Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

winii
autor
6. led 2011

@irasek teda tak to jste měli zaživný odpoledne, no hlavně, že je malej v pořádku a nemá nic vážnýho, tohodle já se děsím teďka pořád, jak malá leze po vejškách, že sebou někde flákne a bude mít otřes mozku 😕
u nás noc taky na hovno, ale kvůli zubiskům, ale jsem v poho to je tím, že jsem obalená a moje tělo má pořád z čeho brát 😝

irasek
6. led 2011

@winii - kdyby odpo, ale to se stalo kolem 20,15h a domů z nemocnice jsme se dohrabali kolem 23h 😝
Na rtg byly vidět dokonce i osmičky, doktor mi je ukazoval, že je tam má schovaný 😀 Jinak u nás jsme ani nevěděli, že mu nějaký zuby rostou.
Teď jsem udělala tři nohy štrůdlu a jednu na slano, jako se šunkou a sýrem, to mám tuze ráda 😵

winii
autor
6. led 2011

@irasek no tak to je ještě lepší teda, zajímavý máte večerní programy 😅 😀 , tak to ste měli super, že zuby u vás byli v pohodě, no já si stěžuju, ale stejnak jí miluju a nevyměnila bych jí za nic na světě 😵

teda jsi šikulka takhle dopoledne a naslano to já taky ráda, akorát teď si to dlouho nedopřeju 🙄 , no nic já jdu vařit brambory, ať je co jíst o obědu

gabinka1012
6. led 2011

@irasek tak hlavně že to dobře dopadlo a Patriček je v pořádku.Já jsem u Gabči taky nevěděla že jí rostou zoubky až u stoliček ale s Nikčou to je jiný než se jí prořezali ty dva dole tak měla horečky celý dny a noci probrečela.
@irasek štrudly ty bych taky mohla udělat ale pořád je tu dost cukroví,jak děláš ten na slano,to tam dáš jen sýr a šunku nebo ještě něco?
@winii to si stěžujeme občas asi každá a přesto jsou to naši miláčci 😀 😀 😀

irasek
6. led 2011

@gabinka1012 - já do toho naslano dávám opravdu cokoli. Když vim, že to bude pro Páťu, tak to máznu třeba sýrem, dám šunku, eidam a peču. Ale pro nás, nebo to dělám i pro návštěvy, tam dávám i pálivé salámy, hermelín, nivu, nakládanou okurku, či papriku, okořením, může být i špenát, cibulka, česnek...no fakt všechno. A babička to pomazává hořčicí, nebo kečupem. Já na to vždycky zapomenu. Je to rychlý a má to úspěch 😀
@winii - já bych ho taky nedala, tady by bylo děsný ticho 😵

irasek
6. led 2011

@gabinka1012 ještě jednou 🙂 , koukla jsem Ti do alba a teda Gábinka je úplně nádherná holka, ta bude mít nápadníků 😀

gabinka1012
6. led 2011

@irasek jestli to dnes stihnu tak ho zkusím udělat a pak písnu jak se povedl a jak chutnal.
A děkuji za pochvalu.Gabča je takové malé čertisko,abčas si říkám že měla být klukem.Manželovi se na dvorku rozjela s autem.Ještě že nedosáhne na pedály jinak nevím kam až by dojela 🙂 To až jí řeknu co jsi o ní napsala tak se bude napařovat jak páv 😀 přidej taky pár fotek malého at se podívám.

winii
autor
7. led 2011

ahojte holky no kde sme až, jsem nás vůbec nemohla najít 😀

Gabča včera měla teplotu 39, tak snad je to k těm zubům a nebude nemocná, dneska ráno už bez teploty, ale je zahleněná jak blázen, chrčí to v ní ☹ tak odsáváme a odsáváme

co máte dneska dobrého k obědu, Gabča br.kaši a masíko a já si budu dělat lososa

irasek
7. led 2011

@gabinka1012 - tak jak se povedlo listové těsto a hlavně, jestli chutnalo? Jen jí to vyřiď 😀 Já fotky všechny smazala, páč jsem přestala na MK chodit, ale když jsem se teda zase rozepsala, tak nějaký přidám
@winii - aby to nevyznělo jako provokace, ale zase jedu k mamce a zase bude navařeno a něco vyfasuju 😅 Ale losos to nebude a mám ho moc ráda. Dělám ho s kozím sýrem. Mňam
Jinak přeji, ať je Gábinka zdravá.

samik2008
7. led 2011

ahoj holky,
já sem dělala na oběd špenát,brambor a vajíčko,chtěla sem to dělat včera ale nakonec sem uvařila jen kuřecí polévku s domácíma nudlama.
Už třetí den náš malej miláček Samík po obědě ani nezahmouřil očka a to leží v posteli i 2 hodiny tak asi už s odpoledním spánkem skončil ☹

irasek
10. led 2011

Ahoj, kde jste? 😀
Co vymýšlíte dobrého ke kávě? Já musim ráno upéct (opět-máme spoustu jablek) štrůdl. Čekám návštěvu, tak abych měla co nabídnout. Musím se přiznat, že mě moc pečení nebaví, nebo spíš se mi nedaří 😝
No nic, dnes už vyrazim do postele a budu doufat, že se ráno spí co nejdýl 😅

gabinka1012
11. led 2011

Dobré ránko 🙂
@irasek tak já jsem se k tomu slanému štrudlu ještě nedostala.Mě pečení celkem baví ale není na to čas.
@samik2008 a to Samík vydrží jen tak ležet v postely nebo děla blbosti?
Nikolka začala říkat má-ma 😀 😀 😀

irasek
11. led 2011

@gabinka1012 - tak gratuluji k mámě 😀 . no jo, holky jsou holt šikovnější, náš Páťa řekl až v roce regulérní slovo a bylo to "táta", druhý bylo "mňam", potom byl ještě "bagr" a "kamion" a pak konečně "máma" 😵 Včera mi oznámil, že bude uklízet až za rok!!!

gabinka1012
11. led 2011

@irasek no tak to Gabča taky říkala všechno možný ale máma to né. 😀
já bych se s toho po.... u nás neteče voda ty volové co tu opravují silnici prorazili potrubí 😠 oni nejsou schopni přistavit ani tu cisternu s vodou.Kafe jsem si vařila s kojenecký vody.Aspon že tu mám.

irasek
11. led 2011

@gabinka1012 - aspoň, že kafíčko sis udělala, nervíky obalila 😀 Já tu teď měla návštěvu a taky jsme pily kafíčko. U nás zase prokousal sousedův pes plot a tak nám rozhrabal záhony, okousal květináče, oskákal dveře (jsou opravdu jak prase) a terasu, všude je to od hlíny a vrchol bylo, že mi užral kus ibišku zahradního...tak jsem zvědavá, co z něj na jaře vyroste. A taková chlouba zahrady to byla 😠
Čekám, až Páťa usne a jdu drhnout ty dveře...ale to bude snad hned hotový.
Jinak jsem ráno upekla 4 nohy štrůdlu, udělala rajskou, poklidila celý barák (kromě koupelny a záchodů- to si nechávám na čtvrtek) a teď mám volno 😀

gabinka1012
12. led 2011

Ahojky 🙂
@irasek tak máš taky o zábavu postaráno.A se sousedem to nějak budeš řešit?
ty jsi ale aktivní já mám pocit že nedělám snad nic jiného než uklízím,peru,žehlím,vařím.A ve výsledku to nikde není vidět.

irasek
12. led 2011

@gabinka1012 - plot musí sousedi spravit, my s nima vycházíme výborně (kecáme, grilujeme, popíjíme...), takže zatím to řešit nebudeme. I když strom nám prý koupí na jaře nový 😉 oni jsou z toho psa zralý na rozvod. Včera jim sežral na zahradní houpačce to, na čem se sedí- prostě to tam to plátno už nemá 😀
Aktivní moc nejsem, bývala jsem víc a chybí mi to. Za chvíli vyrážim do našeho mateřského centra, dneska do úplně nových prostor, tak tam musim být včas. Potom jedu opět k našim, večer mám squash a manžel turnaj v bowlingu, tak bude uspávat babička. Zítra ráno jdu s Páťou na odběr a v pátek k doktorce pro výsledky.
Mezitim někdy určitě dám kávičku 😀 😵

irasek
15. led 2011

Ahojky tady je teda mrtvo ☹ , vypadá to, že máte nějakou zábavu, oooo jak závidim. Já jsem doma a budu celý víkend. Akorát se půjdeme projít po okolí. A tak si tady dumám, co bych mohla vytvořit, mám chuť udělat nějakou vyzdobu 😅

gabinka1012
15. led 2011

Ahojky
@irasek já jsem taky doma jen s Nikolkou manžel s Gabčou odjeli.Jinak jsem uklidila,vypralá prádlo a do večera mám padla.Ani jsem nevařila,pro koho taky 🙂
tak na výzdobu máš chut ,jo?to ti neporadím,Jedině nějakou z nádechem jara do Velikonoc je daleko.

irasek
15. led 2011

@gabinka1012 - jééé, ahojky. Tak nakonec jsem si vymyslela takovou menší výzdobku k Páťovi do pokojíku. Bude to z papíru a půjde o takovou směsku sluníčka, měsíčku, hvězdiček...a pověsím to na nitku.
To je doma klid, co? Já tu mám i manžela, jenže je po včerejším srazu ze školy dosti mrtvý 😖 a v noci odjíždí na hory, takže spí. opravdu zábava. A kam Tobě odjela Gabča? A cože si zůstala doma?

gabinka1012
15. led 2011

At se tvořeníčko povede 🙂 .Taky jsem měla jeden čas nějakou ,,tvořivou" ale ted na to poslední dobou nemám čas ani náladu.No tak to si dovedu představit když si chlap povyrazí to pak celý den prospí. 🙂 A ty sním na hory nejedeš?
Gabča jela s MM k dědovi.V pondělí nastupuje do nemocnice mělo by to být jen na dva dny tak doufám že se to neprotáhne jinak bych musela být s holkama u něj na statku a postarat se o zvířectvo co tam má. 😒

irasek
15. led 2011

Já na hory nejedu, je to pánská každoroční jízda. Já až 9.března a to si to tam hodlám užít 😀
Práci na statku vím, že bych nezvládla (pár dní jo, myslím déle). Je to opravdu náročné, kolik toho to zvířectvo chce 😝
My jsme si s chlapem plánovali, jak jednou budeme mít psa a velikýho papouška. Momentálně nechci nic, od psa mě odradil soused a ten jejich zlobivec, co jim totálně zdevastoval zahradu a ted se hrabe na naší a od papouška to, že dělá hluk a nepořádek. A já už beztak jenom pořád uklízim... Ale tak trošku si uvažuji o kočce, švagr koupil nějakou tušim že Majskou (nevim, jak se to píše) a je opravdu nádherná.

gabinka1012
15. led 2011

@irasek mě ta práce na statku zas tak nevadí ale když do toho musím hlídat Gabču aby někam nelezla něco si neudělala a do toho Nikča.Tak jak nemá kočár nebo svojí postýlku tak neusne. 😒 já proti tchánovi nic nemám.Je to dobrej chlap.Nebýt jeho tak máme maximálně tak hipoteku aby jsme nemuseli být v podnájmu.Ale štve mě s tím přístupem,sotva přijedeme tak nás zaměstná,jako kdyby jsme se mu museli zavděčit.Zase na druhou stranu je mu 70let se zdravím na tom není zrovna nejlíp. 😒 co se dá dělat.
Já si nedovedu představit odjet někam bez MM nebo on beze mě.Vidíme se tak mámo že jsem ráda za každou chvíli co jsme spolu.Já mám psa i kočku oba jsou ok.Jsou zvyklí být doma i venku.Pes je z útulku a kočka je nalezenec na jedno oko slepá a pajdá.Papouška bych taky nechtěla,jak píšeš dělá bordel a věčně piští.Je mi líto těch co jsou celý život zavřený v kleci (to nemuseli mít křídla) a aby to zase lítalo po bytě všude kadilo to je tak pro ty co na to mají čas a trpělivost uklízet.

gabinka1012
15. led 2011

🙂 já už opravdu neumím psát nebo mi to nemyslí tolik chyb 🙂

irasek
15. led 2011

@gabinka1012 - chyby neřeš 😀
Co máte za psa? Mě se líbí něco většího, typ retrívra, nebo ohaře. U našich jsem měla jezevčici (teda ona tam je pořád), děsně paličatou a vychytralou, ale dodnes(13let) je to mazlík celé rodiny, prostě regulérní člen 😵
Jinak já si umim představit odjet bez MM, už jsme to párkrát udělali a pak se na sebe těšíme a denně si voláme. Prostě oba máme kamarády, se kterýma strávíme pár dní času. Já mam svou nejlepší kámošku, se kterou už jsme toho mooooc zažily a zažijeme, ale prostě jenom my dvě. No a MM má taky své kámoše. Ale jasně, jezdíme i navzájem, všichni se dobře známe. Jejda, to jsem se do toho zapletla 😝

gabinka1012
18. led 2011

Ahojky,tak jsem si udělala kafčo,šla se mrknout sem a tady nikdo 😀
@irasek mi máme kříženého špice
Dnes jsem přišla do školky a vylítla na mě ředitelka,že prý není zaplacená školka za prosinec.Což je blbost protože jsem jí platila.Nenechala mě pomalu ani promluvit a histerka se ke mě chovala jako kdybych byla malá holka.Samozřejmě jsem řekla že jí přinesu ukázat útržek od složenky.Jen že jak na potvoru ho nemohu najít 😠 😠
Chtěla jsem se zeptat od kdy mohou spát děti s polštářem?

gabinka1012
18. led 2011

Náš hafík...

irasek
18. led 2011

@gabinka1012 - no je moc pěknej 😵 Pošlu i toho našeho nalezence (je to jezevčík trochu mixlej s kokrem).

irasek
18. led 2011

jinak nad polštářem už jsem taky přemýšlela. Páťa ho vidí u nás a tak ho chce. Má takový placatý, usíná na něm, ale v noci kdykoli tam přijdu, tak se polštář někde válí a on na něm vůbec neni.
Školku máš státní, nebo soukromou? U nás je to zcela beznadějné s umístěním...a to mi za půl roku končí mateřská a vůbec netušim, co budu dělat. Nechci ho dávat hlídat na celý týdny babičkám 😖
Dneska jsem se dostala na počítač až večer. Dopoledne jsem dala dlouhou procházku, Páťa zapadl do rigolu od traktoru, který byl plný bahna. Byl moooc pěkný, celý hnědý a to jsme byli vcelku daleko od domova. Naštěstí nás nikdo nepotkal 😀 A odpoledne jsme se sousedkou vyrazili i s dětma do Ikey. Tam já ráda nakupuji a bohužel vždy i dost utratim. No jo, ale já to všechno tak potřebuji 😉

gabinka1012
19. led 2011

Čauky 🙂
@irasek pejsek je hezoučký,musíte ho stříhat?
já mám školku státní,ale taky by mi tam Gabču nevzali,nebýt toho že ta protivná ředitelka je naše sousedka.Ani nevím co bych dělala kdyby mi jí nevzali,já nemám nikoho kdy by mi jí pohlídal.
Ikea se mi taky líbí ale u nás není tak tam zavítám jednou za čas když jedu do Prahy za segrou.
Nikolka má od včerejška mrzutou náladu,celý den propláče a noc byla šílená snad každých dvacet minut byla vzhůru.Nevím možná jsou to zoubky i když to tak nevypadá.Dokážu si představit jak Patrik asi vypadal ( 😀 bahno až za ušima 😀 )Odkud si?