Pojízdný second hand. Znáte někdo nějaký?

kozajoza
9. bře 2012

ahoj maminy, neznáte někdo nějaký pojízdný second hand? jsem doma s dětma, bez hlídání a tak když potřebuji doplnit oblečení musím je vzít do sekáče s sebou, a to je peklo 🙂 uvítala bych nějaký co by přijel až ke mě domů 😉 díky matylda

crca
9. bře 2012

@kozajoza tak to kupuj přes net 😉 Já to tak dělám,v klidu si to prohlídnu doma a co se mě líbí odkliknu 😅 Kupuji to z Brumla.cz,ale je jistě i víc sekáčů 😉

kozajoza
autor
9. bře 2012

no, to se trošinku bojím, koupit něco jen podle fotky...ale díky za info 🙂

jijitka
9. bře 2012

@kozajoza já tedy o pojízdném sekáči ještě neslyšela 😉 , ale taky doporučuji net. Kromě zmiňovaného Brumly, ještě využívám Laclík a občas i Mimiweb. Nevím jak máš děti velké, ale pro kojence a menší batolata jsou věci skoro vždycky jako nové. A pokud něco z objednaného zboží nebude sedět nebo se ti nebude líbit, můžeš do určité lhůty vrátit. Už jsem objednala spoustu věcí a stalo se, že asi 2 nebo 3 kousky nebyly podle mých představ, ale nevracela jsem - těch pár Kč jsem oželela.

janca_dobi
10. bře 2012

Já také hodně nakupuji přes internet, ale kdyby k nám na vesnici čas od času nějaký takový sekáček přijel, určitě bych se zašla podívat 🙂 a jak se tak znám, s prázdnou bych asi neodcházela. 😀

kozajoza
autor
10. bře 2012

no, tak holky budeme trošinku pátrat a doufat, že se někde nějaký objeví 🙂

jacquelina
4. bře 2013

U nás jeden takovy funguje a je to super. Když budete mit zájem, zjistím vám kontakt.

martaska223
28. črc 2013

Zdravím pojízdné sekáče jsem sice viděla, ale spíš dospělácké.
Tak nakupuji raději přes internet. Zkus www.svistici.cz

mandarinka21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz