Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

gabinka1012
8. únor 2011

jasně že si tady budeme psát dál.Ani si nepředstavuji jak by jsme takhle klofali na FB 😀
to už žehlí sama,né? 😀 😀 já mám Etu s keramickou plochou a nemůžu si stěžovat,žádná látka se nepřichytává ani na ten nejvyšší výkon.A žehlit s ní povlečení je paráda.
něco jako džus 🙂 nejlepší je to s čerstvých hrušek odštavnit,ale z dobrého kvalitního džusu to také není špatné,pak jen nějaké to vonné koření,hřebíček,vanilka a svařit.
Vidíš,nakonec to s Patrikem není tak děsivé,jak to vypadalo,chlapy si vždycky poradí 🙂 🙂

irasek
8. únor 2011

sama bohužel nežehlí 😝 mě žehlení děsně otravuje...nebaví

Teď jsme si zahráli karty a já vyhrála. Po dlouhé době, v poslední době všechno prohrávám. Hráváme Carccassonne, ale už to neni jako dřív před Páťou. To jsme byli schopný hrát i tři hodiny- máme 6 rozšíření a Tomáš přemýšlí před každým tahem děsně dlouho.

Ale proč píšu, já Tě tam nenašla, je Vás tam hodně. Píšu Ti jméno já 😀 určitě jsem tam jediná

gabinka1012
9. únor 2011

Čauky 🙂
mi jsme se ted vrátily z procházky ušli jsme dobrých 5 km,zastavili se na hřišti.Gabča celou dobu jela na koloběžce 🙂
zajímavé přijmení a na Fb si asi fakt jediná 😀
tak to bys mi mohla poradit.Chci pro Gabčuli nějakou hru baví jí hlavně logické,ale nemohu natrefit na žádnou co by mě zaujala.Hry tipu člověče jí nebaví,je to pořád to samé do kola.

foto z procházky

irasek
9. únor 2011

Teda 5km, to je slušná procházka 🙂 Krásné počasí, pěkné fotky. Vy to máte k Lidickému památníku takhle blízko, nebo si popojela autem? Gabča je dobrá, že vydrží celou dobu jet. my už taky vytáhli motorku, jenže ve finále vleču Páťu i motorku 😝 O víkendu už mu vytáhneme i kolo- takový to bez šlapek, dostal ho k 2. narozeninám, ale zatím na tom jezdí jenom po baráku- a to mu to tady vcelku jde. No a jak ho vytáhneme ven, tak už mi to nesmí domů, já to nebudu pořád umývat.

Pozor, Tomáš opět uspává. Já ho vykoupala, mezitim přijel z práce domů a šel uspávat. Páťa opět zakňuhral, že chce mě, ale Tomáš mu slíbil bunkr z deky, tak na to se okamžitě chytnul, že jde tedy s tátou 😀

Příjmení je tragické, neustále mi to někde komolí, pořád to musim opakovat ahláskovat. Fakt opruz- chtěla jsem si nechat jméno za svobodna, ale to jsem si vyslechla řečí...

irasek
9. únor 2011

Jo, tak než jsem to dopsala, tak se u nás spí- nespal po obědě 😀

gabinka1012
9. únor 2011

tak u nás se usnulo až ted.Já půjdu taky až dodělám daně jsem s té procházky nějaká znavená 🙂
Lidice jsou od nás cca 12km.Tohle je focené u dálnice směr Praha.Autem jsme nepopojela 😀 😀
Aby nešel s tatkou spinkat když si dělají bungry 😀
Zítra už je zase čtvrtek ten je vždycky náročný,Gabča kromě školky má Aj a ty hasiče.Návrat domů v půl sedmé večer.A samozřejmě že Nikču potahnu sebou taky. 😒
Ty holky to je dvojka.Jedna skládala puzzle,druhá jí do toho lezla.Gabča jí odstrkovala a nadávala,Nikča už vzteklá,hulákala 🙂 .Někdy je to s nimi o nervy.

gabinka1012
12. únor 2011

Ahojky,copak děláte?co Patrik,pořád v uspávání pokračuje Tomáš?
Gabča měla dnes hasičské závody.Byli na 7 místě z 8.Žádný zázrak ale snažili se 🙂
Včera mě Martin tak naštval.Nebylo mi dobře tak jsem si šla brzy lehnout,on se díval na televizi buh ví do kolika.Někdy o půl noci se probudila Nikča.Myslíš že si jí vzal,né,i když věděl že mi není dobře tak mě nechal at k ní vztanu.Mě to tak naštvalo že jsem po něm vzteklá vyjela,jako jestli je to pro něj problém vzít si jí když je vzhůru a čučá na bednu 😠 😠
no tak si jí vzal ale valně se netvářil a se mnou ani nemluvil.
Co výzdoba pokojíku už si jí dodělala?

irasek
13. únor 2011

Ahojky, jenom na skok. V pátek se mi rozbil počítač ☹ , tak mi Tomáš milostivě přivezl notebook z prace, at jsem v obraze a aspon v nedeli ve spojeni se svetem... Fakt bezva. To jsem zvedava, kdy bude muj opraveny...
Nastvani chapu, co na to rict? Proste chlapi 😉
V sobotu jsme vyrazili na vylet vlackem. Autem do Uval a odtamtud vlakem do Kolina. Pata byl uplne nadseny, jeli jsme tim vysokym elephantem, sedeli nahore a celou cestu se mu nezastavila pusa 😀
Jinak opravdu je Tomas takovy aktivnejsi, uz uvazuji, ze mu musel asi nekde nekdo neco rict. Pac kazdy den bud koupe, nebo uspava a je pravda, ze Pata prestava delat sceny. Obcas si zaknuhra, ze chce maminku, ale v klidu jde ve finale s Tomasem 🙂
V patek byl bezva den. S kamaradkou a detma jsem vyrazili rano do Ikey, pak se jelo rovnou k nam, pak jsme jeli odpoledne jeste k ni a domů jsem se dohrabala kolem 18h.Cely den jsem proflakala 😵 Ona ma 2r holcicku a neustale mluvi o Patovi. Hned jak rano otevre oci, tak chce za Patou- ze by nevesta? 😀
Vyzdobu dodelavam, ted mam rozmalovanyho Rumcajse.
Zitra tu mam na cely den kolegyni- dobrou kamosku z byvale prace, tak se tesim, jak pokecame.
Tak se zatim loucim, doufam, ze ne na dlouho ☹ , ze mu neni nic vazneho, pry je neco s operacni pameti. Ja tomu vůbec nerozumim...

Ahoooj

gabinka1012
16. únor 2011

Ahojky 🙂
to je nepříjemné s tím počítačem.Já byla bez něj cca 1 měsíc a dost mi chyběl,je to pro mě něco jako komunikace s vnějším okolím 😀
Cestování vlakem je asi pro každé děcko velký zážitek 🙂 .Můj táta pracuje jako strojvedoucí tak že Gabčule jezdí dost často.A co jste dělali v Kolíně,jenom tak na kukačku?
Já jdu dnes na informativní zchůzku do školy.
Jinak nic nového,Nikča je strašná všetečka 😀 všude vleze nic nenechá na pokoji.Jo a Gabča se tak dlouho klouzala ve vaně že si spálila zadek.Až do krve,chudinka 😖 prý chtěla překonat rekord 🙂

irasek
16. únor 2011

Ahoj, už jsem spravená 😀
V Kolíně jenom na kukačku, vlezli jsme do nákupního centra a za hodinku jeli zase zpět do Úval. Tam jsme se stavili u babičky a pak domů. Teda mít dědu strojvedoucího, to by Páťa byl nadšený 😵
Chudák, spálený zadek...a překonala ten rekord? A jaký vůbec?
My se teď vrátili z mateřského centra a jsem z toho fakt přešlá, Páťa vůbec nechce cvičit, básničky, písničky ho nezajímají. Plácal si tam něco z modelíny a pak chtěl domů 😨 Když mají překážkový dráhy, nebo opičí dráhy, to dělá, ale to mají málo, to zas nechtějí moc ostatní... Já ho přihlásim do Říčan na nějaký pohybový cvičení, to bude mít větší smysl.
Večer razím na squash a zítra večer máme sraz ze základkou, tak to jsem fakt zvědavá, jak to dopadne 😅

gabinka1012
17. únor 2011

Čauky,to je fajn že počítač funguje 🙂
no jo je to malí dáblík 😀 určitě ho bude bavit víc nějaká pohybová aktivita než nějaké zpívání 🙂
To s tím rekordem si Gabča jen vymyslela 🙂
Martin má dovolenou tak tady ted moc nejsem.Věčně se někde couráme..
Zítra má Gabča karneval ve školce,jde za micky mouse 🙂 jo a přihlásila jsem jí od března do předškoličky.
tak zatím pa a na srazu si to užij 🙂 🙂 🙂

irasek
19. únor 2011

Dobré ranko,
včera jsem byla celý den zcela mrtvá. Sraz dopadl výborně, vydržela jsem do půl páté, pak jsme vyrazily s kámoškou spát 😀 Sešlo se nás skoro 30, prostě bezvadný. Ale to ráno...a vlastně celý den 😝 , vstávala jsem už v půl osmý, kvůli Páťovi, Tomáš mi ho vezl k našim do Prahy, tak jsem musela fungovat, jako přesunout se od kámošky a pak o něj. Naštěstí mamka mě litovala a nechala mě chvíli odpočívat. Bála se, že bych sedla za volant a vyrazila v tomhle stavu domů 😅
U nás sněží, ach jo, už jsem si myslela, že přijde i jaro a nebude sněžit. Snad to moc nevydrží a nebude se muste hrabat.
Večer jdu s kámoškama od nás z vesnice na pokec, jedeme do Říčan do restaurace. Po čtvrtku se mi nechce pít a to dneska neni na mě řada z řízením, povezu se 😉
Zítra přijedou naši. Páťa má svátek, tak mu něco přivezou. Od nás dneska dostane Lego duplo hasiče, neustále hlásí, že to chce a nějaký knížky, v těch ho baví si listovat, hlásí, že čte a dělá u toho takový zvuky, jako že opravdu čte. Potom říká, že je to přečtený, že to bylo dobrý 😀 Pořád se chce dívat na Shreka, nevim nevim, jestli mu to něco dá... Včera jak jsem byla mrtvá, tak jsem byla vděčná, že máme dvd a že se chce koukat, aspoň jsem se mihla povalovat po gauči 😅
No nic, jdu něco poklidit. Ahoooj a pěkný víkend
😵

gabinka1012
20. únor 2011

Ahojky 🙂 a dodatečně přejeme Patrikovi všechno nejlepší k svátku
tak to jseš dobrá pařit do 5 do rána a pak ještě fungovat 😎
u nás je počasí stejné 😝
jinak mám za sebou celkem fajn týden.Včera jsem byla u kámošky mám 5letou a roční holčičku.Gabča si pěkně vyhrála a Nikča vyvstekala ta její malá je pěkný lakomec,nic ji nechtěla pujčit.Martinovi dovolená skončila,tak zas budu z holkama sama 😒rychle to uteklo.Aspon že do školky se nejde mají prázdniny.
Tak to musí být povedené když Pata čte 😀
Zítra si jedu pro auto,nechala jsem si vyměnit to přední sklo a ted ještě udělat technickou.
A asi půjdu s Gabčulí k doktorce,už dva dny si stěžuje že jí bolí pusina,nevím jestli to je od zubu,není to tak dlouho co byla u zubaře a vše bylo ok.Uvidím jak to bude zítra vypadat.

irasek
21. únor 2011

Ahoj
tak jak je Gabče? Zuby, to by byl pech...jak já se bojim zubaře 😝 a to mi nikdy nic moc nedělal.
U nás byly prázdniny minulý týden.
Jinak Páťa je taky děsně lakomej, jsem z toho na prášky, páč když sem k nám někdo přijde, tak nechce půjčit vůbec nic. Všechno si vrací na svý místo. začal to dělat cca před měsícem a příjde mi, že se to stupňuje 😠 . Přitom si dřív nechal vzít úplně všechno. A tak domlouváme, prosíme, hrozíme, vysvětlujeme a hlavně doufáme, že se to upraví. Vždycky se tak těší na nějakou návštěvu z dětma a pak se tady pořád rozčiluje, že si něco půjčují. Fakt psycho...
Teď je zas nějaký nastydly, tak dneska budeme celý den doma. Příští týden jedeme ve čtvrtek se známýma na hory, tak se těším a hlavně 9.3. už jedu do Alp. Blíží se mi to a už cítím, že potřebuji na chvíli vypnout 😀
Zítra pžijede tchán, koupil Páťovi jarní bundu, jsem zvědavá, co vybral. Na můj vkus vybírá zbytečně drahý věci, jakože, kdyby mi dal peníze, tak koupim víc věcí za míň peněz. Ale to neni nevděčnost, to já jen tak uvažuji 😵
A na čtvrtek se pozvala tchýně 😖 Jedeme s ní k moři, už teď přemýšlím, jak to bude probíhat. Ale je to až na konci května, tak se tim ještě nechci moc zatěžovat, to bych měla vředy 😉

gabinka1012
21. únor 2011

Čauky 🙂
tak to nakonec nejsou zoubky,udělal se jí aft který jí začal hnisat.Dostala mastičku a roztok na vyplachování.Ale ten otok má pořád stejný. 😒
Gabča taky měla období kdy nic nechtěla půjčit,ještě ted jí to někdy chytne hlavně když si chce někdo půjčit oblíbené koně.Má u toho plnou pusu řečí ale nakonec to půjčí.A bedlivě sleduje co s tím kdo dělá 🙂
Jedeš do Alp lyžovat?já stála na lyžích jednou a to ještě jako malá holka.Nějak mě ty zimní sporty a zima sama o sobě nebere.
To s tím nakupováním dělá i Martin,já toho za stejnou cenu nakoupím vždycky mnohem víc než co on. 😉 Ale je to spíš tím že se mu nechce lítat po krámech a koukat co kde je levnější.
Květen to je můj měsíc 🙂 ne jenom že jsem se 29 května vdávala ale přesně za rok na to se mi narodila Nikča.Tak že své první výročí jsem strávila na porodním sále 😀 😀
kolik bylo Patrikovi když si s ním jela prvně k moři? taky by jsme rádi někam vyjeli ale nevím jak s Nikčou přijde mi na to ještě moc malá.A kam vůbec jedete?

irasek
21. únor 2011

Zdravim ještě v noci 😉
Afty jsou teda děsný prevíti, vůbec Gabče nezávidim. Já na ně dřív hrozně trpěla a ještě se mi občas nějaký udělá, ale tak jednou za půl roku. Dřív jsem se prakticky z jednoho vyléčila a přišel další...
Teeeda, takový pěkný dárek k výročí, co si víc přát 😀
U moře jsme byli poprvé s Páťou v jeho 2letech, ale kdyby byli peníze, tak jsme vyrazili už i dřív. Vůbec bych neměla už letos o Nikolku strach. S našim Páťou mi bylo jasný, že cestování bude v pohodě, miluje jakýkoli dopravní prostředek a v letadle ani nedutal. Byli jsme v Tunisu- tam už se mi nechce, zas taková sláva to nebyla a hlavně já a Tomáš jsme tam chytli děsný křeče do břicha. Ale pro děti to tam bylo bezva: bazény, brouzdaliště, hřiště, na pláži moc nechtěl do moře, páč by musel opustit písek a lopatky a kyblík 😀
Letos, pokud to teda opravdu vyjde, letíme do Maroka. Podle fotek to tam vypadá výborně. A protože tam pojede ta tchýně, tak i vyrazíme s Tomášem na nějaký výlet, buď do hor, nebo někam na poušť- uvidíme.
Za chvíli jde na Nově poker star, chci se dívat, snad neodpadnu. Tu hru mám ráda, občas jí hrajeme s partou známých, ale mě to moc nejde, nemám vůbec štěstí na karty 😝

irasek
21. únor 2011

Páťa už mi ovládá Dolce gusto a je schopný mi ho uvařit. 😀 . Dneska mě prosil, ať si udělám latéčko 😵

gabinka1012
23. únor 2011

Dobré ránko 🙂
tak to já Páta frajer že ti umí udělat kafíčko a ještě dobrovolně 😎 šikula
tak ty umíš poker?tahle hra mě vždycky lákala ale neznám nikoho kdo to umí hrát.My hrajeme loru 😉
Jaký já měla trapas,byla jsem si proto auto.Přijdu tam a oni po mě chtěli zaplatit 5tisíc.Koukám na ně s otevřenou pusou jako co to po mě chtějí že mi to jde přes pojistku.Oni že žádný papíry od pojištovny nemají.Jak by taky mohli mít když ten můj automechanik co mi to vyřizoval je tam zapoměl dát.Připadala jsem si jak nějakej trotl,že si jdu pro auto a nemám ani peníze ani potřebné doklady.Nezbylo mi nic jiného než tam to auto nechat. 😠 😠
Jestli to vyjde tak mi na víkend přijede segra s tím že by mi pohlídala holky a s Martinem by jsme někam vyrazili.Spolu už jsme venku nebyli pěkne dlouho.
Nikča už si zase pěkně namlátila,ještě neumí pořádně udržet rovnováhu ale už by chtěla někam běžet 😀
Jinak mi přijde že Gabča tu pusu má snad ještě horší,tvář má opuchlou že vypadá jak křeček 😒

gabinka1012
23. únor 2011

ted jsem si tak vzpoměla že si ani nenapsala jak ti dopadlo to vyšetření kuli té bolesti hlavy.

irasek
23. únor 2011

Ahoj,
jsem celá naměkko, kámoška porodila 😀 První dítě měla o dost dřív, cca o 8tt a dneska se jí narodil kluk 3,4kg, moc jí to přeju a závidim, že se odvážila do toho jít znova. Kolikrát jsme spolu debatovaly o těch našich nepovedených těhotenstvích a ejhle, vše v pořádku. Musím se opět zamyslet i já 😅
Dneska na cvičení zase o ničem, vůbec ho ty básničky nezajímají...po hodině řikal, že ho to tam nebaví a že pojedeme do Tesca ☹ Včera u kámošky zase hysterák, že se mu něco bralo...a včera dokonce lehce kopnul do 2leté kamarádky a to jenom proto, že se mě dotkla a když si chtěla ke mě sednout, tak Páťa ječel, že jsem jeho 😝 Fakt si přijdu beznadějně...
Všechna vyšetření nakonec bez nálezu, takže to všichni dr svedli opravdu na krční páteř. Je pravda, že mě už ta hlava nebolí přes týden. Asi je ta RHB fakt k něčemu. Znáš to: Věř a víra Tvá Tě uzdraví 😀
S autem to je fakt vtipný, dovedu si představit, jak si tam musela vypadat. Já už ujela 5Okm od doby, co mi píplo, že dochází benzín. Tak ještě musim večer ujet 15km na squash, po cestě je levný benzín (30,50kč), snad dojedu. Tomáš tvrdí, že bych měla tu 70 vydržet. Snad, nikdy jsem to ještě takhle neměla na těsno.
Gabče přeji uzdravení. Moc nechce jíst, co?
Ty si si zrušila na vizitce děti? Já se chtěla kouknout, v kolika už Nikolka chce běhat
😀

gabinka1012
24. únor 2011

Nedivím se že jsi na měkko,kdo by nebyl z miminka 🙂 .To je skvělá váha.Třeba taky jednou sebereš odvahu půjdeš do druhého 🙂 🙂
Mám pocit že mi ty holky strašně rychle vyrostli 😒 Nikče už bude 9 měsíců.Co já bych dala za to kdyby byli obě zas na chvíli miminkem.
Já ani nemám přehled kolik stojí benzín na benzínkách.My bereme naftu ve velkém 1000 až 2000l.Na benzínce jsem tankovla snad jednou 😀
S Patou se to určitě zlepší,třeba je to jen takové období.A jak to vypadá se školkou,byli jste u zápisu,půjde od září nebo ne?
Právě že Gabču chytla nějaká žravá,ted jak jí to bolí tak u jídla řve jak tur.
Mě zas čeká žehlení,to prádlo je nekonečný příběh 😝

irasek
25. únor 2011

Ahoj Verčo, je to fakt, jak rostou...hrůůůza. Člověk si je ani pořádně neužije. Pořád jsem ze začátku řešila, aby už dělal tohle a tohle a co by už měl umět. Najednou toho umí spoustu a mě to tak uteklo ☹
Školku řešíme, ale je to u nás beznadějné. V úterý jdu do jedné to zkusit. Moc šancí není, je nával a on je až v létě narozený, takže je poslední, na kterýho by vůbec přišla řada... Už mi Tomáš řikal, že budu muset zůstat asi doma- což mě vůbec nevadí, ale ty finance nulový 😝 Jenže zas dávat ho k babičkám, to je nanic- potřebuje dětský kolektiv a ne babičky, který mu podstrojují a skákají, jak on pískne.
Za chvíli přijde návštěva, tři známí, co jezdíme na společné akce. Naposledy jsme se viděli na Silvestra, mě to tak dávno nepřijde, ale oni, že musí přijet. Tak tady vymýšlím, co jim nabídnu k jídlu a musim ještě něco poklidit.
Včera Tomáš zavřel Páťu asi na minutu na chodbu (prosklené dveře z obýváku), páč se rozčílil. Páťa mu nechtěl něco půjčit, za tu chvíli už třetí věc, vztekal se, tak šel. No a když se vrátil, tak nám normálně všechno dával, že si to můžeme půjčit. Sice, že jenom na chvilku, ale fakt to trochu zabralo 😀 Asi se na něj musí trošku i po zlým, já se s nim moc babrám. No je to možný, že?

gabinka1012
26. únor 2011

Ahojky,copak děláte?
Já to u Gabči strašně prožívala,měla jsem ohromnou radost s každé nové dovednosti,ale u Nikči je to jiné né že bych nebyla ráda jak jí všechno pěkně jde ale spíš mě mrzí že to tak rychle uteklo.
S tou školkou je to snad všude stejné 😨
Ségra mi nakonec nepřijela 😒 tak jsme si udělali tento víkend návštěvní,dnes dopoledne u tchána,odpoledne u kamarádky a zítra jedeme k babičce u ní jsem nebyla od Vánoc.
Jinak tchán zítra nastupuje zase do nemocnice,na vyšetření střev.
No,vidíš nakonec se najde způsob jak Pátovi domluvit 🙂
Zatím pa,pa

irasek
27. únor 2011

Ahojky, právě jsem se vrátila z Alpiningu- asi tak po 15minutách jsem měla pocit, že to nezvládnu. Ta moje kondička 😝 .
A taky mám ohromnou radost, vyaukrovala jsem Páťovi župan s Bořkem stavitelem. Děsně ho miluje a už na obrázku volal, že ho chce, že se mu líbí. I s poštovným to vyjde na 125kč. 😀
O školkách mi ani nemluv...ale je to asi opravdu všude. Vtipný je, že v některých chtějí potvrzení, že pracuji. Jak bych mohla pracovat, když nemám školku. Jak u debílků 😠
Na zítřek nemám nic v plánu. To se mi dlouho nestalo 😵 tak vyrazíme na nějakou delší procházku, něco poklidim, uvařim...
Jak je Gabče? Já jsem to zakřikla. Včera do mě Páťa vrazil, já si prokousla vevnitř v puse tvář a už se mi tam jeden zmetek aft dělá 😝
Ahoooj

gabinka1012
28. únor 2011

Dobré ráno 🙂
Gabča už ten otok nemá ale aft je pořád stejný,vůbec se nehojí.Říkám si jestli bych jí neměla vzít ještě k doktorce at se jí na to podívá.Vždyt se sotva nají.Na Nikolku něco leze,v noci se často budila,má rýmu,sípá a ted ráno má teplotu. 😒
125kč bezva cena 🙂
Když si u toho sportu,zkušela jsi tu zumbu?kamarádka mě přemlouvá at s ní začnu chodit.
Já budu dělat k obědu kotlety. 😉
Jo a chci ostříhat psa,nechala jsem ho přes zimu zarůstu,vypadá jak velká bílá koule. 😀

irasek
28. únor 2011

Teda koukám. že vstáváš brzy. U nás se teď vstává kolem 7h, většinou i něco dřív 😝 Ale zase je klid celou noc...a uspávání trvá cca půl hodinky i s těma jeho rituálama: pohádka, pomazlení, kouknout z okna, zhasnout, opět se pomazlit, napít se, krátké povyprávění o bagru a pak nás doslova propustí se slovy "už můžeš jít dolů, ať tatínek, nebo maminka nebrečí". No jasně, že ve většině případů tam ještě něco na nás huláká, typu: koukají mi nohy, deka je malá, napít, čůrat...
Teď, zatimco si tady píšu, tak mi "zalil" kytky, takže jdu vytřít... Minule je zalil horkou vodou, ale naštěstí přežily 😅
Zumbu jsem nezkoušela, ani nezkusim, já nemusim sporty typu aerobik. Já mam ráda squash, spinning, běhání, badminton, miluju lyžování a vlétě kolo. Já u aerobicu neumim zkloubit ruce-nohy, takže tam poskakuji jako pako 😝

zatím ahoj. My jsme dnes celý den doma, Páťa je nějaký nastydlý, tak ho nechám v teplíčku, vždy|ť v úterý chceme odjet na hory!!!

gabinka1012
1. bře 2011

Ahoj 🙂
u nás vztávaní je taky kolem té 7hod jen včera si Nikča vzpoměla vztávat už 5 ráno a v půl osmý už byla tuhá 🙂
Právě že já chvíli chodila na aerobik a moc mě to nebavilo tak si myslím že ta zumba nebude o nic lepší.
Obědnala jsem pro Nikolku hrací stoleček.Chtěla jsem ho zaplatit pře internetovou banku jen že mi nějako vyplivla.Tak jsem musela do banky.Tam mě hnedka pěkně naštvali,účtují si 65kč jako poplatek za vložení na cizí účet 😲
Dnes jsem měla v plánu větší úklid ale vůbec se mi do toho nechce.Ani nevařím jsou tu kotlety od včerejška.
Tak zatím musím začít něco dělat. 😉

irasek
2. bře 2011

Ahojky.
tak zítra ráno vyrážíme na hory. A já mam teplotu...ale myslim, že to bude v poho. Páťa mi dneska ráno říká: vem si coldrex 😀 kam na to chodí 😵
Takže tady mam nepořádek a to jsem zatim nachystala věci pro sebe, pro Páťu to mam zatim v chaosu. Ale stihla jsem naložit čínu- jsou toho 2kg, tak snad to bude stačit. Jede nás 6 dospělých a 3 děti (ale jedno má 4m, to si čínu nedá). Za každou rodinu jedno hlavní jídlo, což je fajn nápad, nemusime se starat každý den. No a s kamarádkou jsme si dneska volaly, že to tam bude zavánět obžerstvím 😀 No a co, viď?
Páťu zkusíme dát na lyže, moc tomu nedávám. On je takový, že co mu nejde, to nechce dělat a začne odporovat 😠 Pak napíšu, jestli vydržel aspoň 5 minut.
Dneska jsem měla mít program v našem mateřském centru. Nadělala jsem sádrové odlitky a děti si je měli malovat a z druhé strany dát magnet. Tak se mi to přesouvá na příští. Ale musim se pochválit, ty odlitky se mi povedly, zvířátka, ovoce, zelenina, lístky, houbičky, postavičky. I tempery mám a ty magnety taky. tak snad je to bude bavit.
No nic, loučím se do neděle, nevim, jestli se ještě dostanu k pc. Když tady vidim ten bordel a vim, co bych ještě měla udělat
😝
Pa a ať jste zdravé 😉

gabinka1012
7. bře 2011

Ahojky 🙂 tak už jste zpátky,jaký to bylo doufám že jste si to pořádně užili
Co Páta jak mu šlo lyžování?
To by mě taky zajímalo kam ty děti na ty hlášky chodí.Gabča mi minule povídá mami jestli chce zhubnout tak musíš cvičit zumbu.Ona se ráda dívá na teleshoping a pak každýmu říká co by si měl koupit.
Já nějako poslední dobou nestíhám,nic mě nebaví a jsem votrávená 😖
Gabča jde dnes prvně do předškoličky,jsem zvědavá jak se jí to bude líbit.
Z Nikčou jsou noci šílený. (jak jinak)
Jinak nic nového není.

irasek
7. bře 2011

Ahoooj,
zpět doma, ale jenom do středy, pak razim na týden do toho Švýcarska do Alp. Jestli to bude náročný tak, jak byly teď ty čtyři dny, tak to nevydržím. Já jsem úplně vyčerpaná. Brzo se vstávalo, celý den nějaké výlety a pozdě se chodilo spát 😝 . Včera jsem doma odpadla už ve 22h. Asi stárnu 😀
Páťa vydržel na lyžích cca 15 minut, neustále se soustředil na všechno jenom ne na lyže. Takže to s lyžováním nemělo vůbec nic společnýho. Tak za rok uvidíme 😅
Teď mi tady Páťa vypráví, že pojede s tatínkem na výlet (jak tady nebudu, má to slíbený), ale nevim jak přišel na to, že prý letadlem a taxíkem. To by byly teda dost drahý výlety 😎 . A ráno si přiskřípl prst do skříňky, tak si vyžádal náplast a celý den tady chodí s dramaticky zdviženým ukazováčkem a prakticky tou rukou nic nedělá a hlásí, že má bolístku, že to musí ukázat tatínkovi 😉 To jsou fakt hlášky... 😀
Jinak do školky jsme se zatím nedostali, zkusím 15.3.jinou, ale tam je šance taky nulová... Asi začnu řešit, že otěhotním 😅
Celý den tady uklízim, vypadá to, jako kdybysme byli pryč snad 14 dní, všude se něco válí 😠