Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

honzulka
6. kvě 2009

No ono se hlavně vždycky líp radí druhým,než sám sobě.. 😖

lisounek
autor
6. kvě 2009

presne 😉

honzulka
6. kvě 2009

No tak Jeník mi nakonec neusnul... 😠 Takže prýma odpoledne přede mnou-je vždycky k večeru dost protivný..Ale jdeme pak k sousedce,tak se tam alespoň zabaví..u náís je totiž fakt hnusně... ☹ Tak se už vzbudil i Tomík..tak to bude taky dobrá nálada..Tak mizím..
Jen už rychle..u Jeníka mi po téměř roce lítání k doktoprce kvůli suchým nožičkám v bilinkářství diagnostikovali atopický ekzém.. ☹

lisounek
autor
6. kvě 2009

honzul: chjoo tak hlavne ze vite uz co to jee 😔

mame novy fotecky jeste pred nemoci ...

honzulka
6. kvě 2009

lis-jenže já měla tohle podezření celou dobu.. ☹ Jenomže manžel to moc nechtěl slyšet(hlavně ta opatření) no a Mudr.nám to nepotvrdila a na kožním nám řekla,že má jen přesušenou pokožku.. 😠 No hlavně jsem zjistila,že mu nejvíc vadí takové ty klasické granulované čaje(ne dětské,ale normální pro dospěláky,které nám doporučila sestra na obvodě).. 😠 Takže mu je už nedávám,koupila v bylinkářství dětský bylinkový,někdy udělám normální ovocný.. 😉
Fotečky jsou úžasný... 😵 Kačka je fakt kouzelná a hlavně mi na těch fotkách fakt nepřijde tak drobná.. 😉 Já Tomíka nestíhám ani fotit.. 😒 Dneska řádil pořád v postýlce,že ani nemohl po obědě usnout a moc toho pak nenaspal.. ☹ Teď už něví o světě.. 😅 Holky,jak dáváte jídlo?Tedy hlavně v kolik kaši a ještě potom mléko?Kdy?Já totiž Jeníkovi dávala tehdy jen kaši a pak už nic,ale po čase jsem zjistila,že měl mít ještě takovou II.večeři.. 😕

lisounek
autor
7. kvě 2009

Honzul ja vim, uz jsi o tom ekzemu psala je to silenyy 😔 hlavne, ze jsi zjistila co mu vadi a budes se moci tomu vyhnout 🤐.

Jinak Kacka opravdu trochu klame telem, jinak je drobna jak pirko.. 😉 ja fotim kdyz mam cas a nekdy taky vubec..no a ted i natacim na kameru, z toho pak manza dela ty videa a videoklipy..ted chystame dalsi, takze uci tes se budes mit od Karinky opet tak 5 minut klidu 😎 😉

A vecer davam kasi hned pred spanim a II veceri neresim...prebrala jsem si to tak, ze ta druha vecere je kdyz ji deti vyzaduji, tj. kdyz se vzbudi, dam mliko jako dnes v noci byla vzhuru kolem 1 hodiny, tak jsem ji dala...ale ne pokazdy nekdy ji staci voda a spi dal a to uz poznam, kdyz nezabere a pobrekava ma hlad...Vidis Jenicek byl bez II vecere a jaky je to chlapak 😵

honzulka
7. kvě 2009

Ahoj holky..kluci usínají spolu a dnes celkem klidně,takjdu na Vás zase mrknout,než půjdu něco upéct manžílkovi k svátku.. 😉
lis-ani nevím,že jsem se tady o tý vyrážce už rozepisoval-omlouvám se.. 🤐
Prosím tě,a v v kolik hodin jíte?Já mám druhý dítě a jsem jak začátečník,ale Jeník měl touhle dobou už plnou pusinu zubů,takže po odpoledním mlíčku dostal půlku rohlíku a vydržel do večeře(i když-usínání jeho byl docela problém a časem jsem zjistila,že když mu dám večeři kolem půl šestý a po sedmý mlíko,tak je klidnější,tak kdo ví.. 😅 ).No ale Tomíkovi dávám jen tak v půl čtvrté mlíko a koupu tak v půl sedmý a pak dostane kaši? 😲

honzulka
7. kvě 2009

lis-pěkná nová fotečka..taky bych ji už mohla vyměnit.. 😀 Jdu něco najít.. 😉

lisounek
autor
7. kvě 2009

Honzul Kata svaci kolem 15-16 hodin...to ma presnidavku nebo mliko..ale vic ma to ovoce..a pak vetsinou po koupu tu kasi..tj. tak ta 19-19:30 podle toho v kolik a jak svaci..nekdy mezi svacou a veceri dostane jeste nejake ty kukur. krupky.. 😉 ale ted ma po te nemoci vykrmnu, takze pridavam nekdy davku mleka nebo tu presnidavku..po domluve s mudrou..pak se uvidi, asi jak si rekne..uz to neresim, kdyz ma hlad klido namicham mlicko a je to 😵

lisounek
autor
7. kvě 2009

no vidis take nove foto 😉

honzulka
7. kvě 2009

lis-tak to máme stejné,akorát že já mu dávám ke svačině mlíko a pak taky ty kukuřičné křupky a někdy mu dám kousek chleba na broušení.. 😀 No ale vydržet do půl sedmé je výkon.. 😔 Nedávám ho už spát po svačině a taky po večeři většinou padne a má půlnoc(jako teď..) 😵 😵

lencourek
8. kvě 2009

ahoj holky,
je super, že se Kátě daří už lépe. Doma je doma, že? 😉

honzul: je mi líto, že máte ten atop. ekzém. Všude slyším, že je to něco "špatného", ale vlastně ani nevím, jak se to pozná a hlavně jaká opatření jsou nutná? Luky má občas taky nějaké suché místečko. Mohla bys písnout, malinko info, jak se dá poznat ten atop. ekzém? 😅

bobi: sejít se můžeme klíďo prďo skoro kdykoli 😀 . Je to kousek, tak přifrčím autíčkem a je to. Hlavně, aby bylo dobré počásko a nepršelo. Tak spíš si urči, kdy se ti to hodí. Vlastně když se to tak vezme, tak můžeme během celého dne, protože kojit můžu kdekoli a sváču mu vezmu sebou. Takže je to v poho. Vyspí se v kočárku, takže není co řešit. Aspoň mi ukážeš Choltice, byla jsem tam jen na úřadě a na poště. 😉
Doktorku máme ve Svítkově. Dr. Cupalová, je to taková babča už asi 20let po důchodě 😀 , ale fakt je to tam příjemné a chodí tam všichni odtud. Kam chodíte vy?

Jinak dnes od rána jsem gruntovala a to ve velkém. Už to bylo potřeba. Manža se staral o prcka venku (světe div se, že taky chvíli se staral on 😠 ) a já jsem uklízela. Takže zase žádný odpočinek, ale aspoň, že už to mám za sebou. Už peru 4. pračku, protože nám týden nefungovala. Tak se mi prádlo docela nakupilo, ale dnes to krásně schne. Jen to žehlení... fuj ho.

Přeji krásný prodloužený víkend 🙂 🙂 🙂

lencourek
8. kvě 2009

stále nikde nikdo? 😨

lisounek
autor
8. kvě 2009

Leni taky mam zehleni snad 4 pracky..a nemam na to sil.. ☹ od te doby co jsme se vratily z nemocnice, tak Kata v noci fakt blbe spi nevim cim to je prevaluje se a budi se, stoupa si kleka si a rve 😠 vyzaduje dokonce i mliko, coz nikdy nebylo..vzdy jsme krmily az tak kolem 6 hodiny rano a ted se vetsinou kolem 1 hodiny vzbudi...mam pocit ze jsem porad vzhuru..vysvetluju si to tim, ze snad dohani tu ztracenou energii nebo tak nejak 😝 😨 a ja dnes vubec nemam naladu 😢

uci
9. kvě 2009

ahojda holky, lis a kacka vitajte doma, konecne - ze jo? 😉 doma je doma 😝 kacenka urco teraz dohana tu stratu, ked toho tolko chudatko vykandila
jo a tesim sa na nove videjka 😅 dufam, ze bude tiez taky dobry podmaz ako na tom prvom, ono to fakt super dotvorilo celu atmosferu k tomu videu 😉
my to vecerne jedenie mame tak, ze okolo 18:30-19:00 je kasa, potom kupanie a okolo 20:00 este kojim a ide sa spat no a za take 3-4 hodky je cica zase hladna, este stale kojim aj v noci, ona ma proste taky rezim, ze si vzdy len trochu cucne, trochu sa naje ale zase castejsie, ja uz by som sa tak rada vyspala aj dlhsie ako 4 hodiny 😝 kupila som teraz tu kasu na dobru noc tak skusime, ci to nezaberie
honzul: s tym atopakom je mi to luto 😖 ja mam tiez take podozrenie u malej uz od narodenia co mala cele licka stale cervene a take suche miesta na kozi, ale tiez nam to nikto nepotvrdil a licka su zatial dobre kym sa ja vyhybam urcitym jedlam (tak snad to bola iba alergia?) a suche miesta krasne zmizli po asi 2 dnovym mazanim tym zelenym johnsonom (a to som na J&J pocula dost kritiky ale mali ho aj v porodke tak som to skusila a fakt to zazracne á hlavne skoro hned zmitlo 😕 )
tak uvidis, trebars sa to nakoniec este moze vyvrbit predsa len ako ta sucha pokozka 😔
holky, mne tu tiez caka za chrbtom plna vyprata pracka ale nechce sa mi ju ist ani vylozit, nieto este zehlit uz vyprane 😝 lebo to by som najprv musela dat zo susiaka dole to co mi uz vyschlo a mne sa taaaaaak nechce

honzulka
9. kvě 2009

Ahoj holky..
Manžel jel s jeníkem na výlet a k babce,tak jsem doma sama s Tomíkem a on je zatím docela zlatíčko,takže já stihla umýt okna,vyměnit záclony,vyluxovat a teď jsem se najedla,on pěkně spinká a já trávím,tak jdu kouknout na Vás.. 🙂
leni-já nemyslím,že je to něco jo špatného,ono tím atopikem se nazývá mi přijde hodně exemů...Já měla sama něco podobného a musím říct,že se mi to dělalo od té doby,co jsem jednou jedinkrát měla sprchový gel od Johnsna..trvalo to několik let,kdy vždycky na podzim se mi osypali ruce-jsou to také suché fleky,já i teď Jeník má třeba průměr i 5 cm.. 😢 Dělá se to především sezónně podzim zima a na jaře to pomalu mizí..Já se toho zbavila úplně až teď po porodu Tomíka,jinak jsem to fakt měla každý rok.. 😠 No a Jeník to má taky od té doby,co jsem omylem koupila J&J mýdlo.. 😠 😠 A právě že nedoporučují u atopiků koupele(hlavně ne v pěně),ve vodě trávit co nejméně času,promašťovat a neměli by takové ty ostré potraviny jako jsou jahody a asi i kiwi apod.No ale u nás jsem zjistila,že to má opravdu z toho čaje!!! 😠 😠 Takže fakt raději sáčkový čaj nebo z bylinkářství,než ten granulovaný a pozor na koncetraci Ibišku.. 😢 Od té doby,co jeníkovi ten čaj nedávám,tak má ty nožičky lepší,až skoro čisté.. 😉
uci-J&J měli u nás v porodnici taky a i přs to,že já s ním nemám opravdu dobrou zkušenost a sousedce se po něm malá taky osypkávala,tak jsem slyšela i že někomu vyhovuje..Záleží to asi na tom tělíčku. 😉 Mě to taky láká si něco od něj z tý zelený řady koupit,protože to i moc hezky voní,ale bojím se a arději zůstanu u Nivei.. 😉

No a jak jsem tu s vámi řešila tu naší zelenou stolici,tak normálně od té doby,co dávám Tomíkovi víc jíst,tak nám zhnědla.. 😵 😎
A s tím žehlením jsem na tom stejně.. ☹ Asi mě to zítra nemine..Manžel jde spát s Jeníkem a já budu žehlit.. 😨

lencourek
9. kvě 2009

čau maminy, strejda vyvez našeho prcka a tak mám chvilku kouknout na vás. S manžou máme momentálně tichou domácnost. Dnes vařil a byl děsně nervní a tak nějak si to na mě všechno vylil a ještě se cítí uraženě, že jsem ho prý buzerovala. No, to je drzost. 😠
Dnes přijede můj taťka, tak jsem ráda, že po dlouhé době uvidí Lukýnka. A taky mi přiveze autíčko. Koupil si nové a tak mi dá k dispozici Felicii kombíka. Tak jsem ráda, že budu víc mobilní, protože dosud jsem jezdila s manželovou Octávkou a stále jsem měla o ni strach 😅 . Protože na další auto bychom těžko měli, když stavíme a máme na krku hypotéku.
Dnes jsem opět vyprala dvě další pračky, ale na žehlení opravdu nemám sil. Včerejší prádlo dopadlo tak, že jsem vytřídila co je nutné žehlit, a co ne. Takže to bylo tak 20/80. A hned mi bylo líp, když jsem viděla tu menší hromádku před sebou na žehlení. Spousta věcí se žehlit ani nemusí, když se šikovně pověsí. 😀 😀 😀

honzul: tak dle tvého popisu mám pocit, že Lukýnek to má asi taky. Na rukou má už asi 2 týdny červenou vysušenou pokožku. Ať to mažu jak mažu, stále to tam má, i když v menším. Mám pocit, že se v autě nějak divně zapotil, když byl děsný pařák. Co na to používáte?

honzulka
9. kvě 2009

leni-my teď máme nějakou mastičku z bylinkářství pro atopiky..ale dříve nám zabírala i nivea krém a Lipobase,ale ta je myslím na předpis

honzulka
9. kvě 2009

leni-našla jsem tu naší mastičku na netu..Tato to je..http://www.prozdravi.cz/bio-karite-atopikderm-b...

lencourek
9. kvě 2009

honzul jsi zlato 😉

laaala
9. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás po dlouhý době pozdravit .... nějak na koníka nemám vůbec čas, jsme skoro pořád venku a teď jsme si vymysleli, že si postavíme domeček, tak lítáme kvůli hypotéce a stavebnímu povolení 😕 no těším se, že vypadneme z toho hnusnýho Kladna 🙄
lis, návrat z nemocnice ??? Copak se dělo ??😕 ... tak to musím dočíst trochu zpět, abych byla v obraze ...
koukám, že rozebíráte atopák ... my jsme s tím taky bojovaly, měla na kolínku a na kotníčcích suchý místečka, ale už je to celkem ok. Byly jsme objednaný do Motola ( od února ) , ale nakonec jsem to zrušila, protože nám to skoro zmizelo ... samo... přestala jsem to řešit. Doktoři mi dávali různý masti, ale připadalo mi, že se jí ta pokožka pod těma mastma jakoby dusí, tak jsem koupila takovej lehkej krémík Panthenol a jednou za dva dny jí máznu a je to ok. Koupu v Oilatu, žádný pěny raději nedávám. Jinak mám pocit, že všechny takovýhle projevy na kůži, doktoři označí za ekzém a hotovo
... jinak prádlo na mě taky čeká ... a moc se mi do toho chce ... manžel mi do světlýho Adélčinýho oblečení hodil tmavou ponožku a Adélka má luxusní maskáčovou kolekci ... no, kopla bych do toho

honzulka
9. kvě 2009

lencourek-já ani nevím,zda nám teď pomohla ta mastička nebo to vysazení čaje.. 😒 Tak snad Vám to pomůže.. 😉
Jinak já si dnešek s Tomíkem moc neužila-manžel se varcel s jeníkem dříve,jelikož se mu dvakrát řádně pozvracel. 😠 Sám z toho je nešťastný ještě teď,tak jsem mu ani nic neříkal.. 😠 On s ním jede pomalu celý den v autě,neudělal přestávku,aby se mohl proběhnout a ani mu nekoupil nic k jídlu.. 😠 Když už se poprvé pozvracel,tak mu koupil sušenky,dal mu jogurta a džus(kdo by se z toho znovu nepo.. 😠 😢 ).Ale po návratu domů už byl jeník v pohodě,ale nechala jsem ho raději na dietě.. 😖 Tohle jsou pro mě opravdu ty nejhorší okamžiky,když jim něco je.. 😢 😢 Budu nervozní celou noc,jestli nebude zvracet.. ☹
Tak zase mizím ho uspat..Tak papa 😉

laaala
9. kvě 2009

... teda chudínek Káťa ... jste si užily, tak doufám, že už je ok 😉

dnada
9. kvě 2009

Ahojky holky!!!

Lis – musím říct,že sem si až teď přečetla zážitky z nemocnice.Chuděrky obě ☹ občas jsou některé sestry ale i doktoři napřeshubu!!!

Dukie – sem si přečetla jak to máš doma s manželem a musim upřímně říct,že v tomhle směru sem strašně ráda že sem sama. Na milování si ztěžovat nemůžu,milence mám,sice se vídáme málo,ale za to si užíváme úžasný milování. A jemu spíš vadí,když řeknu jjá ,žes e necítím sexy,že jsem tlustá . řekne že on to tak nevidí a přitulí si mě. Jo to dělá strašně moc.

Honzul – s tím atopákem to je fakt moc nemilé ☹

jinak jídlo u nás následovně. Kolem 4té ráno kojim,v 6kojim,v 7kojim,v 8 bílý jogurt s přesnídávkou(cca 200ml) pak jde spinkat(někdy spí půl hodiny jindy 3) ,vzbudí se,nakojím a dostane kukuřičnou křupinu nebo nějaké ovoce(banán,hrušku,jablíčko,vše syrové), v půl 1 oběd(masozeleninový příkrm cca 200-250ml).Ve 2jde spinkat a většinou spí do půl4 až půl5,v 5 bílý jogurtík s přesnídávkou(opět cca 200ml),mezi 6-7 hod kaše(no té sní asi 5lžiček,takže nula nula nic)někdy před koupáním jindy po koupání. v 8 dopostýlky,někdy s kojením jindy bez. Když bez tak se budí v půl11nakojím a spí do 4 do rána, když s kojením,budí se v 1 ráno a pak ve 4 atd. Jo a od tý doby co dostává bílý jogurt vůbec mi nejí samotný přesnídávky tak mu je musím míchat do jogurtíků 😀

Jinak mi konečně začal baštit jídlo s kouskama. Chlebík,rohlík atd baští hezky i sám 🙂 nO zachvilku mu začnu vařit,už to nebudu muset mixovat a tak. Tak sem zvědavá jak udělám přechod ze skleniček na vařený.No pomalu to holt budu míchat aby si zvykl.

V úterý jdeme na 10ti měsíční kontrolu ,tak sem zvědavá kolik kuliferda přibral,na dýlku má cca 76cm,to sem ho jakžtakž změřila. No jinak pořád ještě nečtvornožkuje,ale kleká si na kolínka čím dál častěji a pusunuje se na ploucí podlaze velmi zajímavě.Má obě nohy skrčené,takže je načtyrech a taháje naráz pod sebe a zase dozadu.... no šoupe se na místě obounož 😀 tak snad už brzo vykročí,lumpík. Za to teda krásně stojí a pokouší se o krůčky ,jo a pořád nesedí,prostě ho to nebaví,musí se pořád hýbat. Pronásleduje mě i na záchod 😀 A to jak vidí že tam jdu ,okamžitě nabere směr a radostně piští a maká o stošest aby tam byl co nejrychleji,pak nakoukne a stráášně se směje 😎 😀 je to kulišpín,no.

A ukecanej je až až. Spojení "hele bába" miluje... mama,tata,deda,ňam... nééé ,brečí ají (když chce spinkat) a už moc dobře ví kde má hledat,když s eho zeptám kde je pejsek,maže do koupelny(hafina tam má hadr a spí tam),kde je čičí,maže ke vchodovým dveřím,a plot sem mu dala baravný větrník,tam zírá pokaždé jak se přiblížíme k oknu atd. No je to hroznej vykuk a vůbec se mnou nechce být doma ,miluje nové cizí lidi 😎

Tak všem dobrou noc
a hezké další dníky

dukie
10. kvě 2009

Ahojte holky. 🙂 Příspěvek bude krátký, jsem tu jen na skok. Koukám, že s ekzémem v tom nejsme sami...

Toníčkovi se udělal asi před měsícem a půl takový malý flíček na hrudníčku, těsně pod krčkem. A asi 14 dní si tam byl a nic nedělal. Ale pak se to najednou během 2 dnů rozlezlo, takže flíčků už tam měl 5... Naklusala jsem k paní doktorce, ta nám dala mastičky Imazol (antimykotikum) a Fucidin (antibiotikum), obojí 2 x denně. Tak jsme mazali. Přestalo to být rudý, bylo to po těch mastičkách spíš takový tmavě růžový, ne tolik "vystouplý" oproti ostatní kůži. Ovšem zůstalo to tam. Po vysazení mastiček se asi za týden vytvořil další maličký flíček. Tak Vám nevím... doktorka nám doporučila ještě jedno "mazání" z lékárny, ale je to bez receptu, ještě jsem nezakoupila a nevyzkoušela. Každopádně mě maličko překvapilo, že to víc neřešila... 😕 Nikde jinde na tělíčku to naštěstí nemá, jen občas se mi zdá, že se mu to dělá na spodním i horním víčku pravého očka. Ale to hned druhý den zmizí. Tak Vám nevím...

Kosmetiku používáme od narození stejnou - Sebamed, resp. na koupání jen vodu a mýdlo "bez mýdla" - dětský syndet právě této značky. Vždycky měl pokožku nádhernou (a na zbytku těla stále má). Nic dalšího nepoužíváme. (Když byl maličký, používali jsme ještě tělové mlíčko téže značky po koupání, ale to už tak 5 měsíců nedáváme.)

Jo a taky jsem se Vás chtěla zeptat, jestli některé z Vašich dítek nemívá občas takové jakoby "kruhy" pod očima. Prostě pod spodním víčkem směrem od kořene nosu ven světle modro-fialovo-červeně zabarvenou pokožku (teda vypadá to spíš jako barva z podkoží, prostě jakoby tam měl takové lehké modřiny či co). Paní doktorka v nemocnici v lednu řekla, že je "pobledlý" a dělali mu test mj. i na železo - byl v pořádku, chudokrevný prý není (teda nebyl v lednu...). Ale přiznám se, že mě to malinko děsí, protože občas to tam má... a rozhodně to nemá souvislost s horší či lepší noci (co do buzení, spánku atp.), takže z nevyspání to asi není... 😒

uci
11. kvě 2009

ahoj holky, este sme sa zabudli pochvalit - vo stvrtok sme boli na prevazeni a uz mame 7750g 😅 takze za 4 tyzdne sme pribrali vyse pol kila - takze nas dokina pochvalila, jupiiii
no a to mam pritom pocit, ze mala nejako vela nepapa (len rano ovocnu vyzivu, na obed tak pol flasticky - cca 100g - zeleninky s masom a vecer tak polovicnu porciu kase) a samozrejme medzitym kojenie (tak 5-6x za 24 hodin - ale to tiez len tak par minut, skor asi od smadu), tak ale zjavne jej to staci 😉 to len ja by som ju najradsej bugrovala a bugrovala 😀 ale uz ma konecne trosu buclate licka ako sa na spravne mimco patri, tak mam aj ja radost 😀

dukie: kruhmi pod ocami nemavame - ale mari sa mi, ze to moze suvisiet s nejakou chorobou len si neviem spomenut s akou - nechcem strasit - to rozhodne nie, ved ani neviem nic blizsie, tak ma prosim neber moc vazne, len to bolo proste prve co ma napadlo ked si to spomenula 😉 ale ved niektori ludia to maju aj normalne, ze maju take viac vpadnute oci 😉

holky a este jednu otazku: davate mimcam uz aj kusok nejakeho chleba alebo rohlika? ak ano, tak po malinkych kuskoch alebo taky vacsi nech si ho zuzlu?

uci
11. kvě 2009

tak mi to nedalo dukie a pozrela som tie kruhy a vraj mozu byt sposobene zlou zivotospravou, alergiou, dedicnostou alebo aj tym atopickym exemom kde su vraj typickym priznakom

dnada
11. kvě 2009

ahojík uci - tak já mrňouskovi dávám chlebík nebo rohlík jak po kouskách tak i třeba malou patku na užužlávání,akorát ho musím pořád hlídat,kdyby náhodou vdechl drobek tak ho otočt na bříško aby se neudusil ,protože všechno jí nazádech. Jo a dávám přírodní kukuřičný křupiny,ty jísám a má hroznou radost že může baštit sám 😎

lisounek
autor
11. kvě 2009

ahoj nejak nestiham musim vas docist vsechny a tak jen kratce Kata uz je v pohode..do stredy mame jeste karantenu tj. nesmime mezi deti ale jinak ven chodime, tak fajn 🙂 zatim se mejte krasne a snad jste si uzily vcerejsi den matek haha 😀

lisounek
autor
11. kvě 2009

juhůů jen jsem zahlidla laalu no to je co rict, tak jdu docitat 😉