Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
9. led 2011

kde jsteee holky 😀 😀

honzulka
11. led 2011

Ahoj holky..tak máme konečně přestěhovaný Pc,ale tady to koukám spí... 😠
@lisounek kojení se zatím daří dobře,tak jsem ráda-malá je šikulka..jen jí dost bere bříško,tak se těším,až se bude hýbat a budem mít tohle období za sebou... 😉 Tak zase někdy mrknu.. 😉

ada80
25. led 2011

Ahoj holky
Honzul:malá je krásná tak hlavně ať je zdravá a dělá vám jen radost
Vandulce bude zítra 2,5 to to uteklo,v dubnu nás čeká zápis do školky a snad od září by mohla nastooupit.jen nevím jak to budu mít s prací,protože jsem dělala na směny a to už teď nepůjde.
Jak to máte se školkou vy?A vůbec co je u vás nového????Napište!!!!!pá

uci
30. led 2011

ahoj holkyyy, tak som sa po dlllhom case konecne dostala sem k vam, vobec netusim co sa vsetko u vas zmenilo a budem sa snazit to nejako docitat, ale zatial mi snad aspon v skratke napiste co ma kto nove? strasne dlho som o vas nic necitala, tak som uplne mimo, zacala som zase robit, tak som sa na MK vobec nedostala, lebo kari zostala verna svojej povahe, ktoru nam v naznakoch ukazovala od mala a teraz to prepuklo v celej "krase" - proste tvrdohlavec tvrdohlavy, uplakany, hystericky, cize z celeho dna mame kludnych tak snad 15 minut ked to naratam 😝 takze PC doma vobec nehrozi, to by mala nerozdychala 😀 a nasledne ani ja ... urcite sa tu zasobujete prihodami z obdobia vzdoru, tak sa k nim snad docitam a budem sa citit lepsie - akoze v tom nie som sama 😉
ale co ma asi najviac vytaca, je ta jej nesikovnost ☹ holky ja viem, ze sa deti musia vsetko pekne naucit a ze ani my sme uceni z neba nespadli ale toto? az mam fakt pocit, ze to uz nemoze byt normalne a ze je tam asi nejaky zdravotny problem - proste nedokaze zjest alebo vypit absolutne nic tak, aby sa cela neokyckala a nezaspinila vsetko okolo seba, stale pada a podkyna sa...na druhej strane sa mi zda celkom sikovna (ako napr. ze sa vystvera kamkolvek, rovnovahu udrzi) ale ked to ma byt v priestore a ma sa hybat, tak je totalne nekoordinovana... tak neviem holky, ako je to u vas? som uz paranoidna a je to len celkom normalny vyvoj? stalo sa vam uz vobec niekedy, ze by vam dieta zjedlo nejake jedlo uplne bez nehody???

lisounek
autor
1. únor 2011

uci myslim, ze nestava :D bud v pohode a k hysterii a neurotickému děcku se přidávám..měla jsem tolik krizí, že jsem to sem ani nepsala, protože nebylo komu :D

honzulka
5. únor 2011

@uci I náš Tomik je dobrý neervááček..Myslím si čím dál víc,že ti lvi to takhle prostě mají..Dnes mi předvedl krásný hyst.záchvat jako řemen..Pomohlo až omytí studenou vodou a pak se přitulil... 😉 Jídlo občas pravda zvládne,ale většinou je to taky nějak všude..A můžu tě uklidnit,že kolikrát je víc zašpiněno od Jeníka než od Toma... 😀

uci
7. únor 2011

jeeejda holky, tak neviem ci su to vlastne dobre spravy alebo nie 😨 lebo keby ste mali normalne aspon vy, tak by som mohla dufat, ze sa to casom raz zlepsi aj u nas 😀 ale takto mi neostava nic ine len sa s tym zmierit 😖
no ale kajka je predsa len uz panna, tak by snad tak mohla uz zacat aj chovat, no nee? 😀 a jaku hanbu nam robi s nadavanim 🙄 to jej staci pocut raz niekde a uz to vie bezproblemov zretelne vyslovit na celu pusu a najlepsie pred aspon stovkou cudzich ludi, ale aby sa naucila povedat bezne veci, ktore pouziva kazdy den, tak to veru nie 😠

lisounek
autor
9. únor 2011

jj i Kačenka je panna a myslím, že tím je to o to horší 🙂)

honzulka
1. bře 2011

Ahoj holky..tady to pěkně usnulo... ☹
@lisounek Ale ono se taky říká,že ty znamení na začátku inklinují k těm předchozím..takže je Káťa pana se lvem dohromady?Tak prý zase pany jsou pořádný..😀A co mi řekneš o té naší Terince?Ona je vlastně po štírovi.. 😉

ada80
1. bře 2011

Ahoj holky
včera jsem se dozvěděla,že mi zemřela bývalá spolužačka a maminka čtyřleté holčičky ☹ ☹ ☹ Volala do práce,že jí není dobře a najednou byla mrtvá.Nikdo není co se jí stalo.je to hrůza ☹

lisounek
autor
4. bře 2011

adi to je hrůůza 😲 😲 😲 fujjj 😢 😢

ada80
4. bře 2011

Lis jo jo dnes měla kremaci,prý dostala infarkt. ☹ Fakt nikdy nevíš co se může stát.

lisounek
autor
5. bře 2011

jj to by tak odpovídalo tomu co se stalo :(, ale je to fakt hrozná představa... 🙄

honzulka
5. bře 2011

@ada80 teda to je fakt smutný... ☹ takhle mladá... ☹ tady zase paní se třema dětma umřel muž-zabil se v autě.Zrušili všechny pojistky aby si mohli postavit barák,ten si postavili a teď se stalo tohle..Bylo mi z toho včera úplně zle..Nedovedu si představit,že bych měla něco podobného zažít.. 😢

ada80
5. bře 2011

jj holky je to strašný ☹ Fakt se může najednou něco stát a je po všem ☹

lisounek
autor
6. bře 2011

holky nad tím se nedá takto raději ani uvažovat :(

lisounek
autor
6. bře 2011

Honzul tak Terinka už dělá pokroky ne? 🙂

honzulka
6. bře 2011

@lisounek jojo,dělá..už se otáčí na bok... 😀 A musím se pochlubit..je moc šikovná a stále plně kojíme... 😵

lisounek
autor
7. bře 2011

ty joo Honzul to bude čiperka 🙂 a ke kojení naprosto super holky chválím 😵 ted uz by to melo byt v pohode... 😉

ada80
9. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Lis koukám,že už jsi zase snažilka tak ať ti to brzo vyjde

lisounek
autor
9. bře 2011

jj tak trochu no 😀 asi jsem se zbláznila 😅

ada80
9. bře 2011

máš pravdu jedno dítě je málo,ale já už mám strach ☹

lisounek
autor
9. bře 2011

no já ho mám taky 😢

honzulka
10. bře 2011

@lisounek gratuluji ke změně stavu na snažilku a moc držím palce ať je vše v pohodě... 😉

bobinna
1. dub 2011

ahoj holky,

lis moc ti gratuluji! to je paráda, že po těch všech starostech jsi se rozhodla pro druhé mimčo... 🙂 paráda ...

holky já mám dneska šílenou radost - vzali nás od září do místné školičky... ikdyž to nevypadalo moc růžově je strašně moc dětí... byli jsme se tam začátkem měsíce podívat a Linda byla fakt uněšená nemohli jsme jí dostat domů🙂 a mě bylo do breku, že to tak rychle uteklo je to hrůza fakt...

holky naše děti se tak příšerně rvou a řvou na sebe ... jsem z toho docela neštastná, začíná se asi projevovat věkový rozdíl nebo už nevím...:-/ teď jsme ke všemu nemocný teda děti a já zralá na blázinec venku pěkně a my zavřený doma ... béééééé pomóóóóc ....

tak zatím papa

uci
3. dub 2011

ahojda holky, tak som tu zas po dlhsej dobe na skok
no a lis na podporu snazilkovskeho stavu mam tiez jednu novinku - my sme tu snazilkovsku fazu nejako ani nestihli a uz niet o com premyslat - v auguste (zase) cakame druhe mimco 😅 tak dufam, ze nas coskoro budes nasledovat 😉
bobi - ta skolka to je super, ze vas zobrali 😨 to ti moc zavidim - ale samo v dobrom, u nas je tiez vela deti a davam tomu dost malu sancu, ze sa dostaneme 😒 ale vobec si neviem predstavit ako budem doma s 2 malymi prdolami 😢 hlavne s tym nasim certiskom, s nim nehrozia ani ziadne prechadzky, ihrisko alebo nebodaj obchod - ta proste akonahle je vonku chyti ciaru a uz jej niet, nemam sancu ju ustrazit uz teraz a nie este ked bude dalsie mimco hoc aj v kociku...holky, ako ste to zvladali vy dvoj- a viac detne? ja absolutne netusim

lisounek
autor
3. dub 2011

uci téééda tak to moc gratuluji a tiše závidím 😵 😵 ale fakt to přeji, ikdyž bylo to neplánované ?? 😉 a jako stejný měsíc jo?? 🙂 no potěš tedy 🙂 jestli bude akční jako Kajka...a jak zvládnout se dvěmi dětmi? To asi neporadím moc, ale co vidím kolem sebe, tak prostě nějak zvládají a ty taky uvidíš, že to nějak půjde..někdy to bude prostě horší a jindy malinko lepší.. a já doufám, pokud se tedy vůbec nám někdy zadaří, tak i Káťu by to dost mohlo zklidnit a hlavně si uvědomí, že není už na vše sama a nebude tak rozmazlená v některých věcech 😒 takže na to vůbec nemysli, hlavně ať je Ti dobře 😎

ad skolka zápis máme ted ve St, bylo dlouhé rozmýšlení kam a zda vůbec dát (já samozřejmě se nemohu té myšlenky zbavit, že už to tak uteklo a že prostě už se odcizí ve školce no samozřejmě nemohu pupeční šňůrů nějak oddělit 😢 ,ale prý jde prostě o zvyk, tak snad kdyby ji vzali, tak si zvykneme obě, ji by to asi taky prospělo)...otázka však je, zda vezmou...nakonec jsem vybrala školku zde úplně u baráku, na jejich zahradu koukáme z balkonu 🙂 a věk bude mít přesně 3 roky a jako pracující nejsem, ale vedena OSVČ prý berou jako matku zaměstnanou, takže snad šance prostě jsou no :( nejdřív jsem měla takové myšlenky, že snad ani nechci, aby ji vzali, že prostě budeme rok ještě spolu doma, je pořád nemocná atd. (čemuž se ani ve školce nevyhneme to mi je jasný), ale nakonec prostě ikdybych náhodou pak otěhotněla, tak budu ráda, že je chvíli třeba ve školce... a když ne, tak si najdu práci a pro obě to bude asi změna prostě 😕

Bobi a že Vás vzali to super 🙂 my se to dozvíme až kolem 20.4. tak jsem zvědavá..

ad nemoci tak já momentálně píšu z pelechu letošní rok už mám potřetí laryngithidu a antibiotika...začne to vždy z ničeho nic a jako tentokrát totální chřipka, bolel mě celý člověk... jsem myslela, že zdechnu normálně...ještě, že jsem v pátek v poledne stihla dojít k dr.jinak fakt nevím lítat někde po pohotovosti 😒 Kačenka marodila od Vánoc asi do konce unora..pak jsme mely mesíc klid a ted prisla znovu s rýmou a já za dva dny toto :( tak ted je od vcerejska u babi s dedou a naramne si to uziva 😝 a oni taky - prý takový pytel blech, že je to neuvěřitelný 😀 😀 jo a to já mám doma furt 😎

tak užívejte konečně jara a zase zajděte!!

honzulka
5. dub 2011

@uci moc gratuluji k těhulkování... 😵 Já myslím,že to určitě zvládneš a malá se taky může ještě změnit.. 😉 Miminko pro ní bude jako panenka a uvidíš,že se ti od kočárku třeba ani nehne.. 😉 Jeník byl v tomhle zaltý,ale nedokážu si upřímně představit,že bych na ně byla teď sama..Sice když jdu s nima sama ven,tak poslouchají a jde Tom za ruku n ebo se drží kočárku,ale doma je to nemířená střela... ☹
@lisounek upřímně,já bych Kačenku taky dala do školky.. 😉 Jeník šel taky a vlastně vůbec nemusel,páč jsem byla doma s Tomem,ale když pominu ten první týden,kdy ráno vždycky brečel jak blázen a já pak cestou domů parkrát taky,tak si tam celkem zvykl...Ale pravda taky je,že když chodil chvíli ještě loni než jsme se přestěhovali sem,zvládal to 1000krát líp...Tak teď babo raď..Pořád si říkám,že jsou tam víc mezi dětma,že si ten den víc užijí,víc se naučí atd.My byli u zápisu před 14 ti dny a nejspíš na 100%jde Jeník a snad vyjde i Tom,ale to se dozvím až v srpnu,kdy bude druhé kolo,páč tady dělají novou školku a dokud nebude zkolaudovaná,nemůžou vzít víc dětí..Tak jsem zvědavá..chtěla bych,aby šli oba,aby tam byli alespoň chvíli spolu.. 😉
@lisounek s těma nemocema-Jeník byl prvního půl roku nemocný pořád...Ale zase říkají,že je to dobře,že se těma nemocema promoří a posilují imunitu... 🙂 My byli teď první zimu bez nemoci!!!!Si to užívám,páč je mi jasný,že příští rok si to užijeme.. ☹
@lisounek tak se koukej brzy uzdravit,ať se daří snažilkování.. 😉

lisounek
autor
5. dub 2011

@honzulka děkuju dnes už je mnohem líp, ale pro nás je každý rok začarovaný den čarodějnic až první máj..každý rok je zde pouť a kolotoče, různý trhy a co máme Kačku ani jednou jsme nebyly, protože byla vždy nemocná a měla píchané uši :( takže jen doufám, že letos to máme na dloouhooo vybrané 😨 😔

na zápis jdeme zítra a dozvíme se až kolem 20.4. :( a pokud ji nevezmou, tak budu muset být doma zadarmo a na práci nemám šanci co jako budu dělat ? ☹

a co Terinka ? ale jako nezníš vůbec zničeně, jsi ženská statečná a to máš tři děti !! Já fňukám při jednom 😝 😀

honzulka
6. dub 2011

@lisounek sousedka mi říkala,že dostala na ORl nějaký kapičky do ucha-antibiotika a že když holka dostane rýmu,hned jí kápne do ucha a na píchání od tý doby nebyli..ale nevím,jak se jmenují... ☹ A jakto,že budeš doma zadara a nemáš šanci na práci? 🙄 Já se tedy taky bojím,co budu dělat až půjde Terinka do školky,páč tady prý práce vůbec není,ale mám ještě dva roky... 😉
Terinka JE ŽIVEL...je to sluníčko,ale když se jí něco nelíbí,tak je tedy veselo..Má ječák asi po mně... 😀 Zničená jsem jen chvílema..a statečná vůbec nejsem..dost mi tu pomáhá mamka,i když bych někdy byla doma raději sama,tak mi žehlí,zakázala mi mýt okna,takže jí je nechávám,ale s MM si moc nerozumí,hlavně kvůli Tomu,že mu přijde,že ona víc nadržuje Tomikovi a na Jeníka převážně křičí... ☹ Naštěstí nejsou ani jeden konfliktní,takže se nehádají,ale někdy tu je dusno a to mi vadí víc než ty naše zlobidla... 😠
Neboj,až budeš mít doma druhýho drobečka,zvládneš to taky... 😉 A co nějakou fotečku Kačenky nám ukázat?
@uci taky bych ráda viděla tu tvojí uličnici... 😵 Přeci vám se nebudu dávat fotečky jen já... ☹