Podrobili by jste svého partnera testu věrnosti?

balsiger
26. zář 2008

ahoj vespolek...

dneska jsem byla nechtene svedkem "testu vernosti"...tak me napadlo, jestli by si nektere z nas troufly, vlastniho muze,ci partnera, takovemu testu nechat podrobit...co vy na to?

halienka
26. zář 2008

Balsiger, aký to bol test? 😕

balsiger
autor
26. zář 2008

hali: no zenska nechala testnout sveho partnera na to,jestli ji je verny - takze na nej poslala "atraktivni babu"...ktera ho klasicky mela "balit"...

roasha
26. zář 2008

balsiger,a dopadlo to ako? 😅

andykov
26. zář 2008

To je ujetý.. Já razím heslo, nevědět, nezkoumat. Co oči nevidí, uši neslyší, to srdce nebolí.. A je to fakt. Některý věci si člověk může vyložit jinak než jsou 😒

balsiger
autor
26. zář 2008

roasha: to ani nevim, nezajimalo me to...spis jsem se tak zamyslela prave nad tim, ktera z nas by si troufla a sveho muze nechala testnout... 😉

halienka
26. zář 2008

Aha, také niečo dávali aj v telke, bola to ako reality show 😝 no pravdu ti poviem, mne to nepríde moc košer, myslím že väčšina chlapov by podľahla, aj tých čo by za iných okolností sami neveru nevyhľadávali, ale keby sa na nich lepila nejaká prsnatá blondínka, to sa už ťažko odoláva ktorémukolvek zdravému chlapovi. To je aspoň moj dojem. Ja by som môjho muža tomu zámerne nevystavila. Snáď iba vtedy keby som vedela, že je sukničkár, ktorý ma podvádza aj s inými a nechce sa priznať, a ja by som už aj tak chcela ten vzťah ukončiť a chcela by som mu urobiť aspoň hambu 😝 😀 ale ani toho neviem či by som bola schopná - snáď iba keby som bola strašne vyzúrená 😉

misicka455
26. zář 2008

já i když mu věřím bych do toho nešla. Za prvé bych měla strach z výsledku a za druhé kdyby se to dozvěděl, že jsem na něho někoho poslala tak by mi to asi neodpustil.Byl by hodně naštvaný , že mám nějaké pochybnosti 😒

balsiger
autor
26. zář 2008

hali: dik za uprimnost, to je obdivuhodne... 🙂 jak to vidis

halienka
26. zář 2008

To je akokeby mňa postavili do obrovského obchodného domu so 100 tisíc v peňaženke a že či vydržím nenakupovať 😀 😀 no povedzte, ktorá by vydržala? 😀 (teraz ma isto niektoré ukameňujú, že ako môžem porovnávať nakupovanie s neverou 😀 - ale princíp je ten istý - pokušenie 😉 )

balsiger
autor
26. zář 2008

hali: ano,princip jo,ale to je vsechno...nevera je asi zavaznejsi problem,nez utratit 100 000,ktere mam na ten nakup...

many
26. zář 2008

já bycho do toho taky nešla 😉 jak píše misicka 😉 kdyby se to dozvěděl,tak by mi to neodpustil,že ho podezřívám a že mu nevěřím ☹

fender
26. zář 2008

ja bych do toho asi nesla. prislo by mi to vuci nemu dost nefer. a hlavne mi neni jasne, co z toho ta zenska ma? kdyz se chlap necha - tak jim to leda tak zkazi vztah. a kdyz se nenecha a dozvi se, ze to na nej bylo nastrazene... tak se nastve, ze mu jeho zena neveri a vztah to poznamena taky.... jde videt, ze nektery zensky nemaji co delat, kdyz vymysli takove veci 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

many: to by se nedozvedel..jak by mohl? 🙂 bys mu to snad nepraskla... 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

fender: tezko rict, co k tomu zenskou(nebo v opacnem pripade i chlapa) vede...ale bezduvodne to asi nebude...ale co je fer? kdyz chlapa nebudeme pokouset,nebo kdyz testnem a on odola?... 😕

bambusko
26. zář 2008

ak vztah nie je zalozeny da dovere, tak je to o nicom

halienka
26. zář 2008

Ja som to chcela trošku odľahčiť 😉 no mne to proste tiež príde manipulácia a podvod a ja strašne neznášam práve tieto dve veci, takže už len z toho princípu by som to neurobila. Ako vraví fender, nemalo by to žiadny pozitívny prínos. Ak chlapovi neverím, treba zistiť v čom je problém, ak už viem že ma podvádza a vadí mi to, treba to ukončiť. Ak mu verím, tak neviem načo by som ho skúšala. No už vôbec by som to neurobila človeku ktorého milujem, lebo to je podraz 😉

fender
26. zář 2008

no ja nevim teda.... chlap se muze chytit na zcela neskodnou komunikaci, flirt ..... dost pochybuju, ze normalni chlap posle nejakou super kocku, co po nem ocividne jede, hned nekam, bez sebemensi konverzace... z takoveho "flirtu" by nikdy nic vic nemuselo byt, ale jeho partnerka uz v tom bude samozrejme videt kdovico....

balsiger
autor
26. zář 2008

hm...a jak je to vlastne s nama? co bychom delaly my,kdyby se o nas zajimal muzskej,kterej opravdu uz na prvni pohled zaujme???

ella1
26. zář 2008

súhlasím s halienkou aj s fender. ved keby sa mňa lepil sympatický chlap,tiež by som flirtovala.ale tam by to skočilo.takže to neveru nedokazuje.by ma zaujímalo, kam až v tom teste zašli.lebo flirt je nič ako vravím.keby išlo do ,,tuhého" to je už o inom.....

balsiger
autor
26. zář 2008

urcite souhlasim s halienkou,ze cloveka,ktereho miluji,bych nechtela "podrazit" a zradit. ale spada test vernosti opravdu mezi podraz?

ella1
26. zář 2008

no a keby to niekto na mňa skúšal, taký test, tak by som bola poriadne nasraná 😠 už len z princípu.

misicka455
26. zář 2008

Jestli má zahnout tak zahne a žádný test ne tom nic nezmění..

luucia
26. zář 2008

Já bych tohle manželovi nikdy neudělala, ikdybych měla nějaké pochybnosti. a kdyby to zkusil on, tak bych byla pěkně nas*aná 😖 a ani s Bradem Pittem bych mu nezahla 😀

fender
26. zář 2008

presne jak rika ella. ja bych s tim chlapem nic nemela ani mit nechtela, ale kdyby si se mnou chtel povidat, tak proc ne? nevidela bych na tom nic spatneho. nicmene pokud by ho na me partner schvalne poslal, tak to, co by mu za normalnich okolnosti pravdepodobne nevadilo (bavi se s nejakym chlapem, no co) by v takove situaci asi videl uplne jinak (jezsimaria ona se s nim fakt zacala bavit!
rekla bych, ze u tech, kteri jsou neceho takoveho (myslim toho testu) schopni, to svedci o tom, ze v jejich vztahu asi nebude vsechno az tak uplne v poradku....

balsiger
autor
26. zář 2008

ja is taky myslim,ze na to nekdo,jehoz vztah je harmonicky,by neco takoveho nedelal...ani by ho to snad nenapadlo...

aponchie
26. zář 2008

na evrope2sveho casu mela renata kajdzas test vernosti a to je mazec ..skoro kazdej naletel takze ja bych to nedelala pac je velka sance ,ze 9z10chlapu kyvne na schuzku nebo neco a je konec a zeny jsou zarlive jak svina takze radsi ne pokouset certa 😀

fender
26. zář 2008

navic konkretne v mem pripade - manzel pracuje v ciste zenskem kolektivu plnem mladych holek. takze ja mam test vernosti kazdy den 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ella1
26. zář 2008

fender 😀

halienka
26. zář 2008

No šak práve, Balsiger, tiež som si to predstavila a asi by som MM kopla do ri.i, keby mi to urobil. Bo taký nejaký fešák, čo mi v mojom veku lichotí a prejavuje záujem, by ma to určite potešilo 😀 , a možno by som aj ja poflirtovala 😎 (nemysli si pod tým nič fyzického) ale len také slovné lichôtky a pohľady...No kto by odolal? 😀
No človek, ktorý na svojho partnera urobí takýto test vernosti, akokeby rovno hovoril tomu partnerovi : NEVERÍM TI! Tak to už mu to môže povedať rovno a nie robiť na neho takéto ťahy zákulisné. A ak mu teda neverí, je otázne prečo s ním je?! 😕 Ako vravím, pre mňa by to bolo ako tak pochopiteľné len ak chcem toho partnera nejako naštvať/potopiť/zbaviť sa ho/zahambiť...

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie...neznam,ale nekdo mi o tom vypravel...no tohle je agentura,ktera tyhle sluzby nabizi 😒