Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

winii
autor
4. led 2011

@samik2008 tak to si měla parádní s Julinkou 😵 , ona Gabča, teda když je mezi dětma tak se hned zabaví a mě nepotřebuje je taková společenská, tak snad jí to taky půjde dobře a bude se jí tam líbit

tak jsem nakonec vyžehlila a udělala oběd na zítřek, takže zítra jen vytřu a pohodička 😀

bobinna
4. led 2011

ahoj holky,
můžu k vám?🙂
mám dvě dětičky 8-letého klukánka a 2,5-letou holčičku... oba jsou momentálně nemocný mají oba antibi a já jsem zralá na psychiatrii🙂 a to nás čeká ještě 9 dní... 😠

jinak ty obědy věčně řeším taky ... jako píše winii kvůli dětem musím jinak bych se taky odbyla 😀 ale vařím i mému taťkovi a ten musí mít o půl 12 polévku takže mám dopolko docela kvalty...🙂

a to prádlo je u nás taky stejně... já si stavím v ložnici Eifelovku... a až nás to s manžou zasype tak si nás děti budou muste vyhrabat... 😀 😅

samik2008
4. led 2011

@winii a co jsi dělala dobrého?dej inspiraci 😉

@bobinna určitě se můžeš přidat k nám 😵 ,co je dětem že mají antibiotika?

holky já sem to začala dělat s žehlením tak že některé věci jen poskládám,protože když si představím že můj muž si nevezne horní tričko atd,,ale přehrabuje a už to tam není takové jak to tam dám já,dcérka si taky někdy vymýšlí,tak to mě fakt přešla chuť 😅

irasek
4. led 2011

Tak se zase hlásim 😀 . Celý den u mamky super, k obědu polívka, španělské ptáčky, před i po obědě káva, zákusek, džusík... 😵 Když si Páťa lehnul, jela jsem si dokonce koupit boty, hned jsem vzala dvoje, když už jsem někam sama vyrazila.
Dělenou stravu jsem taky kdysi zkusila, ale mělo to za následek, že do dneška nemůžu ani vidět bílé jogurty 😝 Ale kilo dolu by se mi hodilo, i když mám stejně jako před porodem, tak to prostě neni ono.

winii
autor
4. led 2011

@bobinna ahoj vítej mezi námi 😵 , to je mi líto, že jsou děti chuděry na atb ☹ , snad se z toho brzy dostanou a bude líp 😉 , takhle po vánocích je to skolilo....to je vždycky nejhorší když děti marodí, by si to snima člověk hned vyměnil

irasek teda ty ses měla páni, zakuseček a i do města si vyrazila no tomu se říká parádní den 😉 😀 ...no já jogurty taky moc nemusím takže je ani snad nebudu zařazovat

samik no udělala jsem maso v mrkvi a zítra jen oškrábu brambory, já budu na polívce co byla dneska, zítra si nechám ještě kytičkovej den

irasek
4. led 2011

@winii jojo, bylo to bezva. Jak málo nám stačí, co??? A ještě dodatek, před tím obchodem z obuví jsme si dali sraz s manželem a oboje mi koupil a dal mi na benzín 😀
@samik2008 já už spoustu věcí taky nežehlím, teda hlavně moje, já tu práci úúúúplně nenávidím 😝

irasek
4. led 2011

Ale normálně se takhle nemám 😀 😵 😀

bobinna
4. led 2011

ahojky mamči
dostali atb na kapání do nosu mají oba rýmu skoro 14 dní ale dělala i výtěr zítra budou výsledky... řádí nám tady spálový bacil tak snad to nemají... vůbec dneska nevydrželi ležet tak celý den lítali a rvali se, pak se tulili pak zase rvali 😠 hrůůůůza děs...

jinak jsem dneska dělala dvojitou polévku ... tu děti milují a palačinky s jahůdkovou marmeládou (ty zase miluje maminka🙂 )

zítra mám v plánu nějaké masinko, ale ještě musím mrknout do mrazáku...

winii
autor
4. led 2011

irasek no tam málo stačí ke štěstí, trochu vyjet ze stereotypu a je blaho na duši 😵 to máš teda zlatýho manžílka 😀

bobina tak budem držet palec, aby ho neměly a dej vědět zítra jak dopadly výsledky......joo palačinky to je moje a tvarohový knedlíky s jahůdkama mňamiky 😵 ...co to je ta dvojtá polívka to slyším prvně 😕

my teďka bojujeme se zoubkama, Gabča to snáší šptaně, lezou nám dvoje najednou, takže noci jsou unás prořvaný, ale kupodivu dneska usnula v pohodě ani nevyváděla, už se totiž skoro prorazily, tak snad bude chvilka klidu

bobinna
4. led 2011

jojo ty taky miluju!!! 🙂 a sladkou rýži chjo jenže to jím u nás jen já ☹

dvojitá polévka-namočíš si přes noc velkou hrst bílých fazolí ráno k tomu do té samé vody dáš i velkou hrst středních krup a uvaříš do měkka, na lžíci másla orestuješ drobně nakrájenou cibuli a potom i zeleninu (já dávám polévkovou z pytlíku... 😉 ) přidáš do hrnce ke kroupám a fazolím, povaříš, dochutíš masoxem nebo co používáš, utřeným česnekem, pažitkou nebo podle chuti, nakonec můžeš zahustit světlou jíškou a dozdobíš nasekanou petrželkou ... tradá a je uvařeno ... 😎 je zdravá a zasytí děti ji mají rádi a my taky... ale jako abyste si nemysleli nevařím zdravě pořád... 😀 to by se můj táta osypal a já taky 😀

bobinna
4. led 2011

a s těmi zuby jsme si taky užili svoje... Peťa průjmy a teploty, Linda byla ,,jen,, protivná takže vím o čem mluvíš 😉

winii
autor
5. led 2011

dobré ránko 😉

včera zase byla noc, Gabča teda usnula v pohodě, ale v půl desáty se vzbudila a řvala, že chce hami tak jsem jí musela namazat chleba se sýrem 😅 , pak jsme šli spát a v posteli dělala bordel, takže jsem jí musela několikrát okřiknout a usnula až v půl dvanáctý hrůza 😔

irasek
5. led 2011

dobré ranko,
u nás dnes pohodová noc (až na usínání v půl desáté 😒 ), ráno se vstávalo lehce před osmou, Páťa hlásil: vstávat, už je dva pět tři 😀
Uvažuji o kávě. Jakou máte nejradši? Já laté, ale nemám doma žádný přístroj, takže si udělám opět rozpustné s mlíkem 😀 A ke kávě musim mít nějakou mňaminu 😅

winii
autor
5. led 2011

irasek jéé tak to muselo být krásné vstávání s malím 😀 já mám nejradši turka a bez cukru, moje néééj 😅 , takže jdu si ho udělat dostala jsem na něj chuť jak o tom píšu, u nás je ještě cukroví, ale to si nedám, musím hubnout chjo 😅

irasek
5. led 2011

@winii turka já nepiju, to je na mě moooc silný 😀
Já jdu sklízet vánoční výzdobu. Včera začal Páťa, běžel, uklouznul, zastavil se až o stromeček, ten spadl, tři ozdoby se rozbily, všude střepy, řetězy a nepořádek a hlavně náš stromek vejpůl 😝 Náš tři roky starý stromek nevydržel...
Kolik máš v plánu shodit?

samik2008
5. led 2011

ahoj holky,
tak já sem byla na kávičce u kámošky,pijem rozpustné s mlíkem a k tomu sem si dala ještě cukroví co tam měla,děti sem nechala tatínkovi doma(má odpolední),tak sem si v klidu splkla,zétra půjdu zase. 😉
Na oběd dělám špagety s mletým masem a posypu sýrem.
Mi budem sklízet stromeček o víkendu,máme poprvé letos živý a je pořád krásný,děcka si ho už ani moc nevšímají,spíš když tam byli kokina.
Jinak je u nás zima jak hrom,teda hlavně fučí studený větr 😠

winii
autor
5. led 2011

irasek to já ho mám právě moc ráda, když jsem byla těhu tak jsem trpěla a pila rozpustný s mlíkem 😀, ale když jsem někde pryč, třeba když jdem na zahrádku do města posedět s holkama, tak si dám latté to mám ráda 😵

no v plánu mám minimálně 20 😅 😝 😀 , tak doufám, že něco dám, ale před svatbou se mi podařilo dát dolů 15, ale to jsem fakt měla úplně odpor k jídlu, sem se musela nutit něco sníst, tam byla velká motivace, do těch svatebních šatů

já budu sklízet stromek až o víkendu a asi to nechám manžovi, ten ho vždycky i zdobí, tak ať má nějakou práci taky 😀

samik tak to si se měla,my tady bydlíme chvilku do září, takže sousedy, ještě moc neznáme, ale měla jsem tu jednu, co měla malýho kluka a ona se mi odstěhovala, měsíc po tom co mi se nastěhovaly, takže jsme to ani nestihly, jinak tu bydlí samý už hodně staří takže na prd

u nás svítí sluníčko, ale je tam zima máme -5

teda špagety no tak ty jsme dlouho neměly, takže díky za tip a píšu na ledničku, abych nezapoměla, nejhorší je to vždycky na víkend vymejšlet, abych uspokojila tátu a taky kvůli malé zase musím přemýšlet jestli to sní, jak ještě nemá skoro žádný zuby

irasek
5. led 2011

@winii - teda to musela byt motivace, hlavně, že to vyšlo. A chtěl tě pak vůbec pohublou? 😀
Já bych ráda aspoň kila dvě a tělo zpevnit, ale když mě tak chutná 😝

@samik2008- káva v klidu, úžasné 🙂

U nás je taky -6, před chvilkou jsemm se vrátila z procházky a zas tak strašný mi to nepřišlo. Na odpoledne jsem domluvená se sousedkou, že přijdu na kávu, má taky kluka, tak bude aspoň hodinku klídek. Neviděli se od Vánoc, tak si budou ukazovat hračky.

winii
autor
5. led 2011

@irasek jo motivace to byla silná, teďka potřebuju hlavně kvůli zdr.stavu a pak taky na další těhu abych nebyla jak kulička no a v únoru má ségra maturák tak,abych se taky do něco vlezla

jo pohublou mě chtěl a rád, jemu bych stačila i takhle, ale mě to nevyhovuje, citítm se hrozně ☹ 😝

gabinka1012
5. led 2011

Ahojky,tak u nás byla noc na prd malá se několikrát vzbudila a ráno vztávala už o páte,klečela v postýlce a hulákala na mě.
@bobinna vítej mezi námi.
O tý zimě mi nemluvte,ráno chodím s Gabčou do školky,to je hrůza.Auto mi nejezdí,druhý má manžel a já v tý kládě s kočárem a ještě k tomu nejsou protažený chodníky tak že kočárek mám co dělat abych utlačila.Stromek už mám sklizený od včerejška.
@winii já taky nejraději turka bez cukru.Ted po těch svátcích sladký nechci vidět aspon měsíc.
Dnes byla k obědu roštěná.

irasek
5. led 2011

@gabinka1012 - noc nezávidim. U nás se vstávalo přes dva roky kolem páté 😝 Od podzimu neuvěřitelné zlepšení a posun na cca 7-7,30h.

Dnes u nás k obědu polívka, pořádně hustá, co jsem vyfasovala včera u mamky. Byl tak plný, že kuřecí maso už nechtěl...což je ale u nás klasika 😒

Bohužel, Vánoce, nevánoce, sladký mi stále chutná 😀 A dneska jsem musela odložit tréning, tak si snad zaběhám aspoň doma na schodech 😝

winii
autor
5. led 2011

@gabinka1012 koukám, že u vás taky noc naprd 😖, u nás aspoň pozitivní to, že dřív jak v 8 z postele nevylezem, to ráno za spí

Gabča je zahleněná jak blázen, ještě, že existuje ta odsávačka na vysavač, jinak nevím jak bych to zní dostávala 😒

já letošní vánoce ani cukroví moc nejedla jen sem ochutnala, spíš jsem šla po masu 😀

@irasek ty běháš nějak sportovně??

irasek
5. led 2011

@winii - hraju squash

winii
autor
5. led 2011

irasek tak to jo 😉 , no já půjdu v pátek asi na zumbu, tak jsem zvědavá, docela mě to láká, ale pořád jsem neměla odvahu, tak v pátek půjde semnou kámoška

samik2008
5. led 2011

@bobinna tak jak jste dopadly u dr.?

gabinka1012
6. led 2011

Ahojky,tak co dnes máte v plánu?
@irasek a hráješ jen pro zábavu nebo i závodně?
Ta moje holka to je bulíček,celý den jen pofnukává.Asi to bude znít jako blbost ale přijde mi že fnuká z nudy.Hračky jí vydrží na chvíli a já pořád něco vymyšlím jen abych jí zabavila.Ale už mi jak si docházejí nápady a taky je to někdy až unavný.Jinak já mám dnešek nabitý,odpoledne pro Gabčuli do školky,pak nakoupit ,odvest holku na hasiče a pak zase pro ni.

winii
autor
6. led 2011

ahoj holky ten týden tak utíká to je šílený 😕

@gabinka1012 já mám dneska v plánu dopoledne vařit a vytřít, jsem to nějak ještě nestihla a odpolko musím si dojít koupit tepláky na tu zumbu pač jsem zjistila, že žádný nemám, to zabavování nezávidím, naše si teda zatím vyhraje sama, někdy má teda taky blbej den, že pořád za mnou leze a fňuká a to pak taky nevím, čím bych jí odbyla, když potřebuju chvilku klidu, tak jí pustím krtečka toho má nejradši a vydrží třeba hodinu koukat 🙂

gabinka1012
6. led 2011

@winii jo tak to kdyby pohádky zabírali i na Nikču,jen že na to si budu muset ještě počkat než jí televize bude zajímat.Jen že co má člověk pořád vymýšlet pro půlroční dítko.Když je u ní všechno jen na chvíli. 😠 A kdy začínáš s tou zumbou?

winii
autor
6. led 2011

@gabinka1012 teda já jsem hrozná matka asi, ale já už si vůbec nepamatuju jak se Gabča zabavovala v půl roce 😅 , to jí bylo na jaře, to jsme hodně chodily ven a na zahrádku, ale takhle v zimě doma bych asi taky nevěděla 😅
se zumbou začínám zítra navečer už aby to bylo a chodila jsem tam aspoň měsíc, doufám, že výsledky na sebe nenechaj dlouho čekat

irasek
6. led 2011

Tak náš včerejší večer. Páťa upadl z kleku na židle dolů, praštil se do zátylku (zadunělo to příšerně), začal řvát jako tur a začal šíleně zvracet a že ho bolí vzadu hlava. Tak jsme ho naložili a jeli na pohotovost. Udělali mu Rtg, vyšetřil ho i neurolog a naštěstí mu nic není 😝 Ale fakt děs. To samý se mu stalo cca před 16měsíci (akorát spadl na prah ode dveří, sotva tehdy stál na nohou)a doktor. co ho vyšetřoval byl ten samý co tehdá a nazval ho recidivistou 😀
V noci jsem ho chodila okoukávat...takže super noc. Teď si tady vejská a já usínám 😅

@gabinka1012 - před těhotenstvím jsem to hrála závodně, hodně jsem to "žrala", nyní spíše pro zábavu, i když tu a tam nějaký amatérský turnaj dám. Ale ta kondička 😝