Pocení. Co používáte do podpaží?

melysa
15. dub 2009

Ahojky holky, mám dotázek- co používáte pod paže proti pocení? Rozhodla jsem se sem hodit tento dotaz po včerejším odpoledni, kdy jsem se venku nesla jak páv v novém triku a po příchodu domů a mrknutí do zrcadla jsem se málem vyvrátila- na světle šedém triku pod pažema mokré rybníky, hrůza, vypadalo to odpudivě 😒 Používám dlouhodobě Niveu antiperspirant, dříve kuličkovou teď vosk DOUBLE effekt, a efekt je "pouze" v tom, že můj pot není cítit ale je velmi dobře vidět. Co s tím, existuje něco, po čem se nebudu tak zatraceně potit? Díky za odpověď.

peppapig
15. dub 2009

Ahoj taky cekam, ze nekdo poradi. Posledni rok se taky dost potim, ale ani mi to neprijde, ani zadny zapach atd, jen to vidim na tricku pod pazema, je to hrozne a cernou v lete nosit nechci ☹

jeudi
15. dub 2009

ahoj ja pouzivam pansky old spice sice je to panska vune ale po tom mokra kola nemam 😉

amira55
15. dub 2009

Ahojte-tak to mám radost že v tom nejsem sama-dříve jsem používala lady speedstick ale letos jsem zjistila že sice jak píšete pot nesmrdí ale trička jsou propocená což je docela blbý.-(
ještě že nechodím do práce to bych se hanbou propadla....

hele old spice?ten musím vyzkoušet už jsem o něm přemýšlela...

pište pište další rady-co třeba přípravky z lékáren????máte zkušenosti????

console
15. dub 2009

Já jedině Dove-tm.modrý. Už jsem vyzkoušela všelicos, ale pak se vždy vrátila k Dove. Úžasně voní čistotou.

aponchie
15. dub 2009

nivea sprej klasickej bilej

melysa
autor
16. dub 2009

Jeudi, díky za tip. Old spice používá manžel, je sice cítit velmi mužsky ale dneska ho zkusím 🙂

misskka
16. dub 2009

Dříve jsem používala ty bezbarvé gelové nebo kuličkové deodoranty - sice jsem voněla, ale občasný problém s pocením jsem měla stále. Příležitostně jsem použila pánský old spice a bylo to v pohodě. Tak nějak jsem zjistila, že to není tím, že old spice je lepší, ale tím, že je to tuhý deodorant. Takže jsem se vrátila k tuhým dodorantům a je vše ok 🙂

hupcza
16. dub 2009

no já se potím sztrašlivě už od puberty - takže 15-20 let bez ohledu na počasí, stres apod.
prostě se potím jen tak a to vydatně
a nepomohlo mi nic
po tuhých deodorantech alespoň nesmrdím 😅
ale estetično se mi nepodařilo vyřešit ničím 😠

andy84
16. dub 2009

Holky, tak nejlepší zkušenost mám s deo forte, už jsem zkusila, kde co, ale tento opravdu zabírá a příjemně voní, nevtíravě oproti některým deodorantům, když pak použiju nějakou jemnou vůni, tak se to třeba tluče!
😵

http://www.moje-lekarna.cz/zbozi/11024317-excip...

berus
16. dub 2009

já se přidávám do klubu 😅 😠
začala jsem se úplně strašně potit po porodu 😝

lendy, driclor je fakt driák, ale moje kamarádka ho použila před svatbou a dobrý, jen říkala, že ten týden, kdy se to musí používat, je očistec, prý to neuvěřitelně štípe, nemohla dát ani ruce k tělu 😖
takže do toho nejdu 😝

používám gel, sice nepáchnu, ale je to vidět 😖 , ale já jsem vždycky zpocená všude, čelo, prsa, záda 😅

konoupek
16. dub 2009

Taky myslím,že estetično se ničím nevyřeší,prostě některý lidi to tak maj daný a nic se s tím nedá dělat.Taky se potím,jak pr... 😅 .Deodoranty pomůžou jen proti zápachu,díky bohu aspon za to 🙂 ,ale to je tak všechno.takže jestli někdo víte o jiném zázraku,než deodorantech,tak sem s ním 😀

melysa
autor
16. dub 2009

Tákže jsem nanesla partnerův OLD SPICE a vydala se na 15 minut do obchodu na zkoušku co bude. Bohužel zas mokré mapy a to ještě teďka dopo není vůbec horko, chjo, myslím, že nezbývá než zakoupit trika bez rukávů a ještě pro jistotu černý ☹

kejka
16. dub 2009

Já si zásadně kupuju trika,tuniky,šaty z tý nemačkavý,lehký látky-je fakt supr,hodně prodyšný,takže se v tom ani nepotím.Dobrý je si koupit deodorant zásyp.Nedrolí se a příjemně voní.Mají ho třeba v Oriflame.
Mám to štěstí,že se potím jen málo,ale období pocení znám velice dobře. 😖

hupcza
16. dub 2009

kej: kdyby mi pomohla volba materiálů oblečení, byla bych navrcholu blaha 🙂

mel: to mi ani neříkej ...měl jsem v úmyslu to zkusit

😠

melysa
autor
16. dub 2009

hupcza klidně zkus a uvidíš, třeba to na tobě bude fungovat 🙂

kuzelka
16. dub 2009

holky mě pomohl právě ten Driclor,
sice jsem ten týden protrpěla ale ted mám klid 😉 , pro udržení mi ho stačí aplikovat tak 2xtýdně ale zapomínám na to 😅

nobody
16. dub 2009

ségra mívávala vždycky takový kola pod pažama (teda když byl obrovský hic)
ale to už je hooodně dávno
a já se smál ... sakra, to byly časy 😝

martek
16. dub 2009

deodorant pouze neutralizuje zapach, antiperspirant omezuje poceni 😉

pouzivam od Vichy (kulicka se zelenym vickem) a nemuzu si stezovat - v podpazi mam sucho 😎

foogy
16. dub 2009

Martek - právě jsem to sem chtěla napsat, že používám od vichy - tuhý, ale super. Žádné mokro, žádný puch, doporučuju!!!

martek
16. dub 2009

foogy, ze bych zkusila tuhej, ale vzdycky zvitezila kulicka 😎 😀

foogy
16. dub 2009

martek - kulička je kulička 😀 Odpo si jdu do lékárny koupit novej a je jasný, jakou formu budu kupovat 😉

rozela
16. dub 2009

přidávám se do klubu. já bych se tedy musela namazat celá. od čela až po paty. od těhotenství se potim jak dveře od chlívku. trička kupuju hlavně tmavý a z materiálů, na kterých je to vidět minimálně. jak tu čtu, tak prubnu ten driclor. zkusim ho i na chodidla a dlaně a antiperspirant od vichy si pořídim taky.

melysa
autor
16. dub 2009

Díky martek, zkusím to. foogy tak jaká forma dnes zvýtězila 🙂

melysa
autor
16. dub 2009

Holky jukla jsem na složení a koukám, že taky obsahuje aluminium chlorohydrate 😒 No, hodně jsem o tom četla, není to nic moc, strašej s rakovinou. Tož já už nevím...

martek
16. dub 2009

melyso, maji i bez aluminia 😉
ale to nekupuj, to nefunguje 😀 sem si to koupila, ze to je zdravejsi... jako ja smrdela potem jak starej zednik 😀 takze mam opet zelene vicko s hlinikem 😎 a v cajku 😀

melysa
autor
17. dub 2009

Martek tak jdu do toho, nemůžu zapomenout na ten pocit, kdy na mě v obchodě dělal oči jeden fešák , snad o 10 let mladší 🙂, nó jasný dělalo mi to móc dobře, až na to, že jsem furt tiskla ruky k tělu aby nevyděl ty strašlivý mapy, myslím , ale že se to přehlídnout nedalo 😒 To už nechci zažít.

martek
17. dub 2009

tak supejdi do lekarny! a vem zeleny vicko, to je nejlepsi 😉

foogy
17. dub 2009

melyso - zkus hádat třikrát 😀
A to aluminium jsem hledala a hledala a našla to na všech antiperspirantech. Taky se rakoviny děsím - no, ale co na to pocení jinýho?

melyso - a bude to kulička nebo tuhej? 😀