní,ale musím jí zase brát s rezervou.. 😉 No takže si pokecám max.s Jeníkem... 😀 Ten vyfasoval brejličky,tak je to takový inženýr... 😀

lencourek
16. črc 2010

Ahojda holky, kde jste? Doufám, že jste všechny odjely do chladnějších krajin. Já bych si to moc přála. Neustále je mi děsné horko, celý den běhám v plavkách nebo spodním prádle a sprchuju se studenou vodou, pokud mám možnost. Jezdíme se koupat k tetě do bazénu, ale jen co člověk oschne, už je zase vedro. Koukám, že opravdu už nikdo nemá sílu vysedávat u PC a psát na koníka. Nejhorší je, že předpověď počasí je stále stejná. Horko horko horko. Mám nateklé nohy (12 kg navíc je znát), potím se, ale to vám asi nemusím povídat.
Luky je občas nevrlý, ale jinak se snaží. Až na problémy se spaním je to zlato, ale v tomto počasí se ani nemůžu divit, že nemůže zabrat. Já v noci se stále převaluju a ne a ne usnout.
Honzul, plně tě chápu, taky si přeju, aby už byl konec srpna a prcek s námi. Zbývá mi ještě měsíc a půl, ale mám pocit, že to snad nevydržím. Verunka mě stále kope a občas je to až nepříjemné. Chudinka se asi uvaří. Začínám už mít strach z porodu. Tak jen budu doufat, že to bude rychlovka jako při Lukym.
Tak se držte a ať dětičky neprudí. 🙂

honzulka
19. črc 2010

Ahoj holky... 🙂
Koukám,že nakonec sem budou chodit jen těhule,páč těm je snad v tom vedru nejhůř... 😠
lencourek-ty to máš už ale fakt za pár,co?Na jendu stranu ti závidím,že už se ti blíží konec a le na druhou stranu si tedy musíš fakt v těch vedrech užívat... ☹ Já mám nadváhu sama od sebe,bříško zatím docela malý,ale i tak je mi v těch 35 hrozně... 😠Porodu se taky bojím..na jednu stranu bych rodila zase raději CS,páč jsem po něm byla brzy funkční,ale zase se bojím toho,že by do mě řezali už podruhý,aby to nedopadlonějak blbě.. ☹Taky budu rodit doufám v jiný porodnici,tak jsem z toho taky trošku nervozní... ☹Tak uvidíme...
Jinak výsledky plodovky jsou naštěstí v pohodě,tak jsem se tam tak nějak rozbrečela,ale mám pro změnu buď dvě palcenty nebo nějaký útvar mezi tou palcentou a.... (teď si nejsem jistá jestli je to čípek nebo hrdlo?fatk teď nevím...)Ale hlavně prý,že není vcestná.. 😉 Takže tak..Taky prcka pořád měřil a vycházel o týden menší,jen nožička odpovídala,tak prý bude mít asi dlouhý nohy po mamince... 😀 tak to třeba nakonec fakt bude ta holka... 😀 😀
Jsme teď týden doma bez babičky,tak si to docela užívám... 😉 Dnes první den a kluci jsou docela v klidu,tak snad jim to vydrží...Zatím je venku příjemně,tak můžem chodit ven,ale až budou zase ty vedra,tak to bude náročný... 😠
Tak toť vše od nás a ostatním přeji hezké dny a vydržet vedra co nejlépe... 😉

uci
24. črc 2010

nazdar holky, tehulkam zdar 😀 honzul mas pravdu, to horko tak vycerpava, ze vlovek nema chut ani len sa premiestnovat po byte - i ked ho mame zedebneny aj tak je tu nenormalny hic 😝 - ja by som len lezala najlepsie vo vani a som rada, ze vladzem dychat, vobec si neviem predstavit ako strasne musi byt vam tehulkam 😕 tak to skuste nejako vydrzat, pre tie miminka v brusku, ved tie asi dostavaju zabrat tiez 😖
no ale dnes uz je to predsa len lepsie, tak si snad trochu vydychnete 😉 i ked teda vonku je uz docela chladno, ale vo vnutri akonahle zavriem okno mame hned 28 stupnov, ja to proste nechapem do kedy to teplo mieni vyzarovat 😠
inac u nas nic nove - kajka stale chora (tak 2 tyzdne dobre a 2 tyzdne kasel, sopel atd. a tak stale doookola - uz ma to fakt nebavi ☹ ), stale prudi a zacina sa riadne jedovat, cele dni len prekvili, ja uz fakt neviem, ci ju nieco fakt neboli, ale u dokiny ok, aj moc som jej dala urobit pre istotu, aj ten ok, tak uz fakt nevem...a stale len ku mne - ani tatko nefici u nas... ako to mate vy holky? tiez su ditka tak strasne na vas fixovane? a ja som to pri tom nikdy nejako nepodporovala, tak neviem cim to je 😒

honzulka
28. črc 2010

Ahoj holky...Jdu v rychlosti se podělit o radůstku!!!!Dnes se pan doktor poněkud nekontroloval při opisu zprávy výsledků plodové vody k sobě do PC a nahlas řekl výsledek!!!!46 XX=NOSÍM POD SRDÍČKEM HOLČIČKU!!!!! 😵 😵 Manžel už dlouho nebyl takhle šťastný... 😵 🙂

honzulka
28. črc 2010

@uci ,holka a nemůže mít chycený ouška?Tomik je tedy někdy taky protivný,ale většinou z toho vyleze zub..Ale fixovaný na mě moc není,jde dost za tatínkem a babí...Ale Jeník je prostě mamánek do teď..Takže to je možná úděl prvních dítek... 😉 Oni hlavně mívají někdy separační krizi,což ve tvém případě,když jsi jí i dlouho kojila,tak by taky mohlo být... 😕 Jinak mě nic víc nenapadá... 😔 U nás je to tak,že mě kolikrát Tom i posílá pááá..Jako dnes když jsem odcházela do poradny,tak mi šel udělat ke dveřím pááá... 😝

lisounek
autor
30. črc 2010

Honzul tak to je krásnýýý moc ti to preji a jsem ráda, že to tak dopadlo 🙂 🙂 🙂 prodávám nějaký věci po K kdyby jsi chtěla 😀 😀 ale spiš az ty vetsi.... a vy jste to nechteli vedet z toho papiru? Jako ze pises, ze rekl nahlas vysledek 🙂))

Uci teda to si uzivas, jako K je taky protivna, ale jak pise Honzul vetsinou je to zubama nebo proste jen tak prudi a vzteka se jako das, kdyz neni po jejim a nejhorsi je, ze kdyz me necim nastve a reknu ne tak rev a neprestane dokud ji nepochovam jinak jen rev a rev a rev... 😒 jinak ale tim, ze jsme u nasich je samostatnejsi...sama si vyjde ven na zahradu...je oplocena a nemuze se ji nic stat a najdu ji jak se pase pod rybizem nebo tak 😀 😀 taky miluje dedu a to pak je mama mimo, takze vikendy je mimo moji kompetenci nema zadny respekt, pač ji kazi 😠 ale ted uz ikdyz je JEN s tatou tak nevyvadi...to v byte nikdy neslo.. dnes ji koupal a meli tam pohodu a plno smíchu... 🙂 🙂

Uci ta nemoc je neprijemna...u nas co zarucene pomaha na rymu je HEDELIX ale ne sirup ale kapky...zkus..je na odhleneni.. nebo pro deti je to snad PROSPAN s brectanem... a porad kapat a kapat do nosu a tak...

lisounek
autor
30. črc 2010

a koukam dukie uz je asi total utopena v účetnictví či co 🙄 😨

honzulka
1. srp 2010

@lisounek -lis-oni se na tý gentice ptaly,zda to chceme vědět,že doktor to ve zprávě bude mít a tudíž mi to neměli...Nevím,proč tu obálku pro něj posílali přes mě,páč on to tam stejnak už tak měl mít..Prostě asi osud nebo co... 😀 Já to v tom mým papíře prostě neměla a on jo a myslel,že já mám stejný... 😀
Jinak my dnes přijeli z domečku a mamka byla doma sama a dnes prý průjmuje... ☹ Tak se modlím,aby to balo jen něčím špatným,co snědla a neměla nějakou střevní chřipku a my to nechytli... ☹ Já už tak bojuji s nějkým zánětem,tablety jsem si nechala na domečku,takže mi pro ně zítra musím MM dojet,tak snad nebude vadit,že je jeden den vynechám... 😔

lis-plně chápu,že je Kaťule spokojená...Kluci jsou na domečku taky spokojení... 😉 Sice nad Tomikem musí být stále nějaký dozor,ale jsou celý den venku... 😉 A s těma věcma se kdyžtak ozvu...Mně se td nabídla kamarádka,že mi pošle všechny věci po jejich Rozárce,páč už další nechce a vše dostala,takže by to ani neprodávala,tak jsem ráda...Já se snažím něco klučičího házet na bazar a vydělat nějakou korunu na ty sukýnky a šatičky... 😀 To je taková změna po těch kalhotech a modrý barvě... 😀

lisounek
autor
3. srp 2010

Honzul to věřím 🙂) to bys měla fajn, kdyby ti to takto dala...ono jak jsou malinky, tak je to jedno já treba mela skoro vsechno obojetný 🙂 až co je větší tak sem tam už má více holčičích barev 🙂) i sukýnek a šatiček máme po skrovnu, protože na ni mi to nějak nesedělo..navíc nikde neposedí - není moc jako holka, takže když má sukni, tak se mi líbí, že ji má, ale je to pro ni nepraktický.. ale nějak se ji to taky začíná líbit, tak teď sháním sukýnku na narozeniny, ať je kočka 🙂 taky právě prodávám na bazaru 😕

jo a at ten prujem od mamky hlavne nic neni, to fakt není nic příjemnýho no 😨

honzulka
3. srp 2010

lis-tak já Ti kouknu na bazar... 😀 A prodáváš jen tady nebo i na MMB? 😉
Jinak mamka už je naštěsí v pohodě... 😉

bobinna
3. srp 2010

Ahojda holky, jdu vám sdělit novinku, doufám, že se nebude Lenc zlobit, ale když já mám takovou radost...🙂
dneska ve 02.10 se jim narodila holčička Verunka. Vážila 3,07g a měřila 47cm... přejeme Vám holky hodně móóóc zdravíčka...🙂

honzulka
3. srp 2010

@bobinna -krásná zpráva a moc velká gartulace holkám!!!!! 😵

lisounek
autor
5. srp 2010

Honzul zde mam minimum více na MMB 🙂)

Bobi tak to je parada 🙂 Lenče taky moc gratulujeme... at jsou holky brzy doma !! Verunka je malinka princezna 🙂

honzulka
5. srp 2010

@lisounek tak to mi musíš poslat ID a kouknu..😉

lisounek
autor
7. srp 2010

Honzul 261300 ale ted mam dost vybrano 🙂) treba se ti spise pak bude hodit neco na vetsi mimi slečnu časem 🙂) porad davam a davam 🙂)

honzulka
9. srp 2010

@lisounek už tě mám v oblíbených... 😉

lencourek
11. srp 2010

ahoj maminy, moc vás s Verunkou zdravíme (zatím ještě z porodnice). Už jsme tu nějak dlouho. Ale jelikož se Verča narodila skoro o měsíc dřív, tak byla 2 dny v inkubátoru a pak ještě měla žloutenku, tak ji dva dny svítili. Zítra ráno ji budou brát odběry a pokud dopadnou dobře, tak zítra jedeme domů. Hurááá. Už se nemůžu dočkat. Včera tu byl manžel s Lukáškem a vůbec jsem ho nemohla poznat. Po týdnu se mi zdál nějaký větší a tlustější. Netuším, čím ho doma krmí. A vůbec se mu nestýská. Odešel úplně v pohodě, jen mi řekl čau čau.
Honzul, moc ti přeju, ať vše klapne s Terezkou. Ani se nenaděješ a bude tu termín porodu. Jen vydržet. Snad už nebudou taková nesnesitelná vedra. 🙂
Mějte se všechny krásně a ať vás zlatíčka nezlobí.

ada80
11. srp 2010

Ahoj Leni,velká gratulace k Verunce a přeju Vám hlavně zdraví, a ať vám dělá jen radost.Já byla tenkrát s Vandulkou v porodnici skoro deset dní protože měla taky žloutenku a byla taky pod světlem.Tak vydrž brzo budete doma.Te´d mám v porodnici taky dvě známé.Jedna má holčičku Barunku a druhá Kačenku.jsou taky v Pardubicích.

lencourek
11. srp 2010

Ahojda Aduš, no tak to je teda náhoda. Ale se mnou na pokoji nejsou 😀 . Jo, ta žloutenka je prevít, ale už jí přestali svítit a zatím se hodnota nezvyšuje, tak to bude snad dobrý. 😉

lisounek
autor
13. srp 2010

Leni ahoj tak ted uz jste snad doma, tak at jste zdravy 🙂) a porod o měsíc dřív jo?? Ty jo no hlavně, že už byla přiměřeně veliká 🙂

Honzul Terezka je krásné jméno, taky jsem ho chtěla, ale nějak nevyhrálo 🙂) každopádně výběř schvaluji 😉

My se budeme tak za týden stěhovat do nového se tak těším už 🙂

honzulka
19. srp 2010

Ahoj holky..jdu na vás mrknout a tady to nějak usnulo... ☹ Dukie je asi vytížená,pokud jí ještě nezačala škola?
U nás nic nového,roste mi pupek,snad se za měsíc budem stěhovat,tak se těším... 😉
A uci tu taky dlouho nebyla,co?

uci
26. srp 2010

ahoj ahoj holky, uz sa hlasim 🙂 boli sme strasne rozlietane, mali sme tu svagrovcov s detmi a chodili stale po vyletoch takze som vobec nestihala vas ani skuknut, ale uz sa polepsim 😉
ale hlavne teda velka gratulacia ku vsetkym dobrym spravam! lenc a honzul - blahozelam k malym krasaviciam - tym novonarodenym aj tym co sa este len chystaju na svet
a tiez vam holkam stahovalkam (lis aj honzul) prajem v novom byvani vela pohody
no idem vas poriadne docitat, nech to rychlo dobehnem, co som vas zameskala

lisounek
autor
7. zář 2010

Ahoj holky, zašla jsem se podívat co se tu děje a ono nic moc 😲.. honzul jak se daří holka? Co těhu? A ostatní??

Poslední dobou nemám na nic sílu, jsem k.o. Káťa děsně vyvádí dne co den.. jako jinak se ale chová vzorově před kýmkoliv, takže já vypadám jako hysterka.. tchyně ji miluje, protože je tak šikovná, tak hodná a bla bla bla.. jako něco jiného je vidět ji 2 hodiny, kdy ona je v klidu a vše si užívá a něco jiného 12 hod, kdy co 5 min má záchvat řevu, vzteku, který nepřejde ani když se snažím jak chci... takže toť od nás.. mám tak živelné dítě, že každou chvíli trnu, co si provede.. v sobotu na svou oslavu nám upadla ze židle pod stůl.. nejhorší je, že jsme ani neviděli jak spadla, prostě až dole a strašně dlouho nešla utišit.. chtěli jsme na pohotovost, ale nakonec jsme ji sledovali a byla už pak dobrá :(( ale jako děsný stres... dnes zase upadla z dřevěného schůdku dozadu na prolézačce nějak na nohu, takže nemohla chodit a i tak jsem ji prostě neudržela v klidu... pak to naštěstí rozchodila.. jsem si myslela, že když je dítě starší, že je to lepší a ono nic :( kdy dostane rozum nebo tak něco??