Podrobili by jste svého partnera testu věrnosti?

balsiger
26. zář 2008

ahoj vespolek...

dneska jsem byla nechtene svedkem "testu vernosti"...tak me napadlo, jestli by si nektere z nas troufly, vlastniho muze,ci partnera, takovemu testu nechat podrobit...co vy na to?

aponchie
26. zář 2008

fender :obdivuju ja bych nemela na to nervy 😀

aponchie
26. zář 2008

ne nesla bych do toho pac by stacilo,ze by mel delsi casovou prodlevu mezi odpovedi a uz by byl vyrval 😀 😀 😀 😀

rpinguin
26. zář 2008

tak zenske, ja som sa na to mojho opytala a on mi povedala, ze by mu to bolo podozrive, ked sa zrazu po nom zacne nejaka zenska vesat. Doteraz to ziadna nerobila, tak by asi vedel kolko bije. Ja si vzdy hovorim, ze ako by som sa ja tvarila, ked by mna niekto testoval a naozaj neviem povedat, ci by som bola nadsena... 🙂 ale vsetko za pokus stoji, aspon by som vedela, aka som 😀

gedren
26. zář 2008

Ja na takovyhle testy mam jednoduchy nazor: na blbou otazku blba odpoved 🙂

Neboli kdyz nechci slyset odpoved, ze by tu zenskou s chuti vojel, tak proc mu tu otazku klast?

Vsichni jsme lidi, nevim, jaky jsou presne cisla, tusim asi 60% lidi se to za zivot stane, ze jsou neverny, v podstate s tim pocitam 🙂, ze se to holt muze stat a pak se to nejak vyresi. Ale proc tu pravdepodobnost jeste zbytecne zvysovat tim, ze toho druhyho vystavuju rizikovy situaci? Sama znam par chlapu, se kterejma bych si s chuti dala rict, a nedavam si rict jen diky tomu, ze se s nima nevidam prilis casto (samozrejme se s nima nevidam i z vlastniho sebezachovneho pudu, ne ze by to bylo jen diky okolnostem), takze to pusobeni neni tak silny 🙂

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie: ty testy neznam, ale nekdo mi o tom kdysi vypravel...tohle je agentura,ktera se nabizi tyhle sluzby 😖 ,oni nabizi i takove veci,jako treba rozchod s partnerem(jako ze to za tebe prevzmou,kdyz si netroufas sama) 😀 😀 😀

fender
26. zář 2008

aponchie: obcas je taky ztracim, to mi ver 😝 ale co nadelam. mohla bych kazde rano hystercit, kdyz odchazi do prace. mohla bych se trapit ctyrikrat do tydne, kdyz zustava v praci pres noc na sluzbu. to bych ho ale zarucene pekne otravila 😝 takze hystercim pouze v pripade, ze maji nejakou akci z prace 😀

aponchie
26. zář 2008

no ja hystercim prave ted pac je v italii na sluzebce a to 5chlapu!!! 😀 😀 😀 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

fender 😀

fender
26. zář 2008

aponchie: zcela te chapu 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie...mam tam zajet?nemam to az tak daleko jako ty 😉 ...ale ne testnout...jen kouknout,co a jak 😕 😅

aponchie
26. zář 2008

no oni uz maji bejt na ceste zpatky z Bozzola 😀 ale nevim kde sou vubec 😀 😀 😀

aponchie
26. zář 2008

vidis ja mu hned kvaknu ze ho tam pozorovala kamoska z konika at si nemysli pac clovek ma spojence vsude 😀 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie...vsak oni najdou cestu zpet...a radi 😉

aponchie
26. zář 2008

no jasne vyflusli po parbe 😀 😀 😀 nee tak dramativke to nebude pac jeli autem takze jeden den unaveni a ted jedou v patek tak je asi vsude plno aut ale znas chlapy ti rvou jak sopu utahanani ,ale jak citi alkohol zenske a bar a diskoteku tak zazracne ozijou 😀

aponchie
26. zář 2008

balsiger jak vypada mesto Bozzolo/Mantova?nevis jak je to velke?prej je to hned nekde u dalnice smerem na Milano

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie..nevim jela jsem kdysi kolem,ale nikdy jsem tam nebyla..ziju ve svycarsku.ale je to odtud max 4hod cesty 🙂 kdyby neco 😀 😀 😀

aponchie
26. zář 2008

hmm skoda ,ze sem to nevedela driv uz by jsi jela na vylet 😀 😀 😀 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

ja jsem momentalne solo,ale nevim nevim,co az nebudu??? 😎 😎 😎 do urcite miry by me to zajimalo, jak se ten chlap zachova a jestli bych ja byla opravdu jeho one and only... 😕

ty testy probihaj samozrejme ruzne dlouho...muze se to vyridit behem 10min a muze se to tahnout i nekolik hodin,aniz by se neco stalo...no a treti moznost...nmeco se stane...

berynka
26. zář 2008

Pamatuji se, že něco jako test věrnosti běžel na nějakém rádiu. Občas jsem to poslouchala a zarazilo mě, že snad žádný oslovený chlap neodmítl 😅 , ale co fakt nechápu, že si prostě dali klidně rande se ženskou, kterou ani nevidí 😕 . Někdy ten test ani nenechala dělat manželka nebo přítelkyně ale tchýně.

Osobně by mě to nenapadlo. Vztah je o důvěře a né o testování "co by kdyby" 😉 .

maruschka
26. zář 2008

neviem,načo je dobrý taký test vernosti..A nabudúce koho budeme testovať načo?!Koľko vydržíme bolesti, či sa dá žiť bez hlavy, za koľko nám totálne vyhorí byt, čo sa asi stane,ak v plnej rýchlosti nabúrame do steny.....atď....Týmto som chcela poukázať na to,že celý test vernosti je totálna haluzácka blbosť. Všetky takéto testy končia fiaskom a smútkom testujúceho a testovaného..Podľa mňa to nie je ani smiešne, ani ukľudnujúce. A testovaný sa môže cítiť ako hračka v rukách svojho polointeligentného parnera, ktorý ho nechal testovať.... 🙄 🙄 😕 😕

aponchie
26. zář 2008

no ti chlapi sou taci vsichni ja delala barmanku a stacilo mi to videt jak se chovaji ikdyz jejich baba odejde na wc nerikam ,ze hovada ,ale proste jak na ne udela oci nejaka baba nebo jim neco malinko naznaci sou jak blazni pomateni 😀

balsiger
autor
26. zář 2008

aponchie: souhlas...

fender
26. zář 2008

berynka - nemuselo jim podle me jit o rande jako takove, ale spis o zvedvost.... co je to za zenskou..... me by to taky vrtalo v hlave, kdyby mi takhle nekdo volal.

halienka
26. zář 2008

Maruška 🙂 si to pekne povedala: A testovaný sa môže cítiť ako hračka v rukách svojho polointeligentného parnera, ktorý ho nechal testovať.... Tak tak sa isto nechce cítiť nikto 😝

aponchie
26. zář 2008

no me by vrtalo ,ale mela bych strach aby to nebyl nejakej forek a nesla bych ale chlap jde hned 😀

ivana98
26. zář 2008

balsiger, zaujimava tema 😉
ja si myslim ze takyto test o vernosti nic nepovie... 😒 a najma - aj keby sa teda chlap nechal ukecat na kavicku, tak to predsa nie je nevera... 😅 chudak agentura, to akoze zamestnavaju slapky, ktore su ochotne ist az k "dokazom" ? 😅

a ak ide o to, ci si chlapi vseobecne zasluzia doveru.... to je o inom.. . 🙂 a suhlasim s gedren, kto nechce poznat odpoved, nech sa nepyta 😎

halienka
26. zář 2008

No ale zdá sa, že niektorí ľudia chcú poznať odpoveď keď sa na to dajú, a potom sa "spravodlivo rozhorčovať a ľutovať" 😝

ivana98
26. zář 2008

halienka, asi mas pravdu. niekedy je proste clovek prilis zbabely na to, aby sa pravde pozrel do oci...

a najma...... ak je baba ziarliva, tak ju ziaden vysledok toho testu neuspokoji... aj keby sa chlap spraval najprikladnejsie, tak stale bude pochybovat, ze co ked sa mu zrovna ta nepacila, atd.... ☹

halienka
26. zář 2008

Presne tak, je iné, keď ten chlap je ozaj neverný sukničkár, ale to si myslím, že každá trochu normálna baba zistí aj bez testovania. Ale keď žena o ničom takom nevie, že by bol neverný a aj tak ho vystaví testu, len aby sa akože "utvrdila", tak to celé je o jej nedôvere a žiarlivosti. O ničom inom. A je vedecky dokázané, že chlapi jednoducho majú omnoho silnejšie vyvinutý sexuálny pud ako ženy a príde mi to ozaj nefér ich takto dráždiť a potom sa "čudovať" že jéžiši aj ten môj je taký prasák! 😕 😀 A keby aj odolal, ako vravíš Ivanka, žiarlivú a neveriacu by ani to nepresvedčilo 😝

monkula
26. zář 2008

ja svojmu manželovi verím na sto percent, takže takúto blbosť by som naňho neskúšala...
V práci sa naňho lepia desiatky báb, on mi potom doma rozpráva, aké sú niektoré dievčatá k...y, a čo všetko sú schopné robiť len preto, aby neplatili 50Sk... by ste len zírali.... 😔