Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

gabinka1012
31. led 2011

@irasek Dobré ránko,myslím na tebe a držím palce at to CT je v pořádku. 🙂 pak dej vědět jak to dopadlo
Já jsem čekala u manžela trochu sklámání že mám dvě holky ale byl v pohodě.Na porodním sále mi povídá nic si s toho nedělej za pár let si toho kluka uděláme.V tu chvíli to znělo krásně ale ted po 3 dítěti rozhodně netoužím.
Když už jsme se bavili o tom aukru,tak mi včera večer utekla krásná ohráka 😖
Já jsem chtěla začít chodit s Nikolkou na plavání,ale když ona je každou chvíli nemocná tak to asi není dobrý nápad.Možná až na jaře.

irasek
31. led 2011

Ahojky, tak konečně doma, ufff, jsem nějaká unavená. U tchýně jsem usínala uprostřed nějakého vyprávění 🙄
Na CT výsledek si mám zavolat zítra, takže nic nevim. Vyšetření vůbec nebolelo, kanyla v ruce s kontrastní látkou taky v pohodě. Nakonec jsem tam šla od tchýně pěšky - 25minut tam i pěšky 25minut zpátky, radši jsem nejela autem, co kdyby mi něco bylo a manžel už řešil, jak by pak odtamtud odvezl auto 😝 . Prošla jsem se, stejně jsem zvyklá s Páťou pořád někde chodit dlouhé procházky.
Dopoledne na plavání dobrý, ale bylo tam v herně moc dětí, nebylo si ani kam sednout...a Páťa uklouzl u bazénu, takže si narazil zadek, pak si šáhl sprcháčem do očí, ale to naštěstí až vše po plavání 😒
On v poslední době hned brečí, když někam jdu 😖 , dneska se neustále ujištoval, že ho tam u babičky nenechám, že k žádný doktorce nemusim, že mi to všechno bolavý pofouká 😀
Večer jsem sama doma, Tomáš přijede až kolem půlnoci, jde si sednout s bráchama a tátou a strejdou na pivko, nevim, jstli se ho vůbec dočkám- nejspíš odpadnu u televize.
Já se po těch komplikacích bojím jít i do druhého a Tomáš taky... ☹

irasek
31. led 2011

aktuální- po probuzení

gabinka1012
1. únor 2011

Dobré ráno 🙂
No tak to je fajn že vyšetření bylo bez bolestné a v pohodě.
To měl malej včera smolnej den 😉
U nás vyvádí vždycky Gabča at nikam nechodím a že k doktorovi nemusím atd.atd.
Tak manžel si vyrazil na pivko?to Martin jde v pátek zapíjet kamarádovo narození syna.Už vydím že přijde pěkně nacucanej a spát bude v obýváku.
Patrik je užasný,blodáček určitě modrooký na něj se budou lepit ženský 😉
Ani se ti nedivím že se bojíš jít do druhého po těch komplikací.A myslíš že by to bylo podobné,jako jestli k tomu jsou předpoklady?
Teda,povím ti že jsem si malou pěkně blbě naučila 😠 Asi tak před měsícem byla docela dost nemocná,pořád jen plakala a v noci se často budila někdy až 10x.Byla jsem s toho vyřízená,no a abych k ní nemusela každých 20 minut vztávat tak jsem si jí brala k sobě do postele.Jen že ona si na to nějako navykla.Co ted,jak jí to odnaučit?četla jsem na netu o tom nějaký články ale tam píšou hlavně neustupovat,bud jí uspat na ruce nebo jí v té postýlce nechat.Ono se to řekne ale ona spustí takový řev a dokud si jí nevezmu tak nepřestane.Já to ani nevydržím nechat jí plakat.

irasek
1. únor 2011

Jenom rychlý pozdrav, musim pádit do Prahy a já mám tak děsně zamrzlý auto, že to budu z něho zas půl hodiny dostávat. Já musim škrábat i zevnitř 😠 Fakt nechápu, mám pocit, že ho mám nejzamrzlejší ze všech...
Jedeme vybrat masku na nedělní karneval 😀
S řevem v posteli neporadim, toho jsem se taky strašně bála a opravdu jsem ho tam nepustila. Kámošky 3roční kluk tam spí dodnes, nechápu.
Můj gynekolog říkal, že je malá pravděpodobnost, že se to stane podruhý, ale vyloučit se to nedá. A na internetu jsem o tom pročítala tolik článků a diskusí, že se obávám, že je to na 50% 😝 Budu mít Páťu napořád doma, já mu dám nějaký ženský 😀

gabinka1012
1. únor 2011

I já musím škrábat zevnitř ale to jen proto že mám prasklý přední okno a jde tam mráz,jinak bych nemusela.
Já se s toho zblázním musím ji to nějak odnaučit.Vždyt já se ani nevyspím,bojím se pohnout abych jí nebouchla tak spím pořád na jedné straně.Jsem s toho rozlámaná.Já blbec 😠 😠 😠
Jo tak 50% na 50% to je dost nejisté. To bych asi o tom hodně uvažovala.
Tak zatím pa,já jdu uvařit,vytřít a naplnit pračku 😖

irasek
1. únor 2011

Hlásim se doma🙂)
Spánek Ti vůbec nezávidím, občas nám tam ráno Páťa přijde a já od té doby nespím. Přesně jak píšeš, bojim se pohnout a on se tam rozvaluje jak starosta 😝
Koukám, že den byl pracovní domácí, já začínám vařit teď a trochu něco poklidit. Já nějak nestíhám, jsem tu doma málo. Zítra je mateřské centrum, snad půjdeme, začíná Páťa kašlat a chci, aby šel v neděli na karneval. Dnes jsem mu sehnala kostým strašidýlka. Vypadal sladce, pani dá jeho fotku na stránky půjčovny 😀

gabinka1012
1. únor 2011

To byl dnes den,dopoledne,úklid a praní,pak školka,hned na to s Gabčou na kroužek tancování.Všude sebou tahnu Nikču a tak jak na potvoru měla zas jednou špatnou náladu.Ani se jí nedivím když polovinu dne strávila v autosedačce.
Nezapomen mi sem pak hodit foto at taky vidím malé strašidýlko 😀
pokud nejsou takový mrazy jako ted tak jsem taky doma málo.Hodně jezdím z holkama na výlety a na různé akce pro děti,nebo se jen tak jdeme projít.Co taky doma tady to známe 🙂
Koukám že tuhle diskusi máme sami pro sebe. 😉

irasek
2. únor 2011

Ahoj,
to jo diskuse je jenom naše 😀 , kdepak je naše zakladatelka@winii ?
Tak u nás bídná noc, Páťa dostal kašel (takovej tuberáckej, že z toho i zvracel) a má rýmu. Do půlnoci byl vzhůru a pak se celou noc budil a pofňukával. Ach jo, snad to do neděle vyléčíme, když už máme tu masku. Páťa hlásí, že jde na karneval a že jde za masku 😵
Takže dnes celý den určitě doma. Kámoška řikala, že mi doveze oběd, co mám objednaný v našem mateřském centru, byla by ho škoda a hlavně ani nevim, co bych vařila, nějak jsem s tim nepočítala, pro Tomáše mám večer jídlo ze včerejška.
Musim se pochlubit: podařilo se mi na aukru vyhrát dřevěné sousoší domorodců, moc se mi líbilo a už přesně vím, kam si ho postavim. Teď jenom, co na to řekne Tomáš, neni moc na moderno a něco extra a hlavně mi poví, že utrácim za blbosti 😝 .
Chudám Nikča v autosedačce, pamatuji si vždy řev u nás a to jsem to omezovala ☹
Jo a dneskaa v noci se mi zdálo, že jsem porodila holčičku Viktorku, fakt to bylo vtipný a děsně v pohodě 😀 😀 😀

gabinka1012
2. únor 2011

Čauky,u nás všichni spí 🙂
noc ti nezávidím,já ji neměla o nic lepší.Nikča se o půl noci vzbudila,opět vyžadovala mojí postel.Nejprve jsem jí v postýlce nechala s tím že snad za chvíli brečet přestane.Ale kdepak spustila ten svůj histerák.Tak mě napadlo,šoupnout postýlku až ke mě,sundala jsem jí ten mantinel okolo aby na mě viděla.Držela jí za ručičku a do půl hodky byla tuhá.No a pokaždé když jsem jí zaslechla jak se vrtí,šup hnedka ruku k ní. 🙂 A to jsem tím svím půlnočním stěhováním vzbudila Gabču,ta si tukala na hlavu,že jsem se zbláznila.
Tak to držím palce aby se malému udělalo do té neděle líp a mohl na ten karneval.
Když já jsem zapoměla naložit kočárek do auta.Pak otevřu kufr a divím se kde je 😠
A kde je foto domorodců at mám taky nějakou inspiraci 😀 😀 😀 jo to znám Martin taky nadává že utrácím za blbosti a že toho mám hafo.Což je fakt ve sklepě jsou 2 krabice porcelánu nemám to kam dát.Stejně něco pěkného vidím koupím to,něco starého vyřadím.Pak se mi to kupí nejen v baráku ale i ve sklepě. 🙂
Tak Viktorka 🙂 já ani nevím co se mi zdálo

irasek
2. únor 2011

Až mi domorodci přijdou (dnes jsem to zaplatila), tak je vyfotim a pochlubim se. Chlapi nemají vůůůůbec pochopení 😝
Jinak jsem ještě dodala pár fotek, tak se mrkni.
Já jsem si v prosinci dala golfky do auta, pak jsem kufr zavřela, rozbil se zámek a zamrzl a kočár mi nešel vyndat přes měsíc. Než jsem se dohrabala do servisu...
Páťa mi tady pozvracel co mohl 😠

gabinka1012
2. únor 2011

jo,jo s chlapama to občas není jednoduché,že mi utrácíme to se jim nelíbí a přitom jsou někdy to samí.Např. manžel utrácí nejvíce za nářadí a kde jaký cajky do auta.Já mám rodinné auto ale na tom kola a výfuk jak na ferrari 😀 jeho prácička 😀
jejda,tak ho vzalo i bříško nebo je to z toho kašle?
Páta má naprosto úžasné oči 🙂
Zítra se chystám do města podívat se po obchodech.Zajít do divadla a zjistit jaký mají program.Chci tam jít v sobotu s Gabčou na nějaké dětské představení,to ona strašně ráda.

Dobrou noc

irasek
3. únor 2011

Vidíš, divadlo, to mě ještě nenapadlo. To musim taky okouknout, jestli něco vůbec v Říčanech je. Páťa vydrží koukat na pohádky (Mašinka Tomáš, Bořek, Krtek a S čerty nejsou žerty...) docela dlouho, tak divadlo by ho mohlo taky zaujmout. aspoň na chvíli 😉
Jéje, u nás se taky utrácí 😠 torce, páč ten jeho kašel je fakt divnej. Když se do toho dá, tak kašle tak, že se až pozvrací a to hlavně v noci. Přes den je úplně v pohodě, to si občas pokašle... Tak ať si ho poslechne. Pak se zastavíme u našich, takže oběd zajištěn 😀

irasek
3. únor 2011

koukám, že mi zmizel kus zprávy 😠
Mělo tam být, že na 11h ho beru k doktorce, kvůli kašli

gabinka1012
3. únor 2011

Dneska to bylo celkem náročný,tak to vidím že půjdu zalehnout...
jak to dopadlo u doktorky,co říkala na ten kašel?Mě dnes volala ségra že malej má laringitýdu 😒
Nakonec jsem v tom městě pomalu nic nekoupila,jen nějakou drogerku,jídlo,Nikče bodýčka a Gabče omalovánky,nějak jsem nenatrefila na nic co by se mi líbilo a nebylo to zas tak drahý.Zkoukla jsem program v divadle tak o víkendu jde Brouk pytlík a jeho dobrodružství. 🙂
Zítra mi přijede tchán a jeho přítelkyně,ona u Nás ještě nebyla,navíc přijedou na oběd.Ani nevím co uvařit.

irasek
4. únor 2011

Ahoj. Doktorka nic zvláštního neřekla, má prý virózku. Dostal sirup na kašel a kapky do nosu, má smrkat a na noc Prothazin, aby spal. V příbalovým letáku toho léku jsem se dočetla, že to smí děti od deseti let, ale on dostal půl tablety na čtyři dny. Tak snad mu to neublíží, doufám, že tomu doktorka rozumí 😅
Kam jezdíš do města? Do Kladna, nebo do Prahy? U nás totiž v Říčanech mají taky vcelku prd, takže když si chci udělat něčím radost, razim na nákupy do Prahy. ( a že razim často 😵 )
Vymýšlení obědu nezávidim, já si přijdu, že vařim pořád to samý dokola...
Brouk Pytlík bude dobrý, pak napiš.
My máme v neděli ten karneval, nesmí Tomáš dneska zapomenout vyzvednout masku a hlavně musí být Páťa fit.

Víš co nám Páťa dělá? děsný scény u babiček, když odcházíme a teď už to dělá i když má zůstat s Tomášem sám. Nikdy to nedělal, je to fakt blbý. Tomáš je na něj hodný, věnuje se mu a Páťa od něj nechce ani oblíknout bačkory a dneska plakal, že chce zastrčit tričko do kalhot ode mě!!! A o koupání ani nemluvě, to chce taky mě a v noci. když se vzbudil, tak ječel na celý barák, že chce mě a Tomáše odstrkuje 😠 Fakt děs!!!

gabinka1012
4. únor 2011

Ahojky 🙂
to je dobře že je to jen viroza,přeci jen řádí ted ta chřipka.Prothazin znám,Gabča ho měla taky na noc a jestli si dobře vzpomínám tak ve 3 letech jen půlku.Ale já jí ho dávala jen první dva,tři dny,když byl ten kašel nejhorší.Též jsem měla obavy dávat jí ho,když je až od 10 let.
Většinou jezdím na Kladno a někdy do Prahy,Zlíčín,šestka.Ale co mám Nikču tak jsem tam byla tak 3x.Poslední dobou je z toho cestování otrávená.
Pro návštěvu jsem uvařila španělský ptáčky.Tak to jsem dvě co mají pocit že vaří to samé do kola.
neboj s Pátou se to srovná 🙂 Já to znám od Gabči jednu dobu měla takové období taky,že nikoho nechtěla kromě mě a Martina.A Nikča ta se nenechá ani od nikoho pochovat jaký začne dělat scény.Ale to bude tím že ani Gabča,ani Nikča nebyli a nejsou od nikoho hlídaní.Mám je pořád jen na krku já.Gabču si někdy vezme můj táta a ta je z toho celá nadšená.Bere jí po výletech,dělá s ní kravinky a podobně.

irasek
4. únor 2011

Ty jo, španělský ptáčky miluju 😵 . Teď jsem je měla u mamky, jak jsem tam byla v týdnu. Dělá je z hovězího, tak jak se mají a maso od ní se úplně rozpadá. Jenom já mam to maso vždycky buď vyschlý, nebo tuhý 😝 Ale Tomáš si nestěžuje- co mu zbejvá, že???
Mě by ani ty scény nevadily, kdyby se nechal od Tomáše uklidnit, ale on právě odstrkuje i jeho, to je mi divný!!! ☹

Já občas jedu za kámoškou z porodnice do Únětic (nebo Úhonic?-teď nevim), no je to kus za Zličínem. Od nás teď udělali tu dálnici, takže je to vcelku v pohodě spojení. A tam někde bydlíte? A bratrance mám v Únhošti, tak tam to taky trochu znám. V Kladně jsem taky jednou byla, tam zase bydlí kolegyně z práce a pak za jinou jsem byla v Libušíně. Teda, ani jsem netušila, kolikrát už jsem tím směrem byla 😀
A ty si byla někdy v Říčanech? A původem jsi odkud? Já z Prahy- okraje.

Ach jo, tak u nás končí asi odpolední spaní. Dneska poprvé vůbec neusnul ☹ A já ty polední klidy táááák měla ráda.

gabinka1012
4. únor 2011

Já mám ten pocit že přes Říčany jsem jezdila k segře ale co ted udělali ten obchvat tak jezdím tam tudy.
Bydlím 2 km za Unhoští.Původem jsem z malé vesničky u Kralup,jestli víš kdy je zřícenina Okoř,tak kousek od tam tud.
Martin šel na pivko,holky spí a v telce nic nedávají.Taky u Vás fouká takový vítr?
Nikča byla dneska od půl deváte do 15 hod vzhůru,votrávená ale ne a ne usnout.

irasek
4. únor 2011

Jasně, že jsem byla na Okoři 😉
My jsme si otevřeli doma vínko- nějaký sedmiletý z Urugaye (Tomáš se zajímá o vína a spolu pijeme jenom "lepší"), takže teď tady kouká na televizi, já jsem na internetu a plánuju odchod do postele 😀
Vichr je tu děsnej, ze střechy nám spadly dva úlomky tašek- Takže ráno musíme vylést na střechu, odkud to je. teda jestli v noci nebude pršet, to možná zjistíme dříve, odkud to je 😝
Páťa, jak nespal přes den, tak usnul ve 20,15 a od té doby ještě nepípl 😵 Tak to by mohl i ráno přijít až tak kolem osmé- to by bylo supeeeeer.
ahojky, zase zítra

irasek
5. únor 2011

Ahojky, vichr je u nás i po ránu děsný. Lítají nám tady i lopaty po zahradě 😀 . Sníh slezl úplně všude, tak už by nemusel napadnout- až zase v prosinci 😅
Ráno Páťa vstával kolem 8h, takže to bylo dobrý. Nevim, jestli dneska usne po obědě, ale ráda bych, chci dodělat výzdobu do jeho pokojíku a když tu je se mnou, tak mi chce pomahat a nic pořádně neudělám... Maluju mu postavičky z večerníčků.

gabinka1012
5. únor 2011

Zdravím,tady zase všichni spí včetně Martina.Ten přišel ráno v 5.Táhlo to zněj jak ze sudu tak jsem ho poslala spát jinam.Bych z těch jeho výparů byla taky opitá 😀
Kuli tomu větru nám nešla celý dopoledne elektrika.Jsem si byla uvařit kafe a Nikče jídlo u sousedky.Ale to jet otravná ženská,člověku by vykecala díru do hlavy.
A jak je Patrikovi půjde zítra na ten karneval?
vínko mohu také ale znalec tedy rozhodně nejsem,vídím někde nějakou vzhledově pěknou láhvinku koupím to a pak to ani nevypiju protože mi nechutná.Ted už tu mám tak měsíc jednu načatou ale mě to přijde spíš jak griotka než víno (má to grády)
Nakonec jsme v tom divadle nebyli.Gabče se nechtělo celý den byla nějaká skleslá.A ted jí bolí bříško,má průjem.Chudinka si prdla a pustila to do pižámka 😒
Až bude pokojíček hotoví tak se pochlub.

irasek
7. únor 2011

Ahojky. Víkend na prd. Páťa má horečky, nic nechce jíst a mě už je taky blbě 😝
karneval se konal bez něho, já tam musela, byla jsem v komisi, ale celou dobu mi to bylo líto, že tam neni. Ještě ráno jsem mu našívala poslední zvířátko na kostým a ve 14h najednou 38,5. Takže polehává, kňuhrá a asi ho zítra zase vezmu k dr. A čeká nás samozřejmě zase pouze teplo domova. Ach jooooo.
Včera jsem se s Tomášem ještě pohádali, že prý můžu já za to, že na mě pořád visí. To jsem se opravdu naštvala a šla si zaběhat. Mě to přeci taky štve, že je mi neustále v patách. No jo, jenže mě má celý týden u sebe, Tomáš chodí vcelku pozdě domů- to se mu tedy věnuje, ale ve finále stejně Páťa ječí, že chce jít spát se mnou. Opravdu netušim, kde je ta chyba. Přes den Páťa řiká, že už přijde tatínek, že ho má moc rád a pak nastanou scény...

Jinak ještě z karnevalu: druhý místo v malý kategorii jsme udělili klukovi - cca 2 roky- on byl normálně za faráře. Co ty rodiče nenapadne 😀

gabinka1012
7. únor 2011

Ahoj 🙂
tak to mě mrzí že Páta nebyl na tom karnevalu,pak napiš co u doktorky.
no,to si ani nedovedu představit,2 letého faráře 😀 😀 muselo to být opravdu povedené.
Nedivím se že si se naštvala,aby ti vyčetl něco za co nemůžeš 😠 .I když Tomáše neznám tak si myslím že ho to ani tak neštve jako mrzí že Patrik se k němu tak odmítavě chová.Třeba by pomohlo aby spolu trávily více času.Možná zkusit v době koupání,uspávání kdy vyžaduje jen tebe tak nebýt doma at to zkusí zvládnout sami.Nemyslím odjet buh ví jak daleko ale jen zajít někam poblíž kdyby náhodou tak abys byla hnedka doma (jsem se do toho málem zamotala
🙂 )
Dneska bylo krásné počasí,udělali jsme si výlet do Slaného ale cesta zpátky byla šílená.Gabče se udělalo špatně,blinkala a ted začala i Nikča.Pokud se to do rána neuklidní tak je vezmu k doktorce. 😒

irasek
7. únor 2011

Ach jo, ty nemoci 😒 . tak ať je i u Vás líp.

Po včerejší hádce je to nějaký jiný. Tomáš se mu věnuje úplně celý večer (cca od 18h, co přišel domů), ještě teď uspává, Páťa vymejšlí hrozný blbosti, proč tam ještě musí jít. Teď tam řeší, že mu kouká noha 😅 Uvidíme...on se mu fakt věnuje hodně, nebo se snaží mu věnovat, když je doma...tak to odmítání nechápu. Ale dneska Tomáš překonal ty jeho scény, zaujal ho a Páťa mi dokonce řekl, ať jdu dolů.
Po večerech se můžu jít leda tak projít, nebo zasportovat. Tady je u nás většinou všude dost mrtvo. A sousedka, se kterou se kamarádim, se už přes týden neukázala doma, tak musim zjistit, co se stalo. Mají doma dost Itálii, tak se obávám, jestli jsem nepřišla o kámošku.... No aspoň, že mi stihla prodat to Dolce gusto 😀 Úplně na tý kávě ulítávám a vychutnávám si každou dávku.

Jinak Páťa má jenom 37,1- tak doufám, že to bylo jenom něco malýho a vypadá to (nechci to zakřiknout), že ho ani k tý doktorce nepovleču.

gabinka1012
7. únor 2011

tak to je fajn,uvidíš ono se to s Patrikem srovná 🙂
ted mi psal Martin že přijede z práce o něco později.Ani nevím jestli má cenu jít si lehnout.Nikča je každou chvíli vzhůru,věčně jí převlékám protože se poblinká do toho Gabča fnuká ☹ to zas bude noc.
Ty mě s tím Dolce gusto zblbneš a nakonec ho koupím taky 😀 😀 😀
Aspon že ta teplota klesla,snad se to do rána nezmení...

irasek
7. únor 2011

Tak to Ti noc opravdu nezávidim...

Nechci Tě zblbnout 😀 , to je stále ještě nadšení, které někdy přejde. Za draho bych si ho taky nekoupila, páč i ty kapsle nejsou nejlevnější. Ale zatim mi to opravdu chutná mooooc.

U nás se usnulo nakonec až něco po 22h., tak doufám, že budíček bude kolem 8h. Spíš si to přeji 😅
Jinak je fakt znát a je super, že už se prodlužují dny a dneska bylo nádherně. Akorát, že já vyrazila ven jenom uklidit popelnici a šla do schránky pro dopis 😝 Zítra to tu snad obejdu, uvidim, hlavně, ať je Páťa zdravý.

Hodinu jsem žehlila, mám novou žehličku a je to teda rozdíl- žehlí výborně. Známá říkala, že jí to se změnou žehličky začalo bavit, ale u mě se tento efekt nedostavil 😀

irasek
7. únor 2011

Snad to nebude konec našeho psaní tady, ale napíšem si do IP jméno na FB?

gabinka1012
8. únor 2011

Zdravím a přeji hezký večer 🙂
tak s toho asi nic nebude,holkám je od rána dobře.Ale noc byla šílená,Nikča šla spinkat až v půl druhé ráno a spala jen do půl sedmé.Myslela jsem že bude spát aspon přes den ale ono prd.Byla celý den vzhůru usnula až ve 4 na 20 minut.A pak až po koupání v půl osmé.S Gabčou jsme si jako každý večer zahráli stolní hru princezny(její oblíbená)
a dali si k tomu horké hrušky 😉
Uspávání se Tomášovi povedlo nebo si musela do akce ty?
to já když měla novou žehličku,tak jsem jí pomalu nestačila vybalit z krabice a už jsem žehlila 😀 první dojem byl super ale nadšení mi netrvalo dlouho 😀 a jakou sis koupila?
fajn,píši do IP jméno tak snad si mě najdeš 😉 😉

irasek
8. únor 2011

Super, že je po nemocích (ťuk, ťuk,ťuk). I u nás je klid. Zítra sice máme mateřské centrum, ale radši ho tam ještě nepotáhnu, ale to spíš preventivně.
Kolem poledního se u nás staví moje ztracená sousedka, vrací se domů. Bezva, Páťa tady bude mít celý odpoledne kamaráda, děsně si s ním rozumí, je o 10měsíců starší. A my dáme kávičku a prokecáme to až do večera 😀

Uspávání dopadlo výborně, nikam jsem nemusela a dneska si Tomáše vyžádal na koupání, mě až na pohádku. 😉

Žehlička je Tefal (FV 9540 EO) ultimate autoclean 400- je sice težší, ale opravdu žehlí výborně, napařuje jak o život, výkon 2600W. Prostě oproti tý před tím s výkonem 1400W to nejde srovnat. A má nějaký super povrch. Výstižné, že? 😀
Na FB si Tě najdu, ale tady si budeme psát dál 😵

Horké hrušky? Jako nějaký džus? Zní to dobře a teplé nápoje mám ráda. Zítra si ze sousedkou zase dáme do kávičky vaječňák, to mi taky chutná.