Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

lendy1
15. srp 2008

trixi, to znám, jen mám o 3cm míň 😀
ale teď jsem sehnala 2x džíny, co jsem si musela ohrnovat nebo je šoupu po zemi 😀

ella1
15. srp 2008

siss,no dík.ale sere ma,že nemám žiadny zadok.a každý len:bože aká si chudá! 😠 na nervy!
trixi-no my nie sme moc na športové.ja skôr sexi-elegantné 😀 a vyššie som písala,že sme tam boli už asi 4x a nikdy sme nič nekúpili 😒

no,ale teba nie je ľahké prehliadnuť 😀

sisstin
autor
15. srp 2008

já mám taky radši sexi-elegantní, na sportovní vůbec nejsem 😕 i když od tý doby, co šmajdám s kočárem..tak si radši natáhnu žabky než podpatky 😅

ella1
15. srp 2008

bihan.tak tomu never!chceli sme ísť do paríža na víkend.akože romantika.takmer žiadne letenky! a ak,tak drahé!
ale išla by som 🙂 LV,dior,chanel.......... 😀

bihan
15. srp 2008

Ella, ja vždy nabehnem do Galerie LaFayette alebo Galerie Houssemant, Boulevard St. Michel a ideš 😀
Ale ja to mám po ceste, tak keď som lietala "domov", tak som strávila pár hodín v Paríži a mala som na pol roka pokoj 😀

ella1
15. srp 2008

a to sú obchody?alebo centrá?to posledné asi ulica,že.
ked tam náhodou pôjdeme,aby som vedela kam 😉

trixi
15. srp 2008

lendy, to Ti zavidim. Este som v zivote nevyhrnala nohavice, to by bol kraaasny pocit 🙂 . Zvacsa vsetky ako su zahnute tak vyparem a nosim nezahnute ☹ . Neznasam to, ale je to riesenie 😖 .
Kedysi davno (ked som obliekla 38), tak mi sedeli nohavice z Manga, Spaniely siju na vysoke baby, ale teraz po porode este nemam tu spravnu konfekcnu velkost ☹

ella, pridi ku mne na povalu, tam je dost sexi veci, ale na zirafy 😉 .

bihan, zazila som nakupnu horucku v Parizi, za slobodna, juuuj, to bolo. Bohuzial teraz pri malom to je trochu od ruky. Inak fantasticky sa nakupuje aj v UK a v Severnej Amerike. Ale na najblizsi nakup tam si budem musiet trochu pockat. A srandu som si uzila pri nakupoch v Azii. Ked som si chcela kupit 2 podprdu, tak bola medzi extra velkymi 😀 . Kamaratka mala 00 a bola in.

kitty68
15. srp 2008

holky nechci aby to vyznelo blbe ale uprimne vas lituju i co se tyce velikosti ze nesezenete malicke i co se tyka vyberu, ted js byla v cr a prijde mi ze tam neni obleceni pro stredni vrstvu bych to nazvala, bud vietnamci, nebo newyorker, kenvelo ...... a pak uz drahe znacky

ja js v anglii a musim rict ze tady se da fakt super nakoupit 😵

sisstin
autor
15. srp 2008

kitty: no v UK to je něco jinýho..a hlavně tam vědí, že maj ženský kozy náký..což tady se asi ještě neví 😅

bihan
15. srp 2008

Ja mám problém vo FR - meriam tak normálne na naše pomery, 170cm, ale francúzsky sú strašne maličké a chudučké...ale v UK to bola fakt paráda 😵 Čo sa týka značiek aj ceny.

Ella, tie prvé dva sú obrovské nákupné centrá, kde nájdeš "fakt značky" a okolo tých centier je v uličkách milión obchodov "normálnych značiek".... a Boulevard St. Michej je na druhej strane Paríža a posiaty obchodíkmi - najviac ma pobavilo, keď som tam videla Baťu 😀

ella1
15. srp 2008

tak to si zapíšem,pre istotu 😉
no ved baťa je snád všade 😀
tak musím do Fr,mála som,aj chudá 😀
trixi,aspoň raz za rok,povyhadzujem veci,lebo sa mi nezmestia do skrine.ja som totiž maniak,ja musím nakupovať aspoň raz za týždeň 😝 potom som podráždená totiž 😅

sisstin
autor
15. srp 2008

já taky nesnášim nosit starší věci 🤐

lendy1
15. srp 2008

bihan, tak v Paříži jsem si koupila na sebe jedině na Boulevard St. Michel a vzpomínám si i na toho Baťu 😀
Galerie LaFayette je nádherná i bez nákupů 😵

monkula
15. srp 2008

siss ,ty si taká malinká? 😀 😀 ja mám závratných 166 😀 😀 😀

bihan
15. srp 2008

teda ja neviem, ako vám, ale mne sa tričká skracujú, ak ich nejaký čas nenosím 😅

ella1
15. srp 2008

ja by som chcela ísť do NY.namiesto dvojičiek je tam super obchod kde majú blahnika za baťovské ceny.....len tie víza 🙄

sisstin
autor
15. srp 2008

lodičky od Blahnika 😀 😀 😀 😀 nákupní orgasmus 😅

ella1
15. srp 2008

to hej 😀

berynka
15. srp 2008

Ahoj, hezké téma 😀 .
Řekla bych, že s módou je to v ČR střídavě oblačno... já si dobře nakoupila v letních slevách, když jsem byla pár týdnů v UK. Pamatuju si, jak moje house-mother jednou říkala, že mi ráno nebude dávat snídani, protože v Nextu začínají slevy a ona tam pojede na šestou 😕 😀 . Předloni jsem zase nakoupila v Mnichově taky ve slevách, docela fajn je Esprit.
Tady mne to štve, na výlohu napíšou megaslevy!!!, ale pak zjistim, že je to jen na něco a snížení ceny taky není tak žhavé... A takové značky jako Zara nebo Terranova mohou být fajn, ale četla jsem článek, že ČR (narozdíl od západní Evropy) je odpadiště toho, co by si jinde nekoupili, je to nějaká xtá jakost... ovšem ceny tomu dají, jako by to byl luxus 😠 . Jinak mám moc ráda HaM, taky Promod nebo Reserved, Time Out. Nedavno jsem vlezla do s.Oliver a byla jsem nadšená 😵 .
Ale upřímně... občas kouknu i do sekáče... u nás mají jeden, kde jsou věci pouze UK.

ella1
15. srp 2008

berynka-pravda.k nám sa nenosí 1.trieda 😠 ale ceny sú úžasné!

sisstin
autor
15. srp 2008

bery: no s tou Terranovou to máš pravdu, páč u nich je to lepší sekáč ...a tady to vydávaj za nevim co 😔 jsou to celkem nekvalitní šmejdy..a hlavně ta značka Caliope je náká divná, páč džíny XS jsou mi velký 🤐

moloko
15. srp 2008

Holky, tak na šatičky, trička i svatříky (někdy i kabátky) mi pořád stačí Promod, Mango a Zara, ale jelikož mám taky pouhých 165 cm, často reším kalhoty a rifle - vždycky zkracuji, což mě fakt štve, protože to na sobě nikdy nevidím tak, jak by to mělo fakt vypadat 😉 Taky jsem slyšela, že Paříž není na nákupy vůbec špatná 🙂 Já jsem tam byla jen jako turista, ale mohl by to být fajn víkend i s francouzskými kavárničkami 😉

ella1
15. srp 2008

siss-no u nás v calliope som nevidela menšiu veľkosť ako S.
a celkom sa dá benetton,tam hlavne detské.
u nás je zara drahá.za nejaké nič moc sako 5000 😲

sisstin
autor
15. srp 2008

ella: tak u nás je Benneton jeden..maj tam dost divný věci..jako fakt obyč. barevný trička..a to tričko stojí 1500 😅

moloko
15. srp 2008

Já v Zaře taky rozhodně nedělám každý nákup, ale někdy si udělám radost 😉 I v Promodu jsem teď viděla všechny letní trička co se mi líbily okolo 1000,-..ale kabátky v magu (a mají už dost) klidně okolo 2500-3000 😉 Mám moc ráda 3/4 rukávky a velké knoflíky, i když nevím, jestli toho už teď nebude zase moc.. 😒

ella1
15. srp 2008

fakt?no ja som tam kúpila dcere krasny kožuch.stál síce 3000,ale vydržal asi 4 sezony,lebo rukávy sa dali vyhrnúť alebo spustiť.ale tričká stoja tak od 500-800.

sisstin
autor
15. srp 2008

tak za super kabát ..kterej nevyjde jen tak z mody..bych klidně těch 2500dala 🙂

peta1510
15. srp 2008

Ahojte,super temicka. Tiez stale nieco NUTNE potrebujem 😀
Mam jednu znamu,ktora robila v Huggo Boss.A ta vravela,ze po nociach nasivali na veci,ktroe prisli vo vreciach ako handry, visacky a potom sa na to hadzali nehorazne ceny.

lendy1
15. srp 2008

tak já mám super 😝 zážitek z tohoto týdne:
u nás v ulici otevřeli nějaký bazarový (žádný sekáč 😀 ) krámek s luxusní módou, věci vykupují nebo dávají do komise. Z výlohy vypadal ten krámek opravdu luxusně a velice dobře, ve výloze fake LV a Prady. Minulý pátek otevírali, v pondělí jsem se tam chtěla stavit a byla tam celní správa a už zabavovali, lepili ty lepítka a dělali kontrolu. Tak tam jdu druhá den, ve výloze pro změnu fake Lacoste, jdu dovnitř, tam další padělky Replay, Diesel a spol. Tak mi to nedalo (jsem držka, no) a říkám tý majitelce, že to jsou padělky a že by se to asi prodávat nemělo ne? A ona, že ji je to jedno, když to lidi koupí a ještě na mě vyjela a dohadovala se se mnou 😝 No, už tam nepůjdu, padělky jsou fakt hnus...že se někdo nestydí to prodávat a ty celníci jsou taky asi vedle, když nepoznají vše.

sisstin
autor
15. srp 2008

lendy: to jsi dobrá, že ten padělek poznáš..já teda ne 😖