Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

aponchie
29. srp 2008

tak me ta Kika prijde jako lepsi varianta nez jit k zlutaskum a podporovat je mezi nama.. 😲 jinak me to jako hadrarna neprisla,kdyz vemu v potaz ,ze se nekdo zene za early days znackou treba a mel by jit do "hadrarny"Primarku v UK tak je to to same ..me to prislo vcelku normalni obchod az na par vyjimek jako non food zbozi a mezi nama ty teplaky za 150kc na "doma"bych si koupila..vcera sem na ne kukala a prijdou mi fajn hlavne ty 3/4 do telocvicny v pohode,dneska sem oprala vsecky hadry co sem koupila na malou a uvidim jestli se vytahaji nebo ne,ale radsi pudu a male koupim hadry tam nez u cangu 😝 btw kdyz to nikomu nereknu z kama to mam tak obdivuje 😀 kdyz reknu tak udela 😝 .. 😀 😀

nika tyhle?: http://www.kik-textilien.com/cz/index.php?id=12...

aponchie
29. srp 2008

ale sladkosti a spotrebni kuchynske zbozi bych tam nekoupila,ale ty babky tam po tom jeou ikdyz to maji neskutecne chytaky...u nich treba stoji ty svedsky hadry 59kc a v kaufu je maji origos za 9kc jednu 😀

nikka.vo
29. srp 2008

No na MMB to prodávají, mám dojem ze na jejich webovkách je e-shop stejně jako to má Next, myslim, že kdyby nebyl člověk tele jako jsme my dvě, tak by se dalo objednávat přímo u nich 😅 a nemusel by dávat provize na MMB 😖

aponchie
29. srp 2008

me stve ,ze se neda primo objednavat z US a UK stranech a nedovazi to k nam.. 😝

nikka.vo
29. srp 2008

aponchie, ne tyhle ne 😅 ..já mám takový volný, rozkrok u kolen, to já mám na doma ráda 😅 .. mají víc za tuhle cenu, já je mám už skoro rok. No ono záleží jaký KIK (kde) u nás (Praha 5) je to fakt brutál hadrárna... naházený všechno miš maš na stojanech... 😖 ale občas tam koupim i něco do domácnosti, jako box na sušenky, koště, balící papír, serepetičky na vánoce, velikonoce a tak 😎 Chodim tam na kukandu celkem často, já tyhle drobnosti mám ráda 😅

kristi
29. srp 2008

nikko: no to maji, ale asi to do CR neposlou...

nikka.vo
29. srp 2008

to je k na*rání ovšem 😠 ... já když chci něco přes e-bay tak to dělám přes kamaráda, je to trochu složitější no...

aponchie
29. srp 2008

tak to u nas je to hezky naskladane ,ale ja tam byla rano mozna,ze vecer je to to same jak u vas 😀 ja tam vcera videla ten hopsaci mic disney za 70kc ale malej 😲 ja do techto teplaku pudu pac sou prijemne a na yogu jako delane ..fakt cekam co z toho bude az se to parkrat vypere.a rozhodne koupim ty pogumovane gate male na podzim to je za pakatel 150kc v HM sem je videla za 450 a stejne je ma na sezonu a doprasi je ve skolce uplne brutalne 😲

kristi
29. srp 2008

ch jo, krasny kousky tam maji fakt. By tam mohl nekdo ject, ne? na otocku...s 10 kuframa.

aknela75
29. srp 2008

Holky, děláte mi "chutě". Já bych si tak ráda něco pěknýho na sebe koupila, jenže na to nemáme peníze. Ach jo. Chodím ve věcech od ťangů, co mi dala tchyně. Ale je pravda, že mám několik kousků klasického oblečení normálně z obchodu. Ty krámy od ťangů jsou za chvilku bez barvy nebo žmolkatý. Nebo se to strašně rychle někde vypáře. To bych vraždila. A tchyně to kupuje a kupuje. Hrůza. Tahám to většinou na doma, i když někdy taky ven. Už abych vyměnila šatník.!!!!! 😢 😢

nikka.vo
29. srp 2008

a jsou na odkazu, nebo si je tam viděla live? Ty pogumovaný myslim 😉 Já na ně nenarazila, asi proto, že se tam jen prase vyzná 😅

aponchie
29. srp 2008

nee na odkazu prave nejsou,ja jeste vcera chtela psat na jejich stranky abych se dovedela,kde se vyrabi to jejich obleceni,ale nepustilo me to dal tak nevim,kazdopadne tam jedu vratit jedny plavky tak se jich optam..

nikka.vo
29. srp 2008

aknela.... zrovna ten KIK je pomalu levnější než žluťáci 😉

nikka.vo
29. srp 2008

kristi... 😀 😀 😀 to je fajn nápad 😅

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=6412

kristi
29. srp 2008

nikka. dik, brouku...davam mezi oblibene...proctu a prohlidnu to az po vikendu....

nikka.vo
29. srp 2008

tahle holka má právě že i fotky toho oblečení na sobě - člověk má alespoń představu. to že má o 10 kágé míň než já, to je věc druhá 😅

aknela75
29. srp 2008

nikka - jasně, že tam zajedu se podívat. Snad je i v Plzni, ale myslím, že jo. Ty pogumovaný kalhoty má jeden chlapeček u nás ve školce a je to děsně praktický na mokrý dny. 😉

kristi
29. srp 2008

nikka: no, tak si koupis o cislo vetsi, ne? 😀

nikka.vo
29. srp 2008

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15442326&tab=1 já miluju tyhle topíky 😵 😵 😵

nikka.vo
29. srp 2008

no zlato, myslim že o dvě 😅 ona má S nebo XS já M-L 😅

kristi
29. srp 2008

ano tyhle topiky jsou super, clovek se v nich muze i najist 😀

nikka.vo
29. srp 2008

no hlavně tyhle topíky dělají pěkný kozeny 😀 ...

kristi
29. srp 2008

na zimu stejne na prd, pod sakem to zase vypada blbe....

kitty68
29. srp 2008

ahojte kristi ty mas na boty stejny vkus jako ja

ty s podpatkem mam podobne, zrovna js s vama chtela podisutovat jestli si je mam jeste nechat a koupit skkiny jeans nebo je vyrazit 😕 videla js uzouny v topshou i ta barva se mi moc libila

http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

ja uvazuju koupit si neco podobneho jako ty druhe ale nizke

http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

kitty68
29. srp 2008

jezis co ja js s tim zase udelala 😕 🤐

kristi
29. srp 2008

nic, dala jsi 2x stejnej odkaz. Dziny fajn, na me moc svetle, ja bych chtela hooodne tmave modre

kitty68
29. srp 2008

no ten druhy mely byt botky, ja uz prave uplne tmave modre mam

kristi
29. srp 2008

no, ono to nejde....treba hned ty druhy na prvni strance v sekci straight/skinny

kitty68
29. srp 2008

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

tyto jsou jeste lepsi, no musim se zeptat tatinka co bude mit zitra v planu 😀

ja na to cucim v obchode, dokonce to i zkusim a pak to nevezmu a cely den mi to lezi v hlave
😖

ankela - ja taky nemam plno hader, ale koupim si takove at to muzu zkombinovat a radsi investuju do kvalitnejsich nez aby se mi to za chvili rozpadlo, jeansy je dobre poridit drahsi i boty i obycejne bile tricko pak k tomu vypada dobre 😉