Pokec pro snažilky a těhulky z lide.cz. Přidejte se

andara
3. bře 2010

Tak holky, honem sem 😉

hakuxd
3. bře 2010

Tak a co ted?Ja neviim vubec nic z toho co jsem napsla do predchoziho prispevku.Vidite vy neco?Pomoc!!!

kate96
3. bře 2010

Andara - já vím. doufám že tu aspon někdo bude ským by se dalo psát. Vlastně tady si můžeme ptát co se týká snažení taky

dendinka
3. bře 2010

ahoj holky, tak už su tady taky, na lide Denniska.S, v pravidlech psali, že fotka musí být osobní, tak tu nemůžu mít pejska, co mám na lide.cz, tak si snad zvyknete 🙂

kate96
3. bře 2010

A mě zase písou že mám ty fotky velký. Tak nevim jak je mám zmenšit. Jinak Haku já přečtu tvoje příspěvky všechny. 😉

dendinka
3. bře 2010

dle mýho ty příspěvky od haku taky vidím celý, tak mi pošli tu fotku na icq a já ti ju pošlu zmenšenou zpátky

katchi
3. bře 2010

Haku, já myslím, že chybu nikde neděláš. Teda aspoň mě se to zobrazuje dobře jak u mých příspěvků, tak u ostatních...

hakuxd
3. bře 2010

Tak to je divne,nektere vidim taky cele a nektere jen cast a nektere vubec.Ale to neva,hlavne ze je vidite vy 😉 .Pro vas jsou prece myslene 🙂

andara
autor
4. bře 2010

Dobre ranko, tak jak se dnes mate? Snazilky jak jde snazeni a tehulky jak se citite?
Myslim, ze Haku ma dnes kontrolu, tak drzim palce. 🙂

mkuki
4. bře 2010

Dobrí ranko vše těhu a netěhu holčinám...já mám dnes fofry v práci.... ale zítra volnooooooooooo 😀 😝

hakuxd
4. bře 2010

Holky,tak vse je v poradku!Huraaa!!!Mame uz skoro 3mm a videli jsme s dr slaboulince pulsovat srdicko.Je to brzy jsem jen 5tt,ale on ma super citlivy utz.Takze mam stesti 😉 .Uz mam fotecku.Jinak injekce dostavam pro jistotu dal,pristi tyden mam dalsi utz a injekci.Ted myslim positivne a snad mi to uz zustane.

andara
autor
4. bře 2010

Super, gratuluju a uzivej si to a mysli pozitivne, to je fakt dulezity 😉

hakuxd
4. bře 2010

Diky!To se budu snazit,slibuji 🙂

dendinka
4. bře 2010

gratuluju haky a moc přeju aby to tak super pokračovalo dál a mimísek pěkně rostl 🙂

kate96
4. bře 2010

Ahojík holky. Taky Haku držím palce at je vše v pořádku. JInak já mám rýmu jak hrom. Nemůžu dýchat a smrkat taky né. Je to hrozný. A co vy ostatní.

katchi
4. bře 2010

Ahoj Kacko, o ryme mi ani nemluv. Dneska jsem cely den zmrzla jako ratlik, ted lezim na gauci pod perinou a doufam, ze se trochu zahreju...asi se budu muset pritulit k manzilkovi 😉 ale odpo jsme byli venku na prochazce s hafanama, tak to bylo fajn.
Co u vas v Hore? Jak je?

kate96
4. bře 2010

No u nás je to dobrý. sice má znovu sněžit a to už nechci. a malá taky brečí že chce sluníčko. no vysvětlí jí to 😎
Haku a co rodina. Jak reaguje. A jak se vlastně jmenuješ jestli se můžu zeptat a dcera. Tak nějak o ostatních vim jak se jmenují jménem ale u tebe nevím. díky 😉

hakuxd
5. bře 2010

Ahoj ,tak ja jmenuji Martina,dcera je Klarka a manzel Marek.No,jsou uplne stastni 🙂 .Klarka se vsera usmivala jak slunicko,kdyz videla ten utz a pak rika : "ty jsi fakt tehotna,a prirodne?" ona totiz o tech problemech vedela a taky jsme ji rekli o te inseminaci a tak se divila,ze to klaplo i bez toho.A pak rekla,ze to jde dat na fejsko 😀 ,takze predpokladam,ze cely jeji okruh pratel to uz vi.Nevim proc,ale najednou mam takovy dobry pocit,ze vsechno bude v poradku.Snad mi to i zustane 😉 .Jinak asi by jsme nemeli,ale rekli jsme to cele rodine-myslim babicky a dedecky a sourozence.Vsichni jsou nadseni a drzi nam palce.A kazdy do me huci,ze musim myslet positivne 😀 .

kate96
5. bře 2010

Ahoj Haku, já jsem přeci ale blb. Vždyt o Klárce píšeš pořád. Omlouvám se ti. Je dobře že myslíte positivně. Přeci i test byl positivíní. 🙂 doufám že nám to brzy taky výjde. spolíhám na ten duben. I když ted piju Kontryhel a beru 800mq kyseliny denně. Co kdyby se to povedlo už ted. Bude mi stačit ten duben. A jen piš jak ti je. Já Vás budu sledovat. Tebe a Bodyart. 😉

hakuxd
6. bře 2010

Kate,nic si z toho nedelej je nas strasne moc a kdo si ma ty jmena pamatovat.Ja s tim mam taky problemy. 😉 🙂

kate96
8. bře 2010

Koukám že to tu trochu vázne. přitom by se dalo mluvit úplně o všem. Jak jste se dnes měli a co Haku a Bodyart a ostatní těhulky jak se cítíte. Já se tak těším až bude duben a já se budu moct snažit. Ted mám asi ovulku protože mě bolí tak podbříšek že ani tak mě nebolí když to mám dostat i hlen je jak má být.

dendinka
11. bře 2010

tady to nějak umřelo ☹

andara
autor
12. bře 2010

Ahojky.
Taky koukam, proc se nepripoji dalsi snazilky a tehulky,pritom jich je plno ☹

kate96
12. bře 2010

čauík, fakt to tu zamrzlo na bodu 0.

dendinka
12. bře 2010

já mám teď mrchu, takže nálada je taky na bodě 0, ale ve čtvrtek mi začne brigáda, tak se aspoň odreaguju, akorát budu asi tak vysílená, aspoň teda ze začátku, že na snaženíčko nebude ani nálada ani síla

chersi
20. dub 2010

Ahojky, nedávno jsem se přidala, na lide.cz do fora, tak proc to nezkusit i tady.

andara
autor
20. dub 2010

Ahojky Chersi,vitej a at se brzy zadari.Jak dlouho se snazite?

chersi
21. dub 2010

Ahojky Andara,

děkuji za přivítání 🙂 No snažíme vysadila jsem antikoncepci 5/09. No od té doby se nijak nechráníme. Ale taky je pravda že tedy nějak pravidelný sex opravdu nemáme. Navíc jsem po vysazení strašně přibrala, tak jsem za Dr. - ta mi řekla že je to normální a nám dáva čas do jara pak že nás pošle do centra. jsem byla tímhle řešením celkem udivená tedy. No mě to nedalo šla jsem za obvodakem at mi vezme krev na stitku a taky ze jo, mam snizenou fci a pry je to jedna z mozností proc prcek neprichází. Tak beru letrox 50.

petarydlova
11. kvě 2010

ahoj.jsem se také přidala.. 😉

nutlet_meg
22. čer 2010

Ahoj, tak jsem tu také 🙂

andara
autor
13. črc 2010

Tak holkyy, kde jste? 😒