Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

samik2008
3. led 2011

ahoj,já se ráda přidám 😵

winii
autor
3. led 2011

@samik2008 no supééér už jsem myslela, že tu snad na celém koníku nikdo nepije kávičku 😀

bajnokova
3. led 2011

Já večerní vínečko 🙂 Dnes svařáček je mi zima

samik2008
3. led 2011

já vínečko ne,ale ranní kávičku a po obídkovou kávičku 😉

bajnokova
3. led 2011

Jo to já taky ranní kávu vstávám ráno v 5h do práce tak to musím mít aspoň za dopoledne 2x ted mám týden dovču tak si ju užívám

bobinna
3. led 2011

ahoj můžu se taky přidat... já taky kávičku, ale i čajíčky🙂

samik2008
3. led 2011

@bajnokova já taky někdy vstávám v 5 s mým synkem(ranní ptáče),ale aspon mám trénink a nedělá mi to problém.I když dneska přišel až v 6:50 😉

bajnokova
3. led 2011

@samik2008 Jejda tak to je nářez to naštěstí od holek neznám spíš večer je problém ta starší by už dávno spala a ta malá ju otravuje

winii
autor
3. led 2011

holky vítejte 😵

já taky ráda rano, teda spíš dopoledne, než se vyhrabem z postele a pak odpoledne, když se chlap vzbudí (pracuje jenom v noci, takže pak celý dopoledne spí) tak si dám sním

bajnokova
3. led 2011

@winii Jo to znám manža taky chodíval na noční pak spal až do oběda 😒

winii
autor
3. led 2011

co budete zítra vařit já vůbec nemám nápad, dnesk jsme dojídaly roštěnou z víkendu, tak vůbec nevím, chtělo by to něco rychlího

winii
autor
3. led 2011

@bajnokova no chlap můj vstává v půlnoci rozváží pečivo po okrese, pákrát ještě něž jsem byla těhu jsem si to sním zkusila a je to děs, teda vydržet, ráno jsem pak padla do postele a nevyhrabala se dřív jak po obědě, kort teď jak jsou ty mrazy tak mu to vůbec nezvidím

bajnokova
3. led 2011

Já upeču kuřecí stehna, taky už nevím co vařit

winii
autor
4. led 2011

dobré ránko....dneska jsme si nějak přispaly a vůbec se mi teda nechce nic dělat, čeká mě tam hromada prádla, nádobí a pak nějakej ten oběd 😖

irasek
4. led 2011

dobré ráno, můžu se taky přidat? Piju kávičku, hlavně o "poledním klidu". Obědy vymýšlím jak o život, ale inspirace mi už dávno došly 😒
@winii - hromadu prádla nezávidim, já mívám vždycky úplný Kilimanžáro a to si říkám, jak zase příště to nesmim dopustit 😝

gabinka1012
4. led 2011

Dobré ráno,mohu se taky přidat?
@winii tak to máme na dnešek společné plány do kterých se mi taky vůbec nechce.Pračku už mám zapnutou ale ta halda na žehlení 😖 a vůbec nevím co uvařím k obědu.

winii
autor
4. led 2011

holky vítejte @irasek, @gabinka1012

holky s tím jídlem mi ani nemluvte, já už jsem z toho na palici, ale malé prostě uvařit musím, že jo to by jinak nešlo 😅 , sebe bych odflákla rohlíkem nebo tak

irasek jo to si taky říkám, že každou pračku vyžehlím, aby se mi to nehromadilo, ale jsou přece lepší věci napráci než stát u prkna 😀

gabinka1012 já mám taky Gábinku a ségra má Nikolku 😵

tak já jsem se tu zasekla co jsem přišla 😖

irasek
4. led 2011

Tak holky, u nás je dnes oběd vyřešen: volala mi mamka, že má navařeno, jestli se nechci stavit. Jasně, že chci 😀 Akorát už dnes nic neudělám (no a co), páč tam skejsnu na celý den, je přeci pořád co řešit 😅

winii
autor
4. led 2011

@irasek no tak ty se máááááš teda si to vychytala 😀 , no já když jedu k mamině tak to je taky na dlouho pořád něco řešíme 😅 😀

já dneska začínám s dělenou stravou tak jsem zvědavá, dnes si dám kytičkový den, rohlík a sýr už na mě čeká 😵

winii
autor
4. led 2011

oprava sýr nemůžu ten je zvířátkový, takže bude džem no 😀

gabinka1012
4. led 2011

@irasek to by se mi taky líbilo,mě pozve na oběd maximálně tchán ale ty jeho mišmaši to je děs,např guláš zahuštuje hrubou moukou 😀
@winii ty jsi vegetariánka?

winii
autor
4. led 2011

@gabinka1012 ježkovi oči vegetariánka to néééé já masa miluju 😀 😀 , ale potřebuju dát dolů pár kil, takže jsem se rozhodla, že zkusím tu dělěnou stravu a tam se nesmí kombinovat věci ze zvířecího původu s rostliným, takže dneska začnu rostliným dnem

tady je to rozdělení jestli chceš mrknout: http://www.dieta-lenky-korinkove.yc.cz/

gabinka1012
4. led 2011

@winii jo tak,já se o dělenou stravu a dietu nikdy moc nezajímala.Já bych spíše potřebovala tak 4kila nahoru,moje stávající váha je 46kg a přitom žeru jak prokoplá 😀 ani s toho těhotenství mi nic nezbylo a to jsem přibrala 17kg.

samik2008
4. led 2011

ahoj holky,
já sem dělala bramborovou kašu a uzený.Já maso také miluju a jen tak se ho nevzdám.Samozřejmě že ho nemáme každý den.
@gabinka1012 s tou váhou jsem na tom podobně jak ty,před těhu 45 kg,přibrala sem u obou 11kg a teď mám 47 kg,sice nejsem vysoká mám 158cm,tak asi na výšku kg akorát.

jinak holky byla sem s dcerkou u dr.protože v nedělu měla teplotu,včera už jí klesla ale večer se osypala,tak sem volala mamce a ona říkala že to vypadá na spalničky at jedu radši k dr.no tak ráno sem tam jela a fakt je má,a to sem myslela že když je očkovaná že to nedostane,nebo se pletu?Já sem se dr.zapoměla na to zeptat,hlava děravá. 😒

gabinka1012
4. led 2011

tak mám uvařeno a částečně uklizeno.Ted půjdu dát obídek Nikče.
@samik2008 chudinka malá a svědí jí to hodně.Jak se jí líbí ve školce,jde příští rok do školy?

samik2008
4. led 2011

@gabinka1012 ne nesvědí jí to.Ve školce se jí líbí moc a je smutná že nemůže jít.K zápisu do školy půjdem,ale ještě se rozmyslím jestli půjde nebo ji necháme ještě jeden rok ve školce,je taková hravá a když jí něco nejde tak se zasekne a nic s ní nepohne.Zkoušíme různé ty aktivity pro předškoláky a něco ju baví něco nee,no uvidíme.Ale myslím že když půjde o rok pozdější tak o nic nepřijde.
Mi už sme po obědě,Samíka sem dala spát,ale už si v posteli hodku vykládá tak nevím jestli z toho spaní něco bude.

gabinka1012
4. led 2011

ted koukám co jsem napsala a já mám pořád rok 2010 a ono už je 11.Tak tenhle rok.Tím že je Gábinka v prosinci tak má jako by taky odklad.Do školky chodí 3 rokem.Gabča ta zase nemá trpělivost,jak jí něco nejde tak se vzteká,má svojí hlavu nechce si nechat pomoct a dokud na to nepřijde tak od toho nejde. 🙂

winii
autor
4. led 2011

ženy tak jsem zase prd udělala, stihla jsem teda tu polívku, přišla kámoška, tak jsem sedly ke kávě a pěkně pokecali 😀

samik to je mi líto, že to malá dostala, tak ať je brzo fit a může zase jít do školky 😉 , já jsem zvědavá na tu naši až půjde, bude mi po ní smutno, člověk jak je snima pořád tak si na ně tak zvykne

winii
autor
4. led 2011

achjo ženy, tak jsem si dala chvilku cvičení a stou naší prdolkou to nejde pač se mi začala tak šíleně tlemit, že jsem musela sní 😀 asi jí rozesmály ty moje skřeky a funění 😅 😀

@gabinka1012 @samik2008 tak já vám pár kilo klidně dám a ráda 😀

samik2008
4. led 2011

winii já sem si nedovedla představit že by šla Juli do školky,a ona to nesla líp než já.Šla ve 3 letech,napřed každý den na 4 hodiny denně,a pak v na konci září se narodil Samík tak tam byla už na celý den a nevadilo jí to,já sem byla ráda protože sem se mohla věnovat malému a Juli si pohrála a hlavně měla určitý režim.No ale Samík je jiný než ona,tak myslím že s ním bude problém,jednu dobu byl hrozný maminčák že řval jen sem šla na záchod,ale tedkom už je to o hodně lepší,už se můžu i předtím oblíct a jít pryč,tak snad to tak i zůstane.

@winii nevadí žes nic neudělala,odpočinek je důležitý,já popravdě musím napsat že taky nic 😒