Pocení. Co používáte do podpaží?

melysa
15. dub 2009

Ahojky holky, mám dotázek- co používáte pod paže proti pocení? Rozhodla jsem se sem hodit tento dotaz po včerejším odpoledni, kdy jsem se venku nesla jak páv v novém triku a po příchodu domů a mrknutí do zrcadla jsem se málem vyvrátila- na světle šedém triku pod pažema mokré rybníky, hrůza, vypadalo to odpudivě 😒 Používám dlouhodobě Niveu antiperspirant, dříve kuličkovou teď vosk DOUBLE effekt, a efekt je "pouze" v tom, že můj pot není cítit ale je velmi dobře vidět. Co s tím, existuje něco, po čem se nebudu tak zatraceně potit? Díky za odpověď.

ined77
20. kvě 2014

Dobrý den maminky,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Hyperhidróza https://www.modrykonik.cz/hyperhidroza/. Jedná se vlastně o nadměrné pocení. Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s nadměrným pocením. Jak jste tento problém řešily, co Vám pomohlo? Vaše rady, tipy a nápady jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba potýkají se stejným problémem a hledají radu, pomoc nebo pochopení.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o vaše cenné zkušenosti.
Krásný den všem 🙂 .
Denisa

@monin76 @melysa @monali @amira55 @capi21 @kousinka @rozela @janulle22 @mobina ... a další 🙂 .

luciejanku
20. kvě 2014

ahojky. pro me jedina a stoprocentne ucinna vec a to z lekarny DRICLOR, cca 200,- 🙂 zarucene pomuze!!!

isabelakrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adrikamika
12. kvě 2015

Mě pomáhá ranní sprcha 🙂, pohodlný oděv, žádný stres a tuhý deodorant

erza1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petapetruska
19. kvě 2015

Ahoj,ja mam bezva zkusenosti s Perspirexem z lekarny 😉

leskachnes
26. kvě 2015

Já už 4 roky používám Driclor a nemůžu si ztěžovat... za říkám použiji tak 3 až 4 balení což je maximálně 900 Kč. Před tím jsem vyplacala dea a anti za 300 Kč měsíčně, za rok to je strašná suma a k tomu to nekolikatero mytí podpaží za den s xkrat prevlikanim a pranim...ufff ještě že jsou takové vychytavky... 🙂

gabrielanak
9. srp 2015

Tak si čtu vaše názory. Nemáte některá zkušenosti s Perpsi guard ? četla jsem dobrou recenzi .co vy na to ?

schimmer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milasestricka
29. únor 2016
Uživatel milasestricka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od milasestricka.

Mela jsem obrovske problemy s pocenim, velke kruhy v podpazi a zadny antiperspirant nezabiral. Vyzkousela kde co. Driclor a ten drazdil a stipal, pak jsem objevila Pespi guard a ten byl mnohem lepsi, nicmene v lete malo ucinny a tak jsem hledala dal. Az mi kamaradka poradila at si objednam antiperspirant sweat stop aloe vera forte a jsem s nim naprosto spokojena. Muze se pouzivat na cele telo, coz je velka vyhoda. Tehdy jsem ho objednala z anglie a nyni je k dostani na internetu i u nas.

suusan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tynduskam
4. kvě 2016

Alverde z DMka 🙂

luu25
9. kvě 2016

Holky, a neuvažovala jste některá o nějakém zákroku, na zbavení se pocení? Přijde mi, že jsou léta čím dál teplejší a člověk se potí jak pra**. 😒 Četla jsem teď o tom nějaký článek jedné klinky http://blog.medicomclinic.cz/109-nadmerne-pocen... ale oni tu píší spíše o nadměrném pocení. Já o tom spíše uvažuji jako o estetickém zákroku, abych se zbavila této nepříjemnosti... co myslíte vy? máte s tím někdo nějakou zkušenost?

petrule28
9. kvě 2016

Borotalco doporučuji, bez aluminiových solí, je to tuhý deodorant. Perfektní. Vyzkouším i to Vichy. Kouknu na net, jak vypadá.

evagabik
9. led 2018

ahoj, chtěla bych znát váš názor a asi i trochu uklidnit: Celý 1. trimestr jsem používala klasický tuhý antiperspirant, který obsahuje hliníkové soli a bůhví jakou další chemii. Mám strach jestli to nějak negativně nemohlo ovlivnit miminko. Díky za názor.

zuzimuk
9. bře 2019
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Z kosmetiky jsem toho vyzkousela hodne, nikdy mi nic poradne nezabralo ☹ desim se nadchazejiciho leta

leskachnes
Autor odpověď smazal
Zobraz
julisa88
17. bře 2019
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

A zkousela jsi i neco jineho mimo kosmetiku? Nejakou proceduru? Urcite neco takoveho je...?

alzibetka
26. bře 2019

Injekce botulotoxinem jsou casto dosti ucinne, koukala jsem nato na strankach u Amaryllis centrum.

elie77
21. lis 2019

Mně taky nic nepomáhalo, ale kdy našla jsem electro antiperspirant, tak jsem se rozhodla ho koupit a používám 2 krát za pár měsíců, princip na kterým funguje prostroj je neuvezitelny, není to chemie, nic v těle nezůstává. Je to naprosto čistá léčba.