Podzimní únava. Jak se s ní vypořádáváte?

makka
3. říj 2008

Ahoj holky, taky jí v těchto dnech pociťujete? Jak se s ní vypořádáváte?

radost
3. říj 2008

Já, ale já ji mám i zimní, jarní a letní..
😵
zatím se mi žádné vitamínové tablety neosvědčily, takže taky uvítám jakoukoliv radu 🙂

kristi
3. říj 2008

ja nejsem ani tak unavena jako zdeptana tim pocasim. Ale to je kazdy rok, ja jsem letni clvoek, zimu nenavidim a nejradsi bych mela zimni spanek

johanda
3. říj 2008

u mě jarní únava plynule přechází do letní lenosti, ta pak do podzimního splínu a vyvrcholí to zimním spánkem.😉
Na podzim mi pomáhá být venku, někde mimo město, na zahradě nebo tak: Bohužel už mám přes týden nemocné děcko, tak do sebe valím ovoce a sladkosti, taky to zabírá 🙂

liviky
3. říj 2008

johanda 😀

ladunka
3. říj 2008

Mívám podzimní "rozlady", takový náběh na depresi, ale ta to snad není, pomáhá mi hořčík v tabletách.

ivousek
3. říj 2008

Jsem totálne hotová nemuzu se dospat a porád bych jen polehávala coz bohuzel nejde.Strasne me chybí slunícko asi by to chtelo solárko 😀

aponchie
3. říj 2008

sakris ja jsem unavena furt,ale na podzim jako fest tak se snazim bejt na vzduchu hodne svitit doma aspon svicky a aromalampu pouzivat a zjistila sem,ze driv kdyz jsem se namacela do horke vany aby mi jako bylo lepe je pro me blbost tak se radsi rychle sprchuju sice je mi kosa jak z nosa a letim z tama ven ,ale pomaha to mirne a pak jeste masaze,hodne pit a jist vitaminove jidla treba ovocne salaty zasypane porridge a medem a orisky a pak taky sampus mi dela dobre na nervy po vecerech nekdy 😀 😀 😀 😀

andrea1984
3. říj 2008

Ahoj holky,chtěla bych se k vám přidat.Mám taky podzimní unavu,nikdy jsem takovýho nic nepocítila až ted.nevím co mám dělat a spát přes den nemužu máme děti a dost práce.Taky bych nejradši poléhavala,ale to si mužu jenom nechat zdát.Taky užívám vitamíny,ale buhužel necítím to,že by to pomohlo.Tak ahoj Andrea.

janulle22
3. říj 2008

ahoj holky ja mam asi podzimni unavu cely rok... 😀 😀 😀 gor ted kdyz malej porad lita a venku je k neudrzeni a ja za nim utikam jak srna a jsem vic unavena nez on 😀 😀

makka
autor
6. říj 2008

Holčiny, je pravda, že lezu do vany proto, abych si odpočinula a odreagovala. Výsledek je ten, že jsem ještě více utahanější. Takže si myslím, že je nejlepší vlažná sprcha a pak rychle do postýlky. Hořčík beru skoro 14 dní a žádné změny. K lékaři se mi jít nechce, řekne mi, že nejsem jediná a půjdu domů.

makka
autor
6. říj 2008

Teď jsem se vrátila od léčitele. Prý jsem unavená z toho, že mám nemocné ledviny. Špatně se pročišťuju. Dal mi namíchané čaje