Pokakané plínky. Jak zabránit zápachu?

zuzkajkl
11. črc 2010

chci se zeptat maminky jak řešíte smrádek při každém přebalování doma a nebo kdekoliv jinde třeba na návštěvě existuje na to nějaký fígl aby když se dítko pokaká někde venku a nebo kde se to zrovna moc nehodí jak zabránit šířícímu se zápachu z čerstvě pokakaných plínek jak to udělat aby to nebylo tolik cítit a jde to vůbec jak je teplo tak malá smrdí pořádně dostala jsem totiž pěkně vinadáno od jedné paní v autobuse že prý je malá pořádně cítit a co jsem to já za mámu když nejsem schopná ani přebalit dítě tak jsem vystoupila z otevřenou posou z autobusu a šla malou okamžitě přebalit a pak pokračovala dál v jízdě já se přiznám že jsem nic necítila ale jak jsem sundala plínku tak puch to byl pořádný nastanou někdy situace že přebalit není kde jako matka jsem to necítila asi proto že to čichám každý den

bublinkags
12. črc 2010

Já jsem kdysi kupovala igelitové sáčky s parfumací. Bylo to určeno právě pro takové případy. Ale myslím, že každá máma mimčo přebaluje po zjištění stoličky, aby se jí neoprudilo. Takže pokud to není ihned a opět narazíš na nějakou přecitlivělou dámu, nenech se vystresovat. Stát se to může a ona taky určitě nevoní po růžích 😀

momin
12. črc 2010

@zuzkajkl teda to byla ale kraaava ta zenska!!!! 😲 😲 😠 😠 😠
Vubec to neres...
Deti proste smrdi kdyz se pokakaji,tak jako kazdy.... 😝
Pokud ti smrdi pokakane plenky doma muzes balit pred vyhozenim do sacku-my mame kos pod drezem ve skricne a ven to nesmrdi takze ja nebalim....
A venku se na to vykasli... Myslim ze ostatni lidi to prezijou.... 😉

lidus2
12. črc 2010

@zuzkajkl no co to bylo za krávu 😲 😲 😲 nestačím se divit,jak můžou být lidi drzí 😠 😠

Matý když se pokadí,tak někdy balíme někdy ne...záleží,jestli jdeme za chvíli ven nebo ne 🙂
Matýska někdy přebalím hned a někdy třeba za 10-15min...tohle ale dělám,když má jít třeba spinkat,tk ať má čistou plínku nebo když jdeme ven,tak ať nepřebaluju 10krát 😀 😀 😀
a jinak zadeček mu smrdí,ikdyž je pěkně utřený...už kolikrát jsme si říkali,že se znova pokadil a nic 😀 třeba si jen prde a teď v těch vedrech se potí i pod plínkou a to je smrádek 😀 😀

vůbec neřeš tu ženskou z MHD...ikdyž věřím,že ti to hlo žlučí 😠 😠 😠

crca
12. črc 2010

😀 Já bych na to té pani řekla,že jestli ona voní když se posere,tak je unikát 😀 A za druhé my nemůžeme vědět kdy se mimi pokadí,je to miminko a nebudu ho rozbalovat v autobusu,tu chvilku to mimi vydrží 😉 Já mám dvojčata a to je teprve nářez 😀 mám teď kýbl s víkem na terase,takže to je v poho a přes zimu ho mám doma,ale je na něm to víko i když se to otevře,tak to provoní byt 😀 Nikdy se mě nestalo,že by návštěva něco pronesla,prostě to chápou.Co dělali dřív,když měli plíny namočené ve vodě celý den v koupelně....asi na to ta paní zapoměla 😅

beruska2x
12. črc 2010

me se Sima dneska pokadil na hristi, cejtila jsme to pres celou prolejzacku, byl v tom asi 5 minut nez jsem zbalila hracka a presli jsem pres silnici domu 😉 a nekdo by si mohl zkusit neco rict 😝

my na to doma mame hlasku - a ty vonis po fialkach? neco si priprav a na milou pani bych spustila ze by vystoupila s ostudou ona, megera 😝 😠