Pojištováci

amelie001
29. kvě 2009

Taky Vás tak strašně štvou prodejci různých pojištění,dneska jsem před jedním zabouchla dveře,protože mi tvrdil jak se náš nenarozený syn bude mít dobře u jejich pojištovny a když prej k nim přejdeme s manželem nám dají peníze na ruku.No jo,ono je to sice hezký,ale blbá nejsem.Jsme s manžou pojištěný u stejný pojištovny a chceme aby tam byl pojištěný i náš malý až se narodí.Navíc bych byla pěkně blbá,kdybych nějakému chlapovi dala svoji kartu pojištěnce a mě to zrovna chytlo.

*chodili vás taky otravovat ještě než se vaše děti narodily nebo až pak,radši se ptám,at vím co mě ještě čeká

*tímto tématem nechci urazit pojištováky,jen si myslím,že když má člověk o nějaký produkt zájem,tak si najde příslušnou pobočku a nepotřebuje se nechat obtěžovat doma

babatko88
29. kvě 2009

a jééj jéé, tak toto poznám
prvý prišiel keď som bola týždeň pred pôrodom, viete si ma predstaviť, večne naštvaná, tešiaca sa na mimi, rozbehaná, čo ešte mu kúpiť a tak.. a naraz zvonček, išla som otvoriť, hneď mi do rúk trepol papiere, že ich len treba vypísať, že dostaneme neviem aké bonusy a neviem čo ešte... presne ako ty, papiere som mu šupla naspäť a vyhodila som ho, nech ma neotravuje s kravinami, že teraz ma to nezaujíma...
ďalší dvaja prišli, keď som bola v pôrodnici, takže o tom neviem a posledný prišiel, keď som práve vychádzala s malým v náručí z auta (teda v deň nášho návratu domov z pôrodnice)... manžel sa naštval, hneď ešte sa chudák ani nestihol predstaviť, poslal ho neslušne do kelu a povedal, že keď sa ešte nejaký u nás ukáže dostane po papuli... odvtedy nikto nič... a keď som ho bola dať do zdravotnej poisťovne, práve som tam čakala, lebo ešte bola jedna predo mnou, zvonil mi telefón z inej poistovne, tak som hned povedala, že malý už všetko má vybavené... hneď ako som to už ozaj mala vybavené mi volali ešte tri iné poisťovne, tiež som ich odbila, ale keď už volala tretia som to nevydržala ani ja a poslala som ju do p**e 😀 neznášam ich, máme svojho poradcu, ktorému veríme a musím povedať, že je fakt dobrý... iným neverím, každý hrabe len pre seba, ale tieto volačky a škriabanie sa do riti mi ozaj vadí, to som zvedavá, či prídu aj ked budeme čakať druhé, to ich rovno všetkých pošlem ta tam 😀

leva
29. kvě 2009

amelie,pises mi z duse,tiez sa mi stalo pri malom ze mi prisli zvonit a chceli poistit,no ja som ho uz v porodnici poistila u znamej.Vravim kto vas volal,poslal alebo preco ste tu??zacali ten ich dialog nabifleny rozpravat,tak som im popriala pekny den a zavrela dvere 😝 nemam rada ludi ktory sa vnucuju,ci pri dverach alebo telefonom,ponukaju produkty a uvitacie balicky o ktore sa im nik neprosil,za posl.rok som mala par telefonatov,dokonca volali aj dcere na telefon,ta pozerala ako puk,nechcem ich urazit ale pridu mi ako plostice.

babatko88
29. kvě 2009

keby len ploštice,
mňa by skôr zaujímalo, odkiaľ vedia, že je niektorá žena tehotná, odkiaľ majú adresy a čísla a ako sa presne trafia do dňa keď prídeme domov????

leva
29. kvě 2009

je to ozaj sila,ako si toto vsetko zistuju.

amelie001
autor
29. kvě 2009

Jé,tak to jsem ráda že nejsem sama,manžel kdyby byl doma,tak by s nima vyrazil dveře.Mě to přijde,že oni mají v porodnicích a u doktorů svoje lidi,ty jim dají kontakty a oni pak jedou.No a možná i proto že jak dostáváme prenatal box a vypisujeme ty kartičky nazpět a tím oni taky ví svoje. 😉

sirinka
29. kvě 2009

ja som nic take nezazila...mozno preto, ze si u gyn. vsetko hradim sama, nic nejde cez poistovnu, tak o mne netusia, ze som tehu 😝

amelie001
autor
29. kvě 2009

Taky máme svého poradce a za jiným by jsme nešli,mě to taky strašně štve.

leva
29. kvě 2009

akurat predvcerom som mala telefonat ze mi poslu uvit.balicek doplnkovej stravy zadarmo.....vraj len na poste si zaplatim za postovne a 2.64 eura.Reku dovidenia.Aj keby to bolo zadarmo im adresu nedam 😝

amelie001
autor
29. kvě 2009

To jsem taky dneska slyšela,že moje pojištovna je na houby a že když přejdu dostanu to a to.Já jim na to kašlu,a nikomu adresu nedávám,at si ty svoje výhody strčí za klobouk.