Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

dnada
13. pro 2009

uci - každýmu to jde někde jinde 😎 A třeba já to dělám tak,že jeden si uplácnu těsta,za den tak dvě a šoupnu to zabalené ve folii do lednice a pak večer nebo druhý den to teprv rozválím a peču. Malej pravidelně,jak mám zadělaný ruce,už mě tahá za triko a chce se podívat co to dělám 😀 A jakmile se rozsvítí trouba,už do ní koukkám a mňam mňam. 😀 A víš,mám tu psa a občas sem pustím kočku,takže malej se zabaví tím,že tu nahání kočku po bytě nebo otravuje pejska,tak já v klidu můžu třeba psát sem něbo dělat cokoli jiného jako uvařit nebo napéct. Ale vánočku atd budu muset dělat večer,až bude chrnět,to se těsto nedá dát napozději. A ještě jedna věc,malej je zvyklý odjakživa si hrát sám.Občas donese nějakou hrací hračku a chce pustit písničku(většinou ty natahovací na šňůrku,to sám nezvládne sám). A dostal kostičky,takže ted staví kostičky na sebe ale častěji je tedy rozsype a pak rozháže pocelém bytě,to aby se maminka nenudila a měla co sbírat 😀 Ale třeba vytřít,to je akce na 3hodiny.Na jednom konci posbírám hračky a on mi na druhém vyháže skříňku s oblečením,než uklidím oblečení zpět,vyháže mi skříňky v kuchyni a pořád dokola. No takže jak kousek někde uklidim,hned to musim setřít a takhle pokračuji po celém bytě. A toje o nervy. Jak ale stojím u linky,ví že bude nějaká ňamina a i vydrží,jakž takž než to udělám.Ale taky ne každý den. Prostě podle jeho nálady 😎

JInak nakoupené suroviny mám už cca 14dní až tři týdny,vždy když sem šla nakoupit pečivo a tak přikoupila sem strouhaný kokos,dvě mouky,oříšky,máslo,heru,cukr atd.

dnada
13. pro 2009

jo a to ani nemluvim o tom,že oba s prckem sme nachcípaný,malej má už °14dní rýmu a já od úterka taky pěkně chcípám,asi sem podchytila anginu,jenže si stejně nemůžu přes den sednout natož lehnout,jelikož jak si to dovolím,malej se na mě vrhne jako saň,tak uklízím a peču 😎 A léčím se za pochodu. To budu nachcípaná celou zimu 😒 Ale co nadělám ,že 😉

lisounek
autor
13. pro 2009

holky ja nepecu nic 😝 😀 co blaznite? cukrovi Vanoce nedela 🙂 my to beztak nemusime a jen to lezi na stole a matlat se s tim, tak to delam hodiny ani me nehne...udelam jen Vanocku na tu se tesim to je pro me vyzva ostatni nee beztak neco malo dostanu od mamči 😵

dnada
13. pro 2009

to by mě zajímalo co dělá vánoce když ne to všechno okolo jako výzdoba,cukroví,dárky,stromeček a pohádky(pro sebe vyjímám pohodu a klid u rodinného krbu jelikož tu rodinu nemám ale i tak se nestresuju a dělám vše v klidu a pohodě)

sem sama,rodiče vidí jen vnuka,na mě si ani nevzpomenou. Ke mě z rodiny nepřijede ani noha jak je rok dlouhý,to sem jezdí ''cizí'' lidi,známý a tak. To mám sedět na prdeli a brečet? Protože vy i když máte problémy,pořád máte manžele a rodinu? Já mám hovno. Aspoň takhle vím,že sem něco platná a potřebná a už dělám cukroví pro 4lidi,protože oni nemaj čas

uci
14. pro 2009

jj dnada, s tym suhlasim, ze to vsetko okolo to su vianoce - aspon teda pre mna - cela ta atmosfera uz od adventu, vymyslanie darcekov, chystanie ozdob a aj tie kolace - akorat teda, ze ja aby som sa nestresovala tak ich urobim len 2 druhy a ostatne pokupim... a o to ide, aby si kazdy tie pripravy na vianoce spravil take prijemne ako mu to vyhovuje (ja - 2 druhy kolacov, lis - vianocku, dnada - to ani nespocitam 😀 ) hlavne, ze sa tym nestresujeme a uzivame si tu atmosferu, no nie?
ja sa zase trochu viac chytam tej vyzdoby a musim sa pochvalit, ze som si vyrobila okrem adventneho venca aj veniec na dvere a girlandu na stenu 😵 takze toto je zase to moje prave orechove, to ma bavi viac ako to pecenie, i ked ako hovorim, tie kolace podla mna tiez patria k tomu, cize na nieco sa snad hecnem 😉

dnad: a tu chorobu radsej preliec = aspon sa fyzicky nenamahaj, ked uz ti prcek nedovoli zalahnut, ono s tym nie je sranda, ked sa to prechodi - zistis mozno az za par rokov, ked budes mat zrazu problem napr. so srdieckom, alebo reumaticke problemy 😕

laaala
14. pro 2009

ahoj holky,
uci, žasnu nad časem tvýho příspěvku 😅 ...
holky, jste šikulky ... já mám zase výzdobu letos mizernou, protože Adéla by mi to tahala bůhví kam. Takže jsem se zmohla jen na věneček na dveře a příští týden snad přibude i umělý stromeček a půjdu si do lesa pro nějakou tu větev, aby nám to tady aspoň vonělo 🙂
souhlasím s uci ... dnad ... koukejte se vykurýrovat a odpočívej taky trochu ...

Ta zima venku je hnus, co 🙄

uci
14. pro 2009

laaala: 🙂 ja tiez nad tym zasnem, ze tolko ponocujem, ale jednoducho ten cas co by som mala len pre seba mi strasne chyba a da sa to len ked zaspi mala aj manzo, vtedy si povybavujem veci co potrebujem, trochu posurfujem a tak... 😉 no a niekedy to takto pretiahnem a potom som na druhy den nepouzitelna 😝 ale proste sa od toho pc neviem odtrhnut, lebo toto este treba a tamto a to pozriet to najst....
jo a inac zima - ved to je fajn, ze konecne prisla, ved je december, no nie? aspon vymrznu bacile 😀

lisounek
autor
14. pro 2009

dnad ja jsem psala o cukrovi ne o pohadkach, vyzdobe, stromecku atd..je to kazdeho vec, ja myslim ze Vanoce jsou hlavne o tom klidu a ze se sejde rodina a tak..a to jidlo to vse kolem je jen "navic", ale jako muj nazor 😉 ja nikomu prece pečeni neberu urcite to ma neco do sebe a treba jednou taky zacnu, ale ted mi to proste prijde zbytecny...a dnad tebe jsem se vubec nechtela dotknout, samozrejme kdyz te to bavi a delas to rada, tak to je jedine dobre a opravdu Ti to neberu... 😒 a kdyz to zvladas, mas jen muj obdiv, ale nemusela bys byt prosim tak vztahovacna!! 😔

uci
14. pro 2009

lis a uz si nasla ten pravy nekapajici hrncek? 😅 som ti tam do tej tvojej temy napisala pri akom sme skoncili my ale som zvedava, ci nemas aj nejake ine typy? 😨 ja sa totizto momentalne borim s problemom ako tie flase napratat do tych termoobalov 😠 zatial bez uspechu, teda aspon do tych co su s polystyrenom, tam proste tu flasu nedostanem 😖

dnada
14. pro 2009

uci - tak věnce na dveře a andventní věnce a další ozdoby jako vánoční kytky ,ozdobný koš ,ozdoby na záclony a tak to mám hotové od prvního adventu 😀 😀 😀 a jinak už sem toho přechodila tolik,mám stíny na plicích,už 3x sem přechodila nevědomky zápal plic. Víš ono je těžké se nenamáhat.Každý den vynosím do bytu ze sklepa cca 10kýblů se dřevem,ob den vytírám,denně vysávám ,nádobí atd.takže i taks e nezastavím . A bohužel protože chodím,nemůžu léky jako takové,takže nás oba léčím jen přírodně,medem ,homeopatiky a čajíkama. Nic jiného mi bohužel nedoporučili ani v lékárně ani když sem volala Dr.

laaala - když já sem moc velký nezmar,nebaví mě se flákat,sem ve svým živlu když můžu makat. A už to neni tak hrozný ,dva dny sem si odpočinula a třetí sem tu lítala od rána od 8 do druhého dne do rána do 1... no má to smysl? to raděj makám pořád stejně každý den.

lis - promiň jestli to vyznělo vztahovačně,ale tak sem to nemyslela. Jen sem řekla ,že k Vánocům jako takovým patří právě to vše okolo i to cukroví. Nic víc. A právě ta rodinná pohoda mi chybí,možná proto to vyznělo tak blbě.To je totiž to jedinný co mě strašně mrzí,že si svátky zase probrečím sama doma ☹ Tak raděj budu makat,pak na to tolik nemyslím,víš. Tak se na mě nezlob,občas něco napíšu tak jak to vůbec nemyslím 😖 Už raděj mlčím 🤐

lisounek
autor
14. pro 2009

dnad jo to je jasny 😒 😢 ja to chapu...

uci pouzivam babylove z DM a jako super...ted uz premyslim pomalu o tom s tim brckem K pije bravurne z brcka, ale taky lita s hrnkem po byte, tak se bojim, aby si to nepichla do oka nebo tak...je to akčnák 😅 a ven do termoobalu nedavam..kdyz jdu, tak uvarim teplou vodu caj pridelam a ono to vydrzi akorat na tu chvili...do termoobalu se tezko neco vejde hmm 😝

lisounek
autor
14. pro 2009

teda od babylove ten Nuby hrnek uplne kecam 🙂

uci
14. pro 2009

jj lis, ked mne prcek nechce pit caje ani nic ine, len cistu vodu, tak to by bolo divne ju zohrievat, cize musim vymysliet nejaky termos lebo inak si zase uzenieme kasel ako minule ked som malej dala vonku napit studenej vody 😝

dukie
14. pro 2009

Ahojte holky. 🙂

Vy jste toho teda zase nakecaly... jeden aby tu strávil věčnost, než to dočte... 😀

Potřebuju nezbytně poradit... jakože ty Vánoce... tak dárky... 😀 Jsem zoufalá... nevím, co pořídit letos mamči. Už je to starší paní, na módu, kosmetiku a šperky není... koupila jsem jí jako maličkost chňapky do kuchyně... ale nevím, co dál. Taťka dostane medovinu a nějaké ty léky na klouby... ale s mamčou (diabetik, kardiak) fakt letos nevím.☹ No a podobnej problém je strejda (cca 70 let). Chci mu koupit dálniční známku, ale mám strach, že si ji koupí dřív. 😒 Jinak houbaří a taky v létě cyklistikuje (ale nijak zvlášť, s ohledem na jeho věk - ale je docela v kondici)... napadlo mě něco na kolo, ale nevím, nevím... myslím, že ho má vybavený docela dobře. No a na houby... žije většinu roku na chalupě... a všechno tam má. Tak fakt nevím. 😕 Poradíte někdo? Pište cokoliv, co vás napadne... klidně i zdánlivý blbosti... třeba mě zachráníte... 😀

lisounek
autor
14. pro 2009

dukie a co digitalni vahu?? mozna by si mohla i vazit potraviny, kdyz ma cukrovku a navic v kuchyni se to fakt hodi..ja ji letos kupovala tchyni...

a pro strejdu nema treba rad vino? Ja loni kupovala tatkovi takovou tu sadu na vino jako otvirak, zatku a to vse v takove darkove krabicce drevene..vypada to moc efektne..nebo treba nejaky nuz jako kapesni, ale taky prodavaji v peknem baleni 😉

dukie
14. pro 2009

lis: No víno atp. právě dostává jednak každej rok, druhak tohle si letos vzala na starost moje mamka. No a ten nůž by mohl být dobrý nápad, ale zase jsem z toho taková celá nesvá, páč strejda je puškař (jako člověk, co umí dělat zbraně) a ještě pořád jezdí pracovat - dělá servis (nastřelování, opravy atp.) v prodejně zbraní, střeliva a jiných loveckých potřeb... takže se bojím, že nějakým nožíkem se mu těžko zavděčím, páč to tam má všechno z první ruky a rozumí tomu až moc (jakože výrobci, kvalita, použití...). 😖 No je to s ním prostě komplikovaný. V létě jezdívá na kole (což mě v jeho věku udivuje, ale fakt to zvládá výborně), ale to má jako na potvoru taky vybavený. 😝 Napadl mě cyklistickej dres - jakože takový to tričko, co dobře odvádí vlhkost od těla a tak. Ale to zase nevím, jestli by v tom ve svým věku nevypadal spíš směšně... 😀

lisounek
autor
14. pro 2009

dukie urcite neee vsak je to dobry ten dres a jako pro cyklisty v kazdem veku super vec 😉 to me mrzi moc jsem ti nepomohla... ☹

dnada
14. pro 2009

uci - já sem si jednou koupila v obchodáku neperlivou vodu ve flašce,má takový zpětný ventil,takže prostě neteče. A dělá to i Kubík,je to půl litrová láhev. Malej mi pije teda všechno i ovocný černý čaj ,bylinky ,vodu ,mlíčko moje i sunar...Jinak malej umí pít i sám z hrnečku(teda pobryndá se tojo,když mu to nepřidržuji,ale zvládne to z plastového kelímku i sám) a už baští i vidličkou a jde mu to.

dukie - a co se prostě zeptat,co by se jim hodilo? Já tohle řeším takhle přes rok,ptám se co potřebují a tak no a pak podle toho nakupuji. Letos tedy mamka dostane bardury do kuchyně a dečku do obýváku co sem uháčkovala,babi velkou dečku do ložnice,teta taky dečky ... tátovi ještě něco koupím, malej dostane pejska od Fisher prince,taky musím ještě koupit. JInak nic kupovat nebudu. Původně sem chtěla nějaký maličkosti dát bráchovi pro dítě,ale jelikož je to takovej zmetek,že mi ani nenapsal,že už ta jeho skoro před týdnem porodila,vykašlu se na něj. A tím mám dárky uzavřený.

uci
14. pro 2009

dukie: pre strejdu co by cyklistu ma napada cyklomapa okolia (dnes uz z toho robia celkom pekne knizky so vselijakymi zaujimavostami) alebo strejdu co by dochodcu by mohli potesit nakupne poukazky do nejakeho blizkeho hyperrmarketu (to snad dnes uz poskytuje hadam kazdy vacsi supermarket)
a pre mamcu riesim podobny problem a asi to vyriesime s predplatenymi masazami, kedze zo zdravotnych dovod na ne aj tak teraz musi chodit, tak by si ich aspon nemusela platit, ale myslim, ze taky nejaky relax by mohol potesit kazdeho

inac, dnes uz sa kajka najedla takmer sama - lyzickou 😵 len dufam, ze rychlo vycibri techniku lebo sa mi nechce ju kompletne po kazdom jedle prezliekat adrhnut celu kuchynu 😝
holky, aj ti vasi prdolovia tak neskutocne loudi jedlo ked sa chcete najest vy? ja z toho budem uz mat snad zlcove kamene, co vkuse musim jest v strese a vreskote a radsej si nakoniec nedam nic, aby bolo ticho 😖

dukie
14. pro 2009

dnada: Já se ptala. Ale oba zarytě mlčí. 😀 Z mamky dnes vypadlo, že třeba kredit na mobil... to byla jedna z možností, která mě taky napadla - to se hodí vždycky. 🙂 Ale strejda je prostě zapeklité téma.

Před chvílí mi kamarádka poradila takovej ten barometr na stěnu, jak jsou třeba dva nebo tři zlatý budíčky zabudovaný do dřeva. To by, myslím, mohlo projít. 🙂

A ta cyklomapa, jak píše uci, by taky nemusela být špatná. Sice tam strejda tu chalupu má už přes 20 let, ale na kole jezdí teprv 2 roky, takže ty cyklotrasy určo zas tak dobře nezná. 🙂

Ty masáže mě zase napadly pro tchýni, která má fakt odrovnaný pohybový systém... (prodělala těžkou boreliózu, má velkou nadváhu, málo se hýbe...), jenže zakopanej pes je v tom, že by ji na masáže nikdo nedostal. 😝 Ale já bych si takový dárek rozhodně nechala líbit. 😀

No holky... všem Vám díky na nápady, rozhodně jste mě popostrčily. 😵 Budu to muset v týdnu konečně pořešit. 😵 A když Vás něco napadne, klidně to pisněte. Jste zlatíčka. 🙂

Jo a ještě chci říct, dnada, že jsi strašlivě moc hodně šikovná, že zvládáš takhle hezky dělat dečky. 😵 A pokud vím, tak občas i něco prodáváš... tak jestli neznáš, mrkni na www.fler.cz , dá se tam bezplatně zaregistrovat a prodávat... berou si provizi z prodeje, ale je únosná (ve srovnání s provizí, jakou si berou běžné kamenné obchody...). Já se o tom dozvěděla teprve nedávno, ale už jsem prodala pár svých výtvorů ( http://www.fler.cz/zbozi?uid=46070 ). Na zbohatnutí to není, ale KKD (Každá Kačka Dobrá). 😀

dnada
15. pro 2009

uci - já když jím ,tak malej jí s emnou a to klidně před tím měl svojí porci 😀 A nebo jím ve stoje u linky aby to neviděl když odběhne 😀 Je to komedie,ale já se tím nestresuju. Ale řeknu jedno,čím je starší,tím je nervoznější a řve jak pavián než jídlo nandám,sedí už v křesle a řve na mě jako bych se flákala či co 🙄 A to mě dokáže vytočit víc než když mě tahá za kalhoty a chce taky ham.

dukie - děkuji za odkaz,určitě kouknu . Zatím jich zas tolik do prodeje nemám teď sem je dělala spíše jako dárky,abych nemusela nic kupovat. Ale určitě máš pravdu KKD 😎 😝 😀

uci
15. pro 2009

tak musim nieco napisat - aby mohla laaala zase zasnut, ze som o takejto hodine znova tu 😀 - ale tym sa nechvalim, aby ste si nemysleli 😉 je mi jasne, ze je to uplne uletene, ze tu brousujem namiesto toho aby som spala 😒
ale teraz mi nejde spat lebo som totalne napalena, som studovala, ako to u nas bude od noveho roka s rodicakom, maju ho totizto zvysit - konecne! - z terajsich 164 euro na 256 euro, a tak som sa tesila, ale po dokladnom prestudovani som bola hned umiernena ... lebo za
1. je to len do 2 rokov dietata, co mi uz vela nezostava (a potom je vyska do 3 rokov zase len tych 164 euro) a za
2. zrusili uz absolutne moznost akejkolvek prace popri RD 😠 ☹ cize musim teraz zvazit, ci radsej neostat v starom zakone (ze by ma teda ako posudzovali podla neho), kde boli mozne aspon dohody o vykonani prace ale na zvysenie tym padom mozem zabudnut ☹
no proste mam toho zase plnu hlavu a urcite zase dalsiu hodniu nezaspim ☹

dnada
15. pro 2009

ahojik uci - takhle výhodně pracují vlády asi úplně stejně. U nás zrušili některé poplatky v bankách a bynky si vzápětí vytvořily poplatky nové za úplně jiné věci. Takhle pracují asi všechny vlády stejně, '' vymyslí '' něco co by mělo lidem '' ušetřit'' ale je to jen naoko . To vůbec nemluvím o daňové změně co tu provedli mylsím předloni. Mělo to být výhodné pro obyčejného člověka,nakonec je to výhodné pro lidi s příjmem nad 18tis čistého. Ani se Ti nedivim že nespíš. Já teď taky špatně spím nebo lépe pořád přemýšlím a občas mám pocit že nespím vůbec. Trochu starosti,trochu nervoza a tak. No však sem sem psala taky dnes ráno a spát sem šla asi kolem 3tí 😖

dukie
15. pro 2009

Ahojte děvčata. 😵

uci: No připadne mi to celý na hlavu... podle mýho by se to mělo nastavit nějak "spravedlivěji"... jakože třeba vydělej si, kolik umíš... a rodičák se bude krátit, až si vyděláš... co já vím? Např. víc, než činí průměrná mzda před 2 lety (z podobné logiky u nás např. vychází výpočet soc. a zdrav. poj. u OSVČ). To by mi přišlo logický. Rodičák je sociálním přídavkem, takže by ho měli dostávat rodiče pečující o dítě, kteří nemají jiné příjmy. Pokud si chtějí přivydělávat, fajn, stát by je v tom měl podporovat (už kvůli tomu, že zůstanou pracovně aktivní a návrat do zaměstnání bude snažší a stát tak nebude mít další nezaměstnané...), ale pokud si vyděláváš "dost", tak fajn, ale rodičák Ti pokrátíme, páč by to bylo jakési zneužití sociální dávky, páč vyděláváš hodně, tak nejsi socka. To by mi přišlo logický. Ale zkázat rodičům při rodičáku jakékoliv příjmy (snahy o práci), to mi připadne na hlavu. 😠

dnada: Heleď, nejsem politicky založená... nehlásím se nikam, ale vzheldem k tomu, že jsem ekonomii studovala a sleduju občas, co kdo dělá... tak bylo jasný, kdo si polepší, když vládne pravice. 😎 Ono je to docela logický... do jaké "cenové" skupiny oni patří, že jo... bohužel, základní ekonomický poučky nezvládají... když roste HDP, daně se nemají snižovat 😀 , ale naopak se má stát snažit dostat z toho v tý době co nejvíc (tím neříkám zvýšení daňovýho zatížení, to se nesmí zase přehnat, ale snižování daní je dost mimo...), aby umořil co nejvíc dluhů... No a tohle, bohužel, naše pravice nepochopila a udělala úplnej opak (v zájmu to bylo... ale v zájmu státu asi moc ne...). Naopak se daně mají snižovat v době krize, pomůže to nakopnout ekonomiku...

Ale to sem moc nepatří... jen že jsi mě tím svým příspěvkem po ránu takhle rozohnila. 😀 😀

ada80
15. pro 2009

Ahoj holky jak je:Chtěla jsem se zeptat jaké dárky máte pro děti?Vandulka dostane panenku,vláček,kostičky,něco oblečení,od našich kočárek.
Lis.koukala jsem do diskusečeskoslovenská superstar jak se do tebe pustily kvůli tomu Chodurovi a musím ti říct,že mě se taky nelíbí 😝

dnada
15. pro 2009

dukie - já tomu zas tolik nerozumim a co sem doma ani to nijak nesleduji. Jen mě prostě fascinuje logika ''úspor'' na kterých je ve finále nejvíc bit právě obyčejný člověk s nevelkými příjmy. Ale každý má na věc svůj názor a doufám že Ti mě rozohnění dodalo jen enrgii a moc sem Tě nenaštvala 😀

aduš, malý dostaně stolek s židličkou a pejska od Fisher Prince a nový bačkůrky. Kostičky už dostal od známých. Joa ty mu vlastně koupí bubínek. Jinak nevím,že by nám chtěl někdo něco dát 😎

jo a propo , Chodúr , ten je mi tak nesympatickej až to bolí. Zpívat umí,to mu neberu,ale zpívá pořád stejně,od začátku do teď,nepředved žádný pokrok. Mě osobně se nejvíce líbila Šenková a teď z tý trojky bych to přála tomu blonďákovi(vím prd jak se jmenuje 😎 . Ten udělal obrovský pokrok a opravdu nádherně zpívá.To je můj názor a už se do mě také pustili na chatu kvůli tomu ,že sem řekla že je Chodúr napyšlenec co jen kráká 😀 😀 😀

dukie
15. pro 2009

ada: My jsme malýmu chtěli dát odrážedlo, ale nakonec jsme si řekli, že ho koupíme až zjara nebo tak nějak. Až to bude na ježdění venku. No takže nakonec dostane Káču (asi se zblázním z toho hluku 😀 ), autíčko se setrvačníkem a takový nafukovací masážní balónek (má ho i u našich, dost si ho užívá), od našich dostane houpací kohouty (my s bráchou jsme nic nezničili a naši vše pečlivě zabalené schovávají na půdě) a od babi nevím, co obdrží. Stejně si myslím, že letos ty děcka bude nejvíc bavit stromeček a rozbalování... o dárcích jako takových to pořád není, nechápou to. Nebo teda minimálně náš Toníček ne. 😀 Zatím to funguje tak, že mu všechno kupujem v průběhu roku... vždycky podle toho, do čeho zrovna vyrostl.🙂 Teď mě např. nedávno překvapil, jak začal docela dobře vkládat tvary do takové dřevěné (překližkové) vkládačky. To jsem myslela, že mu ještě nějaký čas nepůjde. A ejhle... 😵 Takže ty Vánoce fakt berem jen jako rozbalovací akci. 😀

lisounek
autor
15. pro 2009

ahojky jdu docist

adi jo jo ze jsem tam vubec sla 😅 nikoho tam nezajima nazor, jen se dohaduji, kdo je lepsi, ikdyz je to blbovina...a nejvice me stvala ta moralistka, nebudu jmenovat, pac je snad vsude co mi tam davala kazani, jak jsem hloupa 😝 ale je mi to fakt srdecne jedno, kdo vyhraje a kdo je lepsi nebo horsi, pac stejne moc tomu hlasovani neverim a vubec asi to nema cenu ani resit...

A Vanoce pro Katu mame: taky dreveny vlacek, ktery ma i vagonky a do nich se skladaji tvary, maly kufrik, kreslici tabulku se zvuky zviratek, 2 male knizecky se zviratky, auticko s naradim a nakupni kosik 😀 ona jako tyhle vozicky miluje 😅 ale panenky ji nezajimaji, takze misto kocarku radeji vozitko 😎

lisounek
autor
15. pro 2009

dnad tak ty taky nemas rada Chodura no superrrrrrrrrrr ja ho od zacatku proste nemusim, nevim proc nelibi se mi a ten jeho hlas v tech vyskach proste to ze sebe tlaci a je takovej proste divnej..jo asi umi zpivat, ale me se to nelibi, jenze do verejne diskuse o superstar nemuze clovek nic, aniz by ho neukamenovali... 😀 no jako by slo o zivot cha cha...tak alespon ze vam to sem mohu napsat...tam me vycetli, ze je to o zpivani, kdyz jsem napsala, ze to ma byt i šou, kt. Chodur neumi udelat, ze proste jen stoji a zazpiva porad stejnym Jonesovskym hlasem... 😝 zato Miro ten ma šmrnc, energii, hrozne se lepsi a bavi lidi a umi proste si to uzivat a podium je proste jeho takova by dle meho mela byt superstar...je videt ten postup a to je asi to hlavni 🙂

dnada
15. pro 2009

jjjjjjjj ... lis - Šmajda ... toje borec !!!!! sem si nemohla vzpomenout jak se jmenuje. Už sem to psala víš,co si o něm mylsím. Jinak mezi námi,také tomu hlasování moc nevěřím.Vše je bohužel o penězích a docela mě dostalo,že se zrovna Chodúr dostal do slavíka jako objev roku! Nevim co je na něm tak úžasnýho. Je jak slon v porcelánu,hýbat se nemusí,je namyšlený,arogantní a jak sem psala,prostě jak zpíval na kastingách zpívá pořád stejně dál. A jak píšeš Ty,neumí pobavit,nedělá show. A pokud vím tak v minulých superstár právě na tohle dávali důraz,hlavně Klezla,který tam teď chybí,že superstár je ten ,kdo je všestraně nadaný,na to teď asi pozapomínají.