Pohlaví dítěte podle prstýnků 😀😉

copakova22
2. říj 2017

Ahojte holky chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenost s pohlavím miminka podle prstýnků..😊 tak si vzpomíná že když jsem měla jenom dva syny tak mi to kamarádka dělala s mojim vlasem a snubním prstenem a tehdy mi vyšlo že mám dva kluky...což byla pravda a ta že budu mít Este další dva a jako páté bude holčička ..tehdy jsem se tomu smála jako že tolik kluků ale nedávno jsem jsi na to zpomela protože čekám 5 dítě a pravda je ta že mám fakt 4 zdravé a krásné syny tak si myslím že prstýnek nelhal a teďka mám právě v hlavě to že cekame 5 dítě a že podle toho prstýnků by to měla být holka která by byla vlastně vytoužená protože si ji s manželem moc přejeme ..a kdo by ne že po čtyřech synech 😑😑tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo máte zkušenost jestli to někomu vyšlo ...zkoušela jsem si to dnes nad dlaní a fakt semi to kyve 4x na kluka a po 5 to krouží na holku a když to dám jen nad brisko tak to začne hned kroužit děkuji moc za vaše odpovědi 😄😄 jen tak pro zábavu

hope09
2. říj 2017

Já bych tomu věřila. Kamarádka mi říkala x případů z jejího okolí, kdy to vyšlo úplně přesně 🙂

copakova22
autor
2. říj 2017

@hope09 díky za super odpověď ..bylo by to moc pěkné kdyby to vyšlo tu holčičku si moc přejeme no..nezbývá jen čekat 😏😏

lmartinkova85
2. říj 2017

Tak já to schválně zkoušela a kroužilo se mi to 2krat...mam dva kluky. A kyvadlo jednou (plánujeme jeste jedno) tak to je nějak opačné ne? 😂

copakova22
autor
2. říj 2017

Hahha
@lmartinkova85 tak to je nejake zvláštní 😂😂co jsem slysela od znamych a co jsem četla na různých diskuzích tak to všem vyšlo přesně ..no je to fakt zajímavé

bielanevesta
2. říj 2017

Mne zo vyšlo. 😉😊

bielanevesta
2. říj 2017

*to

radulka57
2. říj 2017

mě to nevyšlo, naštěstí! přála sem si moc druhou holčičku a tak jsem se po pohlaví pídila co nejdřív a zkoušela sem vše možné a podle prstýnku to byl kluk, ale je to ta vysněná druhá holčička 🙂

lucbra06
2. říj 2017

Mě to vyšlo 🙂

barumat
2. říj 2017

Jak se to jako dělá?

zulubo
2. říj 2017

Ahoj 🙂 mě to kdysi dělala kamarádka a kyvadlo mi říkalo kluka a pak mi říkalo dvojčata kluka a holku. Kluka už čekám 🙂 tak jsem zvědavá na příště. Ale osobně tomu věřím. Přeji ať se vytoužena holčička zadari 😉

market1512
2. říj 2017

Ahoj, a co zkusit jeste tohle? Omlouvám se, ze se to teda netyka prstynku, snad se nebudes zlobit. Mne to vyslo v obou případech, i sestre, sestrenici a rade kamaradek (nektere taky psaly, ze jim to samozřejmě nesouhlasi, ale bylo jich mene) ☺

lmartinkova85
2. říj 2017

@market1512 zlobit určitě ne-e 🙂 já toto zkoušela u druhého vyšla mi holka a ono kluk... mam to asi naopak 😂😂

lmartinkova85
2. říj 2017

kdyby se ted v záři podařilo vychází holka...takze kluk 😀

vissper
2. říj 2017

Mě to vyšlo. Kroužil mi nad bříškem a mám holku. A u prvního mi nad bříškem kýval a byl to kluk. Klukovi už je 8 let a holčičce jsou 4 měsíce 😉

vissper
2. říj 2017

A podle tabulky mi to vyšlo jen u holčičky. Kluk měl byt podle tabulky holka 😅

copakova22
autor
2. říj 2017

@zulubo děkuji za odpověď jsem strašně zvědavá no spíš mocccc moc si ji přejeme mít doma princeznu

copakova22
autor
2. říj 2017

@market1512 děkuji podle toho je mi 24 a otěhotněla jsem konec srpna začátek září a tam je D takže asi holčička 😍😍bylo by to super vytoužené

copakova22
autor
2. říj 2017

@vissper děkuji za odpovědi noo moc toužíme po holčičce doufáme jen že se to povedlo ta kačenka 😍😍😘😘😂😂

kristynka1989
2. říj 2017

@market1512 tak podle tabulky jsem si 8 let nevšimla, ze mám doma chlapečka 😂

babanci
3. říj 2017

Tchyně mi to dělala u třetího dítěte, je teda otázkou, jestli to uměla, ale nevyšlo to. Když mi bylo 17 let, byla jsme s kamarádkou u cikánky, co mi četla z ruky. Předpověděla mi tři dcery a kamarádce jednu. A to vyšlo. 🙂

zulubo
3. říj 2017

@copakova22 není za co 🙂 já jsem taky zvědavá jak mi to vyjde příště 🙂 nedivím se ze jsi zvědavá, já bych byla taky, a jsme ženské máme to v povaze 😉 a moc vám tu holčičku přeji 😍

majkylove
3. říj 2017

Zrovna včera mi to dělala kamarádka a dle ní je to kluk,pry se ještě nespletla,no já strašně doufám že se plete 😁 dle tabulky mi prvni sedí že to je kluk a teď to má být holka,už jsem fakt napnutá 😊

copakova22
autor
4. říj 2017

@zulubo děkuji 😍

copakova22
autor
4. říj 2017

@majkylove uvidíš jestli se tvoje kamarádka spletla nebo ne 😂 držim palecky potom písní co čekáš ..já jsem taky moc zvědavá a kdo by nebyl že po 4 synech

zulubo
4. říj 2017

@copakova22 není vůbec za co 😍
Kdyby jsi si vzpomněla, napiš jestli se fakt povedlo 😉😍

copakova22
autor
4. říj 2017

@zulubo jj určitě písnu ale jsem moc netrpeliva už aby to bylo..😘uvidíme v jakém tt to půjde vidět

zulubo
4. říj 2017

@copakova22 budu se těšit 😉 tak dneska už je to vidět hodně brzo, takže myslím ze se brzy dockas 😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru