Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kristi
9. zář 2008

tak jsem si dneska vybrala dziny, uzky, tmavy a super mi sedej....ale pujdu si pro ne az v sobotu. A v HM jsem si v detskym koupila takovej svetr-tunika-saty, proste univerzalni kus obleceni. Zksuim to casem vyfotit a ukazat. a stalo to jen 399 Kc. 🙂

mracik
10. zář 2008

aponchie, dík za perfektný odkaz na sárí. Hneď som si aj jedno polosárí objednala, a určite nebude posledné.
Milujem totiž dlhé sukne po zem, ale v obchode ich takmer nedostať

aponchie
10. zář 2008

mracik a chodis v tom nadoma? 😀 ja to svoje sari jeste ani nevytahla v CR 😲 mozna kdybych si namalovala tecku na celo ,trosku se prismahla v solarku...ale takto si rikam,ze budu jak blazen 😀 😀

binki
10. zář 2008

api: znáš pandžábí? a turecké kalhoty? jedny jsem si koupila a už se těším, jak si je vezmu v čechách 😀

aponchie
10. zář 2008

znam 🙂 mam cernobile

mracik
10. zář 2008

aponchie, ešte som si ho dnes len objednala 😀
polosárí si v pohode oblečiem vonku, je to to isté ako keď mám dlhú sukňu a šatku, aj keď aj na dlhé batikované sukne ľudia kukajú občas divne
objednala som si toto http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=1860 je síce riadne drahé, ale dostala som pár korún na narodky, tak som aj rada, že som ich minula na seba a nie na chalanov
už som sa doň zamilovala a určite si ho oblečiem budúci týždeň do divadla

pandžábí je tiež pekné, ale myslím, že mne by sa nehodilo

aponchie
10. zář 2008

mracik hezky si vybrala ja myslim,ze tohle neni az tak moc odvazne aby to budilo pohorseni mezi lidmi ..jako par lidi se najde co se budou otacet,ale malokdo vi jak je to pohodle vid 🙂

binki
10. zář 2008

mracik: jo, ale asi jsi koukala jen na to sari.cz, jejich pandžábí nemají moc současný střih, já si nechala ušít pandžábí z látky na sárí, kalhoty se širšími nohavicemi, jeden vršek jen na ramínka a jeden jako tuniku a je to skvělé...a kdybych nebyla rezavá, tak bych šla i do sárí 😀

mracik
10. zář 2008

binki, nie, videla som ich aj inde, niektoré sú naozaj prekrásne, hlavne tuniky sa mi veľmi páčia, ale tie nohavice si na sebe neviem predstaviť a hlavne neviem, čo by som k tomu obula
však hoď aj nejaký link 😉 prípadne aj foto...

aponchie
10. zář 2008

zkusim najit ty webovky se svatebnim sarim to je mazec 😝 i ty ceny ovsem ,ale je to hedvabi a buhvi co takze asi hodne kvalitni..orsay a kenvelo muze jit s... 😀

binki
10. zář 2008

mám k tomu origoš indické botky, takové ty do špičky vyšívané všemi barvami, link nemám, je to origoš od krejčího ze spojených arabských emirátů...jak to vyfotím, určitě dám do alba

aponchie
10. zář 2008

hele co jsem nasla to je parada 😲
http://www.vltava2000.cz/hedvabi/default.asp?ln...

aponchie
10. zář 2008

binki pak kukni do alba vyfotila sem to,ale prijde mi to hodne nasvicene 😒 ve skutecnosti jsou tmavsi a material je uzasnej i spodnicka je paradni 😲

binki
11. zář 2008

vidím samé šály, to jsi asi nemyslela, hoď tam link ještě jednou

apropos mají je nehorázně drahé...tady kupuju pašmíny za výrazně nižší cenu

mikula
11. zář 2008

Holky jak je to s těma velikostma u Abercrombie?Přemýšlím jestli S nebo M 😒

yasminelle
11. zář 2008

Ahojte, toto je fakt super téma. Včera som behala po obchodoch a celkom pekné veci som videla. No ale chcela by som vedieť (ak niekto vie) ako sa nosia kotníkové čižmy. Mali ich v každom obchode a neviem či sa to nosí normálne na úzke džínsy, alebo majú byť schované. Veľmi sa mi páčia, ale neviem si to celkom predstaviť na nohaviciach. Alebo sa to skôr nosí k takým nohaviciam, čo sú len po stehno a k tomu pančušky?

ella1
11. zář 2008

ja mám jedny také, no a záleží aké nohavice......dole rozširujúce mám normálne, takže nevidno, že tie čižmy sú po členky.ked máš úzke nohavice, tak ich asi nenatiahneš na vrch tých čižiem.....
aj k sukni je to dobré.....

yasminelle
11. zář 2008

No tak jasné, že úzke nenatiahneš na to. Ale podľa mňa je ich aj škoda schovávať, lebo majú také všelijaké, čo majú na bokoch pracky alebo retiazky a to sa mi celkom páči. Videla som ich na jednej babe, že ich mala vonku na nohaviciach a vyzeralo to dobre, len tá mala tak 30 kg a ja mám raz tolko 😝
Sukne vôbec nenosím, iba na pláž. Nejak neviem nájsť tu správnu... 😠

ella1
11. zář 2008

😀 tak ja mám mierne nad 40kg ale zas na mojich chudých nohách to tiež nie je bohviečo 😀

yasminelle
12. zář 2008

No to som tu už čítala, že ty si taká štíhla... No šak na tej babe to vyzeralo dobre, tak určite aj na tebe.
Aj dnes idem obehať aupark, tak keď niečo dobré objavím, poinformujem Vás. 😉

adinka3
12. zář 2008

yasminelle, čo nové v auparku? ešte sú výpredaje? tie milujem... 😀

sisstin
autor
12. zář 2008

ella: tak do kozaček 😉 ty džíny..ne na ně 😉

kitty68
12. zář 2008

ahoj kocky

tak ja si uz v tydnu koupila v ty jeans co js tu hazela odkaz a nejsou teda uplne skinny, ale jsou bomba, js moc rada za ne 😵

sisstin
autor
12. zář 2008

ja si dneska koupila ještě obyč úzký bílý 🙂

kitty68
12. zář 2008

no a dam je i do kozacek i na ne 😉

jeste bych chtela nejaky vrch

nova fotka v pase siss? 🙂

kristi
13. zář 2008

damy, jdu nakupovat, drzte palce. pak podam hlaseni i fotodokumentaci 😉

aponchie
13. zář 2008

a nechcete si misto tech skinny dzin koupit poradne netopyri rukavy svetriky a kalhoty mrkvace???? 😀 zaprve by se to hodilo k tem prisernym kotnickovym botum co se vratily do mody a za druhe by nektere hubene holky vypadaly jako zenske 😀 😀 😀

aponchie
13. zář 2008

a vlastne ja timto prispevkem strasne zarlim na hubene 😀 😀 😀 😀 😀

kitty68
13. zář 2008

kristi uz se tesim 😉 , ja to jdu taky okouknout. a jdu si koupit podprdu, nejak z nich zase vyrustam 😝