Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

aponchie
15. zář 2008

dej si sekci sandals a nahore druhe od vrchu s retizkem to je mazec 😲

aponchie
15. zář 2008

marika ty jsou krasne kurnik sopa,ale ja to musim zkouset nazivo pac mam uzkou nohu

kristi
15. zář 2008

sandalky jsou fakt nadherny, no..... 🙂

aponchie
15. zář 2008

www.manoloblahnik.com dej sekci collection-stories-evening tam sou asi troje luxusni ,ktere bych potrebovala

kristi
15. zář 2008

z tehc se mi libi jen ty 4

marika80
15. zář 2008

aponchie,ved ja som to tiez len riskla, ale vyzerali celkom uzke tak som skusila, a vecer uz aj organizovala nech si ich pridu vyzdvihnut 😉

marika80
15. zář 2008

aponchie-ktere bych potrebovala 😀 😉

aponchie
15. zář 2008

no ja je potrebuju a strasne moc obvzlast ty od Patrika Coxe s tim retizkem to je moje predstava k mini cernym satum 😵 nutne je potrebuju 😀 😀 nemuzes zjistit cenu kdyz si v UK?

marika80
15. zář 2008

a ktore su to? hod link

aponchie
15. zář 2008

dej http://www.patrickcox.com/ pak klikni na collection a pak na sandals a tam jsou druhe odvrchu 😲

aponchie
15. zář 2008

butik na Sloane street 129,london sw1x9at 😀

kapulet
15. zář 2008

Ahoj, holky potřebovala bych poradit nějako bundu nebo něco do čeho zapnu prcka (8 měsíců) uvázaného v šátku; toto počasí je děs 😝 . moc dík za rady a odkazy

sisstin
autor
15. zář 2008

apon: ty s řetízkem jsou luxus 😵

kitty68
15. zář 2008

kapulet - jsou i primo delane bundy na noseni, dokonce ji nekdo jednou prodaval v bazaru tady, ale kde se daji sehnat nevim, zkus se zeptat v attachment parenting diskuzi

ivet100
15. zář 2008

ahojte, aky mate nazor na nakupovanie oblecka v second handoch,su tam vraj vacsinou tiez znackove veci.Ja tam nenakupujem,ale asi by som sa tam isla niekedy pozriet,myslite,ze sa tam daju zohnat super veci?

aponchie
15. zář 2008

siss ty bych chtela dostat od vsech jezisku na svete 😀 😀

kristi
15. zář 2008

ja nechapu, ze vsechyn tyhle shopy proste neposilaji do CR, to mi hlava nebeere. Bych si tam toho vybrala ale fakt jako hafo, za ty penize

aponchie
15. zář 2008

ja uz mam vybranych 15paru botu a jsem nasrana azaz 🙄 nemas nekoho v juesej kdo to muze poslat?

kristi
15. zář 2008

nemam a pekne me to sere, jako vazne..

aponchie
15. zář 2008

a nenajdes neco takoveho v UK?pac tam je to za pakatel doletet s click4sky a muzes shoppingovat 3dny nonstop!! 😲

kristi
15. zář 2008

nevim, vsechno je USA

aponchie
15. zář 2008

blby 😝

wanda007
15. zář 2008

ja si myslim, ze ste nakupne maniacky a ze ste sisi. Aspon mate pekne postavy? Malokedy kupim nieco na seba, aj tak mam plnu skrinu, len ked konkretne nieco potrebujem. Teraz zrovna potrebujem nove podprsenky... Take co pekne drzia, tie moje prsia uz nie su to co byvali... Takze neminam prachy na handry a setrim na plastiku 😀