Podvodný prodej na dětských bazárcích

hanina14
8. črc 2014

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat, zda-li jste se některá nesetkala ať už zde, anebo na bazosu, či jinde s paní, která vystupuje pod jménem Kamila Nová, Kamila Felčárková, Kamila Smutná apod., používá mobilní telefon 731490321, nabízí dětské zboží. My jsme poslali peníze, bohužel nemáme ani peníze ani zboží, pak jsme ji zadali do google, a v mimibazaru ji z uvedených důvodů byl pozastaven účet. Protože jí to nechceme jen tak nechat projít, hledáme maminky, které by se připojily k tr. řízení a podaly tr. oznámení na policii v místě bydliště tak, aby se už jednalo o tr.čin, kdy by paní měla alespoň problémy s výslechy a soudem, když už nic jiného. Prosím, jestli jste se staly obětí podvodu jako my, kontaktujte mne zde, a já poradím, jak jednoduše to sepsat, je to otázka pár minut....
Děkuji Hanka

hanivasi
8. črc 2014

@hanina14 asi před dvěma týdny jsem tu viděla jednu diskuzi, jak byla jedna maminka podvedená, a to přímo na bazárku tady. Mrkni do historie, určitě to najdeš.

addesh
26. srp 2014

Dobry den mohu vedet co jsem vam neodeslala prosim? Zac jste platili a neobdrzeli? Dekuji

pesina
27. srp 2014

dobrý den, dorazily vám věcičky nebo ne? Paní mě kontaktovala s prodejem věcí a nakonec jsem raději nic nekoupila....děkuji za informaci

petikx
29. srp 2014

Dobrý den, 7 týdnu čekám na tenisky Nike, za 250 kč., zatím nedorazily... 😠

jenye
29. srp 2014

Ano, taky mám po dnešku s paní špatnou zkušenost. Chtěla ode mně něco koupit, dala si se mnou schůzku v Praze a nedorazila, mobil samozřejmě nebrala. Takže se mějte napozoru!

ivonapop
29. srp 2014

Děvčata, jak to tak čtu..., není lepší si nechat věci - příště a od kohokoliv, na dobírku? Sice to nějakou kačku stojí navíc, ale pořád lepší, než tohle

petikx
1. zář 2014

dnes jsem se od paní dočkala balíčku, cca po 8 týdnech, dopisování a storna platby na banku, ale omluvila se, že byla na dovolené, zboží došlo v pořádku, nové 😉
@ivonapop ona dobírka nic neřeší, nikdo neví, co je v balíku, je to takový zajíc v pytli, mohou tam být i staré noviny, není to záruka, toho, co příjde a za co jste zaplatili. Vždy je to risk.., ale opravdu se dívat dopředu na hodnocení a nenakupovat od někoho, kdo hodnocení nemá nebo má čerstvou registraci.

veronikka88
16. říj 2014

Ahoj, maminky... Hledám lidi, kteří odeslali peníze na číslo účtu 670100-2211876036/6210 a neobdrželi zboží!!! Inzerce probíhala na sbazar.cz a bazos.cz! Je možné, že i zde. Je nás již 6 a jednalo se o zboží od 1000,- výš, takže podáváme trestní oznámení. Paní se zaměřuje na dětské zboží.. krosny, nosítka, odsavacky mléka. Stejné zboží prodá klidně i více lidem! Prosím, kontaktujte mě na v.brozkova @email.cz. Děkuji.

marciha
10. pro 2014

@hanina14 Dobrý den, reaguji na Vaší špatnou zkušenost s paní Kamilou Felčárkovou atd. Dostala jste své zboží nebo stále na něj čekáte?

hanina14
autor
19. led 2015

@marciha Dobrý den,
my jsme to z ní nakonec "dostali". Jednalo se tedy o adaptéry ke kočárku jen asi za 350,- Kč, ale po několika telefonátech, mailech a výhružkách policií to nakonec vrátila, tedy vrátila peníze na účet. No ale hezkého slova pro ni nemám, za to otravování s ní.... už ani náhodou takové obchody dělat nehodlám. Teď nakupuju a prodávám jen v blízkosti bydliště, z ruky do ruky. Hanka

lucik_1990
17. únor 2015

Dobrý den maminky. Přidávám se k názoru k paní Zikmundové. Okradla už spoustu maminek, nás taky (naštěstí peníze vrátila...), ale po dvou měsících nervů, které mi již nikdo nevrátí :( Jednalo se o kočárek, takže pozor !!

lucik_1990
17. únor 2015

@veronikka88 klidně se přidám...taky jsem posílala zálohu na kočárek, sice mi byla za tři měsíce vrácena, ale ty nervy :(

veronikka88
23. únor 2015

Dobrý den, má to policie v Břeclavi, bude soud. Okradenych kolem 100 lidí. Jestli se chcete babrat na výslech, když máte peníze zpět... ve vašem případě bych to nechala být a dala si příště pozor a peníze nedala předem.

ellenr
7. říj 2016

@lucik_1990 Dobry den, jedna se o nejakou spatnou zkusenoust s pani Zikmundovou? Ja ted jednu prave mam :(.

th1102
19. kvě 2017

POZOR PODVODNICE!!
Dobrý den! Ma někdo zkušenost s paní Kamilom Zikmundovom (tel. 773 511 100), číslo účtu (Česká spořitelna): 1010637173/0800, e-mail: hiccup.1@seznam.cz .
Pani me okradla za 1.500 Kc! Pokud někdo něco ví prosím dejte vědět, v pondělí pújdu na policií.

th1102
19. kvě 2017

Uz mam kontakt na 8 pani kteri Zikmundova okradla 😠

lucik_1990
20. kvě 2017

Pod timhle jménem, pokud se jedna o stejnou osobu, okrada porad. Zkuste ji vyhrožovat policii me takhle penize poslala zpet.

3kutas
26. říj 2017

Dobrý den
jen se pozeptám, bylo na paní podáno už trestní oznámení ? Děkuji

76martina76
12. pro 2018

@th1102 Dobrý večer, koukám že Vaše zkušenost s paní Zikmundou je již více jak 1 roku stará.
Já mám nyní velmi čerstvou, paní má stále stejné telefoní číslo a i mě okradla o částku 1530,-.
Narazila jsem na ní na inzerci Let go.
Peníze jsem odeslala 26.11.2018 a do dnešního dne nic nedorazilo, jen samé výmluvy a lži.
Mohu se zeptat, jak jste s paní dopadla Vy a zda jste na ní podala trestní oznámení.
Já jsem paní též pohrozila policií a dala jí čas do pondělí, jestli do té doby nevrátí peníze nebo nepošle věci, chci jít na policii.
Ale nějak nevím jak to udělat.
Děkuji za pomoc

76martina76
12. pro 2018

@hanina14 Dobrý večer, koukám že tento příspěvek je již více jak 4 roky starý.
Já mám nyní velmi čerstvou, paní má stále stejné telefoní číslo a i mě okradla o částku 1530,-.
Narazila jsem na ní na inzerci Let go.
Peníze jsem odeslala 26.11.2018 a do dnešního dne nic nedorazilo, jen samé výmluvy a lži.
Mohu se zeptat, jak jste s paní dopadla Vy a zda jste na ní podala trestní oznámení?
Já jsem paní též pohrozila policií a dala jí čas do pondělí, jestli do té doby nevrátí peníze nebo nepošle věci, chci jít na policii.
Ale nějak nevím jak to udělat, mohu poprosit o radu, mám se k nějakému oznámení přidat nebo podat nové sama
Děkuji

lucik_1990
13. pro 2018

@76martina76 dobrý den, a to pondělí je které pondělí? To co bude? Nám je nakonec pod vyhruzkami vrátila, ale posílala jsem ji je na účet. Vy jste také platila převodem?

76martina76
13. pro 2018

@lucik_1990
dobrý den,dala jsem jí čas do pondělí 17.12.
Tvrdí že ho posílala, ale na žádost ať mi pošle ofocený poddací lístek nebo číslo baliku, stejně mi ho neposlala.
Ano peníze jsem jí zasílala převodem na účet. Účet byl na jméno Elza Felčárková

lucik_1990
13. pro 2018

@76martina76 tak po vyhruzkach policii mi peníze nakonec vrátila. Tak držím palce, určitě se nedejte. Já nakonec na policii nešla ale dlužila mi je přes 2m.

76martina76
13. pro 2018

@lucik_1990
A mohu se zeptat co konkrétně jste jí napsala, že to na ní zabralo?
Mě stále tvrdí že balík poslala a že se asi zatoulal.
Ale jakmile jí již opkovaně žádám že chci zaslat číslo baliku, tak dělá mrtvého brouka a nic nepošle. A ještě mě osočí, že se nemusím tak chovat a vyhrožovat policií, že z její strany je vše v pořádku.
Fakt už jsem v koncích.

lucik_1990
13. pro 2018

@76martina76 že mám tchyni na policii a že toho mám už dost že podám oznámení a že jí lehce najdu atd... No mě to pak v prosinci vrátila no. Pořád ji pište že půjdete v pondělí na policii. Snad to do středy přijde.