Po prodělané toxoplazmóze se rodí častěji kluci. Pravda?

effka84
18. dub 2011

Ahojky v minulosti jsem prodělala toxoplazmozu, tudíž ochranné protilátky mám v sobě. Někde na internetu jsem našla článek, že tyto látky mají vliv na pohlaví dítěte.Prý se častěji rodí kluci. Momentálně patřím mezi snažilky, tak by mě zajímalo kde je pravda. Jak jste na tom???

laterna
18. dub 2011

ahoj, na netu, ač jsem hledala, jsem to nikde nečetla, ale babička mi říkala, že přesně tohle slyšela od nějakého odborníka. vždy chtěla holčičku, ale měla 2 kluky a toxoplazmozu prodělala.

ladybugie
18. dub 2011

kamarádka jí také prodělala a má krásnou růžovou holčičku 🙂

eloana
18. dub 2011

to jsem neslysela -kamaradka ji mela a ma holcicku i kluka🙂

nilika
18. dub 2011

Ahoj.....toxoplazmozu jsem taky prodělala,ale nevím,nevím,nějak se mi tomu nechce věřit.....mám 3 holky a teprve napočtvrté chlapečka 🙂

perca
18. dub 2011

a můžeš mi objasnit jak? přeci chromozom X nebo Y dává chlap... jinak já ji neprodělala a čekáme chlapečka.

vladimuraz
18. dub 2011

Kamarádka jí prodělala a po dvou letech se jim povedl chlapeček 😉

urbisa
18. dub 2011

Já ji prodělala,potratila jsem dvojčata kluky,další těhotenství dvojčata kluci-ti už mají skoro 6 let,moc tomu tvrzení ale nevěřím

luucia
28. dub 2011

Já mám toxoplazmozu taky prodělanou a jednu holčičku doma máme a druhou čekáme v srpnu 😵 😀 😀

mercedesse
28. dub 2011

Já mám taky toxoplazmozu a mám sice kluka, ale moc nevěřím, že to je kvůli tomu.

socina
28. dub 2011

pokud vím tak pohlaví dítěte určuje muž.

ji_tuli
18. čer 2014

Pokud plati,ze ji prodelalo a- nevi o tom 80% lidi, bylo by to 8 z 10 a kdyz budu pocitat ze 5 bylo zen a 5 muzu, pak 4 z obou skupin by byli pozitivni, pak bysme jako holky brzo vymrely, to by se rodil skoro samej kluk...takze tomu neverim. Ja ji prodelala, brala antibiotika, jsem tehotna a v lednu uvidim, co vykoukne, dopredu si to rict nenechame. Krom toho jak psal jiz nekdo vys, je to o XX a XY . 🙂