Pohlaví miminka. Bojíte se, co se narodí?

evulka25
17. led 2008

Ahoj nastávající maminky. Protože mám kolem sebe dost těhotných kamarádek, a každá si přeje buď výhradně kluka/holku, a pak jsou zklamané když se narodí opak toho co si přáli. Přijde mi to vůči tomu malému trochu "nefér" (typu: my jsme chtěli kluka, no ale nakonec máme teda holku no). Jak to máte vy? Necháváte to "osudu" nebo se taky úzkostlivě bojíte že to bude "zase kluk".

liona
8. dub 2009

Ahoj holky, píši sem tenhle dotázek, protože by mě zajímal váš názor, zda budeme mít s manželem holčičku nebo chlapečka 🙂 mám v albíčku pár fotek a nenechali jsme si to říct, tak jen tak z legrace hádáme 🙂 a každý něco jiného 🙂 😀

fifinka31
29. kvě 2009

Ahoj tehulky,mam takovej dotaz.Ja chci urcite vedet co to bude-je mi to sice docela jedno,hlavne at je to zdrave,ale ja jsem strasne zvedava a nevydrzela bych to az do porodu-nic netusit-uz kvuli vybavicky,i proto ze se s tim chci tak nejak zžít.
No a problem je manža,pač ten to zase v zadnem pripade vedet nechce!!!A nechce ani aby to vedela rodina,ze pry to pak neni ono po porodu,ze to neni to spravne prekvapko(ja myslim ze az poprve bude drzet v naruci nase mimi,tak to bude dost veliky zazitek-i kdyz bude predem vedet co to je).Ja mu rekla ze si to proste necham rict,ale obavam se ze to zas nevydrzim mu to nerict.I budu pak treba nakupovat vybavicku v urcitych barvach-a bylo by mu to tim jasne,a on rikal ze to musim pred nim schovavat teda-ale ja se chci radovat s ním z nove koupenych vecicek ze.
Ja teda doufam ze ho casem v prubehu tehu presvedcim ze vedet to predem neni nic hrozneho-ale asi si vyslechnu vycitku ze jsem mu vzala to prekvapeni.

jeudi
29. kvě 2009

ja mam doma chlapecka a cekame zase chlapecka i kdyz jsme si prali holcicku,ale jedine co si ted preji ,aby bylo to male zdrave ,dnes mi brali krev na genetice maly ma plne strevo,zvetsene,a maji podezreni na cystickou fibrozu ..jsem z toho dost spatna ..takze me je opravdu jedno jestli kluk nebo holka ,hlavne at je zdrave