Pokec pre energické mamičky

susik77
24. zář 2008

Ahojte, najdu sa tu holky, ktore maju strasne vela energie, stale potrebuju mat nejake aktivitky? 🙂
Ja cim menej toho mam, tym viac som unavena 😎
Mala je po mne, strasne "hyperaktivna" 😎 Manzel nas nestiha 😎 😀 stale je unaveny...
Tiez mate problem sa krotit a trochu relaxovat? Na mna to raz za mesiac uplne spadne a potom len spim
😎

mata.mata
24. zář 2008

...najdu 🙂 ... nemam rada "nicnerobenie" a nudu... ked som zistila, ze som tehotna, podala som si hned prihlasku na VŠ 😀 😀

susik77
autor
24. zář 2008

Jee, tiez byvas v Prahe 🙂 Co studujes? Ja uz VS mam, rozmyslam o nejakych kurzoch-homeopatie, aromaterapia, ale byva toraz za mesiac, cely vikend a planujeme teraz mimco, takze si neviem predstavit ako by som kojila-a ako by to manzel vydrzal s dvomi detmi 😎 cely vikend a sam 😎
Inak, ja chodim 2x tyzdenne rano plavat, 2x tyzdenne cvicit-na 6.rano -kamaratky s detmi nechapu, ale mne to strasne dobija baterky 😵

audreyd
24. zář 2008

baby, angažujte sa v nejakom MC, to vás totálka dostane a riadne vyžmýka 😀 😀 😀

gangulienka
24. zář 2008

ahojte...tak ja sa k vam pridavam 😉 susik presne ako pises ked nic nerobim strasne ma to unavuje 😅 momentalne sice nic extra nerobim lebo mala ma riadne zamestnava ale ak su dazdive dni a my sme cely den doma to je hruza...ked mala spinka tak hned beham s metlou a handrou nemozem len tak sediet a nic nerobit 😝 ...manzel vravi ze mam v zadku vrtulu 😀 len skoda ze on je presny opak mna....ideal den je pred TV a sladke nicnerobenie 😖

duskaf
24. zář 2008

audreyd, čo to presne znamená angažujte sa v nejakom MC, ja mám nejaké nápady, lebo koľkokrát idem okolo, je to tam také prázdne.

susik77
autor
24. zář 2008

super, ze ste sa pridali 😉
audreyd: ja som uvazovala, ze by som s nekym aj kludne neco zalozila 😉 najradsej by som teraz mala nej. vlastnu firmu a pracovala aj s malou...
u nas v praci nemozem robit z domu, bohuzial, tak aspon trochu sportujem a ucim sa, rada by som sa prihlasila aj do kurzov, ale mam hrozny problem s hlidanim...uz som si aj dala inzerat, ale nikoho vhodneho som nenasla 😒

mata.mata
24. zář 2008

susik, studujem VŠEM... tomu dobijaniu bateriek rozumiem, bo kazdy den som chodila, potom mi to "narusila" 😝 dovca a vsetky letne radovanky, kedy som nebola v dosahu posilovne, ale uz sa snazim nabehnut na stary rezim a dalej baterky dobijat 😀 6:00 by som a asi zatopila v bazene 😀 Ja chodim vacer...

audreyd
24. zář 2008

duskaf a odkiaľ si? máte tam MC? no MC je skvelé v tom, že všetko čo sa tam robí sa dá zvládať aj s malými deťmi 😀 všade ich vláčim so sebou, oni sa pohrajú, ja čo to vybavím, porobím... organizujeme prezentácie, prednášky, diskusné kluby, burzy, výlety... no je toho na mraky 😵

vinka
24. zář 2008

Tak sa k vám pridám aj ja.Nielen,že som aktívna ale ešte aj ukecaná. 😀 Ja ked idem pre syna do školy tak nechodíém ale behám. 😀

audreyd
24. zář 2008

vinka, ja rovno jazdím 😀

duskaf
24. zář 2008

audreyd- v našom meste je iste viac materských centier, ale na našom sídlisku mám pocit by to chcelo oživiť- keď sa to tak vezme som ja doteraz v podstate ani nemala čas na MC- ani neviem ako mi tie roky materskej zišli, študovala som, píšem dielka pre deti a starám sa o rodinu. Dala som sa na ďalšie štúdium a z neho mi vyvstala nutnosť hrať na klavír, tak ešte aj to.
Keď som bola v Anglicku, tak som s deťmi o ktoré som sa starala chodila do MC, také niečo super ako bolo tam by som rada videla. Ja by som chcela aspoň čítať tam deťom v kruhu knihy na pokračovanie. V Anglicku to bežne funguje a teší sa to veľkému záujmu, deti tam radi čítajú, alebo počúvajú čítané.

audreyd
24. zář 2008

duskaf,, tak tam jednoducho nabehni a povedz, že "som tu, chcem niečo robiť!" neboj, nevykopnú ťa, vždy sú radi, keĎ sa nájde pár usilovných rúk ochotných a schopných pomáhať 😀

duskaf
24. zář 2008

audreyd asi to aj urobím.

audreyd
25. zář 2008

čo nám dochádza energia?! nejako skoro!!! 😎

sarinkam
25. zář 2008

mívám pocit že to docházení energie má nějakou souvislost s menzes.. U sebe jsem si toho všimla, celé týdny jsem v pohodě, ale tak tři dny před.., uvítala bych azyl-samotku kde si můžou mámy na tyto tři dny samy odpočinout 😀

audreyd
25. zář 2008

no, mne ešte na najbližší polrok nehrozí 😀 teda dúfam... 😉

gangulienka
25. zář 2008

dobre ranko....ja jej mam dnes dost aj napriek tomuto fasa pocasiu ....len skoda ze musim byt doma lebo tu mame majstrov 😖 tak sa idem postavit pred sporak kym mala spinka...lebo ked sa zobudi budu majstri hladni 😀

susik77
autor
25. zář 2008

ahojte 🙂 ja som si bola zase dnes na 6-tu zaplavat 🙂 bolo super. plavem vonku vo vyhrievanom bazene, este mierne za tmy, romantika 😵
poobede prinesie kamaratka malu, budem strazit a zajtra urobime vymenu, ja pojdem rano cvicit a kamoska bude strazit moju malu 😎
cez vikend chceme niekde vypadnut, ma byt krasne, ze vraj babie leto 😎

sarkasa
25. zář 2008

ahoj,
já mám stejný problém, čím víc práce tím víc energie. spousta lidí se diví jak můžu s 14ti měs. klukem pracovat, cvičit a tak. a to jsem se ještě přihlásila na VŠ, protože jsem měla pocit, že mám zbytečně moc času.
a můj chlap je přesný opak, přijde domů, je unavený a leží na kanapi. a mě strašně rozčiluje.

andrealiskova
26. zář 2009

Hlásím se k vám, taky chvíli nevydržím sedět na místě a pořád musím něco dělat.