Pohádky pro nejmenší. Máte tip?

aurecon
5. únor 2010

Mám dvouleté dítě a chtěla bych si ztáhnout ještě nějaké pohádky. Má rádo Shaun the sheep a Krtka a trochu snese i Tip a Tap. Ale Vochomůrku a Křemílka, Třesílko atd. ne.

Chtěla bych nějakou pohádku, kde se mluví.

Máte nějaké tipy, co by bylo dobré a co mají rády vaše děti?

lenula.b
5. únor 2010

naše malá má 19 měsíců a miluje Cvičení s Míšou, není to teda pohádka, ale pouštíme jí to často a ona se u toho hodně naučí pohybovat a brouká si, má z toho velkou radost, akorát jsem to teda koupila na DVD a nestahovala

elomanka79
5. únor 2010

Ahojky,malé,když byly dva roky,tak pořád koukala na Teletubies. 😉

martinka79
5. únor 2010

co chaloupka na vršku?? nám se líbí...
co poníci... , fík, prasítko pepina, hroši tam se nemluví, medvídek pů, autíčka, dinosauři.

aurecon
autor
5. únor 2010

martinka: Tyjo, většinu pohádek ani neznám. Jdu pozjišťovat co a jak.

arietiska
5. únor 2010

www.vieopohadky.cz .. zadej prasátko Pepina 😉 U nás těžce vede s Krtkem, ale ten syna učí akorát kraviny ...tytyty, flusat, kouřit aj. ptákoviny. ... pohádky pouštím z www, je toho tam mega moc vč. písniček a blbin.

martinka79
5. únor 2010

www.pohádkar. cz
samo youtube vede tam najdete vše...

jabber
5. únor 2010

Tak u nás z těch mluvících je v kurzu Prasátko Pepina, Mumínci, Velká sloní rodinka - všechno dvd za cca 49,- 😀 Pak Hello Kitty - ale ta je jen vyprávěná, přímo rozhovory tam nejsou 😅 a z nemluvících klasika - Krteček a Pingu 😀
A pak sledujeme Kouzelnou školku - Bořek, Pošťák Pat, Billl a Ben, Bali atd 😀

kim
5. únor 2010

U nás vede červený traktůrek, bořek stavitel, mašinka Tom a teď mám od kámošky půjčené autobusy, taky ho to baví...

power700
6. únor 2010

Ahoj, u nás vede jednoznačně Teletubbies a já už jsem z toho na budku! Pořád dokola. 😀
Máte ještě někdo tip na něco podobného?
A hlavně, aby se tam zpívalo, to jí baví. 🙂

martinka79
6. únor 2010

a co muminci nebo nan jim jam. barnie nevím jak se píše..

romana29
6. únor 2010

Bořek, Traktor Tom, Mašinka Tomáš, ale náš malej má hodně rád i Kostičky - takový pořad pro malé děti, dá se najít na netu...A taky Krkonošské pohádky -Večerníček Krakonoš 😵

ojo
15. lis 2010

holky, nevíte, kde bych sehnala dvd Mašinka Tomáš?? 🙂

samik2008
15. lis 2010

Holka má ráda DVD s princeznama a barbie atd.,a kluka nebaví nic krom Cvíčíme s Míšou 😅

ivankaku
3. led 2015

TuTiTU je super pro najmensi deti na rozvijeni kreativity.. http://www.veselepohadky.cz/tutitu/
Tucnak Pingu - pohadka kde se nemluvi... http://www.veselepohadky.cz/pingu/

mafeska
3. led 2015

u nás tedka frčí Máša a Medvěd (jen ta ruština mě brzy zničí 😀) a před tím Krteček 🙂

pincik
18. črc 2015

A nemáte někdo tip na pohádky s maňásky? Nemusí se tam ani mluvit.