Pokec pro snažilky a těhulky z lide.cz. Přidejte se

andara
3. bře 2010

Tak holky, honem sem 😉

mkuki
3. bře 2010

no jsem se registrovala tu na MK jsem poprvé a moc to tu neznám... ale poznám ... 😝 😀

andara
autor
3. bře 2010

Vitej, ja tu jsem uz pekne dlouho, nejdriv jsem zacinala na beremese.cz -tam jsem resila svatbu, pak presidlila sem a byla v tematku o mereni BT jako snazilka a ted jsem jako maminka a prispivam do nekolika tematek 🙂 Je to tu fajn. 😉

mkuki
3. bře 2010

no to jsem ráda, já o MK nevím, netuším a tak budu jukat a třeba i o osvojení se tu dozvím více jak na lide.cz 😉 😉 .

ajleenka
3. bře 2010

Tak jsem tu taky - na Snažilkách Bodyart

andara
autor
3. bře 2010

Jen tak dal 🙂 Bodyart nahraj si fotku jakou mas na lidech at te hned pozname.

andara
autor
3. bře 2010

Jee nez jsem to dopsala tak si to udelala 😀 😀

ajleenka
3. bře 2010

Já jsem si říkala, že by to jinak byl zmatek 😀

andara
autor
3. bře 2010

Mkuki-ja to tu znam dobre, takze pokud budes chtit radu, muzu te presmerovat i nekam na diskuzi kde ti poradi 😉

mkuki
3. bře 2010

no já tu nemám možnost stejné fotky... i kydyž jsu prohrabat komp v práci... 😉 🙂

andara
autor
3. bře 2010

tak ale mas zas stejnej nick,takze pohoda 🙂

mkuki
3. bře 2010

andarko díks už víme, vše potřebné papíry odevzdáváme za týde a pak uvidíme..... 😉 🙂

mkuki
3. bře 2010

no jo ten dávám nyní všude, jinak by mě nikdo nepoznal 🙂 😀

hakuxd
3. bře 2010

Ahoj holky,tak jsem se taky prihlasila 😉 Na snazilkach jsem HakuXD a tak jsem si to nechal i tady 🙂

andara
autor
3. bře 2010

Tak vitej Haxu a sup fotku a nastavit tydny tehu 🙂

andara
autor
3. bře 2010

Haku teda 😀

andara
autor
3. bře 2010

Mkuki-a co vas vlastne ted ceka?

hakuxd
3. bře 2010

Hoky,dala jsem jine,aktualnejsi foto nez mam na snazilkach tak snad vas to nebude mast 😀

hakuxd
3. bře 2010

Jejda,tady to je uplne jine nez na snazilkach.Nevim,kde se to aktualizuje a jestli vubec.Treba se to aktualizuje automaticky?No,tak ja jo 😅 .Jinak mam zitra ten druhy utz a trochu se bojim ☹ ,ze tam uz nic nebude.Jsem hloupa,ja vim.Ale nemuzu si pomoct.Prestavaji me totiz bolet prsa a vubec nemam tehu priznaky.Mela jste taky nektera tehu bez priznaku?Ja to prvni ano,nebylo mi nic,krome unavy.A Klarka se stejne narodila ve 36tt,druhe jsem ztratila v 9tt,taky mi nic moc nebylo,jen natekla,citliva prsa a uuunaaavaaa.A ted?Nic,malilinko citlive bradavky.A jinak nic.Je to normani?No,zitra se to dozvim.

hakuxd
3. bře 2010

Ja toho napsala mnohem vic,ale neukazalo se to ☹ .No,to potrva nez se to tu naucim 😀

andara
autor
3. bře 2010

Aktualizujes pomoci F5 treba 😉
Jinak znam plno holek co nemely zadne priznaky, tak se neboj, bude to ok!Ted to proste vyjit uz musi 😉

ajleenka
3. bře 2010

Já taky nemám prakticky žádné příznaky, tak doufám, že to bude ok. Tedy cítím jenom ta prsa a to celkem hodně - pořád z boku, ale spíše na dotyk nebo když si lehnu na bok, jinak samy nebolí. A dnes začaly pobolívat i bradavky, taky ale spíše při zmáčknutí. A přítel tvrdí, že se mi ta prsa jako trochu vyplnila, ale já mám normálně takové jedničky, takže to zatím extra nepozoruji, on prý jo. Jinak vůbec nic. Dokonce mi už přestal i ten "žaludek na vodě", ale ono to asi zase přijde. A taky pořád běhám na záchod, ale já dost piju, takže to je normální.

ajleenka
3. bře 2010

Jo a taky jsem dneska zkoušela ještě jeden test, měla jsem ještě poslední, tak jsem si říkala, na co ho budu schovávat, že ho radši udělám a nechám si ho pak na památku a ty čárky už jsou prakticky skoro stejně silné.

ajleenka
3. bře 2010

Haku, založila jsem na "Společný termín" diskuzi "Listopad 2010", tak se tam pak taky přidej. Třeba nám napíší další těhulky a budeme pak moct rozebírat své "stavy" s holkama, které jsou stejně daleko.

andara
autor
3. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tema uz tu je, tak ti to smaznou 😉 Pridejte se tam.

ajleenka
3. bře 2010

Aha vidíš, díky, ani jsem si nevšimla

katchi
3. bře 2010

Tož holky zdravím a hlásím se do party. Jinak sem už chodím do jiného tématu...prvosenky...tak jsem zvědavá, kdo další přibude 🙂

rozalenka
3. bře 2010

Zdarek holky...
tak prece nebudu trhat partu....jsem tu teda prvne tak snad to tady najdu aj priste🙂))))))))

kate96
3. bře 2010

Ahoj holky tak jsem tady taky. Na snažilkách nevim co se dělo. ale asi tam už ted nikdo moc nebude. Ale ted nevim jak se tady zorientuju.

andara
autor
3. bře 2010

Ahojyk holky.
Kate-nedelo se nic, jen ze by se tam nemelo psat o tehotenstvi kdyz je to diskuze snazilky a jeste jine OT prispevky. Tady si muzem psat co chceme 😉

hakuxd
3. bře 2010

Aohj,ja jsem sla jeste na tema Listopad 2010,to je termin porodu.Jsem zvedava jak se tu naucim psat a orientovat,nejak obcas nevidim cely text co jsem napsala.Vy to vidite,kdyz si ctetemoje prispevky?