Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

ada80
18. čer 2009

Ahoj holky koukám nikde nikdo,kde všechny jste?

lisounek
autor
18. čer 2009

Ahoj holky tak jsem prisla pozdravit, jsme taky porad venku a pryc..dnes byla akce gynekologie na pokracovani, byla jsem hned brzy rano manzel hlidal..dite rvalo jak tur no asik jak me videla jit pryc...odchazim se slovy porad si a poradil...prisla jsem dite vykadene na nocnik (bobek mi pro jistotu v nem nechal pry abych videla tu kladu ), ciste, prevlecene z pyzama a hrala si vesele s tatinkem...no jen nez jsem otevrela komodu s jejim oblecenim...netusila jsem ze ta slova "nevedel jsem co ji mam dat na sebe" myslel tak vazne...bodycka rozhrabana dohromady s pyzamky hmm hmm no ale jinak si poradil...pry ale jak je neuveritelne rychla, ze nez ji zapl bodycko (rozumejte zdlouhave s prikousnutym jazykem v puse zapinal jeden patent za druhym vseho vsudy tedy 3), tak Kata NEKDE! vzala rybilku a hned ji mela po celem obliceji joo jo tatinek nevi co mam denno denne na programu dne.... ale jinak dobry.... 😉

NO a na gynde nic noveho...moje deloha stale nula nula prd..takze MS jen tak asi nebude...nasadil mi antiko, pobavil me par pribehy ze sve gynekologicke praxe (on je fakt k nakousnuti ten muj dr. Tomik ), rekl jak dobre vypadam a poslal konecne i na hormonalni profil..takze jsme pres cele mesto s manzelem leteli do nemocnice, kde delaji odbery tam asi 15 lidi, nicmene bylo uz toliko hodin, jako on mel byt na porade.... takze nervil a nervil...ale vse se zvladlo a uz doufam budu mit na chvili klidek...no tak ted jen nevim, zda brat tu antikoncepci jestli si nemam uzivat, ze MS nemam 😀 😀

dukie
18. čer 2009

Ahojte holky. 🙂

lis: No tak to je báječný, že to manžel takhle hezky s Káťou zvládl. 🙂 Ta rozhrabaná bodýčka a pyžámka bych mu odpustila. 😉

Teda, řeknu Ti, holka, ta Tvoje děloha je pěkná potvůrka. 😀 Si evidentně, navzdory všemu, dělá jen to, co se jí zlíbí. 😝 No a je fakt, že nezbývá než hledat na tom to pozitivní - a jak jsi napsala, "užívat si, že nemáš MS". 🙂 Myslíš, že po nasazení té antikoncepce se to probere? 😕 Jako přála bych Ti, abys byla po všech stránkách brzy v pořádku, ale neumím si představit, že se to takhle najednou mávnutím zázračného proutku všechno hnedka spraví. 😕

Jinak máš recht, jak je tak krásně, je super trávit dny venku. 🙂 My včera vyrazili s Toníčkem o půl devátý navštívit moji kolegyni (nástupkyni) v práci. Pracuju na Masarykově univerzitě, naše pracoviště sídlí na Přírodovědecké fakultě a v areálu je i botanická zahrada se skleníky (teda ne kdovíjak velká, ale na procházku ve středu města je to fajn). Tak jsme si tam sedly a seděly a povídaly... najednou byl čas na svačinu, nakrmila jsem Toníčka, pak jsme zase seděly a povídaly a užívaly pohody... a pak jsem s Toníčkem vyrazila do města oběhnout úřady se mzdama a ve dvě jsme byli doma a obědvali a pak jsme jeli na nákup jídla a dneska jsme se setkali s jednou paní, co má o týden mladší holčičku a taky jsme drbaly... a domů jsme přišli až před šestou. No prostě super. 🙂 Ale je fakt, že teda domácnost to odnesla... 😝 Hned bylo poznat, že jsem doma dva dny víc nebyla než byla. Dneska jsem zvládla akorát uvařit Toníčkovi a ustlat a poklízet po něm to, co on neustále rozhazoval... a to bylo asi tak všechno. 😀 Jako je fakt, že dopoledne, když usnul, jsem se věnovala účetnictví... takže to zase tak zlý s tím mým výkonem nebylo. No ale prostě poznat ta naše nepřítomnost je. 🙂

dukie
18. čer 2009

Jo, chtěla jsem říct, že nejvíc je to poznat na manželovi, protože jsem si vyslechla, že jako není nic uvařenýho, že on musel uklízet věci z myčky, on musel dát prát prádlo (což je teda fakt dřina nejvyššího kalibru... 😀 - osobně to nepovažuju za práci...) atp.

No a podržte se, děvčata, nedávno mi spílal, proč jsem ještě nekoupila Toníčkovi novou autosedačku (rozumějte větší)... no a dneska jsem dostala nadáno, že jsem ji koupila - byla z toho hádka, no nekecám, na dvě hodiny... pánovi se bezpečná a polohovatelná, ve které Toníček mohl pohodlně sedět, aniž by tam měl namačkaná ramínka, zdála příliš drahá a že jako když není do 36 kilo, tak se musí kupovat ještě jedna... a že když se to za sedačky spočítá, tak to vlastně dohromady je víc než za kočárek a bla, bla, bla, bla.... naštěstí byla "jen" vybraná a zamluvená na zítřek (jako kočárkem ji těžko s dítětem odvezu, že jo...), tak jsem mu řekla, že řešení je snadný, že ji prostě nevyzvednem, já už do toho obchodu ani nos nestrčím, musela bych se studem propadnout, že jsem slíbila, že si ji zítra vezmem, a on ať si vezme Toníčka a jedou spolu vybrat a vyzkoušet "lepší" sedačku, když si myslí, že nakoupí líp. 😝 No fakt hrůza dneska... 😝

Fakt mě to naštvalo. 😝

lisounek
autor
18. čer 2009

dukie myslim ze ja jsem imunni po vsech strankach, tedy moje deloha je temer imunni na veskere hormony...no tak zkusim a uvidime..dnes zase zacina mirna bolest bricha, takze zitra budu trpet jako zvire a to mam jet k nasim s malou autem...mela bych mit asi MS protoze je to presne mesic co mesic.... ☹

jo a co se tyce autosedacky no teda husty u vas, ale jako my koupili jen do 25 kg, protoze jsem slysela, ze ty do tech 36 g nejsou uplne nej...a navic prijde nam to zbytecny, pak uz se koupi jen podsedak, kterej neni tak drahej si myslim...a bude vyreseno...takze naopak si myslim, ze je dobre ze nebyla do 36 kg mel by si to nechat projit hlavou...a koik prosim te stala?? Jinak ja bych mozna do obchodu proste zavolala, ze si ji nemuzeme vyzvednout, vzdyt je jen zamluvena tak co!!!!

lisounek
autor
18. čer 2009

jo a presne jak pises, jak nejsem porad doma tak domacnost vzdy zarve a pak nevim co driv... 😲

lisounek
autor
18. čer 2009

mame opet nove foto....a dukie dam ti tam i nasi autosedacku pro inspiraci.. 😉

ada80
21. čer 2009

Ahoj holky koukám,že tady je opět mizerná docházka a já myslela,že se domluvíme na ten sraz.Já bych vás ráda poznala,ale bohužel nemáte zájem tak z toho asi nic nebude.
Jinak my včera byli u známých opékali prase tak to bylo prima.Vandulce se líbili skoro všichni chlapi co tam byli,smála se na ně a byla ve svým živlu. 😀 To nám to brzo začíná 😀 😀 Ne vážně byla jsem ráda,že se nebojí a nebrečí 🙂

uci
21. čer 2009

ahojda holky, my sme boli vcera konecne na vitani deticiek - teda aby som bola presna na vitani naseho dietatka, nakolko sme tam boli uplne sami 😨
ze vraj to tu u nas v nasej stvrti robia tak, ze kazde dietatko vitaju osobitne, normalka sme tam boli sami (iba s babkou) v prazdnej obradnej sieni, prisla nejaka operna diva a hrala na gitare a spievala len a len pre nasu kajku, ale zato velmi pekne 😅 no a potom ju osobne privitala pani poslankyna
no keby som bola vedela, ze tam budeme sami, tak tam nazeniem celu rodinu, ja som myslela, ze teda sa nas tam viacej nezmesti, takze som len mamu volala
no ale ma to teda aj stalo vselijakeho vybavovania, kym nas na to pozvali, inde je to normalka, ze nemusis nikde nic hlasit a ta rovno pozvu ale u nas kym som pozistovala co a ako, a este som musela vypisat prihlasku a potvrdzovat ze prideme .... no proste cela tortura, ale bolo to naozaj pekne, len mi je fakt luto, ze nas tam nebolo viac z rodiny

lisounek
autor
21. čer 2009

adi: ja pro sraz jsem ale jako jinak se na to ozvala jen dukie a ta jeste nevi, jak a kam by jela...ja navic organizuju sraz uz v srpnovkach, takze se tomu nemohu venovat..jako moc rada bych vas videla, ale neni to jen v mych silach... 😔 . Jinak jak jsi psala o Vandulce, ze je spolecenska, tak se divim, ale Kata taky a fakt uplne sladce se usmiva a je tak hodna...joo takove zlate dite az na vyjimky tedy... 😝

uci: samy na vitani? 😲 ty joo to je drsny...ale jako zase maximalni pece 😉 mozna proto i to vypisovani papiru atd..

holky my byly dnes v ZOO byla to parada..pocasi jim nastesti nevyslo, ale stejne uz nas to pak odpo vyhnalo jak zacalo fucet...ale jako asi ma Kata ted co vstrebavat...

Jinak davate uz syrove ovoce? Ja docela jo, krome bananu mela jahody, hrusku, broskev, vetsinou ji z toho delam nejaky dezert a pridam tvaroh, jogut a jak si smakuje... 😵

lisounek
autor
21. čer 2009

a kde je dnada ze?? nebyla tu fakt dlouhooooo 😕

dukie
22. čer 2009

Ahojte holky. 🙂

lis: Tak my nakonec koupili Römera (měli jsme od nich i vajíčko) http://www.babytime.cz/romer-king-plus-trendlin... . Jako ušetřili jsme proti té, co jsem vybrala já (to byla MaxiCosi a v jiné prodejně), celé tři stovky. A kvůli těm jsme se museli doma 2 hodiny hádat a druhý den absolvovat ještě jednou celý kolotoč výběru, který já s Toníčkem absolvovala den předtím... 😝 No a samozřejmě jsme s Toníčkem zmokli, protože jsme do té prodejny šli pěšky a je to docela kus a pršelo a pršelo... kdežto manžel si tam dojel cestou z pracovní schůzky autem, že jo... Tak Ti nevím, jaký ta celá kratochvíle měla smysl... 😀

Co se týče srazíku, tak já jsem hlasovala pro. Jsme mobilní, dálniční známku ale nemáme. Nicméně to se dá řešit. 🙂 Ale jelikož jste to tu tak nějak všechny spíš zazdily, tak jsem to začala považovat za vyřízený. 😕

Jo, holky, nemáte některá zkušenost s nějakým levným golfáčem? Já se dívala, že se dají koupit cca od 2 tisíc... ale jen na netu, nebyla jsem si je ještě omrknout v obchodě... takže nevím, jak se s tím jezdí a tak. Máme sporťák co se vyměnil na podvozku za boudičku. Jako spokojená s tím jsem, malej tam má dost prostoru a tak... ale na cestování autem je to děs. 😝 Jednak je to těžký, druhak dost rozměrný... takže do kufru dám podvozek a vrch musím připnout normálně dovnitř na sedadlo... což je teda vopruz to furt takhle rozkládat a skládat a pásat. 😝 Navíc je tak obsazený jedno sedadlo navíc, že jo... 😒 Tak jsem si říkala, že nějaký levný golfáč by na tyhle cestovací akce mohl stačit... ale mám strach jít do toho nejlevnějšího... ovšem moc penízků se mi za to taky dávat nechce. 😖

lisounek
autor
22. čer 2009

ahojky jo dnes je pocasi na draka, pekne jsem zmokla venku, nasakl se mi kocar a vsechno..jen Kata byla v teple a suchu a prospala to pekne...dnes spala pres den 3 hodky uplne balada...

Dukie Romera jsem taky prohlizela, ale nelibi se mi, proste jako myslim, ze v nem musi hrozne diteti klinkat hlava a Kata je drobek, takze radeji tu vlozku na hlavicku jeste...ale treba se pletu a budete spokojeni..kazdy ma proste svuj vlastni vkus... 😉 a tak to ma byt...

my golfky mame a na jezdeni autem super vec, slozis za vterinu a je to hodne jezdim k nasim a taky dost jezdime na vylety a tohle je nezamenitelny super...mame babypoint zkus mrknout na jejich stranky: www.babypoint.cz myslim,ze alespon pro prehled dobry..jezdi se s nima jinak nez s normos kocarem, ale jde o zvyk...a v desti tedy jak jsem zjistila dnes je to na pytel, protoze jako golfky ridit jednou rukou dost dobre nejde...jeste ze tak casto neprsi jako dnes...hruza 😝 🙄

uci
22. čer 2009

ahojda holky,
jj lis, dnes bolo teda hnusne a tiez som mala co robit - udrzat v jednej ruke dazdnik, ktory mi kazdu chvilu vyvracal vietor (cize mokra som bola tak ci tak 😒 ) a druhou rukou kerovat kocik to je teda riadna fuska, este ze nemam take tie golfove palice ale rucku vcelku (prave kvoli tomu som ju chcela, aby sa dalo kerovat aj jednou rukou, co na tych golfkach nejde)
no proste hruza hruzovata 😝 a este som malu skoro obliala tou vodou co sa mi nazbierala na vrchu toho kocikoveho prsiplasta - ked som ho isla dat dole tak ma to nenapadlo, ze to idem vyliat cez ten otvor rovno do kocika 🙄 no co k tomu dodat, proste hlupa hus na materskej 😀 uplne zblbnuta, este ze na mna mama v poslednej chvili skrikla, inak som uplne zbytocne chranila 2 hodiny malu vonku pred dazdom

dukie: my mame tiez toho romera - sice taky nejaky starsi typ asi (podedeny) ale velmi podobne to vyzera a teda sme spokojny, je pravda, ze tam malej klinka hlavicka ako pise lis (tu vlozku na hlavicku nemame) ale tak sme kupili taky ten cestovny vankusik okolo krku, tak snad si na to mala zvykne a bude jej to robit dostatocnu oporu - zatial to moc nechce, vzdy mi to vyhodi rovno na zem potvorka mala
ale paci sa mi na tom romerovi jednoduchost pripnutia sedacky do auta aj to utahovanie pasov uz samotnej sedacky, na vajicku sme sa s tym utahovanim dost natrapili aj sme to nakoniec urvali, takze jazdime v tom romerovi uz vyse mesiaca - sice to bolo trochu skor ako je odporucane ale tak nebudeme predsa kupovat na mesiac nove vajicko, no nie? a okrem toho ten romer ma taku tu spiacu polohu sedacky, ktora je taka sklopena skoro ako vajicko, takze zatial jazdime tak

lisounek
autor
23. čer 2009

uci: no me prave nedoslo, ze se s temi golfkami bude jezdit takto na pytel v desti...ted uz to vim a prave si rikam, ze nastesti tak casto neprsi...jenze takove pocasi nas pry ceka cely cervenec..nema byt vice jak 23 stupnu...no ale dest by teda byt nemusel...ono jim ty prepovedi dost casto nevyjdou, takze uvidime...

Jinak sedacku mame taky vicemene v lehu...ja jeste porad pouzivam vajicko, kdyz jezdim sama autem...jinak tu vetsi uz ma v aute manzel a tak kdyz je treba je to hned...je tam pridelana, tak jen vezmeme Katu a jede se. Je v ni spokojena a prave jezdi vlehu, takze je to pro ni pohodlne a spinka si tam...jako taky je to asi brzy, ale ve vajicku uz si mi seda a nic nevidi...ted jsme ve fazi, kdy pouzivame obe, kdyz neni manzel doma tak vezmu vajicko a jedu s nim..zatim to jeste jde, pak to bude horsi, nevim jak budeme prenaset tu sedacku tezkou z auta do auta 🙄

a dnes je uplne hnusne stejne, Kata mi od 12 hodin spi a me odjela kamaradka, takze me to nejak nebavi..a az se vzbudi, tak to bude jen zabavovani a zabavovani... 😕

uci
23. čer 2009

jj, dnes je zase na palicu ☹ ziadne kocikanie, takze tu mam od rana vreskot, v kociku je kajka aspon ticho 😝
ale takto ked sme cely den doma je to des, presne ako pises, len nejako zabavit ... ale ako? mne uz dochadza vsetka fantazia, hracky ju ziadne nebavia, len sa stavat a stavat a najlepsie pri nejakych elektrickych snurach 😠 takze cele zabavovanie je o tom, ze ja sa jej stale snazim nieco ine ukazat a ona na mna hodi bobek a aj tak si klidopido odlezie kam chce, proste na mna z vysoka dlabe
ale zas aby som sa len nestazovala, tak musim kajku aj pochvalit, lebo nas uz obstastnila rozkosnym "papa", vcelku jej to uz ide aj sa na tom bohovsky zabava - teda skor na mne ako ju vzdy priletim cela vytesena vypusinkovat a pochvalit, ze aka je ona sikovna 😀

uci
23. čer 2009

apropo, pusinkovanie - maju vasi spunti radi mojkanie? lebo ta nasa certica vobec nie je taka - ako by som to povedala - no proste pritulna, ked sa chcem s nou trochu pomojkat, popusinkovat, tak sa len odtahuje, odtlaca alebo vrti, nacahuje za niecim inym ☹ dost mi je to teda luto, obcas by som sa tak rada pomojkala, ale vyzera to, ze to nase ditko na to moc neuzeniem ☹ ... alebo zeby sa to este mohlo zmenit?

lisounek
autor
23. čer 2009

uci tak super 🙂 Kata mava jen jak se ji zachce, ale za to porad rika mam mam mam to je roztomily 😵 a od kamaradky dostala panenku takovou jako s hadrovym telickem...a tak je ted na chvili zabavena...jupiii ale to ji bude bavit jen dneska a stezi tak par minut, takze uvidime 😨

lisounek
autor
23. čer 2009

uci u nas je to stejne..manzel je z toho nesvuj, ze kdyz si ji prituli ona se hned hrabe a odtrkuje (to same teda dela i u me), zajima ji vse okolo a zadne tuleni mazleni nic..kdyz chce dava pusinky, ale to jen me hlavne a sve male kamosce Jitusce...a mazleni taky neprichazi v uvahu..max na chvilku a to z eme obejme okolo krku, jenze to je sekunda...jednou me takhle objala, dala mi na rameno hlavicku, tak jsem ji zacala chvalit a jako jak me ma rada a najednou raf a ona me kousla do ramene 😠 😀 pekna potvurka, takze tolik asi nase mazleni s deckem... 😝 myslim a doufam, ze to jednou prijde 😅

uci
23. čer 2009

lis 😀 to teda je potvorka - takto ta rafnut, ked ty si cela blazena ze sa pritulila 😀
no ja tiez dufam, ze to snad este pride 😝 urcite to potom zase bude prehanat a ja zas budem frflat, ze sa na mna stale lepi 😀 no jo, clovek je tvor nespokojny a nikdy sa mu nepaci to co prave ma 😉

lisounek
autor
23. čer 2009

uci presne tak 😉

lisounek
autor
24. čer 2009

ahoj holky jdu jen pozdravit na predcasne 10ti mesicni kontrole mela Kata cca 7,9 kg a 70 cm..je to jen predbezne, protoze to neslo ji zvazit ani zmerit...proste ma vzdy u mudry amok po predchozi zkusenosti s dr. no kazdopadne se ted nejak spravila...predtim 2 mesice nepribrala skoro nic a tak ted to dohnala...ale porad je to muj drobek..holky ja bych ji tak chtela mit porad dnes mi spi od 18:30 takze jsem zvedava, co bude rano 😕

dukie
24. čer 2009

Ahojte děvčata. 🙂 Nemám moc času, chci jít spinkat. Tak jen v krátkosti. Toníček je muckat chce, ale ne ve chvíli, kdy to chceme my. 😀 Ale když si za ním třeba sednu na zem, tak se hemží kolem mě a pak přileze za mnou, opře se ručkama o moje rameno, postaví se na nožky a na rameno si položí i hlavičku a celej se přitulí a já ho obejmu a tak se třeba 5 sekund potulíme a on se zase sebere a jde si hrát. 🙂 Co se sedačky týče - tak ten Römer, co jsme koupili, má takovou tu vložku, co je kolem hlavičky, takže to je v pohodě, vůbec se mu tam hlavička nevyklá, je to dobrý. Ale to bude asi tím, jak píše lis, že Kačenka je proti Toníčkovi spíš menší, což dělá svoje. Toníček měl v 8 měsících 8.850 gr a 74 cm... teď nevím, my jdeme na prohlídku zítra. 🙂 Mimochodem, lis, krásné míry, Kačenka je šikulka, že to takhle hezky všechno začala dohánět. 😵 Jo a pá, pá, paci, paci a podobné kratochvíle Toníček naprosto sabotuje. 😀 😀 😀 No a něco míň veselého - evidentně prožíváme doma naši první manželskou (ale i partnerskou, páč u nás nikdy nic takovýho nebylo) "krizi". 😝 Posledních cca 14 dní je mi líp s dítětem venku než být doma... 😖

dukie
24. čer 2009

Jo a aby toho nebylo málo, mám OVU a trpím jako pes. 😝 😖 😠

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

dukie
25. čer 2009

Ahojte holky. Hlásím, že Toníček měl dnes na prohlídce 9.450 gramů. 🙂 Kluk jako buk to je. 😵

ada80
26. čer 2009

Ahoj holky jak je?Mě pěkně štve to počasí,když jsme doma protože pořád prší tak Vandulka je protivná ani hračky jí psak nebaví a jen všude leze a vše vytahuje,jinak je ale hodná a dnes už je jí 11 měsíců to to letí za měsíc slavíme rok.

lisounek
autor
26. čer 2009

ahoj holky tak to je doba, zaplavy, deste ach joo co jeste prijde..umrel Michael Jakson...je to divny..byl tak trochu podivin, ale machr..porad nad tim nejak premyslim..proste divny...

Jinak chvalim vsechny deticky...dukie Tonicek je pasak, jen at pekne roste a Vandulka Adi ty joo je to holka velika to neni mozny..uplne mam husinu, kdyz si to predstavim pred rokem jsme byly pupkaty a jak to leti!! Jsme tu spolu uz tak dlouho co? 😝 🙂 A doma nas to taky nebavi, tak si dnes vzal manza volno a jeli jsme do bazenu..ale takoveho tady u nas blizko kam skoro nikdo nejezdi..byla to parada...Kata v malem bazenku capkala v kruhu jak v choditku...proste sladka...taky zacala sahat pod kanape jako schova si tam vec a pak si lehne uplne jako na bricho temer jak dospelej a vylovi ji 😀 no a obchazi nabytek...dnes si taky sama slezla z kanape..porad ji to ukazuju, ze jako pozadu nozku po nozce a dnes to udelala sama jen jsem otevrela pusu..dela mi radost 😵 jsem tak rada ze ji mam jen tak rychle roste chtela bych ji porad takovou... 😝 😎

dukie
27. čer 2009

Ahojte holky. 🙂

lis: Tak to je Kačenka moc, moc šikovná holka! 😵 Toníček teda ještě vůbec nepochopil, že když se řítí z postele po hlavě, tak spadne a natluče si... 😀 Natož aby se snažil po nožkách... ačkoli manžel už mu to teda taky několikrát ukazoval. Ale on je takovej svéhlavej... paci paci stále odmítá, jak je velikej nechce ukazovat (ani učit se), možná tak ještě pá, pá - to je takovej odevzdanej a nechá si tou ručkou aspoň mávat a nebrání se tomu (narozdíl od paci paci, to se těma ručkama strašlivě vzpírá...). 😎 😀

No ale to by mě netrápilo, to určo všechno dožene. Horší je, že jsem, holky, vyřízená ze vztahu... ☹ Manžel se rozčiluje kvůli maličkostem (ta sedačka byla jednou z nich), stále mi vyčítá, že se nevěnuju domácnosti a že je tu neustálej bordel (což mě fakt dojímá, protože mi to tak teda rozhodně nepřipadne - to už jsem tu psala, ten bordel znamená pár roztahaných hraček, občas nějaký věci, co Toníček vyhází ze šuplíku, nebo boty vytahaný z botníku, co jsem po něm ještě nestačila poklidit... a to je asi tak všechno), dneska to bylo např. to, že v ledničce na stěně byla otřená nějaká potravina (ani jsem se nedívala, co to bylo) a manžel se začal rozčilovat, že jako nechápe, kdo to tam zase (zase = ještě nikdy se to nestalo) cosi rozmáznul atp. 😝 A takovejchto maličkostí je každej den několik. Někdy mi připadne, jakoby se mi snažil vnutit myšlenku, že jsem naprosto neschopná. 😒 A on je tu ten úžasnej a má právo neustále na mě útočit. 😝 Nerozumím tomu. Stále vařím to samé, dřív mu to chutnalo a chválil mi to, teď má neustále nějakou kritiku... uklízím, peru, žehlím taky pořád stejně, dřív nic a teď tohle... Sex... o tom se nedá vůbec ani mluvit. Za vše mluví to, že místo toho, abyhom toho využili, sedím tady a píšu na koníka, zatímco dítě spinká, a manžel v kuchyni vyklízí šuplíky, páč se mu zdá, že je tam bordel... 😝 Když jsem k sobě upřímná, je mi jasný, že tu máme první manželskou krizi jak vyšitou. 😝 Blbý je, že nevím, co s tím. 😖 A kolegyně v práci (má za sebou 20 let manželství) mi odsouhlasila, že přesně tohle prožívali s manželem, když měli první děťátko... a že on se k ní takhle začal chovat, když si našel jinou... a trvalo to do doby, než si začala hledat byt a jemu tak došlo, že taky může o celou rodinu přijít... To taky jednoho nepotěší. 😒 Jako nějak mi to k manželovi nesedí (když jsme se poznali, tak s bejvalkou sice už nechodil, ale stále spolu sexovali... a se mnou si nezačal, dokud s tím sexem s ní neskončil - to jsem se od něj ale dozvěděla až později, když jsem pátrala ze zvědavosti po tom, proč to tak odkládal, ačkoli jsme k tomu měli kolikrát sakra blízko... 😀 ), ale člověk se může mýlit, že jo. 😕 No jsem z toho, holky, fakt zdeptaná. ☹

ada80
28. čer 2009

Ahoj holky 🙂
dukie:Tvůj manžel je fakt na ránu připadá mi že je pěknej puntičkář,a ještě tě prudí to je fakt hrozná kombinace.Když mu vadí,jak vaříš,uklízíš atd.tak at si to zkusí dělat sám,když je tak chytrej.
Já jsem ráda,že můj manžel je takovej jakej je,toho tvého bych fakt nechtěla.