Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

dnada
8. dub 2009

ahojky holky!

dneska je malej jak vyměněný 😕 Normálně spal dopoledne hodinku ,tak jako vždy,pak se mu chtělo spát kolem 11,tak sem šupla do kočárku a v půl12už spal,vzbudil se ve třičtvrtě na 3 😝 To u něj vůbec neznám,takhle vyspávat. A teď je zase v kočáru už od 6hod a spí!!! No tak spal 40minutek 🙂 ale i tak naspal jednou tolik co jindy

lis - on pohodový jak kdy🙂 já s ním chodím takhle na zahradu když je ve velmi dobrém rozmaru,jinak se mi v kočárku vzteká,protože chce šmejdit 🙂 takže když je unavený a začne se po mě šplhat a mam mam mam , tak ho vemu do kočárku a jsme chvilku na zahradě,tak dlouho jak dlouho ho to baví. Do kočárku nějaký hračky zaháknutý na gumičce aby nebyly vyhazovací😀

dukie - vínečko mám už zasazené,dostala sem od souseda a ještě mi tam něco množí ale nevím co to bude. Teď tam má nějaké okrasné dřeviny,prý se se mnou podělí až povyrostou🙂 Jak sem psala nahoře,musim něco udělat,protože bydlím v okálu a v létě tu je fakt nesnesitelně,tak abychom mohli být celý den venku 🙂
I vám přeji ať se dílko podaří 😉 Jo a propo,dobrej vtípek 😀

jinak MS sem už měla asi 4x,první sem dostala asi v půl roce a to sem v noci nekojila už od dvou měsíců🙂 jinak ovulaci mám taky hodně bolestivou,dřív sem to ani nepoznala🙂

lencourek
8. dub 2009

Lis: byl to krém: EUCERIN SUN SPF50+ Dětské ml. na opal. 150ml za 325 Kč 😉 a je fakt super

lencourek
8. dub 2009

a taky díky za tip na kočár. Tenhle máš? Jezdí dobře? Já mám trochu strach z těch dvojtých předních koleček. Jak to jezdí ve městě? Obrubáky nebo kostky? Vůbec s tím nemám zkušenost. Můj sporťák má 4 nafuk. velká kola, takže je super do terénu, proto je asi taky tak těžký.

Jej holky, vy už máte MS? Já teda ne, a vůůůůbec mi neschází. A opravdu jsem slyšela, že nejhorší je kojení a MS. Že prý je to mazec.

Dnado, to budeš stavět altán sama? Tak to teda klobouk dolů, ale asi jsi zvyklá a hlavně šikovná, že? 😀 Hlavně nemít levý ruce, jako mám já na nějaký věci.

dnada
8. dub 2009

len - no MS je úžasná,teda první 3byli jakž takž i bes bolestí(já měla hrozné křížové bolesti i před těhu první dva dny MS a o produ ani nemluvim,to sem měla čistě křížové bolesti,děs) a to druhá MS se dostavila cca za 3 týdny a další až víc jak po 5ti týdnech 😀 no pěkný bordel v tom je,naštěstí to Mářímu nevadí🙂 A když mám ovulaci,ani se nevyspim,jak mě bolí podbřišek,bolí to asi jako po porodu ,když se mi při kojení rolovala děloha,sem úplně brečela jak želva.

jinak kočár mám taky s nafukovacíma kolama,to je ta trojkombinace a golfky s těma hejbacíma dvoukolama.Ono jde asi o zvyk,mě to vždy šíleně rozhodí i u olimpie na parkovišti,jak sem zvyklá na ty gumáky tak ty plasťá ky si dělaj co chtěj 😀 a jsou takové tvrdší,s malým to víc drncá.

no nic,jdu zatopit(mám tu jen 21°to by tu ráno byla zima a pak se pustim do prádla,sem dnes vyprala 4pračky tak tu mám pěknou hromadu 🙂

no a do altánu se pustim sama,nejdřív pochytám info od známých a kámoše,co dělá se dřevem(živý se tím) no a na co nebudu stačit sama(budu potřebovat nějaký ruce navíc) budu muset někoho otravovat,aby vypomohl,přidržel a tak. Uvidím,snad se to povede,nechci nic velkého a složitého takové jednoduché a obyč 😉

uci
9. dub 2009

nazdar holky, vobec som nestihla sem ani nakuknut 😝 neviem ci som pisala ale uz som zacala na par hodiniek chodit do robotky (2x do tyzdna), takze je to o drzku 😝
no a dnes sme boli konecne na dalsom - teda 2. ockovani - a mala dost mrzuta, uz asi tyzden sa mi zda, ze nejako chrapti (sopliky alebo co) a aj mudra ked ju dnes pocuvala, tak sa jej tak zdalo, ale ze ked nemala teplotu a ziadne sopliky jej netiekli ani sa mi nepodarilo nic vysat + kukla aj do hrdla a vsetko ok, tak ju zaockovala, no a jasne, ze ako sme dosli domov tak sa jej spustilo z nosa 😠 sice iba trosku a odvtedy uz nic ale dufam, ze to v spojitosti s tym ockovanim nebude robit neplechu 😒 no a do toho este tie nase nestastne zubky 😢 proste sme teraz s kajkou prilepene, lebo akonahle ju niekam polozim tak je plac az na lesy 😝
no a pribrali sme za 8 tyzdnov cca 800g co si myslim, ze sa da, ale mudra nas zvozila, ze malej davam jest len 1x denne 😕 ze uz potrebuje viacej kalorii a mala by mat aj ranajky a aj veceru, takze dnes chcem zacat s vecernou kasickou
no holky padim, mala uz je hore a mrnci, tak snad vecer este zabludim

uci
9. dub 2009

tak holky, padam na hubu - malu som dnes nemohla pustit z ruky (teda obcas som ju pustila - striedali sme sa s manzom) a aj na rukach stale mrncala 😢 teplotu sice nemala extra vysoku (po odcitani 37,7) takze som jej nedala ani cipok ale este uvidim co bude v noci, lebo sa mi stale budi, zjavne nie je celkom ok, tak mozno by jej ten cipok pomohol aj ked nema horucku 😕 co myslite? od akej teploty davate cipok? ja som tusim niekde citala, ze az od 38 sa dava ale uz neviem kde to bolo a tak si to neviem overit 😕
no a akcia vecerna kasa bola total prepadak, absolutne jej nechutila i ked bola celkom dobra (dojedol ju potom tatino 😀 ) no ale dnes aj tak nechcela skoro nic jest, ani mlieko, tak snad to bude tym ockovanim a neskor si na nu zvykne
jo MS holky, tak tu tiez este nemam a ani nechyba 😀 tak ako pise len 😉 dufam, ze k nam teta z ameriky nepride este aspon pol roka 😝
fakt lis, ako to u teba dopadlo s tymi vyvolavackami? vyvolali nieco? okrem krasneho jara teda 😀

uci
9. dub 2009

nikto nic? tak idem rychlo do hajan, kym kajka spi, nech si aj ja nieco odspim, lebo toto bude asi tazka noc
dobru a uzivajte si zajtra s mimcami pekne pocasie 😉

lisounek
autor
10. dub 2009

Ahoj holky tak jsem tu vcera jsem mela absenci, ale pres poledne mi to nejak neslo ci co a pak no to vam popisu nize, jak jsem stravila odpoledne..no a vcera jsme museli dat dolu postylku, protoze Kata si v ni zacala stoupat a jak uz to bylo nebezpecny...vecer ji ulozim a pak koukam ona v ni stoji drzi se šprusli a to byla v pytli!!! no silenost, takze si pro jistotu stoupa vsude a dnes upadla a bouchla se do hlavicky vedle oka..chudera a ja pritom byla u ni..ach joo je rychlejsi nez blesk

ALe jeste Vam musim napsat, ja jsem vcera udelala totalni blbovinu..ve stredu vecer jsem varila rizoto a jelikoz to bylo teply tak jsem to nechala na sporaku a zapomela samo uklidit..no ale vcera mi to prislo takovy rozblemtany, ale jsem si rikala, ze jsem tam asi dala vic oleje a navic ryze se mi trosicku rozvarla (montovala jsem u toho kocarek na sportak a zapomela na ni) no a ja jsem to jedla, ale snedla jsem jen trochu bylo to hnusny nejaky..a jeste jsem si rikala, ze tohle fakt manzovi nemuzu dat, ze je to fakt nejaky rozplyzly...no holkyy a za hodku me bylo zle a volala jsem manzovi sos do prace, tak prijel (Kata nastesti spala na balkone v kocarku) no a ja s prominutim problindila cele odpo..no fujjj jsem byla uplne k.o. a pak jsem mela prujem a uplne mi bylo soufl..jenze manza musel do prace, tak ja jsem se snizila tak hluboko, ze jsem dosla pro tchyni, aby sla chvili ke Kate, protoze chudak dite v lehatku prikurtovany..no Kata rvala (my se s tchyni uz asi 3 tydny spolu nebavime), ale pak dobry, tak jsem se chvili jen natahla na kanape...no ale hnus teda fialovej..ja jsem tohle snad nikdy nezazila, jak muze byt blbe cloveku z jidla no a od svych 13 let jsem nezvracela a to ani v tehu, takze to bylo o to vic hnus...no ale dnes uz je mi lip manza me donutil vcera snist housky a colu a to mi pomohlo...takze takovy jsem tele...a dnes piju jen horkej caj a koncim..treba alespon zhubnu :o))

Tak hezky den vsem a uzivejte slunicka....no a samozrejme jak jsem byla vcera na odpis, tak jsem nic neudelala, takze zehleni plna kupa a to sem jde odpo kamoska..no ale mame pred tou prestavbou, tak to snad pochopi..tak papa

lisounek
autor
10. dub 2009

jo dukie nechci te strasit, ale pokud Tonicek takto vsude kleka, tak za chvili je taky na nohach...pocitej tak do 10 dni 😉

Jo a ja a vyvolavacky..no nezabrala ani snad ta 10tá 😒 ja proste tu sliznici nemam vubec narostlou, pry vypada jak primo po MS, tak nevim...pak jsem dostala i hormony pro narust sliznice, pry to rostlo, ale dobrala jsem a nikde nic...takze ted je posledni pokus...zase dve vyvolavacky mam v sobe to uz je tyden a kdyz nic mam zacit zase brat ty hormony..a kdyz po nich porad nic, tak uz to pry asi nechame...mam chut se na to vyprdnout uz ted a nejist to, protoze pak se potim a boli me spodek a je to k nicemu...jsem rozhodnuta jit prirodni cestou, uz mam doma Femigard 😝 dr. sice tvrdi ze je to nanic, ale ja si to nemyslim..a pry mam byt jeste rada, ze to nemam co by pry za to jiny zensky daly hmm tak to sice jsem, ale jako normalni mi to neprijde temer 8 mesicu po porodu a po 5 mes. nekojeni... 😔

lisounek
autor
10. dub 2009

jo uci a dostala jsi me s tou praci..ty joo jak to zvladas? a kdo hlida Karinku?? ja bych taky sla... 😔 ale pak bych se rada vracela domu za malou 😵

Jo a uspech Kata uz mi vypije cca 200 ml caje za den, sice ji porad nutim nebo ma piti porad u sebe a tak pocucava, ale je to uspech jeste nedavno to bylo stezi 50 ml denne a pije i obyc. vodu, coz je vubec nejlepsi 😅 no a pak ma rano mliko tech 180 ml a pak uz vlastne jine tekutiny nema..no vecer kasi, ale to se asi jako voda moc nepocita..no takze ma stezi 500 ml tekutin za den 😨

lencourek
10. dub 2009

čau holky, tak všechny zdravím a koukám, že návštěvnost se rapidně snížila v závislosti s krásným jarním-letním počasím 🙂 . Já jsem vůbec neměla čas zajít. Stále něco dělám, snažím se zase trochu víc uklidit. Ale stejně tu mám ještě žehlení atd. Prcek je stále aktivnější a když mě nevidí, tak dělá hrozné zvuky a hledá mě. Fakt mě najde už všude. Už ví, kde bych mohla být. Většinou mě najde v kuchyni, ale dnes za mnou přišel dokonce do koupelny. Je to šikula. Tahá za všechny kabely a dnes už tahal za kabely u PC. Kolínkuje rychlostí blesku.
Včera přijela moje mamka, tak jsme si to děsně užili. Nevídáme se tak často, bohužel. Ale Lukýnek měl super náladičku a tak to byl moc příjemný den.
Dneska jsme byli s manžou koukat na koupelny, už se musíme rozhodnout, jak to budeme mít zařízené v tom novém domečku. To bude dosti problém. Nevíme, co přesně chceme a hlavně, pokud vybereme špatně, tak na to budem čučet celý život. A koupili jsme golfky od Chicca. Váží jen 5 kg, takže super. Ale asi to bude jak popisovala Dnada, že chvíli bude problém si zvyknout. Sporťák mám taky s nafuk. koly a tohle má 6 plastových. Ale opravdu už jsem to potřebovala, protože chci jezdit víc do města a nebýt furt doma. Takže příští týden hned ozkouším, jak se poveze ve městě.
Uci: jak to zvládáš práci a prcka? A jak kojíš? Klobouk dolů, já bych to asi nezvládla.

lisounek
autor
10. dub 2009

leni: no ono ty kolecka jsou o zvyku..ja mam taky u normalniho kocarku nafukovaci a tyhle dvojkolecka to je neco na me se to porad vrgla do vsech stran, no ale jde to i zaaretovat..to zase jo, jenze jak je to no 😎 vy vse jde tezce...no ted ma Kata sportak z Roana a tam ma mista no vse ma nejaka pro a proti...v golfkach je chudak tip top a to je malicka..co pak ze?? no a na kostkach jsou golface silenyyy, ale zase jich uz dnes tolik neni..teda alespon u nas...no a na obrubniky dobry..ty moje gumovy jsem musela zvedat a tohle jede samo, ale je to fakt o zvyku... 😎 tak ja jdu zehlit fujj driv jsem to nestihala a to tu budu do pulnoci asik... 😖

honzulka
11. dub 2009

Ahoj holky..jdu jen na skok,než půjdu koupat,kluci dělají blbiny s taťkou.. 😎 Tak takto dopadl můj první potahovaný dort.. 😉 Žádná úžasná dokonalost,ale na poprvé... 😉 Tak hezké svátky ... 🙂

honzulka
11. dub 2009
honzulka
11. dub 2009

Tak jdu ještě na skok,než jeník usne,pak musím žehlit..Jeník jak slyší že jdu žehlitr,tak chce jít koukat.. 🙂

uci-pozdě ale přeci-s tou teplotou..Prý se mají dávat léky až nad těch 38,páč s tou zvýšenou se tělíčko popere líp samo.To jsem kdysi někde četla.. 😕

lis-MS já už mám dlouho,ale u Jeníka jsem začala taky až po půl roce a to jsem kojila pár týdnů..Tak uvidíš,třeba i těma revizema se ta děloha a hormony vzpamatovávají dýl.. 😉
A s tím pitím..Mně toho Tomík taky moc nevypije..čajík mu nejede,maximálně občas ty šťávičky a převařenou vodu jsem ještě nezkoušela,ale moc tomu nevěřím..Já mu zase moc flašku na hraní nechávat nechci,páč to všude píšou.."nenechávejte dětem na hraní..! 😕 A prosím tě,ty dáváš mlíko jen jednou denně?Já tedy zatím ještě nedávám kaši,(páč mi Tom spí hezky od 19-7,ale po posledním díle Ordinace mě napadlo,zda ho netrápím hlady.. ☹ Chtěla jsem se i zeptat doktorky,ale v pátek tam nebyla a já teď jedu na týden s klukama k mojí mamce,takže se ani nezeptám..)Ale každopádně já dávám mlíko ještě k odpoední svačině,takže ho má třikrát denně..A to jsem v pátek zjistila,že už má mít chudák 240 a já mu dělám pořád 210.. ☹ To jsem matka.. 😠 Ale teď je ten Nutrilon tak blbě značenej... 😠 😠
Tak já mizím..Kluci už spí a já se jdu dát do žehlení...ještě pak nakouknu..snad.. 😉

dnada
11. dub 2009

Ahojky holky!!!

Koukám,že i přes sluníčko jste sem zabloudili 😀 honzul ,já taky nenechávám prckovi flašku(teda netekoucí hrneček) na hraní,taky sem někde četla,že to není dobré na zoubečky.

Dneska mi malej asistoval v kuchyni,když sem si tvořila večeři 😀 Já teda tvořila na lince a malej se mi válel po nohách a tahal mě za kalhoty🙂 A samozřejmě celou kuchyň prošmejdil 😀;

Jinak já přes den makám na zahradě jak barevná,ještě tam letim něco dodělat,malej už spinká,pak ještě nakouknu 🙂

dnada
11. dub 2009

jo honzulko. moc krásnej dortík. Moc se Ti povedl 😉 Je to prostě originál !!! 😎 😉 😎

lisounek
autor
11. dub 2009

ahoj holky jdu vas jen pozdravit a poprat krasne dny a Velikonoce (ikdyz co si budeme povidat pro nas jsou to dny jako kazde jine ze? :o)) ted tyden nebudu jedu s Katou k nasim..budu vas cist na mobilu, ale prispevky psat mi nejdou, takze mam peska....:(( To byste neverily co tahnu veci a co jen Kati veci, no skoro pul domova..ufff tak uzivejte slunicka a deticek a za tyden jsem tu jako na koni a budu mit silenej abstak..nasi nemaji net...:( Lis

lisounek
autor
11. dub 2009

Honzul: dort super vytvor!! Mas pochvalu 😉 ...jo mliko ma jen jednou denne a vubec nema davku podle veku, ale ma 180 ml a staci...mame to dle mudry..dopo uz ma jogurt s ovocem, v poledne zelenina + maso nebo zloutek, odpo presnidavka, vecer kase stridam s mlikem ob den..a k tomu tak do tech 200 ml caje nebo vody vypije..a ja ji nechavam z flasky pit si sama, kdyz v ni ma vodu..pisou nenechavat na hrani, ale myslim,ze je to kvuli zoubkum...a kdyz je to jen voda, tak co se muze stat? Je roztomila, kdyz pije sama... 🤐 No a to jidlo mame mudrou odsouhlaseny, takze si stres nedelam..a myslim,ze kdyz ti spi, tak ho urcite hlady netrapis, myslim ze by si rekl..tak ja letim mejte se krasne paaa bude mi to tu chybet ☹ ☹

lisounek
autor
11. dub 2009

dnad: a jen me zajima, jak to delas, kdyz malej spi a ty jdes ven mas chuvy? popr. jake?? jsem nad tim tuhle premyslela, jak jsi psala, ze jdes jeste myt auto..jdu na zmrzlinu paaa 🙂

dnada
12. dub 2009

lis - chůvy mám,ale nepoužívám je,šíleně v nich praská a malýho to budí,nastevřu si ventilačku a auto parkuji pod okny takže ho slyším,když se vzbudí 😉

jinak makám jak o život na zahradě,už sem přesadila jahody,vystříhala kus ostružin(planých) Celou shrabala .Zítra budu muset posekat zahradu,jen nevím kam s malým ☹ No snad se nebude bát a vydrží na mě chvíli koukat. A pak ještě chci udělat záhonek na řekvičky a hrášek,tak snad to nějak ztihnu🙂

dnada
12. dub 2009

lis - chůvy mám,ale nepoužívám je,šíleně v nich praská a malýho to budí,nastevřu si ventilačku a auto parkuji pod okny takže ho slyším,když se vzbudí 😉

jinak makám jak o život na zahradě,už sem přesadila jahody,vystříhala kus ostružin(planých) Celou shrabala .Zítra budu muset posekat zahradu,jen nevím kam s malým ☹ No snad se nebude bát a vydrží na mě chvíli koukat. A pak ještě chci udělat záhonek na řekvičky a hrášek,tak snad to nějak ztihnu🙂

jo a ještě sem zapoměla,dnes sme byli na návštěvě u známých v Tachově,no ona je to taková moje druhá rodina. Byli tam na návštěvě jejich příbuzní,babička,bratránek a kamarádka mamky Volfové.Celkem nás tam bylo 10lidí a jedno 7mi roční dítě. A malej se na všechny culil a výskal jako o život 😀 Všichni z něj byli unešený,že se vůbec nebojí(já ovšem také,dnes byl úplně úžasný) 🙂 V poledne sem ho nakojila ,on usnul a chrněl téměř do 2hodin 🙂 Všichni se smáli,když sem přenášela spícího mrňouska do kočárku spinkat 🙂 Byl jak hadrová panenka(taková už trochu moc velká) . A dnes i v autě ani nespal a celou cestu zpět domů si se mnou povídal a usmíval se. Dneska byl fakt úžasné zlatíčko 😎

Tak holky,půjdu do postýlky,teda nejdříve do vany a pak padnu za vlast,sem úúúplně KO.

Přeji Hezké Velikonoce a sluníčkové dny 😉 Pa pa

dukie
12. dub 2009

Ahojte holky. Tak jak trávíte Velikonoce? 🙂

lis: No tak to je teda otrava. 😝 Ale tak snad se tělíčko umoudří a začne konečně dělat to, co dělat má. 🙂

honzulka: Dortík se Ti moc povedl, jsi veliká šikulka! 😵

dnada: A Ty jsi taky veliká šikulka, že takhle hezky zvládáš práci na zahrádce. 🙂 Já jsem ráda, že doma občas zvládnu bez pomoci manžela naklidit nebo něco ukuchtit... představat, že budu s prckem ještě zušlechťovat zahrádku... když mi chvilku na jednom místě nevydrží - platí to i pro kočárek... nejdřív chvilku sedí a kouká, pak začne kňourat, tak ho položím, dám mu flašku s pitím, on vypije tak 50 ml a usne u toho... pak necelou hoďku spí a je vzhůru a už v kočárku být nechce. 😝 Mamku napadlo, ať ho tam zkusím dát na kolínka, to trošku zabírá, klečí, drží se ručkama kočárku a kouká, co kde lítá... ale to všechno platí jen pro jízdu. V zaparkovaným kočárku nefunguje vůbec... 😝 Takže zahradu si s dítětem fakt neumím představit. Zítra jedem s manželem k našim. Chceme začít se stavbou té pergoly... vůbec nevím, co si počnu s dítětem... asi to bude dělat spíš manžel než my dva společně... 😝

Holky, jdu sníst nastrouhanou mrkvičku s jablíčkama - honila mě mlsná zrovna na tohle, ačkoli jsem to leta neměla... 😀 A pak asi půjdu spát, mám za sebou 3 náročný noci, kdy se mi Toníček budil prakticky po půlhodině... 🙄

Krásnej večer. 🙂

dnada
12. dub 2009

dukie - většinu dělám když malej spinká(teda na zahradě)a když se vzbudí a je v dobrém rozmaru a chce si povídat a koukat na maminku,tak si dodělávám to co sem dělala když spinkal 😉 Ono to jinak nejde. Doma uklízím teda když je vzhůru,líbí se mu vysavač,takže za mnou leze když vysávám a křičí,chce ho překřičet 😀 No,dneska ráno sem si šla umýt hlavu,malýho sem nechala v obýváku a najednou na mě huláká mezi dveřma v koupelně 😀 A rovnou si to namířil do ložnice a už mi kramařil pod postelema 😀 Jinak nevím,jestli sem to už psala,ale třeba ho i bavilo na mě koukat,když sem utírala a myla skříně v ložnici😀 Ležel na posteli a upřeně na mě zíral a přímo zkoumal co to dělám 😀 A včera v tý kuchyni,to byla taky sranda.Vykramařil zavřenou sklenku od marmelády,a začal jí honit po kuchyni 😀 Sem se mu smála.

Jo a mám nové zjištění. Když nechci aby něco dělal,nebo aby něco nebral,tak mu vůbec nic neřeknu a nechám ho,jen stojím poblýž,kdyby náhodu se něco zvrtlo a nechám ho kramařit a zatím ho všechno zajímá jen chvilku,ale jakmile řeknu nech to ,ne to nesmíš,to se nepapá ,tak už toho vydrží provokativně i hodinu 😀 takže sem přestala zakazovat,a když nechci aby něco sebral,sem prostě rychlejší a vezmu mu to bezeslov a on se ani nerozčiluje 🙂

a jinak teda sem koukala,se mi příspěvek částečně zdvojil,se omlouvám,asi chyba v Metrixu 😀 😎

A už jdu do postele,bolí mě celej človíček 😉

dnada
13. dub 2009

Tak holky,zahrada je posekaná !!!! 😎 Sice sem to dělala na 4x,ale malej na mě vydržel koukat vždy nějakých 20minut,tak sem to docela dobře zvládla. Máří koukal a křičel na mě a chudák pes lítal kolem kočáru a štěkal 😀 Je to brouček 🙂

lencourek
14. dub 2009

ahoj holky, tak jak po velikonocích? mě teda vůbec neberou. Ale manžu jsem s malým na pomlázku vyhnala. Tak něco vykoledovali od příbuzných, co bydlí ve stejné vesnici. Jinak hlásím, že Lukýnek už asi 4. den hačá sám. Normálka leze, hraje si a najednou si sedne a v sedě si hraje s něčím, co ho zrovna zaujalo. A má už fakt výdrž. Ani nepadá. A snaží se opírat o věci. Asi chce stát na nožkách. Je to šikula. Včera jsem s ním pekla bábovku. Furt se mi pletl pod nohama.
honzul: krásnej dortík a s těma lentilkama to vypadá moc moc pěkně
dnado: jsi šikula. ale nepřehánej to tak. ať se úplně neodrovnáš. však se to nezblázní, když to bude udělané o pár dnů později, ne? 😉 ale chápu, že to chceš mít rychle za sebou. To já se taky raději zabejčím a makám jak šroub a pak mám klid.

dnada
14. dub 2009

ahojky len - nebuj, já sem zvyklá být zapřáhlá v práci i 18hodin denně 😉 Ale teď je to malinko jiné,to musím uznat 🙂 Ale práce tu mám opravdu hrozně moc a strašně málo času,být na to dva,tak můžu dělat o polovinu méně,takhle bohužel musím dělat za dva,abychom se měli dobře a měli to tu hezké a bezpečné 🙂

Dnes sem si udělala odpoledne volno,makala sem jen do 1hod,pak návštěva u kamarádky,má 13ti měsíčního uličníka,tak si s Mářím hráli. No,hráli,spíš si brali hračky,osahávali si navzájem nožičky,vlásky,ouška 😀 Sebča se už konečně Mářího nebojí a dnes se dokonce nechal pochovat i ode mně a to je co říct,on je takový ustrašánek bojavý😀 Ale Máří ho pěkně školí,křičí,ječí,držkuje a povídá a Sebíkovi nezbývá nic jiného než to vydržet a už i bez pláče a bez náruče maminy🙂

Jinak Velikonoce a jiné mě vůbec nebere.Pro sebe nic dělat nemá smysl a pro malého to bude ono,až bude větší 🙂

Jinak mě dnes ještě čeká prádlo,nádobí a vytřít,vysála sem ráno. Tak snad mi neupadnou nožky,hrooozně bolej,sem si udělala vycházku do vsi,to jsou celkem 2km a dala sem si je takovou hoodně rychlou chůzí,takže sem domů dorazila pěkně splavená,poněvadž do vsi to je z kopečka,ale zpátky,to se dá šlápnout slušně 😎

dukie
15. dub 2009

Ahojte holky. 🙂

Já koukám... a nestačím se divit, jak to tu všechny zanedbáváme. 😝 Ale chápu, venku je krásně, takže se snažíme být s prckama venku, že? 🙂

Já musím Toníčka pochválit, když si tu na něj vždycky stěžuju... dneska jsme totiž spolu byli na sociálce podat přehledy za minulý rok... a on byl naprosto úžasnej. 🙂 Celou dobu způsobně hačal v kočárku, jukal na paní za přepážkou, culil se na plný kolo, hrál si s mýma deskama, celý mi je ožužlal 😀 ... a já zvládla pak vyřídit i podatelnu a zajít si nafasovat formuláře evidenčních listů... no prostě dneska dopoledne to bylo dokonalý miminko. 😀

lis: Měla jsi pravdu, pořád si ke všemu kleká a opírá se nahoře o ručky... a jak má jen příležitost, tak se snaží postavit. 🙂 Zatím mu to moc nejde 😀 , ale trénuje to svědomitě. 🙂

lencourek
16. dub 2009

ahoj holky, včera jsem s prckem vyrazila do města na celý den. Bylo to super. Lukýn spokojeně koukal z kočárku, a já si zařídila potřebné věci a ještě jsem si to užila. Koupila jsem mu do golfek slunečník, jinak to nešlo, protože nejsou otočné a sluníčko svítilo docela nevhodně. Večer jsem byla pěkně unavená, možná víc, než mimi. Nožičky bolely....
Dukie: je fakt, že návštěvnost klesá díky hezkému počasí. Ale zítra se má už pokazit...
Lukyn se snaží taky postavit, ale zatím mu to nejde. Ach jo. To bude pádů...

Krásný den

lencourek
16. dub 2009

jo, krásný den, nám začal už v 5:30. A od té doby prcek furt brblá a stěžuje si. Ach jo. To bude den. 😠