Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

irasek
15. srp 2011

Ahoooj, kde jsi??? U nás proběhla spála 😝 , nikde nikdo ji v okolí nemá, neměl a my jo. tak vůbec netušim, kde to chytl. Školku jsme kvůli tomu odvolali, ale šel poprvé dneska. To byl řev, že byl slyšet ještě na ulici 😒 . Musela jsem pro něho už kolem 12h, ale učitelka řikala, že cca po 20minutách přestal a v klidu se zapojil do her. Zítra mám v plánu, aby tam byl přes spaní a hned pak půjde domů a ve středu bych ráda, aby tam vydržel do 17h. No, abych se přiznala, scény jsme čekali, páč on je fakt mamánek a tatánek 😀
O víkednu jsme byli u tchýně na chatě, my na kolech bez Páti, takže pohoda. No a před tim jsme 14 smrděli doma kvli tý spále...
Teď týden školka, v pátek mám rozlučku ze svobodou se švagrovou, v sobotu plánujeme grilovačku. Jinak fakt nic, počasí hnus (asi jako všude).
Tak napiš jak se máte. Ahoooooooj

gabinka1012
13. zář 2011

Ahoj mooooc tě zdravím,mě odešel počítač tak že jsem musela nějaký ten čas počkat než si budu moci koupit nový.
Co Patrik ve školce?Gábince se ve škole moc líbí jen ten první den byla tak nervozní až s toho měla horečku a zbytek dne prospala.
Mi máme zase sebou smutné období odešla nám babička 😢
Jinak Nikolka je pořád nemocná,byli jsme na imunologii a ted čekám na výsledky.Na tom gastru no nic,přesně jak si psala,změřili jí zvážili.Zeptali se co jí co nejí kolik toho sní.A nakonec mi řekli že jí nejspíše nic není jen to není žádný velký jedlík.
Hezká fotečka 🙂
Musím začít něco dělat,tak se zatím měj příště toho napíši více,poslední dobou nic nestíhám pa,pa a pozdravuj

irasek
20. zář 2011

No nazdáááárek. Už jsem myslela, že si zmizela ze světa 😀 Jenom tak nakukuji, jestli náhodou si tady nebyla a ty byla 😉 Tak u nás ani nic nového, školku jsme zvládli až na ranní řevy a teď zvažujeme, zda ho dát do soukromý na celý týden - jenže těch peněz 😠 No a taky se koukám po nějaký práci. Mám takový malý podnikatelský záměr, tak uvidíme, zda vyjde.
S babičkou je to mrzutý, upřímnou soustrast ☹ A to jako Tvoje babička?
Ta gastro vyšetření jsou fakt na prd. My jdeme zase 26.9., už teď se psychicky připravuji na tříhodinový čekání v čekárně a pak chvilka u dr., kde se nikdy nic nedozvim... Ufff. A to mě přijde, že se Páťa vcelku zlepšil v jídle, sní i větší porce, teď třeba zblajznul 2xmonte, k obědu rizoto, pak hned snědl celou hrušku a zajedl to lízátkem. Což je na něj obrovský zlepšení 😵 . dám pak vědět, co nám řekla dr.
Já taky pořád něco dělám a hlavně jsme byli týden v Beskydech. paráda, akorát mě tam chytli záda, takže já byla na hotelu a manžel výletoval s Páťou. A navštívila jsem tam doktora, ten když zjistil, že mám svýho doktora v Praze, tak jsem měla pocit, že si mysli, že fakt ty Pražáci nic nevydrží...
Měj se a přeji funkční počítač
😀

gabinka1012
21. zář 2011

Dobré ráno,ještě tak zmizet ze světa to by byla paráda aspon na pár dní 😀 😀
a v jaké oblasti bys chtěla podnikat?manžel podniká v zemědělství a tedy je to fakt fuška a ho...o s toho.Pokud to jde a časově to stíhá tak si na polích dělá všechno sám,jinak k tomu chodí ještě do práce na třísměnný.Firmu mu přenechal tchán,společně s polem,traktory atd. Tak jsme tak trochu sedláci 😀 😀
Jinak zemřela Martinova babička,skvělá ženská.Ale pro ní to byl jaký si způsob vysvobození,ke konci trpěla strašnými bolestmi že jí uvedli do umělého spánku.
Tedy to se Páta s jídlem snaží. 🙂
Podle doktorů a těch jejich tabulek odpovídá Nikča váhově a výškově na 6 až 9 měsíců.No,velikost nosí 68 ale dlouho snad nebude.A sehnat na ní boty to je problém.
Jinak Gábinka už nosí ze školy jedničky,jsem koukala jak blázen po týdnu školy a oni už je známkují,za mě byli razítka. 😉
Já byla s holkami na týden Zákolanech na chatě.Tam jsme se chodili spíš jen vyspat jinak jsme byli pořád venku.Lezla jsem s nimi po skalách,Nikča na zádech.Martin ten nadával co prý tam lezu ještě sama,že kdyby se mi něco stalo ta se pomoci nedovolám.Pak jsem šli na 13km tůru.Gábinka to zvládla v pohodě jen ke konci už nemohla že jsem jí vezla společně s Nikolkou v kočáru.
Tak se měj fajn,pozdravuj Páta a zas někdy napiš,pa,pa,pa

irasek
21. zář 2011

Taky dobré ranko 😉 . Jenom na skok, čekám na tchýni a tchána, přijedou na návštěvu, prý někdy dopoledne. Přivezou mi brambory a cibuli a tak prostě pokecat. Naposledy jsme se viděli ke konci srpna, to se Tomášův brácha (a její syn) ženil.
Musim mrknout, kde jsou Zákolany. Jinak to si fakt odvážná, vyrazit takhle sama. Ale zas na druhou stranu co dělat doma, že 🙂
Podnikat v oblasti dětského půjčování např. krosny, vozíky za kola... no a k tomu bych šla i do komisního bazárku. No jako vymyšleno to nějak tak mám. Teď to realizovat a hlavně sehnat ne moc drahý prostor- což bude největší boj. A odpo jedu na úřad do Říčan kvůli živnosťáku. Musim se do toho dostat, nějak tomu zatim 100%nerozumim😖
Náš Páťa taky vypadá na míň než mu je a každý ho vždycky chválí, jak je šikovný, páč psychomotoricky je na tom výborně 😀 Tak zase ahooooooj

gabinka1012
3. říj 2011

Ahooooj 😀
Copak je nového,co Patrik ve školce?
u nás celkem vše při starém Gábinka byla nemocná tak jsem jí nechala týden doma ted je zas pro změnu nemocná Nikolka 😖 a na mě už to taky leze.
No,tak to až pokročíš ve svých podnikatelských plánech tak dej vědět.
Jinak dokud je ještě teplo tak mám v plánu vyrazit z holkami někam výletit.
Taky už pomalu myslím na Vánoce ale holky mají takových krámů že už vážně nevím co jim koupit.
Měj se fajn užívej sluníčka pa,pa 🙂

irasek
16. lis 2011

Ahojky Verčo a holky. Sorry, vůbec se mi v poslední době nechtělo k pc. Podnikatelské plány se uskutečnily a v pondělí otevíráme. Jsem na to zvědavá, nervy mám na pochodu, nebo spíš obavy, jak to všechno bude... Páťa chodí do školky a je úplně v pohodě. Zlomilo se to vcelku bez problémů a teď chce chodit i v sobotu 😀 . Z finančních důvodů chodí jenom 2x týdně, od prosince 3x a pak, pokud všechno bude s tim mým obchůdkem o.k., tak možná i celý týden. zatím bude zbytky týdne u babiček- ty jsou zcela nadšené, hlavně tchýně říká, ýe si ho nechá napořád. Takže to bude dobrý. A hlavně, já mám dětský koutek v obchůdku, už tam se mnou P. byl a je tam spokojený. Takže i to je dobrý, že tam vydrží a babičky si tam pro něj dojdou pěšky 😀
jinak vše při starém, stále se nic moc nejí- váhu zoufalou: 13,2kg. ve školce se nerozjedl, sladký obědy nemůže ani vidět. Je neuvěřitelně upovídaný, má super hlášky, jako třeba, že je to u nás jak u blbejch 😅 , naučil se spoustu písniček, ve školce se jim neuvěřitelně věnují, neustále něco tvoří a je tak jako celkově vidět, že nám vyrostl 😔
A my jsme byli s manželem na tři dny v Londýně, sami, takže bezva a plánuje se dovolená v lednu, nebo únoru, někam za teplem, hlavně to nezakřiknout, já už kvůli tomu odvolala každoroční Alpy.
Co u Vás? Co Gábinka ve škole? Co Nikča a jídlo? Co děláš ty?
papapa

gabinka1012
22. lis 2011

Ahoooj,no,konečně já už myslela že se po Vás slehla zem. 😀
Samé skvělé zprávy 🙂
To je bezva že obchůdek se podařilo otevřít.A kde to máš ? Jaký byl první den.A zákazníci spokojení? držim palce at se kšefty jenom hejbou a dveře se u tebe netrhnou.
Patrik je šikulka a je fajn že do školy tak dobře zapadl.Jen tak dál 🙂
U nás toho moc nového není.Manžela mám doma je nemocný,tak si aspon trošičku odpočinu od holek.
Nikča a jídlo žádná sláva v 18 měsících má 8kg.Každou chvíli nemocná.Každý měsíc chodí na injekce D a nasadili jí léky na posílení imunity kterou má dle odběrů nulovou.
Gábinka je ze školy nadšená,pořád se tam těší a strašně jí to baví,zatím 😅

No a já,mám takový štěstí že jsem během jednoho týdne dvakrát píchla,prostě bomba.Samozřejmě že Martymu jsem se nedovolala,šrouby nepovolila,lidi ochotný že bych je nakopla tak jsem musela obvolávat kamarády.
Naskytla se nám tady na obecním úřadě menší místnost.Tak přemýšlíme o zřízení takový menší klubovny pro mamky a děti.No,uvidím asi to necháme až po vánocích.

Jinak dovolená u nás v nedohlednu.Pořád cpeme peníze jenom do baráku.Když já bych tááááááák chtěla někam vypadnout.

Měj se krásně,pa,pa,pa,pa,pa,pa,

irasek
22. lis 2011

Ahoooj.
Super ze školou, teď jenom, aby jí to bavilo ještě tak 15 let 😀
Pech, píchnout. To já nepíchla ani jednou, až jsem se divila 😉 A kočár jsem nabídla k prodeji...achjo, mimčo nám vyrostlo 😝

Obchůdek se zatim rozjíždí. lidi chodí okukovat, takže musim vydržet. jak se to rozjede. Moc si přeju, aby se to rozjelo, páč jinak tam budu usínat. Za den jsem si uvařila asi 8 čajů, kapučíno, tchýně přinesla oběd, Tomáš mi tam dneska přivezl věž. Už jsem si řikala, že by tam šlo i přespat po nějaký akci v Praze, abych se netáhla domů 😀

Mrzí mě, že máš s Nikolkou trápení. Úplně Tě chápu. Teď jsme si založily na volný diskuzi o nejedlících a tak koukám, že je nás opravdu víc. Dokonce je na tom někdo daleko hůř s jídlem, takže si řikám, že díky za to, co máme my. My se hrabeme cca ke 13,2kg, takže žádná sláva, ale to už jsem ti psala...

Zítra jdu zase do práce😵, vůůůbec se mi na to nechce zvykat!!! Ale prachy jsou potřeba, ach joooooo.
máme to na Jížním městě. dělají se i internetový stránky, pak písnu. tak snad si i lidi budou chtít půjčovat krosny a vozíky za kolo.
papapapa
taky se mějte moc krásně. hlavně nemrznout, je fakt opruz ráno škrábat auto

irasek
9. led 2012

@gabinka1012 - žijeeeš???

gabinka1012
11. led 2012

Ahoooj,žiji,žiji jen toho mám moc.Tak se omlouvám.
Tak jaké byli Vánoce,co Patrik a školka?
U nás to stojí za prd,nejdříve Nikolka měla uraz,spálila se o kamna.Tak že těsně před svátky jsem lítala po doktorech.Já bych si nejraději nafackovala,že jsem jí neuhlídala ☹ .Sotva se s toho dostala,tak mi holky chytli nějaké průjmové onemocnění.Gábinka byla po pár dnech dobrá ale s Nikolkou se to táhne pořád. 😒
No prostě hrůza to mi ten rok hezky začal u doktora jsme snad více jak doma.
Ale co tvoje kšefty jak se ti obchůdek rozjel?
Byli jste někde na horách?

Tak se mějte hezky,opatrujte se a pozdravuj Pátu,pa,pa,pa,

gabinka1012
9. bře 2012

Ahooooj 😀 😀
jak se máte,copak děláte a co je nového co Pata?
U nás celkem fajn,holky rostou jako z vody.Gábinku škola zatím pořád baví v pololetí přinesla samé jedničky.Jen to ranní vstávání je hrůza.
Nikolka má pořád nějaké zdravotní problémy ☹ , má sníženou imunitu,tak nám na to nasadili léky.Z jídlem se to u ní taky moc nezměnilo v necelých 2 letech má sotva 9 kilo.
Pořád ještě pokračuješ v podnikání? a jak to jde rozjel se obchůdek podle představ?
Tak sand se zase někdy ozveš pa,pa,pa, a pozdravuj

m4r3k
10. bře 2012

Ahoj jestli neva ze jsem kluk, tatka taky samozrejme,taky se rad pridam 😎

gabinka1012
12. bře 2012

@m4r3k
klidně se přidej,mi už jsme tu zbyli jen dvě 😀

m4r3k
13. bře 2012

Ahoj Gabinko,dik za pozvani 🙂