Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

bobinna
12. únor 2010

čauky holky,

dneska máme velký den... Linduška je odstěhovaná i se svojí postýlkou k bráškovi do pokojíku...brácha spí jako špalek tak ho určo nevzbudí a já doufám že když uvidí že není kdo by si s ní hrál že taky hned usne už mě to fakt zmáhá vstávat a hrát si s ní ráno jsem tak unavená jako bych v noci vůbec nespala ... a jak mě bolí hlava no hrůza ... holky snad nejsem krkavčí máma ne??? ☹

uci: dík za radu vůbec mě to nenapadlo... jsem blbka ... tak jsem to včera zkoušela a nic z druhé strany jako ze vnitř to jde ale když už to má vylézt z ucha tak tam je jakoby blanka 😕 myslíte že už to je zarostlé? to je paráda v pondělí tam mám dovést i tu druhou takže nám zarostou obě a půjdeme na píchání mě KLEPNE!!!

honzulka
13. únor 2010

Ahoj holky..jdu na skok... 😉
Bobi-jámyslím,že by to nemuselo být ještě zarostlý,možná bych to zkusila trošku na to zatlačit... ☹ Třeba to povolí... 😔 Jinak s tou mandlí-jeník nemá ani tak kašel,jako každý měsíc žluté nudle,na které mu dávají ATB kapky.Mně doktorka na ORL doporučila Preventan Junior..Bere ho už měsíc,nedá se říct,že je úplně zdravý,nudle mu občas teče,ale průhledná a občas zakašle,ale ŤUKŤUKŤUK,zatím nic víc..Až se odstěhujeme z Ústí,chci s nima přejít k jiné doktroce a ta prý používá i homeopatika(což vlastně myslím že to Oscil je taky),takže věřím a doufám,že to bude taky lepší,páč ta naše doktorka je nic moc.. 😠 A vzhledem k tomu,že jsem na zdrávce byla na praxi na sále na ORL a zákrok viděla,modlím se aby na to nemusel.. 😢

Tak si jdem dát s mamkou kávu,než se Tomik vzbudí..Jeník jel zase bobovat s dědou,tak jsem ráda,že alespoň jedno dítko není fixovaný na mě,páč Tomík je hodně moc,nemůžu jít ani s košem aniž by tu mamce nevyváděl..Ani na balkon pověsit prádlo... ☹ Fakt hodně těžký... 😒 Snad ho to přejde.. 😉

A taky se musím pochlubit!!Chodíme na nočník!!!!Někdy to pravda nestihnem,ale často začne jakoby plakat a ukazovat na plínu a jde k nočníku... 😉 Tak jsem ráda..jen dnes pláče u čůrání,tak nevím,jestli není nastydlý,tak uvidím ještě co bude zítra a ev.pošlu moč k doktorce.. 😒 Dneska se počůral a začal plakat(já si toho nevšimla,tak jsem ho dala na nočník a on pořád říkal ble,ble a já fakt netušila..tak se mamka šla podívat po směru kam ukazoval a ona tam loužička.. 😵 ).

Tak jsem si popsala a zase mizím..Tak se tu mějte,a ať naušnička je v pohodě a děti zase spí... 😉 Mně lis napadlo jestli to nemůžou být zoubky.. 😔 Tomikovi teď lezou asi trojky a je taky hodně protivný,ale usíná dobře..

tak už vážně mizím..papa a hezký víkend všem.. 😉

lisounek
autor
13. únor 2010

bobi no krkavci mama rozhodne nejsi, jako ja se prave divim,ze si s ni vubec hrajes 😲 😕 .. to ja bych rezolutne zavrhla.. K kdysi davno mela taky takovy zachvev asi 2 noci, ze nebude spat a takovy dobry 3 hodiny radila v postylce vedle nas.. myslela jsem, ze me odvezou, ale za zadnou cenu nevyndavam... max. mliko, prebalit a konec.. oni si na to hodne rychle zvyknou a pak je clovek otrok a kor v tomto veku.. a jak to ted vypada, kdyz spi u Peti??

a ty nausnicky.. fakt myslite, ze to tak rychle zaroste? 😕 😕 a co dat nejake jine rezervni nausnicky, jen na udrzeni dirky??

lisounek
autor
13. únor 2010

Honzul jo K taky lezou trojky uz jsou malicko videt ty horni,ale spodni na sebe taky nenechaji dlouho cekat.. takovy 3tydny ted byly fakt narocny... a navic K vyvadi kazdy vecer nejen u usinani /coz je ted malicko lepsi/, ale nechce byt ani u taty dela strasny sceny.. srdcervouci rev a pak se zacne klepat uplne ztuhla a dokud u ni nejsem ja neni klid.. chteli jsme to zlomit, ze jako si zvykne, ale nejde to nevim co to zase vyvadi.. kdyz je totiz kdekoliv jinde, tak ji nezajimam a i pres den je s tatou v pohode a i s nasima a tak si na me nevzdechne, ale doma to proste dela kazdy vecer a je to unavny, protoze manza mi chce pomoci a nema sanci a je z toho hotovej, ze ho odmita .. 😒 tuli se ke me jak kdybych ji mela nekomu dat nebo tak 🙄 🙄

bobinna
14. únor 2010

čau holky, tak dneska máme třetí noc v pokojíčku... první noc holky super vůbec jsem tomu nevěřila vzbudila se ve 4 na mlíčko a hnedka spala dál až do 7 já čučela jako puk ...🙂
dnešní noc byla kapku horší vzbudila se ve 4 na mlíčko a pak si myslela že si budem hrát jenže já hnedka odešla chvíli kňučela ale pak usnula až do půl osmé ... jsem zvědavá na dnešek ale už ji spátky nebudeme stěhovat... Petřík touhle dobou už spal sám v pokojíku a ve velké posteli ...

holky já vám musím něco napsat postěžovat si ... s mojí mámou jsou odjakživa problémy co si jako malá pamatuju...a teď jak Linda po nocích řvala tak naše máma mi začala vyhrožovat že jí trápím nechávám jí brečet a že na mě zavolá sociálku, proto jsem si s ná teda po nocích hrála jenže jsem z toho už fakt k.o. doufám že kecá páč jsem z toho fakt nabudku... co si o tom myslíte vy?

lisounek
autor
14. únor 2010

bobíí ahoj jsem tu ted jsem prisla a koukam, ze jsi zde 🙂

super ze Linduska spi lepe 🙂 jsem taky zvedava, az Katule pujde.. a myslim,ze tak kolem 2 let ji dame na velikou postel...

bobi coze ?? 😲 promin ale asi bych maminku nerozdychala a poslala ji nekam to je fakt husty.. jak si muze vubec tohle myslet? asi bych se s ni nemohla ani vidat, pokud by si o me myslela neco takovyho je to podly a promin fakt to nechapu ty jsi matka a delas vse jak muzes a tohle je svinstvo a jeste horsi, ze jde o vlastni rodinu o mamu 😔 😕

bobinna
15. únor 2010

ahojky holky...🙂

lis: tak třetí noc byla parádní spala od půl osmé až do šesti pak dostala mlíčko a spala do půl deváté jupííí juchůůů

no to co jsem napsala o mámě by bylo lis na dýl ... toto je jen slabý odvárek toho co mám doma každý den... výhrůžky, výčitky, nadávky, urážky... 😒 já už prostě nemůžu, vyhrožuje že se zabije a já ji budu mít na svědomí... no prostě hrůůůza potřebovala bych asi k psychologovi protože toho je na mě už moc

holky já vám tak strašně závidím že máte mamky v pohodě dukie s ní dokonce bydlí ... to já sice taky ale radši bych bydlela na konci zeměkoule a bez ní... já mám o 200% lepší vztah s tchýní což je paradox já ji beru jako mámu a radši bych jí měla tady
ale nic necháme smutky že... no ale s Petříkem to dneska nebylo o moc lepší seknul se a vůbec nereagoval...měl číst docela těžký článek a dělal samou chybu tak jsem mu řekla že ještě jednou a může si jít hrát jenže začal řvát jak kráva, přemlouvali jsme ho že je to naposled a tak, Petr to už nevydržel a dal mu na prdel samo že to nepomohlo tak jsem ho poslala do vany a šel spát...fakt už jsem grogy když ne jeden tak druhý...

no nic nemám dneska moc veselé zprávy tak radši jdu... papa

bobinna
15. únor 2010

teda honzul s ní bydlí jsem magor... 😎

lisounek
autor
15. únor 2010

bobi myslim,ze s mamcou ted bydli Honzul..docasne... 😉 a jako psychologa si myslim, ze nepotrebujes ty, ale ona.. nebo ona spis psychiatra.. 😒 😝 nemuze te takhle vydirat... to je des...

dukie tu dlouho nebyla, ale vůbec 😕

lisounek
autor
16. únor 2010

holky kde jste?? 😔

bobinna
17. únor 2010

ahojky holky tady je nějaké mrtvo ... kde jste??

dneska jsme měli na návštěvě Lenc s Lukáškem ... tak tady s Lindulou řádili a teď už chrupčí

jinak to spaní u Peti je fakt paráda spí v kuse tak do šesti dostane mlíčko a pak ještě do půl osmé takže parádička

včera jsme odvezli i druhou náušničku a v pátek máme přijet že jí je i navléknou a zamknou aby se neotevírali tak jsem zvědavá jestli se nám to tedy podaří navléct nebo budem muset na ušní ale paní říkala že by to ještě nemělo být zarostlé že se spíš bojím zatlačit no tak jí přece to ouško neutrhnu ne??

tak pa a koukejte taky napsat ať si tady nepíšu sama se sebou... 😀

bobinna
18. únor 2010

no teda holky, kde jste??? 😨 já se tady sama bojím... doufám že jste se mi někam neodstěhovali...

uci
18. únor 2010

ahojda, holky ja tu stale tak nejak som aj nie som 😀 citma vas len nestiham reagovat, mame doma totizto nove "dieta" - teda maleho hafana a to je snad este horsie ako male dieta 😝 bud knuci jeden alebo druha, kajka je z neho sice hotova a strasne sa s nim vytesuje, ale ked zacne zavijat a dozadovat sa pozornosti, tak sa toho kvilenia zacne bat a zacne plakat aj ona, a ked ho zase zoberiem na ruky aby neskucal, tak ona zase zacne ziarlit a skuvinat a liepat sa na mna 😝 no je to o drzku
sme si s manzom povedali, ze to vyskusame (ved ke uz bude tepljsie a hafo vacsi tak pojde von k nasmu druhemu starsiemu psovi) a aspon uvidime ako by sme zvladli druhe dieta, no zatial mam pocit, ze akorat tak na tych par tyzdnov a potom sa zblaznim 😀
ale zase ked sa ma manzo vcera pytal, ci ho chcem dat prec - lebo sa mu podarilo zohnat niekoho kto by si ho zobral - tak to mi doslo luto, predsa ln ho uz mame par dni a aj mala je z neho totalne hotova takze som sa hodila na hrdinku, ze ved to nejako uz len zvladneme, ale neviem neviem holky 😝
este aby som to upresnila tak hafo je vlastne synom naseho starsieho psa (urobil si ho so susedovou fenou) cize jeden z narodenych mal byt nas ale povodne az niekedy v marci, to by sa dalo zvladnut v pohode - uz by bol vacsi aj vonku teplejsie, cize by mohol ist rovno k tatuldovi, ale takto ...

lisounek
autor
18. únor 2010

ahoj ja sem chodim kazdy den, ale nepisu sama sobe nema cenu 😀

ta dukie uz mi dela starost...

bobi jak se ma Lencourek?? proc nezajde?? 😕

lisounek
autor
18. únor 2010

jéé uci novy clen rodiny 😅

uci
18. únor 2010

no jo lis 😝 😉
a dukie podla mna uctuje, zrejme ma teraz vela roboty, tak tipujem, tiez nas mozno len cita ale nestiha napisat 😕

lisounek
autor
18. únor 2010

aha to je mozne, ale stejne vzdy si nasla casik 🙄

K uz je vzhuru hodinu a jen tu rve, vstala zadni casti napred jako fakt me nebavi ☹

lisounek
autor
22. únor 2010

holky tak ted nevim, kde je vam konec mely jsme diskusi na 4té strance ☹

honzulka
23. únor 2010

Ahoj holky..jdu jen nakouknout a málem jsem Vás nenašla... 😕 Copak,copak,i ty větší kecalky dětičky zaměstnávají??? 😀 dukie nikde a dnada se asi taky opravdu naštvala??? 😨

U nás je veselo...Tomik mi před týdnem spadl z postele(tedy MM) a hodinu na to zvracel,tak jsme skončili v nemocnici na pozorování,ale naštětsí dobrý..Jen mě tam docela vytočili,páč mi křičel u čůrání a nechtěl na nočník-utíkal mi z něho hned jak začal čůrat.A oni mi stále nechtěli vyšetřit moč,až den před propuštěním,když už jsem jim přinesla nočník s močí..No a nakonec záhadu vyřešila až sestřička na obvodě,která jen koukla a řekla,že má zarudlou malinkato tu část,co mu tehdy strávali a že to bude asi z toho..Tak jsme dostali mastičku a fialku a koupali v řepíku a jupí,už při čůrání nekřičíme a začínáme znovu trénovat nočník... 😒 A to na něj už chodil tak hezky sám... 😢 A teď jsme zase na začátku... 😢

Tak já jdu do hajan..Tomik docela špatně teď spí,každou noc ho mám alespoň jednou u sebe a vstává v šest hodin...No děs běs..Už aby měl všechny zuby venku.. 😀

Tak pa a dobrou všem.. 😒

ada80
24. únor 2010

ahoj holky dnes jsme byli na 18 ti měsíční prohlídce i když nám bude už 19 měsíců,ale to nevadí.vandulka váží 10.20kg a měří 80cm.doktorka jí chválila,že pěkně mluví,a prý že dost narostla,to se mi teda nezdá,mě připadá mrňavá.Ale prý odpovídá věku takže pohoda.Dostala posledná hexu a ani nebrečela tak se doktorka divila,že nebrečí a chválila jí.Jinak 16.března bychom měly jít na to očkování proti spalničkám,ještě nám prý dají vědět.

ada80
25. únor 2010

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli měli vaše děti reakci na hexu.vandulka včera dostala poslední a večer začala hrozně brečet a ukazovat si na nožku kde měla to očkování a prej bolí bolí tak jsem jí na to dala studenej obklad a ona usnula.Ale noc byla děsná,jakmile se tý nožky dotkla tak řvala jak tygr a pořád se probouzela a o půl pátý byla vzhůru úplně a měla teplotu,né hodně ale měla.takže jsem s ní šla po obědě ven a ona se prospala v kočárku tak doufám,že dnešek už bude v pohodě a bez teploty.
Tahle poslední hexa jí dala zabrat jinak jsme doteď byly bez reakce.

ada80
26. únor 2010

Ahoj holky koukám,že si tady píšu sama ☹ kde jste?vandulka má dneska výročí 19 měsíců to to letí.

uci
26. únor 2010

ahojda, len na skok nakukujem - marodim s poriadnou chripkou/prechladnutim ☹ tak som len vyuzila chvilu ked sa mi torchu rozjasnilo v hlave aby som zaskocila 😀
este stastie ze to tu lis a ada zachranili a temu posunuli aspon na 2. stranku 😝
ada: mala mala reakciu tusim len po jednej hexe - to som este nevedela, ze treba tie studene obklady davat hned po ockovani - preventivne, pri dalsich razoch to bolo uz v pohode, kedze som nasadila obklady na nozicky hned (pisem obklady, lebo nas ockovali spolu s prevenarom - cize do kazdej nozicky jedna vakcina) a menila kazdu chvilu aby ju to pekne chladilo, cize sa jej to nastastie nezapalilo, ale aj tak bola na to miesto par dni citliva a teplota bola tiez ale iba chvilu, stacil jeden cipok
tak verim adi, ze uz bude dobre, hlavne jej casto men tie obklady, to jej urcite ulavi 😉

a este pridam prihodu do zbierky "kazda selma poznacena": tak naposledy u nas klasicky zname privretie prstov do dveri - ale teraz to bolo riadne 🙄 mala som na male a nechybalo vela a isli by sme s malou na rontgen, ale nakoniec to vyzera, ze ma asi gumove prsty 😉 mala ich len trochu fialove na nechtikoch a spolovice cervene, i ked este aj teraz po par dnoch si ukazuje, ze ju bolia 😒 no co narobim? ked ona si ich napcha vsade mozne a takym neuveritelnym sposobom, ze vas ani nenapadne, ze by ste ich mohli pricviknut, len potom ten nechutny pocit, ked vam nejdu zavriet dvere a pozriete na dieta zaseknute bez dychu v hysterickom zachvate.... fuuu 😖

lisounek
autor
26. únor 2010

ahojky no koukam zasla ada - adi reakce na nozce bolest, zarudnutí, otok muze klido byt a je sikulka, kdyz uz takhle ukaze ze bolííí, takze dnes uz je snad v pohode.. 😉 K reaguje vetsinou teplotou.. ale vetsi a po cipku vetsinou zmizi.. ale po Hexe byla v pohode.. reakci mela na jeden Prevenar a pak na Priorix a to az 8my den 😝

uci uááá ani to nepis to muselo byt hroznéééé K si takto privrela prstik do kocarku je tam madlo,kt. se otevira takovym mechanismem a do toho ho strcila bylo to podobnééé 😒

ada80
26. únor 2010

ahoj holky 🙂 jo jo dneska už je v pohodě,už zas řádí jak čert 😀.Dopoledne byla u našich tak jsem si od ní odpočinula 😀 😀 teď má totiž nějáký vztekací období tak máme veselo 😝 😝 škodolibě doufám,že v tom nejsme sami.

lisounek
autor
26. únor 2010

adi to nejste my to mame kriticky vcelku.. do toho ji rostou vsechny 4 trojky 🙄

ada80
26. únor 2010

lis tak to si taky užíváte vid? 😝 Vanda teď vyvádí,když se má oblíkat tak začne dupat,ječet,kroutit se prostě masakr 😝

lisounek
autor
26. únor 2010

no my to mame hlavne pri usinani a obcas, kdyz ji neco zakazu... ☹ jako ale je to maximalni vztek... 😝

ada80
26. únor 2010

s tím zakazováním to máme stejný taky začne dupat a ječí jak viktorka.jinak je ale hodná 😀

ada80
26. únor 2010

lis a plácneš jí někdy na zadek?nebo co na Káťu zabírá?