Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

gabinka1012
8. bře 2011

Čauky...
To si dokáži živě představit jak asi Páta lyžoval 😀 asi tak jako Gabčule když prvně stála na kolečkových bruslích 😀
jinak ta je s té předškoličky strašně nadšená,nemluví o ničem jiném a pořád se ptá kdy už tam zase půjde.A taky má radost s toho že se jí kýve zub,povídá ,,to už bylo na čase když půjdu do školy 😀 "
Dnes má svátek,chtěla udělat krtkův dort tak ho půjdu upatlat,udělám pár jedhohubek pro návštěvu a Jěště trochu poklidím.
Mě se dnes povedlo přirazit psovi ocas do dveří u auta,ten chudák vískal.
Co Pátův prstík ještě ho tak dramaticky ukazuje? 🙂
Tak si to lyžování v Alpách pěkně užij a vrat se celá nepolámaná 😀

irasek
16. bře 2011

Ahooooj, tak jsem zase zpět 😉
bylo to opravdu super, ale teď bych potřebovala aspoň týden se regenerovat 😀 Príma parta lidí, skvělé lyžování...přijde mi, že to neskutečně rychle uteklo, že jsem snad ani nikde nebyla. Tak zase za rok.
Páťa má zvýšenou teplotu, trvá to už přes týden. Vždycky tak dva dny kolem 37,3-5, pak je v pořádku a zase. Kámoška doktorka říkala, že by to zatím neřešila, ale já jsem klasicky vystreslá, co mu je 😝 Rostou mu poslední pětky nahoře, už jsou skoro celé venku, tak snad je to od toho. Ale on mi řiká, že ho nic nikde nebolí... púokud to bude trvat do pátku, tak ho vezmu k jeho doktorce.
Zítra jsem se tady u nás objednala na tvůrčí večer, budou se dělat nějaké věnce, či košíčky z novinových papírů. Vypadalo to opravdu zajímavě, jako ten výtvor, tak jsem si řekla, že to zkusim. Pak napíšu, co jsem vytvořila 😅
Jinak peru, uklízim, peču a vařim. Je to tady jak po boji 😠

gabinka1012
16. bře 2011

Ahooooj 🙂 to je dost že už jsi zpátky,konečně mám zase s kým klebetit 😀
no,tak to je skvělí že sis lyžovačku užila.U nás to stojí za prd obě holky jsou nemocný. 😒
Mě poslední dobou nic nebaví jsem strašně utahaná,někdy mám pocit že snad spím i za pochodu.Nikolka v noci vůbec nespí,pořád jen pláče a já už s toho začínám šílet,někdy se mi stává že vytuhnu na tolik že mi trvá delší dobu než zareaguji na její pláč.
Ty košíčky z novin jsem už jednou zkoušela ale moc se mi to nepovedlo,tedy rozhodně to nevypadalo tak jak by původně mělo 🙂 ,skončilo to v kamnech.Snad tobě to půjde lépe.
O víkendu jsme grilovali,to byla bašta 😀
A co Patrik,určitě měl ohromnou radost že si se mu vrátila 🙂

irasek
16. bře 2011

Tak u nás je taky nějaký bacil. Teď večer měl Páťa přes 38 a usnul mi tady na gauči u televize. tak v pátek to vidim na doktorku... ☹
Jinak radost měl, neustále se ke mě tulil a ujišťoval se, že nikam nejdu a večer opět scéna, že chce, abych ho já myla a ukládala a četla pohádku. Tak jen doufám, že tyhle scény u nás přejdou, páč to už jsme zažili, jestli si pamatuješ 😝
Tomáš je na bowlingovém turnaji, takže jsem nemohla vyrazit na squash, což mě trochu mrzí- potřebuji nutně zhubnout a potřebuji se pohybovat. Zjistila jsem, že mám o 3 kila přes zimu víc. A je pravda, že to i pociťuji na oblečení. Je fakt, že dost jím, mě prostě chutná 😅
Noci Ti nezávidim, ale musíš věřit, že bude líp.
Na grilovačky se taky těším, to úúúplně miluji. 😵

gabinka1012
18. bře 2011

Ahojky 🙂
tak jak je Pátovi?u nás je to o něco lepší.Gabčule už je zdravá jen Nikčy se to drží a navíc se jí do toho přidal průjem.
Jaké máte plány na víkend?mě přijede táta,už jsem ho neviděla přes měsíc,bydlí docela daleko tak se málo vidíme.
Já bych o 3 kila na víc brala,vypadám jak kostra potažená kůží 😠 A to bych řekla že jím dost,jsem od přírody žravá ale vůbec nepřibírám.
No,co včera vyvedla Nikolka,rozlila kýbl z vodou,seděla v té louži plácala ruka a měla s toho ohromnou radost 😀 jen já měla co dělat bylo to snad po celé kuchyni.
Nechala jsem Martinovi k narozeninám udělat půlitr,jsou na něm holky a nápis tatínkovi z lásky 🙂 ted čekám kdy dorazí a hlavně jsem zvědavá jak to bude vypadat. 😅
Gabča paří hry na facebooku tak ted mám plný profil blbostí,včera kuli tomu dokonce brečela že má zavřenou rybičku v bedně 🙂
To počasí se pěkně pokazilo,tady sněží 😠
Zatím pa

irasek
20. bře 2011

Ahojky holky🙂))
konečně mám čas něco napsat. U nás je konečně (ťuk,ťuk) klid od nemocí, ze dne na den bez teplot- až mi to přišlo opravdu zvláštní: ve čtvrtek ještě ráno 38,1C, klasicky Nurofen (který jsem vcelku bez úspěchu střídala s Panadolem už tři dny) a najednou ani zvýšená. nebudu to řešit, hlavně, že je zcela fit 😀 😵
Včera jsme si s Tomášem otevřeli lahvinku vína- měli jsem 11let spolu a já jsem jenom suše komentovala, že jsem zvědavá, kolik ještě dám 😝 😉 Někdy je to opravdu doooost náročné 😀
Po včerejší lahvince, kdy bych ještě vyspávala, přišel Páťa v 7.O4h ☹ , že jdeme dolů a že si chce číst a že chce kakao a že chce mentosku... 😖
Tak to závidim, že si štíhlá, to si můžu nechat zdát. Teda tlustá taky nejsem, ale žádná modelka. mam 168cm a 61kg, ale chtěla bych 58kg- ale opravdu se mi nedaří. A to hodně sportuji, svaly na stehnech mám obrovský a ramena taky široký- tuhle na chalupě se mi švagr smál, ať už přestanu dělat kliky, strejda tomu uvěřil a rozvinula se asi hodinová debata, proč po ránu cvičim v koupelně 🙂 Taková nesmysly...
Dneska odpo jdeme k našim, mamka měla narozky, večer na fotbal na Bohemku a zítra nám drž palce, jdeme s Páťou na endokrinologii- protože pořádně nepřibírá, ale já bych spíš potřebovala pro něj nějakýho dietologa, nebo poradit, jak mu roztýhnout žaludek a jak zařídit, aby mu chutnalo...
Půlitr pak vyfoť, ať mám inspiraci
😉

gabinka1012
21. bře 2011

Dobré ráno,to je fajn že jste zdraví,mi se toho snad nezbavíme,s Nikčou je to pořád stejný.
11let no,to už pěkný. 🙂
Já snad začínám být alergická na psa nebo spíše na ty jeho chlupy,když ho vyčesávám mohu se udrbat,svědí mě nos,kýchám.Včera jsem si ho vzala na chvíli k televizi a musela jsem ho vyhodit mohla jsem se zbláznit jak mě všechno svědělo. 😒
Není co závidět,nemohu na sebe sehnat nic kloudného co by mi bylo,když je mi to na délku není mi to v pase,dětská velikost mi v pase sedí dobře ale jsou mi většinou krátké nohavice nebo rukávy.Mám 165cm,váha ubohá 48kg.Nikdy jsem žádnou dietu nedržela,na opak se vyloženě přežírám.Než jsem měla Gabču tak jsem pravidelně chodila do fitka,s úmyslem nabrat svalovou hmotu ale žádná sláva.A to jsem si říkala že mi určitě něco zůstane s těhotenství když jsem při obou přibrala 17kg.
Tak pak napiš jak dopadlo Pátovi vyšetření.Držím palce...
Gabča má dnes opět předškoličku.Musím sebou tahnout i Nikču a pak se někde na hodinku cournout.Nemá smysl jezdi domu na otočku.

irasek
23. bře 2011

Ahoj, tak se hlásim po dvou dnech doma. nakonec jsme přespali v Praze u tchýně. Na bowlingovém turnaji jsme byli první 😀 , to jsem fakt valila oči. Vyhráli jsme pohár, flašku vína a trenýrky. I já jsem naházela kolem 150 a to jsem to opravdu 3 roky nehrála. Byl to turnaj dvojic, takže Tomáš naházel ještě víc, sčítalo se to.
Vyšetření dopadlo tak, že roste výškově , ale nepřibírá. Ale to vim taky, to mi ani ta doktorka řikat nemusela 😔 . Takže mu brali krev- asi 5 zkumavek, dala podezření na lepek a nějaký hormony štítný žlázy, výsledky budou za 14 dní, pak se uvidí. Tak doufám, že mu nic není. Ohledně lepku jsem v klidu, páč snědl už tolik rohlíků a buchet, že už by se to nějak projevilo. Já si myslim, že mu nechutná a hlavně nemá čas jíst.... A pak Tomáš je taky hubenej. No prostě uvidíme.
Alergie na psa je možná, já u našich taky děsně smrkám a svědí mě oči. Ale já mam jinak alergie na jarní pyly a už to bohužel začalo... Já se nemůžu ani malovat, páč se mi to hned rozteče 😠 Už aby bylo léto 😅
Dneska zkusim dát Páťu poprvé ven na kolo, takový to bez šlapek, zatim na něm jezdil jenom doma.
Ale nejdřív musim něco uklidit a vyprat a mam v plánu udělat si nějakou menší velikonoční výzdobu. Věnec z novin se mi povedl, takže ho dám na vchodové dveře. A ta výroba mě bavila, takže ještě něco vytvořim.
Zatím ahooooooooj 😀

gabinka1012
24. bře 2011

Zdravím,tak to je super být první,byla nějaká oslava? 🙂
Pak písni jaký jsou výsledky,ale určitě to bude dobrý,musí 😉 pořád lepší být hubený než tlustý.
Jak dopadla jízda na běhkole? 🙂
Já jsem alergická na bodnutí od včely a vosy.Jak to začne lítat musím mít pořád u sebe léky.
Ted když už je venku hezky tak jsme pořád někde.Včera byla procházka na letiště.Gabča sebou měla koloběžku jen že pak si na ní namlátila tak už jí nechtěla,schovala jsem jí u silnice do trávy abych se s ní nemusela tahnout.Nikolka byla prvně z kočárku venku na trávě.No co ta dělala,vykulená 😕 pouštěla se mě a jestli spadne nebo ne jí nezajímalo.Pak oběvila mravence,dloubala do nich prstíkem a měla s toho ohromnou srandu,jak sem jí od nich odnesla tak spustila,a taky oběvila písek,měla ho snad i za plenou 😀
Tak to jsi na tu výrobu šikovnější než já 😉 já nemám žádnou trpělivost a jak mi něco nejde tak jdu od toho.Ale na ty Velikonoce chci taky něco vytvořit.
Jinak mi odešla žehlička,přehřívala se.Martin se jí pokusil opravit,ted už se ani nerosvítí 😅

irasek
24. bře 2011

Ahoj, moooc pěkné fotky. A Gabča je Ti podobná 😀
U nás je hezky, natírám dřevěné palisády, jsou potřeba k záhonům. Chtěli jsme o víkendu je zatlouct, ale hlásí zase deště 😠 Páťa mi úspěšně asistuje, už je špinavý od barvy. Jak se otevře kůlna, tak tam by strávil půl dne.
Včera na kole vcelku dobrý, ale přijde mi, že nesedí na tom kole pořádně, že občas nejed, ale jakoby jde, nebo běží s kolem mezi nohama. A on je děsně opatrný, nikam se nežene bez hlavy, takže si pořád přibržďuje 😅
Teda alergie na žihadla, to je hnus. Zažila jsem to s kámoškou ve Španělsku, něco jí tam bodlo a ona si sama něco musela do sebe píchnout. Brr 😝
Za hodinku vezu Páťu na plavání, tak budu mít aspoň tři hodinky klid. Chci se mrknout do OBI, na nějaký květináče a truhlíky. Jaro se blíží, tak ať to tu trochu vypadá 😀
Teď hlásil Páťa, že chce kadit, dala jsem mu nočník na terasu a on, že chce kakat doma v teplíčku 😅
Chudák žehlička, umim si představit tu opravu 😉

gabinka1012
25. bře 2011

Ahojky 🙂 focení je moje velká záliba.Fotím snad všechno co se dá.Chtěla bych si koupit zrcadlovku ale jak si na ní nezbívají finance 😠
Tak ty takhle makáš 🙂 nakoupila si něco v tom Obi?Já chci koupit nějaký okrasný stromky na zahradu.Zítra jedu k segře tak se mrknu v Praze do hornbachu.Dokáži si představit jak ti Páta asistoval 😀 Gabča minule natírala krmítko a měla tu barvu i ve vlasech.
Po prvé jsem si dělala melíry doma,byl to spíš jen pokus,vypadá to tak že jednu půlku hlavy mám pěkně melírovanou a druhou pomalu celou blond. 🙂
Dnes jsem si udělala uklidoví a prací den,chybí už jen ložnice ale tam ted spí Nikča,tak to musí počkat.Jinak žehličku si budu muset urychleně koupit,už tu mám pěknou hromadu prádla.
Nám tu dělají kanalizaci,celý den kravál od těch strojů a o tom jaký je tu zvoraniště,ani nemluvím.S kočárkem mám co dělat projet,přední kolečka zvednutý a jedu po zadních.
Jaké máte plány na víkend?

irasek
26. bře 2011

Ahoj. Tak v Obi jsem koupila akorát dva veliký keramický květináče. dala jsem do nich takový štíhlý jehličnany (nevim, co to je) a máme je před vchodovýma dveřma po obou stranách. Vypadá to dobře. Co ty v Hornbachu? Já bych toho potřebovala... 😝
Fotit mě taky baví, fotim všechno, vždycky pak valim oči, kolik toho zase je 😉
Plány na víkend? tak Tomáš už odjel na turnaj v bowlingu a badmintonu, jsem tu sama a přijede tchýně 😖 , to si to zase Tomáš vybral. Ale v 11 jsem ještě objednaná ke kadeřnici a nechám i Páťu ošmikat- ten to má tragický, trčí mu to všemi směry. A já chci melír, odrůstá mi to, přijdu si jak socka 😝 . kadeřnice řikala, že nevadí, že tam pak bude Páťa se mnou, že jsou děti vítány. Tak to jsem zvědavá 😀 Nikdy jsem tam u ní ještě nebyla, je to u nás na vsi, takže toho využiju, vemu kočár, ať se necourá. Dám pak vědět, jak jsem dopadla. Holky říkají, že stříhá až moc 😅
No a večer jsem sama doma, Tomáš jde na nějakou akci. A přijde kámoška, jenže včera mi oznámila, že je těhotná, takže s ní zábava asi dlouho nebude...
Co vy a víkend?
Jo a ještě, včera jssem upekla medovník a je výýýýborný. Ani mi to nepřišlo zas tak těžký 😀

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabinka1012
29. bře 2011

Ahojky 🙂
já jsem v hornbachu koupila buksus,a pár tůjí.Taky mám představu co všechno bych chtěla koupit na tu zahradu ale těch peněz co v tom utopím 🙄
Vím že s tchýni to není vždy jednoduche ale bud ráda že má Páta babičku.Moje holky žádnou nemají jen 2 prababičky,jedna žije v pečovatelském domě už si ani nedojde na záchod a druhá na tom není se zdravím taky nejlíp.
Jak dopadla návštěva u kadeřnice,spokojenost? 🙂
Jinak sobota trávená u segry a neděle doma.
Včera jsem byla s malou na 10 měsíční,doktorka nebyla moc spokojená s její váhou.Málo přibírá od prosince jen 500g 😒 ale mě nepřijde že by jí něco chybělo.
Medovník,mnam.Taky bych si dala 🙂 to mi budeš muset někdy napsat recept.

irasek
31. bře 2011

Ahojky, tak zase pozdrávek 😀 U nás, jak začne být hezky, tak ráno otevřu na terasu a na zahradu a zavřu až večer. Páťa je celý den venku, domů chodí jenom na oběd- občas ho nahánim s jídlem venku. A já vytvářim něco na zahradě, páč naše zahrada je zatím dost nehezká 😖 , tak to všelijak zkrášluju.
Dneska jsem byla v Jevanech v zahradnictví, útrata 1100kč, ale vcelku dost věcí 😉 A hlavně, nebyla jsem tam naposledy...
Za chvíli vezu Páťu nas plavání, doufám, že nebudu muset jít já, že ho předám Tomášovi. Ráno hlásil, že to možná nestihne. Já si chtěla dojet koupit konečně květináče na balkon a na parapet. No tak uvidim 😅
Tak zase letim, užívejte jara 😀

gabinka1012
31. bře 2011

Ahoooj,no to je dost že se taky ozveš 😀
já si toho pěkného počasí moc neužívám.Nikča je zase nemocná. 😒
Naše zahrada taky zrovna neoplívá krásou,je to tu jak po výbuchu. 🙂
Martin má zítra narozeniny,tak mě čeká udělat dort,chutovky a chlebíčky.V sobotu bude oslava.To tu zase bude lídí jak na nádraží,a těch ožralů.Už to vidím 😕 😕
Já mám poslední dobou nějakou smůlu nejdříve mi odešla žehlička a ted vysavač 😠
Zatím pa,pa

irasek
1. dub 2011

Ahoj, už se polepšim 😀 Když já se snažim pořád něco dělat, abych nebyla zavřená doma, já pak zapnu počítač a jsem tu schopná skejsnout na dlouho 😝 A teď jak začíná být hezky, tak úplně miluju si sednout na terasu a popíjet kávičku. To víš, musim si užívat, vždyť mi v létě končí mateřská ☹ a mě se táááák strašně nechce do práce....
Včera jsem plavat nemusela, tak jsem si oběhla pár obchůdků a přijela jsem domů jako poslední. Jenže jsem asi hodinu trčela v zácpě. zavřeli nám sjezd na Říčany a je to boj se dohrabat domů- všechno je to tu ucpaný. A toto má trvat až do října. Šílený. A nechápu: zrušili most nad dálnicí, budou dělat nový. Ale ty důležitý trámy, nebo nosníky daj až snad v září. Co budou dělat celý léto???
Chudák vysavač 😠 Když se něco pokazí, tak je toho víc- to je klasika 😅 Tak snad už sis vybrala.
Odpoledne přijede nejlepší kámoška, to si zase dáme do nosu: vínko a přejíme se 😀 To my vždycky a to jsme teď byly spolu na horách a vídáme se každou středu na squashi a stejně prokecáme tolik času 🙂 Páťa se na ní těší, volá hurá, přijede Martina 😀
Noci jsou u nás taky nějaký divný, Páťa cestuje po baráku, plnou náruč hraček, že jde spát k mamince. Dneska přišel v půl čtvrté a já neměla sílu ho vyhnat. Akorát jsem mu naklepala polštářek (ten si přináší i s dekou svůj 😅 ).
Téééda, oslava. Tak ať se povede a nezapomeň mi sem vyfotit ten hrníček a dort- teda jestli to bude tvoje výroba.
ahooooj

gabinka1012
4. dub 2011

Ahoooj,tak se hlásím po bujarém víkendu 😀
oslava byla celkem super,moc nás tady nebylo ale o to byla větší zábava.Grilovali jsme kýtu,já popíjela ferneta s tonicem.Začalo se celkem brzy někdy kolem 3 tak že padla 11hod a šlo se do hajan.Jeden se tu na tolik opil že tu musel přespat i se svoji ženou.Dortík se celkem povedl.Jen tu dekoraci na něj vybírala Gabčule tak to vypadalo že je spíš dort pro ní než pro Martina.Vypadal jak dětský 😀 ale co,hlavně že chutnal 😀 pak sem hodím foto.
Dneska jedu koupit Gabče boty a asi se stavím s Nikolkou u doktorky pořád se nemůže zbavit tý rýmy a kašle 😒
Mě stačilo když nám tu dělali kruháč,cesta do školky která normálně trvala autem 3 min.Ted byla na 30min.Musela jsem to objíždět přes 3 další vesnice 😠 tak že chápu jaký to musí mýt šílený v Praze.
Ze včerejška na dnešek jsem se fakt skvěle vyspala.Nikča spala celou noc 🙂 kéž by jí to vydrželo. 😅
A jaký jste měli víkend vy?

irasek
6. dub 2011

Ahoooj 😀 . konečně jsem se dostala na počítač. Víkend bezva, v pátek kámoška a víno, v sobotu jsem byla u našich zcela mrtvá po pátku 😝 😅 a v neděli jsem makala na zahradě. A musim se přiznat, i v neděli jsem dala ze sousedkou dvě lambrusca 🤐 - ale to už jsem se radši Tomášovi nepochlubila... On byl o víkendu v Rakousku na horách, vrátil se až v neděli v noci.
Teď jsem přišla z mateřského centra a odpo tam jdu znova, máme "Duplo den"- a tam je možnost i koupení si dílků lega a Páťovi jsme slíbili něco z Bořka stavitele- tak uvidim, co vysomruje 😀
Co u Vás spaní? Pořád dobrý? Nám dneska v půl pátý spadl Páťa z postele- to zas bylo řevu a ráno jsme zjistili, že má odřené ucho. Kolem postele má matraci z té minulé postýlky a on dokázel spadnout mimo tu matraci ☹
Oslavička se Vám povedla, to je bezva. A dort musel být roztomilý- stále platí, hoď foto 😉
My máme v plánu o víkendu konečně taky grilovat. Jinak budeme makat, zítra nám přivezou 3 tatrovky hlíny, takže o víkendu si to roztaháme po zahradě. Ufff. Kdy už bude ta naše zahrada vypadat k světu???
Jinak jsem si uvařila kapučíno a vychutnávám si ho 😀
Mějte se dobře a zase někdy čauuuu

irasek
8. dub 2011

Ahoooj, kde jsi? 😀 Já jedu dneska za kamarádkou, se kterou jsem chodila na základku a pak jsme se potkaly až v porodnici. Má kluka o den mladšího, tak jsem zvědavá, jak si budou kluci hrát a my pokecáme. Já jsem s ní pak vcelku často se chodila procházet s kočárkama (měli úplně stejný typ i barvu- byli jsme jak cvoci 😀 ), ale asi rok jsem jí neviděla, páč jsem se odstěhovala.
Víkend máme pracovní, rozvážíme hlínu po zahradě a možná už i zasejeme trávu. Ufff. A musim se pochlubit, už jsem se doslechla první chválu na mojí okrasnou zahrádku, že prý je to malebné 😵
Jinak u nás je dneska vcelku kosa, fouká studený vítr a to bylo včera úplně nádherně.
No nic, tak tedy pěkný víkend a zase někdy čauuuuu.

gabinka1012
8. dub 2011

Ahoj,tady jsem 🙂
já na ten počítač nemám nějako čas.
U nás počasí podobné.Jinak jsem taky pořád venku.Ted o víkendu chci umít okna a trošku to tu vyzdobit na ty Velikonoce.
Rozvoz hlíny nezávidím.Je to pěkná makačka. 😖 No,vidíš za chvíli ta tvá zahrádka bude výstavní 😀
Zítra by jsme měli jet ke tchánovi ale moc se mi tam nechce. 😒
Taky koukám po nějakém kočárku sportovním.Kruci jako kdyby nemohli dělat jen pár druhů jako to bylo za nás,ted jich je tolika na výběr že já nevím jaký vybrat,určitě by měl být pohodlný,skladný,lehce ovladatelný a vhodný do terénu.Já ji budu snad vozit v káře 😀
Chudák Páta to muselo být probuzení když spadl s postele.Gabča ta když spadne tak spí dál. 🙂
Zatím pa a užij si víkend

irasek
11. dub 2011

Ahojky. Tak jak bylo o víkendu? U nás pracovně, ale hooodně 😝 Oba dva dny jsme makali na zahradě, ale je to potřeba, co se dá dělat. Chceme to mít hezký. V neděli jsme poprvé letos grilovali a to nemá chybu, to opravdu můžu 😀 A po ránu káva na terase- taky úžasné.
Dneska dopo jsem byla s Páťou plavat, pak mi usnul v autě a ještě i doma spal skoro přes dvě hodiny. Takže večer se mu nechtělo pochopitelně spát a vymýšlel pořád nějaké důvody, proč tam musim k němu jít 😵 A to jsem se chtěla dívat na Kriminálku Anděl, jenže to už nemá cenu, vůbec nevim, co se tam stalo. A tak zase dřepim u počítače 😅 .
Ráno jedu do Lysý nad Labem do zahradnictví, mám tam objednaný nějaký kytky a i mamka a tchýně a tety a sousedka...No jsem zvědavá, jestli v tom nebudu mít zmatky. No pokud to nebude popsaný, já toho moc nepoznám, takže to se pak budou divit, co jim roste na zahradách 😀
Kočárek neporadim, my měli X-Landera (výborný, opravdu spokojená), pak jsem si pořídila děsně vychvalovaný golfky Chicco multiway a to je teda tragédie. Vyhozený prachy... 😠 Takže ho sice vozim v kufru, ale je používaný minimálně.
Jinak u mě propukla alergie ve velkém, smrkám, kýchám, oči tečou (ani namalovat se nemůžu). Už aby byl červen 😝
papapa

gabinka1012
13. dub 2011

Čauky,copak děláte?
mi byli v sobotu u tchána.Gabča s ním šla na nějaký koncert do kostela.Martin připravoval sazeč a já se s Nikčou nudila.Co tam mám s ní asi tak dělat.A v neděli jsem myla okna a udělala menší Velikonoční výzdobu.
Jinak s kočárkem jsem zatím nepokročila,já mám sice velký sporták jane nomad ale chci právě něco menšího do auta.Ten co jsem měla po Gabče jsem půjčila segře a ta mi ho vrátila z rozlámaným kolečkem 😠 přemýšlím o cam portofinu nebo se mi líbí neonato piuma ale oba nemají polohování nožiček.Podle Martina není polohování nožíček potřeba když to chci jen do auta a navíc tam nebude spát celý den. 😅 tak nevím.
Nikča už chodí,i když to zatím bere raději po kolínkách tak to umí.Nějako si s tím pospíšila.Kdepak je to moje malinké miminko které jen leželo 😉
To počasí se snad zbláznilo tady ráno padal dešt se sněhem 😖
Zatím ahoooj.jdu něco dělat. 🙂

gabinka1012
13. dub 2011

slíbené foto dortu a půl litru,ten se mi nepovedl vyfotit tak snad tam něco uvidíš.

irasek
15. dub 2011

Ahoj
ten dort je moooc pěkný a sklínka nádherná. já bych se bála z ní pít, abych si jí nerozbila 😀
Jinak já byla dva dny u tchýně v Praze i s Páťou. Měla jsem squashový turnaj a Tomáš zároveň bowlingovej, tak jsem to vyřešila, že jsem přespala u nich v Praze. Ve středu jsme šli společně na výstavu motýlů, kam se Páťa těšil. Jenže hned po asi dvou metrech na něho chtěl jeden přistát a ten z toho byl na mrtvici 😝 Že ho nechce, ať jde pryč a že to domů nechce 😀 Takže pak už jenom kňoural, že chce domů a do metra a na bus... Opravdu výlet...
Ve čtvrtek jsem jim ho tam nechala a šla vyřešit do práce, co budu jako dělat. Tak na jednu stranu jsem si řikala, že už bych i šla, když jsem tam s těma lidma kecala (jako bych nebyla 3,5roku pryč), ale na druhou starnu asi spíš nechci 😒 , jenže budu muset. Ach jo, toto uteklo. Příští týden mam sraz s vedením, co mi jako nabídnou. Tak drž palce ve čtvrtek, ať mě to trochu nadchne, ať je to něco normálního...
V pátek jedu za kamarádkou do Úhonic, je to někde tím Vaším směrem. Má stejně starýho kluka (seznámiy jsme se po porodu) a asi měsíční mimčo. tak se na ní moc těšim. Píše vtipný maily, co jí ten starší vyvádí. Že se dožaduje i kojení 😀
Jinak o víkendu nás opět čeká zahrada, hlína, sázení, válcování. A prý ještě i příští víkend. Mě už se i v noci zdá, že sázim stromky 😠
A dneska k nám přišel ve 4 ráno Páťa, s dekou, polštářem a pitíčkem, že tam prý chce spinkat. zase jsem neměla sílu ho vychovávat a posílat k sobě 😅
Tak přeji pěkný víkend, mějte se fajn a zase někdy ahooooj

gabinka1012
18. dub 2011

Ahojky 🙂
jak ten squashový turnaj dopadl?
U nás víkend návštěvní v sobotu jsem byla u táty.V neděli Byla Gabča na závodech,Martin na poli a mě přijela kámoška.
Dnes jdeme do školky na jarní besídku.Jsem zvědavá na Gabčuli je to trémistka,vždycky když vystupuje před více lidmi tak se u toho kroutí,tričko žmoulá v ruce 😀 😀
Jak pokračuje práce na zahradě?kolik už si tam toho vysázela?já mám plnou zahradu tulipánů,nějako se mi to tu rozmnožilo,každý roste někde jinde, ale když oni jsou tak pěkný že je nechci vytrhávat.
Nikča mi dneska spadla ze stolku v obýváku na štěstí to nebylo žádné psycho,sotva přestala brečet tak tam lezla znovu..Člověk aby měl oči snad i na zadku,sotva se otočím hned vleze na křeslo a z něj na stolek. 😕
Vyhrabala jsem tu časopis na různé Velikonoční dekorace,je v něm z proutků udělaný žebříček,ozdobený kraslicemi.Tak ho chci zkusit udělat.
Zatím pa,pa

irasek
20. dub 2011

tak to je pech, smazalo se mi to 😠 😠 😠

irasek
20. dub 2011

Tak tedy znovu: ahoj 😀
Jak dopadla besídka? Já bych se hanbou propadla někde něco zpívat- s mým talentem 😝
a zahradě děláme komplet nový trávník, takže i tento víkend budeme makat... Jinak záhonky už vypadají pěkně, jak se to začalo probouzet. Mám všechno sice takový mrňavý, ale to vyroste. Tulipány mám taky, taky se mi moc líbí a čekám, až vykvetou černý. Už už to vyleze.
Dneska Páťa úžasně cvičil. Poprvé vše odcvičil, všechno ukazoval, mluvil. I cvičitelka řikala, že je jak vyměněnej 😀 tak hlavně nepřechválit. Povíme si příští týden. A taky dobře jí, tak to nechci zakřiknout 😵
Teď si jdu udělat kávičku, sednout si na terásku a prostě si chvilku odpočinout 😎
Páťa se hrabe v hlíně, je jak čuně, já pořád peru. Každý den padnou dvoje tepláky a dvoje ponožky- u ponožek mám i strach, že se musejí rozpadnout, jak jsou fuj 😉
tak papapapa, užívejte si sluníčka

gabinka1012
26. dub 2011

ahojky,tak jaké byli Velikonoce?mi byli u tchána,jeho přítelkyně navařila oběd o 5 chodech,napekla mazance,beránky,dorty,no hotová královská hostina,jsem tak přežraná,žaludek už mi to nepobírá..Gabča šla s Martinem hodovat,přinesla toho tolika že to má minimálně do příštího roku 😀
Jinak besídka ve školce se jim povedla 🙂
Měla jsem tu mít na 4 dny neteř ale nakonec si to rozmyslela,já kuli tomu omluvila Gabču ve školce tak ted jí budu mít do pátku doma.
Jak pokračuje práce na zahradě a co Páta pořád mu chutná?
Tedy to počasí se pěkně pokazilo,doufám že zítra bude lepší,chystám se z holkama do zooparku.
Ve čtvrtek máme přípravu na čarodějnice a v pátek jedu k ségře,synovec má narozeniny 1 rok tak bude menší oslava. 🙂
Ted půjdu uklohnit něco k obědu ale nevím co 😅
zatím pa,pa pozdravuj Pátu 🙂 🙂

irasek
27. dub 2011

Ahojky. Tak u nás Velikonoce vcelku naprd, páč Páťa má podezření na infekční mononukleozu, čekám na výsledky- budou nejdřív v pátek, spíš prý v pondělí 😒 Takže se ho snažim držet v klidu, což se mi daří tak napůl-prostě nesmí mi vyběhnout ven 😅 Jinak jak jsme na to přišli: děsně se mu zvětšili uzliny na krku, ale opravdu šíleně. Nemá k tomu nic jinýho, ani nteploty , ani průjmy, takže praktická doktorka si myslí, že to je jenom projev nějakého prodělaného nachlazení, zatímco v nemocnici, kde ho vyšetřovali dva dny, tak tam si myslí, že to bude ta mononukleoza. Takže teď rozhodnou ty výsledky krve... A pokud se nemoc prokáže, tak můžeme stornovat naší napůl zaplacenou dovolenou u moře a zahrabeme se na další měsíc doma 😠
Jí vcelku slušně, jenže teď jsem mu byla nucena nastolit dietku, takže sice jí, ale takový nemastný suchý jídla. Páťa v životě nepřibere. Zase povyrostl, nic nepřibral, tak to je ta hubenost vidět pořád víc a víc.
Výsledky z endokrinologie jsou všechny negativní, nic mu dr nenašla, teď ho v pondělí chce otestovat potním testem na cystickou fibrozu- no to už bych si asi hodila mašli. Ale nastudovala jsem si příznaky tý nemoci a nic nemá, tak jsem se uklidnila. Já to nechápu, že nemáme chvíli klidu od doktorů!!!
Kam do Zooparku? Já moc ráda chodim na zvířátka, ale Páťa by se nejjradši chodil dívat na stavby- na bagry a míchačky, nebo někam do statku a tam by koukal na traktory a kombajny 😀