Podstoupily byste celkovou proměnu vizáže?

miparime
29. led 2013

čaute holky, podstoupily byste celkovou proměnu vizáže?Ne že bych se sebou nebyla úplně spokojená 😉 , ale nějaké ty rady ohledně líčení i barvy a střihu vlasů bych uvítala, ale mám starch, že nebudu s výsledkem spkojená, jakože mě třeba ostříhají nakrátko a obarví na rezavo a mě švihne 😖
Šly byste do toho?

buldok
29. led 2013

Popravdě? Všechny ty proměny na proženy.cz a to co vídám v TV jsou jedna velká katastrofa. K ženám to mnohdy vůbec nesedí, kadeřníci se předvádí a tvoří kreativní účesy, které ale žena doma už nikdy sama tak neupraví, takže v konečném důsledku vypadá pak hrozně. Líčení většinou nic moc, tak bych nalíčila i já a zadarmo. A když ženu, která má těžkou nadváhu oblečkou do horizontálně ložených proužků, tak je mi do pláče. Takže ne, nešla bych do toho. Když, tak bych si našla nějaké účesy na netu, vytiskla, šla k dobré kadeřnici, prokonzultovala s ní, jesli se to ke mne hodí, k tvaru obličeje, k typu vlasů apod. a udělala nějakou změnu - pozor, kadeřnice u které to chodí jak na běžícím pásu a jen sedneš a ona tě ostříhá bez konzultace, stojí za prd. Stejně tak bych šla k nějaké dobré vizážistce a radila se s ní o líčení. Ale rozhodně bych nešla do proměny jako takové...

brisalek
29. led 2013

přidávám se k názoru, že do proměny rozhodně ne. Podle fotky jsi přirozeně hezká navíc máš dlouhé vlasy, takže přesně jaks napsala....ostříhat prostříhat z krásných vlasů otrhané , ulíznuté nic, kter é už sama nikdy doma neupravíš. Líčení si můžeš vždy umýt to bych riskla a oblečení taky🙂. Ale celkovou proměnu ne. Všechny proměny co jsme viděla (kromě snad dvou stály za prd) ze všch udělali o deset let starší omalovánky.

Existují vizážistky a ty co Ti pomohou s výběrem oblečení. Ale jako u všeho to dnes dělá kde kdo a vůbec tomu nemusí rozumět. Takže zkusit se poptat na doporučení kdo byl kde spokojený. Tady třeba taky někdo poradí.

pulecek
30. led 2013

já bych nepodstoupila nic 🙂 myslím si že je zbytečné ze sebe dělat někoho jineho než toho kým sme..pokud se necítím dobře vždy s tím člověk muže něco udělat sám(postava,oblečení,líčení) sme přeci ženy a samy nejlepe víme co nám lichotí 🙂 a hlavně většina vizážistek kadeřnic atp dělají vše jakoby podle šablon,vím o čem mluvím sem kadeřnice..málokdy natrefíte na kadeřnici která vás ostříhá tak jak byste chtěla🙂 je to vše prostě šablona🙂 střih..

veruska007
30. led 2013

Kdyby to bylo zadarmo, tak bych sla. Vsak co, kdyz mi to nebude sedet, tak barva se da v nejhorsim prebarvit nebo za cas odroste, vlasy dorostou... mne uz kadernice tolikrat neco provedla, ze jsem se stydela vylezt ven... a za cas se to zas spravi. Nahodou, mne to prijde fajn, vyzkouset neco noveho, co by mne treba samotnou nenapadlo 😉

ivetka300
25. únor 2013

Dobrý den holky nebo děvčata ,ženy já bych do toho šla pořád dělám něco pro děti kdyby to bylo zadarmo tak jo šla bych do toho, jsem z manželem 28 let letos máme 6 dětí 4- dospělé a 2 -12 let a 7 let a to ještě vychovávám vnoučka dcerka se o něj nestará za celý svůj život jsem byla jen celkem 3 x, přála bych si delší vlasy a můj sen je abych byla někdy třeba půl dne někde že by se omne starali a upravili nic jinýho bych si nepřála ,ale nemám na to v týhle době raději něco koupíme dětem a Vám všem kterým se to splnuje fandím a drží palce a hlavně závidím, tak se mějte fajně a vždy si to hezky užívejte 🙂 😵 ahojky vaše čtenářka Ivetka300...

kamilasyk
20. lis 2014

Dostala jsem proměnu vizáže od manžela k narozeninám. Ne, že bych se mu nelíbila, ale jen jsem někdy o tom mluvila a mluvila..Byla jsem v Praze salon ProBeauty, příjemné prostředí, lidský přístup, profesionální výkon, prostě zážitek.