Podvodník z Nigérie - Thomas Mullar

beemaya
14. dub 2014

Maminky, POZOR! PODVODNÍK! Pan jmenem THOMAS MULLAR reagoval na můj inzerát o prodeji kocarku na modrým koniku. Kocarek. Chtel údajně pro dceru, ze zaplatí v EUR přes PAYPAL, ať mu zašlu detaily svého úctu.. Dokonce chtěl navýšit cenu o 100 Eur za shipping. Pro jistotu jsem to zkonzultovala tady s maminkami a byla jsem upozorněna, ze pravděpodobně to bude někam do Nigérie, a ze pan přes chakery mi dokáže vybelit účet a ať na to v zadnem případe nereaguji.. A dnes doopravdy mail od pana, ze to chce zaslat do Nigérie! Tak ze NIKDY NĚKOMU NESDELUJTE ŽÁDNÉ ÚDAJE!

ivculak
10. zář 2014

Také bych se s Vámi ráda podělila o čerstvou zkušenost. Prodávám své svatební šaty - na beremese.cz a ozvala se mi nějaká Attila - stejně jako výše, že by měla o šaty zájem a ať ji odepíšu přímo zpět na její emailovou adresu rampasek11@blumail.org a uvedu preferovaný způsob platby. Slušně jsem tedy odpověděla a dnes mi přišlo:

"I really do appreciate your responds ,Am From USA...I will like to
offer you sum of 700EUR plus the postage via LOCAL POST to my daughter
due to the urgency i need this item for her..i will be paying you via
bank transfer direct to your account,however this is my daughter
address

NAME : Olabisi Yusuf
ADDRESS: No 53A samonda ui
CITY: Ibadan
STATE: Oyo
ZIP CODE: 23402
COUNTRY: NIGERIA
Phone Number: 2348063682173

I will be waiting for your bank details so that i can make the payment
immediately ..

Best regard"

Takže ten samý případ. VARUJI TEDY PŘED TÍMTO ODESÍLATELEM.

cerven84
2. lis 2014

@ivculak tak jsem další v řadě i mě oslovil jménem ATILLA RAMPASEK...NA fb je to nějaký polák

I really do appreciate your responds ,Am From USA...I will like to offer
you sum of 600EUR plus the postage via LOCAL POST to my daughter due to the
urgency i need this item for her..i will be paying you via bank transfer
direct to your account,however this is my daughter address

Name-MENDY EZE
Address-Provinciestraat 42 2018 Antwerpen, Belgium
Country-BELGIUM

I will be waiting for your bank details so that i can make the payment
immediately ..

Best regard

frema77
18. led 2015

Milé koníkovky, tak pozor, dneska jsem i já zaznamenala pokus o nigerijský podvod od veronica_t@blumail.org

Neregistrovaná jako Veronica Thomas. Napsali mi na bazárek.

Tak pozor!!!

rajcato
14. bře 2015

Stále aktuální. Mně se dnes na inzerát se svatebními šaty, který jsem čerstvě pověsila na Beremese, ozvala neregistrovaná Veronica Thomas.
"What's the recent condition and price?contact me on veronica_t@blumail.org"

ebra01
14. bře 2015

Tak i já se hlásím. Akorát mi tvrdila, že její dcera bydlí v Californii 😀. A já debil nejdřív přemýšlela, nad cenou poštovného.

ebra01
14. bře 2015

Jen tak mimochodem, přestali jste s ní komunikovat nebo jste jí na ten podvod něco napsaly?

rajcato
15. bře 2015

Já jsem na komentář vůbec nereagovala a z inzerátu ho smazala.

lattecafe
7. dub 2015

@beemaya Přidávám dalšího podvodníka z Nigérie: Dorcasbrown2010@gmail.com
Nereagovat a hodit do Spamu!

veruska007
20. kvě 2016

Holky, další podobný podvodník. Nancy Williams.

Jsem v pořádku s cenou a podmiňují jsi mi dal na Váš inzerát a budu platit přes PayPal (www.paypal.com). Jak víte, že je to nejlepší způsob, jak platit za on-line purchases.i již sjednat pro soukromou přepravců, které přijdou na pick a oni se postará o dokumentu, včetně úplné informace, aby si ji vyzvednout u vás doma kroku dveří , Takže budu potřebovat vaši domácí adresu pro Shipping Company, aby mohli přijít a vyzvednout. Takže se dostat zpět ke mně s detaily níže tak, že bych mohl pokračovat s platbou:

ch vidím, že je to pro vás nové, mám zařídit, lodní agenty, které budou příštích pro vyzvednutí poté, co byla platba provedena na vás first.You obdrží mé informace, které budete potřebovat, včetně mou adresu.

Trval jsem na tom PayPal, protože nemám přístup k mému bankovnímu účtu on-line, jak nemám internetové bankovnictví a nemůžu jít do banky vzhledem k povaze mé práce a já budu platit za poplatky přenosu.

Jediné, co musíte udělat, je vytvořit si účet s PayPal v www.PayPal.com jakmile jste účet vytvořili, nemusíte čekat na 2-3 dny před můžete získat peníze okamžitě Stačí poslat to pro výplatu :

Jméno:
PayPal E-mail:
Tel Telefonní číslo:
Celková částka

Jsem tak připraveni koupit a zaplatit za to včetně poplatků převod PayPal.

veruska007
20. kvě 2016

Chtěl kočárek, napřed reagoval normálně, akorát špatnou češtinou, ale teď už mi to přijde podivné.

dasa310
25. kvě 2016

dceři se taky ozvala nějaká ženská z Belgie, na kočárek, že ho vyzvedne přítel atd., letecky do Belgie A POSLALA POTVRZENÍ Z ÚDAJNÉ BANKY, a čeká až pošleme balík a chce číslo zásilky aby dala povel k převodu peněz, tak nech čeká, když podvod tak podvod

lanyza
21. srp 2018

přidávám se do této diskuze.... prodávám kočárek ale chce platit přes paypal a poslat do zahraničí...... tady email od něj. S vaší cenu souhlasím. Napište mi prosím e-mail vašeho účtu PayPal, abych mohl pokračovat v platbě. K celkové částce přidám 5% příplatek. Platbu tedy bez dalších zdržení převedu přímo na váš účet PayPal. Pokud již máte účet, pošlete mi jen e-mailovou adresu, abych mohl platbu provést. Poté, co platbu obdržíte, budu kontaktovat dopravce a uhradím veškeré přepravní poplatky. Pro zboží přepravované lodní dopravou budu potřebovat vaši domovskou adresu a další potřebné informace. Pro dokončení platby mi tedy prosím pošlete následující údaje:
Jméno:
E-mailová adresa účtu PayPal:
Celková cena:
Telefonní číslo:
Domovská adresa:

Budu očekávat vaši odpověď.

napsala jsem mu že pay pal nemám a neznám.....
odpověd od něj:
Mám velký zájem o koupi. V Česku jsem byl, ale nyní pracuji v jiné zemi. Vidím, že je to pro vás novinka. Zařídil jsem dopravce, který po doručení platby na váš účet vyzvedne zásilku. Zašleme vám všechny potřebné údaje včetně mé adresy.

Na převodu prostřednictvím služby PayPal trvám, protože nemám online přístup k bankovnímu účtu. Nemám totiž internetové bankovnictví a moje práce mi z principu nedovoluje chodit do banky. Poplatky za převod si proto také vezmu na starosti.

Musíte si tedy pouze založit účet PayPal na stránce www.PayPal.com. Jakmile si vytvoříte účet, pošlete mi následující údaje (na převod peněz nemusíte čekat 2 až 3 dny, proběhne okamžitě):

Jméno:
E-mailová adresa účtu PayPal:
Telefonní číslo:
Celková suma:

Jsem zcela připraven nakoupit a zaplatit všechny poplatky včetně přenosu.

Pro dokončení převodu mi prosím pošlete tyto informace.
.... Garry Kathrian garryginn2002@gmail.com