Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

irasek
19. led 2011

@gabinka1012 - pejsek je vlastně našich a občas jí zastříhnou nějaký dlouhý chlupy kolem zadečku a kolem nohou a myslim, že i na břiše. Do salónu s ní nechodí. A už je to starší dáma- 13 let 😀
Já jsem od Říčan, takže do Ikey jezdíme na Černý most. Není to nejblíž, ale tak jednou za čas se to dá.
S tou školkou je to tragédie, ale všude 😠 Já snad nad tím ani nepřemýšlím, ale vypadá to, že budu muset dát výpověď. No uvidim, třeba se někam nějakým zázrakem dostaneme 😵 Uvidíme v březnu...
V noci se mi vrací MM z hor. Zítra jedu na EEG (už měsíc mě bolí pořád hlava), tak se vcelku bojim, co mi řeknou. Ještě půjdu na CT hlavy. Ach jo.
Odkud jsi ty? Jinak přeji pěkný klidný večer a ještě klidnější noc 😅

gabinka1012
21. led 2011

Dobré ráno 🙂
@irasek tak co jak dopadlo vyšetření,co ti řekli na ty bolesti hlavy,zjistili co to způsobuje?
já byla včera s Nikčou na očkování,tak že noc opět na nic.Měla horečku 😒
Dnes jde Gabča k zápisu,jsem na ní zvědavá protože je to takový stydlín...
Nevíš jestli ještě existuje ten příspěvek pro prvnáčky od sociálky?
Já bydlím na Braškově,je to kousek od Kladna

irasek
21. led 2011

@gabinka1012 - ahooj, moc zdravim🙂
přeji klidné dny po očkování, u nás byla reakce na první hexavakcínu a na první prevenar a pak už to bylo zcela v pohodě. Což jsem byla ráda, páč já jsem vždycky na mrtvici při sebemenším problému 😅 A že jich už, bohužel, pár bylo...
Braškov mi něco řiká, musim si rozpomenout... Pak dám vědět 😀
Dík za optání, ohledně vyšetření. Výsledek nevím, ještě jdu 31.1. na CT mozku 😝 . Byla jsem se tam objednat a zkolabovala tam mladá ženská a oni jí tam resuscitovali. Hrozně to vypadalo. Tak to mě moc odvahy nepřidalo. Kontrastní látku jsem v životě neměla, takže doufám, že na ní alergická nejsem. Já se poprvé dostala do nemocnice až v těhotenství 😝 A to jsem tam byla vcelku dlouho, lepší už nevzpomínat.
Zítra dáváme Páťu k babičce a my jdeme ke známým na "poker party", prostě pokecat, popít a hlavně se pobavit. Těším se, dlouho jsem nikam nevyrazila. No a až se ráno probereme, tak si zase jedeme pro Páťu a hurá domů.

koukám, že už si tu píšeme samy, co? 😀 Nevadí. Chodíš na nějaké diskuse? Já minimálně, páč já bych potřebovala diskusi leda o špatném stravování dětí. Teda spíš něco ve smyslu, jak ho rozjíst....
Pěkný víkend

gabinka1012
22. led 2011

Dobré ránko 😀
tak hexa je v pohodě ale ten prevenar malá špatně snáší.Má vždy horečku a minimálně dva dny propláče.
Tak to držím palce aby vyšetření a všechny výsledky byli v pořádku.
Gabča byla včera u toho zápisu skvělá,nejdříve se bála ale pak se rozpovídala.A nejlepší bylo když po ní chtěli počítání a ona začala anglicky 😀 😀 Měla jsem z ní strašnou radost.Je s té školy nadšená a moc se těší.
Tak to já už jsem si pár krát v nemocnici poležela.
Už to tak vypadá že jsme tu skončili sami 😀 já už ani na jiné diskuse nechodím.Co jsme s holkama přesídlili na facebook tak tady je mrtvo.Malej ti nechce jíst?Též přeji pěkný víkend a užij si ten srazík s přáteli.

irasek
22. led 2011

Teeeda, už školačka 😵 . Já se na to vůbec netěším, teď je s nim opravdu sranda, jak začíná mluvit a vymýšlet lumpárny. No a až půjde do školy, to už mě nebude moc potřebovat. Ach jo, letí to strašně 😝
No jo, Páťa zlobí s jídlem, sní vcelku všechno, ale takový pidi porce. Dá si třeba tři lžíce a už hlásí, že má plno. I když v posledním týdnu se to lepší, tak snad přichází dobrý časy 😀
Srazík si užijeme, včera přišel mail, že je to i s večeří a to oni umí výborně hostit. Takže dneska mám v plánu se doma naposledy najíst kolem poledního, aby se mi tam pak všechno vešlo 😅
papa

gabinka1012
24. led 2011

Ahojky,tak jaký byl víkend?copak si na návštěvě měla dobrého k večeři? mi jeli v sobotu za babičkou a v neděli ke tchánovi.
Strašně rychle to utíká,mám pocit že mi Gabča roste před očima.Někdy mám problém vybavit si jaka byla jako miminko.Koli malej váží?Tak mám koněčně po dlouhé době spojízdněné auto ,,hurá" ale když vidím jak vypadají dneska ty silnice tak jsem nejela s Gabčou ani do školky.Je to tu šílený a silničáři v nedohlednu 😀
Zrovna se poohlížím po nějaké ohrádce pro malou,ale potřebovala bych nějakou menších rozměrů.Když to sem narvu abych se tu hnula.

irasek
24. led 2011

Ahoooj. Akce byla super. Protáhla se až do 5h ráno 😀 . Předkrm byly játra na mandličkách, potom řízečky a k tomu tzv."lopatičky" (to jsou takový směsi salámků, sýrů, houbiček rozehřátých ve specielním grilu- moc to neumim popsat, ale je to výborné). No a spousta drobností k tomu. Ke kávě pak tvarohový koláč a štrůdl. Celý večer jsem byla ferneta s tonikem, to mi chutná. S ničim jsem to nemíchala, takže jsem byla celou dobu a hlavně ráno v pohodě 😵
Páťu jsme dali babičce a předvedl teda neuvěřitelnou scénu, visel nám na krku, že tam máme zůstat. To ještě nikdy nedělal ☹ Ale pak jsme odjeli a byla o.k., ani si na nás nevzpomněl...
I u nás jsou silnice zapadané, chtěla jsem vyjet na plavání, ale vyprdla jsem se nato. ty vesnice jsou vždy bídně průjezdné. A tak jsme se byli projít a odhrábávat auto a kolem baráku a zabralo nám to skoro dvě hodinky.
My jsme měli docela malou ohrádku, ale Páťa v ní nechtěl vůbec být, jenom v ní ječel. Takže nakonec jsem tam uklízela věci, na který jsem chtěla aby nešahal. Takže ohrádka byla nacpaná krámama, ale využitá 😀

irasek
24. led 2011

Jinak váží necelých 12kg 😝 Vím, je to málo, ale co mám dělat??? Jinak je zdravý, aktivní a řekla bych i vcelku šikovný: mluví ve větách, tu a tam nějakou písničku, nebo básnničku, je odplínkovaný, sám se svlíkne, snaží se oblíknout, obuje se, nají se, baví ho puzzle a kdejaká "montovací" hra.

gabinka1012
24. led 2011

Tak ty sis takhle užívala,do pěti do rána 😀já mám taky ráda ferneta s tonikem a ještě radši vodku z redbulem 🙂
Já chci tu ohrádku hlavně s toho důvodu že mám v obýváku krb.Patrikovi jsou necelé 3 roky,že? Gabče je šest a váží 15kg 🙂 tyčka 🙂
Tak to je velký šikula,že zvládá tolika věcí na svůj věk.Copak si dělala k obědu?mi máme buchtičky s krémem.

irasek
24. led 2011

Dneska nic k obědu nevymýšlím, včera nám dala tchýně svíčkovou, takže oběd vyřešen 😉 A k večeři udělám nějaký maso, jako steak. MM to má rád...a je to rychlý
No jo, máte doma asi budoucí modelku, drží si figuru od mala 😀 Páťa bude mít 3 roky v červnu. A jak to tak vidim, tak ten pujde do školy a bude tam nejmenší 😝
Teď jdu uspat, drž mi palce

gabinka1012
24. led 2011

steak dobrá inspirace na rychlou večeři 🙂
neboj on to dožene i když je pravda že jsem si myslela jak Gabčule není velká a pak když jsem viděla ty děti u zápisu tak tam byla proti nim jak blecha 😀jakou měl porodní váhu?
Palce držím...

irasek
24. led 2011

Ahoj, celý odpoledne mi to nešlo odeslat...tak snad se to nyní povede 🤐
Tak byl steak? U nás jo, se šunkou, sýrem a dovnitř jsem nacpala nakrájený olivy. K tomu omáčka z medového dressingu. Takže úspěch 😀
Naše porodní váha bídná: 1970g a 45cm 😝 , ale v půl roce měl 7kg, všechno dohnal, nikdo netipoval, že je nedonošenej. Jenže začal zbytečně brzo lézt, chodit a běhat a od té doby má vyšší výdaje, než příjmy. Nebo spíš nemá moc čas se přejíst 😨 I když snědl k večeři steak a k obědu 2 knedlíky se svíčkovou omáčkou. A přes den si vyžádal 3 jogurty (normálně mívá vždy dva).
Koukám na Tvůj věk a to si teda začala brzy 😀 Já v té době neustále někde lítala, na usazení jsem neměla pomyšlení.

gabinka1012
25. led 2011

dobré ráno 🙂
do steiku se pustil manžel a vyšlo s toho něco jako přírodní řízek se žampiony a hranolky.
V kolika týdnech se narodil že měl tu váhu tak nízkou?Gabča měla 2480g a 45cm,Nikča 2780 a 47cm.To toho snědl za včerejšek celkem dost.
Ono to bylo celkem složitý,já jsem s manželem začala chodit když mi bylo 17,jelikož ´jsem potřebovala vypadnout z baráku tak jsem se k němu nastěhovala.Pak není divu že jsem do toho hnedka vlítla.Ale ničeho nelituji,jsem štastná že ty děti mám.

irasek
25. led 2011

Hlásim se po dlouhém dni 😝
Super, že manžel vaří, to si můžu nechat zdát. Ale zas na druhou stranu ho mám dost nenáročného, takže třeba dneska má párky 😀
Koukám, že taky menší váhy už při narození. Já ležela od 28tt na riziku v nemocnici a vyndali ho v 35tt, ale prý se mu tam cca 2tt už moc nedařilo. Takže to drželi zbytečně dlouho (asi?nevim). To už je jedno, to se nevrátí, hlavně, že je zdravý 😵
Zítra odkoupím od sousedky nepoužívaný Dolce gusto - jenom dva balíky kafíček použili a už ho nechtějí, že se jim tam prý jenom válí. Takže za 1000kč je můj. Moc se těším, až si udělám lattéčko večer. Ten přístroj jsem si chtěla koupit úplně nový, no ještě že jsem počkala 😉 😵 pak napíšu, jak mi chutnalo
Dneska poprvé na RHB zad, tak ještě 9x 😝

irasek
26. led 2011

ahoj, včera jsem dávala fotky, aby si se mohla podívat a uprostřed se mi to zaseklo. Skončila jsem u jednoho roka, tak se mrkni, až budu mít čas, dám další. Teď jdeme do mateřského centra si zacvičit a zaspívat na oběd 😀

gabinka1012
26. led 2011

Ahojky,tak on by malej asi o moc vyšší váhu neměl když ve 35tt měl jen 1970g,důležité je že to zvládl bez problémů.Gabča se narodila o čtyři týdny dříve,císařem až na pár dní v ingubátoru bylo vše ok.Nikča se narodila v termínu,ale měla jsem těžký porod,ani mi jí neukázali a hned jí odnesli.Následovali kde jáká vyšetření měli podezření na krvácení do mozku ale naštěstí se to nepotvrdilo.
Taky jsem uvažovala nad nějakým presovačem ale myslím že se mi to nevyplatí,já piju nejčastěji turka a preso nebo látté si dám jednou za čas u kámošky nebo v restauraci.
Tebe zlobí záda,ju? mě se jak si žádné fotky neukázali 😒

Co mě se nestalo,polila jsem si koberec savem a vyžralo mi to barvu.Co ted stím:
Bud ho vyhodit což nechci,není zas tak starý 😒
nebo ho otočit aby ten flek byl pod postelí,to by znamenalo vystěhovat celou ložnici 😒
nebo polít savem celej koberec a mít ho místo hnědého,béžoví 😀 😀 😀
Tak to si to v mateřském centru užijte,mi tu žádný nemáme a jezdit někam buh ví kam se mi nechce.Mi máme mateřské centrum když se sejdeme s holka na kafíčku,to pak vymýšlíme všechno možný jak děcka zabavit. 🙂 🙂

gabinka1012
26. led 2011

Tak už se mi fotečky zobrazili 🙂 to byl drobeček...

irasek
26. led 2011

@gabinka1012 - určitě by neměl ani 3kg v termínu 😝 při těch všech komplikacích... Doktoři jenom čekali, až bude dozrálý, což prý jsou už v 34tt (jako plíce, nervový systém...) a pak to stejně ještě prodloužili, ale myslim, že zbytečně. On byl taky vcelku v pohodě, tim jak byl drobný, tak s dechem byl zcela o.k., akorát měl žloutenku, byl jak pomeranč 😅 V inkubátoru byl, páč se klepal jinak zimou, neměl moc tuku 😀 Po 13 dnech šel domů. A já tam s nim byla celou dobu. Už mi tam stejně hrabalo, po tý době 😝
Koberec zamrzí, my nemáme nikde koberec, ale uvažuji, že si ho dám v jídelním koutě a pod konferenční stolek. Jenže našemu Páťovi upadne úplně všechno, já bych za nim mohla běhat se smetákem pořád 😠 A ta plovoučka se udržuje líp.
Mateřský centrum máme pěkný, v Open Gate škole Kellnera (takový ten finanční magnát- myslim, že je i nejbohatší Čech). Za 30kč vstup, 45 oběd- děti cvičí, malují, něco tvoří, někdo i zpívá a tancuje. No a já pokecám se ženskejma 😵
Dolce gusto už je doma, ale nemám náplně, zítra vyzkouším 😉

gabinka1012
27. led 2011

Ahojky,tak co máte dnes v plánu.Já vyzvednu ve 12 Gabču ze školky a v 17h. ji odvezu na hasiče pak zas pro ní.
Gabča i Nikča měli taky žloutenku ale pod lampu je dávat nemuseli.
Tak to je slušná cena v tom m.centru.
Já mám koberec v ložnici a v obýváku jen takový malí pod stolkem.
Tak pak napiš jaké bylo kafíčko 😀
Dnes jsem se dívala na seznam přijatých žáků do 1 třídy tak mi Gabču vzali 🙂,uf jsem ráda protože jde do jiné školy než pod kterou spadámé.
To se ti nedívím že ti v té nemocnici po 13 dnech hrabalo já tam ležela po operaci 4 týdny.Prvních 14 dnů jsem moc nevnímala to jsem byla na jipce.Ale pak když mě převezli na pokoj tak jsem myslela že to nevydržím strašně se mi stýskalo po Gabče.

irasek
27. led 2011

Tééda, tak už oprav du školačka, teď už tomu neutečete 😀 A gratuluji!!!
Koukala jsem na Tvé fotky a musim uznat, že si moc sympatická, vůbec se nedivim, že je Gábinka taková fešanda. 😉

Tak kafíčko až večer, páč jsem se včera už nedostala na nákup, jeli jsem k manželový babičce a večer jsem měla turnaj ve squashi. Jsem zas tak mrtvá, že se jsem musela večer odvolat spinning 😝 Ale v neděli jdu na běžecký pás, to už jsem dlooouho nebyla, tak to budu k.o. A to mám v pondělí to CT hlavy.

Co ti bylo, že si byla dlouho v nemocnici? Jinak já tam byla s Páťou 13 dní, ale to už byla poslední (a nejhorší) kapka, předtim jsem tam strávila 7 týdnů. Ale zas tak hrozný to nebylo, mě fyzicky nic moc hroznýho nebylo a to rizikový oddělení bylo moc pěkný. Akorát se mi tam děsně střídaly maminy, rodilo se tam jak o život a já tam furt zůstavala. Stýskalo se mi po světě 😀 , ale přežít se to dalo. Na šestinedělí být dýl, tak si hodim mašli
☹ tam to bylo tragický a hromony se bouřily 😝

Teď mám na návštěvě tchána, hraje si s Páťou v pokojíku, to je klid. A odpoledne Páťu vezu tatínkovi na plavání a já jdu na RHB zad a na nákup...

gabinka1012
27. led 2011

óóó děkuji za pochvalu,ty taky nejsi k zahození 😀 😀 😀 to kdybys mě znala osobně tak si řekneš že jsem pěkně praštěná baba 🙂
jak ten turnaj dopadl?Ty seš tedy aktivní,nechtěla bys mi trochu té tvé energie dát.Já uvažuji o koupi nějakého posilovacího stroje,no,uvidím.
Měla jsem zúšenou srddeční tepnu,on je na to nějaký ten medicinský název ale to už nevím.
Razím pro Gabču tak zatím pa,pa 🙂

irasek
27. led 2011

neměla si stenózu? já jsem ze zdravotnictví a přímo z kardiochirurgie 😉

turnaj dopadl tak, že něco občas vyhraju, občas dostanu na pr..., ale to je jedno, já jsem ráda, že se pohybuji. A energii na rozdávání nemám 😝 Z posilovacím přístrojem neporadím, pár jich doma máme, ale doma mě to vůbec nebaví, takže se na ně akorát tak práší.

Jdu zabalit věci na plavání, je tu chvíle spacího klidu a ticho.

V klidu, já jsem taky praštěná, kolikrát se sama divim, co vymyslim za blbosti 😀

gabinka1012
28. led 2011

Zdravím a přeji hezký den 🙂
jdeš na mě moc vědecky 😀 už nevím jak to nazívali,je to 5 let.To jedině jestli někde vyhrabu nějakou lékařskou zprávu.
Že by mě doma cvičení bavilo to se říct nedá,ale já se nikam nedostanu.S Gabčou ještě jo to je tady to fitko s dětským koutkem ale s Nikčou né.
Tak jsem včera v hasičárně skejsla do 19h. z holkama jsme si dali kafíčko a pokecali.

irasek
29. led 2011

Ahoooj, pěkný víkend. I když u nás to ukazuje -10 😝
Jinak káva je výborná, jsem z toho našeho přístroje nadšená a hlavně jsem nadšená z údržby, kterrá prakticky není žádná. Předchozí pressovač byl pořád jak prase... A ta kávička je opravdu jak z reklamy. Přijeď, uvařím 😀

Včera jsem se s kámoškou vydala do Říčan na dětské cvičení a ono odpadlo. Tak jsem je zavřeli do herny a vcelku příjemné dopoledne- byli jsme tam sami (ona má 2r holčičku a děti si fakt hrají). No a odpo přišli k nám, tak zase klídek, zase si hráli 🙂 . Akorát nášemu Páťovi se občas nechtělí půjčovat hračky, takže scény. ..

Večer jsme měly schůzi našeho sdružení, nejdřív jsme uklízely prostory bývalé herny a pak do naší vinárny. Návrat domů před půlnocí 😀 Akorát, kdyby jsem mohla spát aspoň do devíti...to si můžu nechat zdát

irasek
30. led 2011

Dobré ráno, u nás časné ráno 😠 V 6,30 jsem si ho omylem vzbudila, chtělo se mi děsně na záchod. Ach jo, po ránu slyší snad úplně všechno. A to je zavřenej ve svým pokoji.
Dopoledne přijedou naši, ale oni se moc nezdrží, už ode dveří volají, že zase půjdou 😖
A večer jdu poprvé na nějaký ten alpining (nevim, jestli se to tak píše), půjde o hodinu běhu (u mě se dost střídající s chůzí 😀 )na běžeckým páse. Předpokládám, že budu zcela k.o.
Chodíš na aukro, nebo na nějaký bazary na netu? Já právě na to aukro, ale dost věcí mi utíká, protože zrovna nesedím u počítače, když něco končí, tak mě to někdo vyfoukne 😒 Měla jsem tam vyhlídlou super sochu z teakovýho dřeva, už jsem přesně i věděla, kam si ji doma postavim...smůla. Musim to tedy zkoušet dál. Ale pro Páťu se mi tam podařilo sehnat už pár obleků a jsem s tim spokojená, všechno tam proběhlo v pořádku.
Pěkný víkend

gabinka1012
30. led 2011

Ahoj,zveš mě na kafíčko,ju 😀 😀 😀
tak z Gabčou dneska šijou všechni čerti už od rána.Furt vymýšlí nějaký blbosti a to že ji okřiknu jí vůbec nezajímá.
já tu měla včera kamarádku se stejně starou holčičkou jako je Nikča,ale to bylo něco malá jí pořád jen chtěla tahat za vlasy,kousat,dloubat do očí 🙂
Nikolka mi dnes ráno spadla z postele,já hnedka začala šílet jestli je v pořádku. 😕 A ona ani neplaka,spadla tak šikovně na bříško že to odnesla jen brada.Ještě že némám tak vysoké to letiště.
Taky občas zavítám na aukro,mají tam někdy fakt pěkné věci.To mě dokažé taky naštvat když nevyhraji nějakou aukci o kterou mám zájem.Oblečení kupuji spíše v obchodě ale pár kousků mám z MMB.
Dnes mě čeká ještě vymyslet a sepsat měsíční plán pro hasiče.
Moje segra má taky Patrika 🙂

irasek
30. led 2011

Tak mám chvilku klid...Páťa spí a manžel si odjel něco koupit (hned jsem mu vnutila seznam potřebných věcí i pro mě 😀 )
Páťa nám taky spadl 2x z postele a taky když mu bylo podobně, jak Nikolce. Všude lezl bezhlavě, bylo mu jedno, že je to vysoko. Pak jsme začali trénovat slejzání z postele po nohou pozadu a byl klid 😵
jaký seznam pro hasiče? Co s nima děláš? jsi snad hasička??? U nás se v pátek hasiči dost opili ve vinárně a prý si tam popíjí každý pátek. Já tam byla asi tak počtvrté.
Ségra vybrala moc hezky 😀 I když já navrhovala asi 5 jmen a nic neprošlo, pak manžel navrhl jedno jediné a já to odkejvala. I když jsem si přemýšlela, jak se mu bude řikat a teď vim, že to má spoustu možností. Akorát jsem si myslela, že jich je teda míň.
Gábina se mi líbila na holku, páč by měla iniciály GG, ale u nás bylo od začátku jasno, že to bude kluk, takže když pak po mě chtěli na porodním sále jméno i pro holku, tak jsem byla totálně v koncích 😀 😝

gabinka1012
30. led 2011

já právě uspala malou 🙂
Dělám to nápodobně manžel si pro něco jede a já ho hnedka zaukoluji co má nakoupit.
Ne,ne já hasič nejsem ale tím že Gabča je mladý hasič tak jsem se jako dobrovnolník přihlásila na výpomoc,úklid hasičárny,plánování různých akcí jako jsou čarodějnice,sepsat pro ty malí plán na celý měsíc co kdy budou dělat na co se připravit.Ted se připravujou na závody topografie,zdravověda,vázání uzlů,čím jaký ohen uhasit atd.Mohu tam mít Nikču sebou s holkama pokecáme,dáme kafčo.
Já si přála chlapečka už při Gabče a ani na podruhé se nepovedl,ale nevadí 🙂 U Gabči to bylo překvapení,nenechali jsme si říct co to bude, a u Nikči to bylo podobné jen s tím rozdílem že jsme to chtěli vědět ale ona se nám neukázala.Že to bude holka jsem se dozvěděla až pár dní před porodem když se otočila.

gabinka1012
30. led 2011
irasek
30. led 2011

Teeeda, to je roztomilá hasička 😀

Já se vrátila z alpiningu a šlo to přežít úplně v pohodě. Je to makačka, to jo, ale myslela jsem si, že budu hotová víc. I když uvidíme ráno, co budu povídat 😅
Zítra drž palce, jdu na to CT. A dneska mi kámoška řikala, že její mamce se tam udělalo děsně blbě po kontrastní látce, tak se fakt bojim, hlavně se tam sama odvážim autem a sama se chci odvést i domů ☹
Dopoledne chci ještě stihnout plavání s Páťou, jede s námi tchýně 😝 a pak si ho i nechá doma a já si ho vyzvednu po tom vyšetření. To zase budu vyzpovídaná ze všeho možnýho!!!

Já si zase někde tajně přála holčičku, ale hlavně jsem chtěla zdravý dítě. Manžel chtěl tak strašně kluka, že jsem ho ani s sebou nechtěla vzít na ultrazvuk, aby tam nedělal nějaký ksichtíky, kdyby řekla, že to je holka. Měl štěstí a byl tam nadšený, dal mi kytku a říkal, že to bylo předem úplně jasný 😀 😀 😀