Pocení. Co používáte do podpaží?

melysa
15. dub 2009

Ahojky holky, mám dotázek- co používáte pod paže proti pocení? Rozhodla jsem se sem hodit tento dotaz po včerejším odpoledni, kdy jsem se venku nesla jak páv v novém triku a po příchodu domů a mrknutí do zrcadla jsem se málem vyvrátila- na světle šedém triku pod pažema mokré rybníky, hrůza, vypadalo to odpudivě 😒 Používám dlouhodobě Niveu antiperspirant, dříve kuličkovou teď vosk DOUBLE effekt, a efekt je "pouze" v tom, že můj pot není cítit ale je velmi dobře vidět. Co s tím, existuje něco, po čem se nebudu tak zatraceně potit? Díky za odpověď.

mobina
17. dub 2009

Po porodu mi pomohl Vichy zelený proti nadměrnému pocení. Teď jsem zase najela zpět na kuličkovou niveu.

amira55
17. dub 2009

...tak jsem dnes zakoupila Excipial DeoForte, protože jsem Driclor nikde v Brně nemohla sehnat-prý je dočasně pozastavena dodávka či co. Tak uvidím jak to pomůže a pak písnu-ale raději bych ten Driclor- zdá se mi sice drastičtější, ale podle toho co jsem četla i účinější.
Tak uvidíme třeba na něj někde narazím nebo snad pomůže ten Excipial

melysa
autor
18. dub 2009

Foogy, na poprvé-kulička?? Tak já včera koupila kuličku 🙂 Tak dneska testuji, večer písnu jak to zabralo.
Amira55- pak taky písni co a jak ten Expicial.

kousinka
18. dub 2009

hahááá téma přímo pro mě 😀 taky jsem si říkala že se přihlásim do nějakýho výzkumu abych jim všechny ty reklamní kecy popřela 😀

excipicial a driclor mám taky za sebou 🙄 driclor je brutál ale na chvíli fungoval, bohužel i přes udržování jsem zase za pár měsíců vůči němu byla resistentní 😀
mám i takovej solnej krystal z německa už docela dlouho ..
dycky zabere něco na chvíli a pak zase šlus ☹

ale vichy ještě nemám 😀 no přijde další do sbírky

jo a pánský fungovaly, bohužel v kombinaci s mym potem to nevoní moc dobře ...

připadám si občas fakt na máček, koupu se i dvakrát denně, matlám se všim možnym a stejně občas prostě .. pušim 😀 hrozný.. kola už nějak ani neřešim holt když vim že budu potřebovat vypadat jako člověk jdu do černý ☹

melysa
autor
18. dub 2009

kousinka, tak to je blbý, že nemáš problém jen s tím mokrem 😖 To musí být děsná otrava. No moje jedna kamárdka byla cejtit snad od puberty a byl to fakt průšvih, myslím, že nikdy nic nepoužívala a jak si v tom smrádku tak žila tak už ho pak vůbec nevnímala, ale když přišla k nám na návštěvu tak jsem musela pak větrat celej bejvák a manžel když přišel domů tak už po čuchu věděl kdo u nás v obýváku sedí. A já nikdy nesebrala odvahu jí říct ať proboha něco začne používat, protože se to nedá pomalu vydržet. Dneska když ji potkám tak už nic necítím, tak buď jí to někdo řekl, nebo ji osvítilo a začla něco používat. A ještě jedna prodavačka u nás v Albertu, to je takovej puch , že má pokladnu furt prázdnou, a přitom je taková hezká a milá, nevím, jak je možný, že se necítí.Samo, že chápu kousinku, která používá vše možné i nemožné a přesto je pot občas silnější, ale ty dva případy co jsem popsala tam evidentně nějaký ten přípravek chyběl .
Já jsem nikdy ty mokré kruhy nemívala, objevili se až teď, uf, snad se jich zase brzy zbavím!!!

kousinka
18. dub 2009

jojo je to hrozný ... náročný ..
taky samozřejmě nemůžu nosit nic moc umělýho, což je fakt problém protože já tak ráda obtažený trika 🙄

ptala jsem se i na možnost to odoperovat ale nedoporučili, začala bych se potit někde jinde holt ... představa že se mi pak potí třeba břicho 😀 😀

jo a bylinkový čaje to je vůbec na nic

rozela
18. dub 2009

holky nezkoušely jste některá takový ty "vložky" do podpaží?

melysa
autor
19. dub 2009

rozela o vložkách do podpaží slyším prvně 🙂 Co je to za vynález 🙂

kitty68
19. dub 2009

no tak se musim pridat, od te doby co se narodila ella se potim jako blazen nastesti teda nesmrdim 😅 , pouzivam kulicku od radoxu, ta fungovala predtim vyborne, ale ted zabere tak na pul dne, takze js si koupila dnes kremik malinkaty bez aluminia a mel by vydrzet na 3-6 dni bez potu tak uvidime

rozela
19. dub 2009

melysa mají to být nějaký jako kola co se přilepí do podpaží, je to "nepromokavé" a zabrání to vytvoření mokrých skvrn na triku. ale ať hledám jak hledám, všude jenom vložky do bot. nemůžu si vzpomenout, kde jsem to viděla.

melysa
autor
19. dub 2009

rozela-vložky do bot 😀 ,kitty, tak když bys na ty vložky kápla potom písni 🙂

rozela
19. dub 2009

bych potřebovala i nějaký "vložky" proti pocení na obličej 😀 . na čelo a pod nos. to mě trápí asi nejvíc

melysa
autor
19. dub 2009

Jé kitty, promiň, ty s těma vložkama nemáš nic společnýho 🙂

melysa
autor
19. dub 2009

rozela a co nějaký matující krémík na ten obličej??

rozela
19. dub 2009

abych pravdu řekla, žádný jsem nezkoušela. bojim se toho, že by to dopadlo jako s krémem nebo gelem, kt. používám normálně. namažu se a jak se spotim, je to všechno v háji. používat makeup nebo pudr u mě vůůůůbec nepřipadá v úvahu. napadlo mě, natřít si na obličej antiperspirant, ovšem bojim se vyrážky.

janulle22
19. dub 2009

tak s tim mam taky problemy...kupuji si zasadne trika na kterych to nebude az tak videt...takovy cucavy barvicky mam na zimu... 😖 ...

rozi ty vlozky bych potrebovala pod kozy a do podpazi... 😅 😀

rozela
19. dub 2009

jani vidíš, pod kozy, na to bych uplně zapomněla! 😀 😀 😀 přiznam se, že pod kozy normálně patlám antiperspirant jako do podpaží 😅

janulle22
19. dub 2009

jako ja mam maly kozyska,ale kdyz se mi tam dostane triko(pokazde 😀 )a pak si ho potahnu a vyleze z podkozisek tak tam mam dalsi dva rybniky... 😠 😀

rozela
19. dub 2009

já to mám horší. ňadra velký a po dítku o pár pater níž, než se nacházely před dítkem. podkozenky nosim jedině balvněný nebo sportovní. sehnat v týhle velikosti např. push up-ku je nemožný a navíc bych si při dobíhání tramvaje nejspíš vyrazila kozama zuby 😒
zkoušim na pocení kde co. ale na tym xichtě je to prostě katastrofa. leda na spocený čelo připlácnout papírový kapesník a chodit jak ichtyl 😝

janulle22
19. dub 2009

😀 😀 😀 promin, ale musela sem se smat tvymu popisu jak bezis na tramvaj...

tak ja ju sezenu v pohode, ale i tak... no neboj na to ze sem kojila jen 14dni asi tak sou tez o 2 patra niz... 😀 😀 ale tou pusapkou bo aspon trosku zpevnenou to nadzvednu... 😀 ...

s tim oblicejem ma problemy i ma sestrenka ale nic s tim asi nejde delat... jen si proste otirat celo kapesnickem a nebo tim vlhcenym at te to trosku zchladi kdyz bude trosku foukat...

to poceni mam az od tehu... 😒

rozela
19. dub 2009

no já s tímhle extra pocením začala v těhu a přetrvává ☹

janulle22
19. dub 2009

u me je to stejne a pekne me to stve... 😠 😠 😠 😠

rozela
19. dub 2009

já stále tajně doufám, že až se dostanu z velrybí váhy na člověčí, že se to snad přinejmenším zmírní 😔

kousinka
19. dub 2009

hele ty vložky mívali v katalogách jako je quelle a tak .... pamatuju že jsem po nich jako mladá strašně toužila ale styděla se je blbec objednat .. a pak už jsem je nevídala .. občas v dobách největší nouze jsem tam strkala papírový kapesníčky 😀 😀

capi21
20. dub 2009

Ahoj, me zacli taky tyhle rybniky v podpazi po porodu. Ale ted sem na netu nasla ten driclor, koupila ho, a nemuzu si ho vynachvalit. Pohuzila sem ho jen jednou vecer,a druhy den po rybniku ani stopa 😉 Sice nekdo pise, ze to strasne svedia stipe a ze se to neda ani vydrzet, ale asi zalezi na pokozce jak je citliva, protoze ja sem nastesti zadny problemy s tim nemela 🙂 Stoji asi neco kolem 200Kc. Ted je ale jeste k sehnani nejaka 7denni kura od vichi, tak nevim jaka ta bude.Ale prej je taky ucinna a je bez svedeni-jen nevim jestli bych si kazdy den vzpomela ze se mam patlat jeste nejakou kurou
😀

capi21
20. dub 2009

Pridavam jeste dystak zajimavej odkazek kde je o ruznejch kurach diskuze. Snad vam pomuze v rozhodovani 😉

http://www.ordinace.cz/diskuse/nadmerne-poceni/

amira55
20. dub 2009

capi21 já ten excipial mám u počítače a večer než jdu spát ho mám na očích tak nezapomenu🙂

jinak se mi zdá že docela zabírá dnes žádné propocené triko a to bylo z uměliny.....tak doufám že účinky vytrvají 🙂

monali
21. dub 2009

ahoj,tak jsem si vás pročetla a už jsem ráno byla v lékárně a koupila jsem si ten Driclor. Snad mi taky zabere, potím
se už od puberty a snad úplně všude, kde to jde 😝 , jak píšete běžné antiperspiranty mi pomáhají akorát
v tom, že nejsem cítit. Jinak rybníky úplně všude 😠 Takže dneska večer začnu a uvidíme. 😉

melysa
autor
22. dub 2009

tak držím pěsti ať máš pokoj. Jinak u mě Vichy kulička zdá se zabírá.

monin76
15. říj 2012

rozelo jestli se opravdu potíš na celém těle, tak Driclor vnech, sežere tě zaživa 🙂 Taky jsem se po prvním porodu dost potila a řešila co s tím. skončila jsem u antiperspirantu Everdry a název teda sedí. Natírala jsem se jen zpočátku skoro celá a za chvíli byl pokoj. Teď už jen jednou začas preventivně, jinak používám už jen běžné přípravky.