Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

aponchie
6. zář 2008

ja uzke dziny mit nemuzu mam sirsi bocky a to bych vypadala komicky,ale zase vypadam plodne 😀

sisstin
autor
6. zář 2008

apon: já jsem happy, že se to t ed nosí, páč ty úzký se dají ohrnout..a netahám to půl metru po zemi, jinak jsem dlouhý džíny nikdy nemohla sehnat...protože jsem malá 😒

aponchie
6. zář 2008

to je ted moda to ohrnovat?? 😀 tak to ja vubec nevim ja prave ohrnute dziny nesnasim 😀 spis mam rada klasicke boot cut levisky klidne i delsi a k tomu jen tricko bez rukavu slunecni bryle a trada 😀 ja asi ikdybych na ty uzky mela postavu nenosila kdyz si predstavis jak tve organy v tom vedru a v tech tesnych dzinach trpi 😀

sisstin
autor
6. zář 2008

apon: no vysoký si to ohrnovat nemusej..ale tady u těch úzkých to není vidět..a nepadá to 😉 jinak dlouhý džíny nosit nemůžu...jsou mi všechny obří...jinak na podvozku to nějak narvaný nemám...prostě jako jakýkoliv jiný džíny..akorát na nohách je to úzký 😉

aponchie
6. zář 2008

a proc si je nezkratis misto ohrnovani?

sisstin
autor
6. zář 2008

apon: protože když to zkrátíš..tak to úplně ztratí střih...a je to hnusný 😉 já mám 155cm..takže u mě by se jednalo i o 20cm..a to pak máš ten střih i zdobení v čudu 😉 já si to ohrnuju dovnitř..takže to fakt není vidět..že to ohrnutý je..ale to jde jenom u těhlech úzkých 😉

kitty68
6. zář 2008

ohrnute uzke js ok 😉 i nahoru, vcera js videla kocku v tescu a mela k tomu botky na klinku s otevrenou spickou bile a bile tricko a vypadala dobre a musim podotknout ze teda nejstihlejsni nebyla ale clovek to musi umet nosit

ja taky nemusim zkracene rifle, vypada to divne

aponchie
6. zář 2008

aha tak to me se prave nelibi ani ty elastaky pod sukne ,ohrnute dziny a uz vubec ne ty boty s otevrenou spickou 😀

ella1
6. zář 2008

cafte.aponchie 😀
ja mám malú kamošku, asi ako ty sisstin a ona si dáva skracovať a vyzerá to dobre.
mne sú tiež väčšinou dlhé rifle,ale mne sa to chce skracovať, tak tiež si to zahrňujem do vnútra.
u uzkych to nevidno a u rozšírených niekedy stačí ked si vyhrniem len ten lem dole.a to si navrch a dá sa.
videla som to tak u veľa ľudí. 😉
ale ked mám opätky tak nemusím.

aponchie
6. zář 2008

no zahrnute dovnitr jo ,ale ven neeee 😀 to letelo v dobe kdy sem byla v UK a zrovna sem si koupila celou sadu Levis engineered..tenkrat jela reklama na ne.maji svy ne rovne ale sejdrem takze i dzin musis mit superstihlou postavu jinak ten sev vede pres stehno a dolu jakoby twisted takze na tucnych stehnech je to pase 😀

ella1
6. zář 2008

si pamätám pred pár rokmi prišla jedna baba z UK a všetci na ňu divne pozerali, že má vyhrnuté rifle smetom von 😀
o rok to nosili všetci 😀

aponchie
6. zář 2008

no jasne ,tady se vseci musi hned opicit a je jim uplne jedno jestli jim to slusi nebo ne 😀

ella1
6. zář 2008

hlavne, že je to trendy 😀

aponchie
6. zář 2008

http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=1190

velmi podobne sari mam doma v cervene barve a je naprosto nejuzasnejsi co jsem kdy mela na obleceni v lete,ale nosit v CR to nemuzu 😲

ella1
6. zář 2008

pekné.
prečo by nemohla?pozri, najprv sa budú na teba čudne pozerať a o rok to budú nosiť všetci 😀

aponchie
6. zář 2008
aponchie
6. zář 2008

no tak to ani nahodou pac u nas se moc koupit neda a kdyz uz tak takove vyblute vzory co uz nikdo nikde nenosi..ja se prave stykala s komunitou indu a africanou maximalne ..s cechy skoro vubec takze jsem nejak k nim prilnula a musim rict,ze jejich obleco je maximalne pohodlne ,krasne a napadite..jenze to co si vemu v Londyne na sebe tak ani nikdo nemrkne a tady mam strach v tom jit..mozna ve velkomeste ano ,ale v te nasi vesnici by me nenavidela kazda zenska 😀

aponchie
6. zář 2008

http://www.utsavsarees.com/pages/item.asp?icode...

anebo toto by moh prubnout nejakej chlap 😀

kitty68
6. zář 2008

no ja musim dojit za holkama z prace co jsou z nepalu oni maji taky dobry, vzdycky v tom chodi na vanocni besidku

elastaky pod sukni se mi taky nelibi, muj me varoval jestli to chcu nosit, tak me nezna, nastesti uz to tak nefrci

my se pujdeme asi zitra podivat na nejake haderky, chtela bych jeans, ale nejake nevim jak to popsat - dobre padnouci ale ne uplne skinny a jedny skinny

aponchie
6. zář 2008

kitty neni nic lepsiho nez sari 😀 nepojedes jen tak ciste nahodou do East Hamu??tam je nadhernej obchod se sarim 😀 zeby jsi mi vzala kontakt a email na ne 😀 😀

elastaky jsou fakt des,nebo ty saty pres kalhoty..kdo to vymyslel se musi ted smat kdyz to vidi,vcera prijela do firmy pani cca40let zlicena jak plakat ,smrdela na sto honu,nazouvaky na podpatku do spice,celkem oplacana a bile gate3/4 a na tom hnede saty co mam v albu takove safari ..no naadhera a pak co ty mlade holky maj nosit kdyz jejich matky(nektere)se zasekly nekde ve 20ti a nehodlaji si priznat vek 😀

kitty68
6. zář 2008

nejedu sorry

nesledovala si tady v telce what not to wear - od trinny a susannah ja se musim vzdycky tak smat kdyz na to cucim, p mi koupil i knihu, oni uznavaji ze clovek by se mel oblikat podle typu postavy ne podle toho co je trendy, zenskou tam vyslekly z gatek jednou pze se ji zarezavali 😀
a o jedne rekly ze by mohla byt v abbe 😅

maca793
6. zář 2008

ja som do oblečenia maniak, teraz hlavne na nete objednávam pre deti a potom triedim veci doma pa predávam cez net. chodím nakupovať na rôzne akcie oblečenie, nikdy toho nemám dosť hlavne pre deti.

aponchie
6. zář 2008

kitty nesledovala ani nevim ,ze to existuje 😝 no jasne ..je to podle osobnosti..i silna zena muze vypadat dobre kdyz vi co si muze oblict ,ale kdyz ma nekdo 100kg a veme si tanga zarezane ..na to uplne vsecko tricko pod bradu nejlepe ruzovoucke tak sorry vypada smesne,ale i stihle holky si nedaj rict to je jak hastrosi kolikrat vyajdane vsecko a mysli si jak to neni in a hlavne ty panevni kosti at jim lezou z rifli,nejlepe cigaro v puse a flustanc..takove damicky sme videla nedavno..nastrojene hezke a sla kolem a flusla.. 😲

ella1
6. zář 2008

mne sa to páči.legíny pod sukňu aj nohavice po šaty.
ale legíny pod kraťasy nie.
preto rada chodím nakupovať do HM,lebo tam majú to, čo je práve in.
ale mám rada jednoduchosť, niečo ako kate moss, nemám rada priveľa doplnkov.
aponcie-to čierne, čo si dala link je nádhené.nikdy som na sebe nič také nemala, ale aspoň raz by som to chcela vyskúšať. 😉

baby, viete čo som videla tu vlani?baba veľmi pekná, aj postava, ale: vysoký natupírovaný účes, v tom taká korunko-čelenka, výrazný makeup,ružový, nejaký prečipkovaný top spod ktorého vykúkala podprsenka,biele nohavice spod ktorých presvitali tangáče. 😲 😅 😝
vrchol nevkusu!!!
a podotýkam, že bol deň, žiadna párty alebo maškarný ples 😀

aponchie
6. zář 2008

jo a jeste z ceho fakt nemuzu jsou ty tricka bez rukavu co jsou na zadech vykrojene a holky nosej normalni podprsenky k tomu takze maji treba bile nebo cerne raminka a pres to jeste ten vystrih jine barvy to je brutus 😀

ella1
6. zář 2008

no, presne 🙄 nechápem.ved sú aj podprdy so silikonovým pásom cez chrbát alebo ved môžu ísť bez.
už som videla aj top bez ramienok a pod tým podprda s ramienkami 😅

aponchie
6. zář 2008

no ja bych bez jit uz nemohla ,neni to co to bejvavalo a hlavne kdyz se predklonis 😀 ale ani tak se mi to moc nelibi spis mam rada tricka bez rukavu jednobarevne ze Zary

ella1
6. zář 2008

však to,ja by som tiež nešla bez.ale zas mala som šaty čo maly holý chrbát,také letné,tak v tých som v pohode chodila bez.
ale myslím si, že tie mladé baby si snád môžu ešte dovoliť chodiť bez v pohode....

nanyka
6. zář 2008

mne sa tiež páčia tie elasťáky pod sukňu alebo šaty + nohavice..je to niečo iné než doteraz..
40- , i 50-ročné sa môžu obliekať mladistvo, mne sa to práveže páči, keď sa o seba starajú, samozrejme, nesmú to preháňať - ako napr. minisukňa už do ich šatníku nepatrí 😀 ..ale iné - prečo nie?
je to vždy lepšie, keď držia krok s módou a používajú kvalitné parfémy, než keď si vykračujú v oblečení, čo nemá tvar, farbu a vyzerá otrasne ..+ keď majú bobra v podpaží a parfém žiadny, respektíve keď smrdia na sto honov.. 😝 😔

ja sa neviem "donakupovať", tu je tak nechutne všetko lacné, že neviem ako sa odnesiem domov 😅 ..

našla som aj obchod so značkou abercrombie and fitch, no mňa to nejako neoslovilo..moja veeeeľmi obľúbená značka je guess 🙂 , to je taká podľa mňa nadčasová móda 😉 .

ella1
6. zář 2008

jéžiš 😅 mali som chcela napísať 😅