Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

mihapiha
12. lis 2008

tak já bych spíše brala doplnit pár kousků oblečení, co mi vydrží zase nějakou dobu, nepotřebuji výstřelky mody,ale taky ne,at nejsem za uplně nemožnou. spíše hledám inspiraci, jak určité věci spolu zkombinovat, v tom jsem nemožná. mé klasické je rifle a triko.. a to už roky, jen to chce prostě něco nového.... a pořád mě zajímají ty kozačky...haha

zanett
12. lis 2008

mihapiha - tak to fakt zkus ten casak, tam je spousta inspirace o tom, jak jednotlive kousky kombinovat 😉

K tem kozackam - ja myslim, ze jsou jeste porad v mode (spolu s uzkymi dzinami), ale uz ne tak, jako driv (ted jsou pry zase v mode kontickove zimni boty), takze ja myslim, ze ty kozacky + uzke kalhoty uz jen tak max. jednu sezonu 😉

kitty68
12. lis 2008

http://www.duoboots.com/

kdysi se tu nekdo ptal na uzke kozacky v uk 😉

olise69
13. lis 2008

Poradte mi :dostala som krásne čierne cigaretové nohavice. Nikdy som úzke gate ani rifle nenosila, vždy som si myslela, že mám hrubé stehná! Ale teraz keď som ich obliekla, tak to nie až také hrozné. Tvrdia, že ma zužujú. Už som nabrala odvahu si ich obliecť, mám k nim šifonový top, len dĺžku neviem akú. Sú spoločenské- k tomu vysoké topky. Na ako ich skrátiť ? Teraz sú na výšku cca 175 cm, a to už nedorastiem. ☹ ☹

kitty68
13. lis 2008

no a jak moc je mas dlouhe kdyz je obleces? kdyby sis k nim treba vzala normalni lodicky tahala bys je po zemi?

jinak delka kalhot se dela tak ze si ty gate obleces, stoupnes na spicky a latka by mela byt na podlahu, je dobre pokud ti to nejaka druha osoba poznaci spendlikem.
tak si to aspon pamatuju ze strihu 😉

olise69
13. lis 2008

no dlhé sú riadne- to nepomôžu ani ihličky.
Viem, že je nejaké pravidlo- keď si bosá , tak nohavice presne po zem - ale to je u širších . u týchto sa to nedá, sú velmi úzke. A nechcem vyzerať jak z cirkusu .

kitty68
13. lis 2008

no pokud jsou hodne uzke tak si obuj boty co k nim budes nosit nejcasteji a tu delku udelej tak aby ti ty gate sedely na te bote abys je nemela pokrcene, vis jak to myslim 🙂

olise69
13. lis 2008

dik 😉

puna
18. lis 2008

lendy, prosím nenapsala by jsi mi taky jméno té prodejkyně A&F? hrozně mně zaujyly ty bundičky, vůbec jsem takovou značku neznala, no ještě se mám asi co učit 🙂
Díky moc 🙂

zanett
28. lis 2008

tak ja jsem si na nadchazejici predvanocni vecirkovou sezonu poridila top http://www.missselfridge.com/webapp/wcs/stores/... K uzkym cernym kalhotam. Jeste k tomu hledam nejaky vhodny doplnek (strih nedovoluje nic na krk a nausnice nemuzu zatim menit, takze zrejme nejaky chunky naramek, neco jako tohle http://www.marksandspencer.com/gp/product/B000U... pripadne tento http://www.marksandspencer.com/gp/product/B001E... Jeste musim vymyslet boty 😒

aponchie
28. lis 2008

tak ten top je presne co hledam sakra i ta barva..tady me to sere jak je malej vyber topiku ,vsecko na jedno brdo nic poradneho ,nejaky fakt luxusni kousek staci jeden ke kalhotum ,ale najit to je nadlidsky ukon to je des,navic vypada dobre pac sem tehu a skoval by brucho jak vidim 😲

zanett
28. lis 2008

apon - vsak ja taky neco takovyho hledala uz dlouho, vsechny podobny strihy mely bud priserny barvy, nebo priserny potisky 🙄 Narazila jsem na nej uplnou nahodou v Miss Selfridge, kam zas tak casto nechodim....

aponchie
28. lis 2008

me uz z toho tak jebe jak nemuzu do UK na nakup ani nevis jak,potrbuju mleko Palmers na telo pak nejake No7 kulicky ruzove na plet,milion veci z Harrods a vubec sere me jak nas tahaji za nos tady vyber nula ceny maximalni 🙄

zanett
28. lis 2008

apon - co shanis z Harrods? My tam byli ve stredu. Vybrat bych si vybrala, coz o to (i kdyz do sekce s oblecenim jsem radsi ani nesla 😀 ), ale me ty ceny tam pripadaji proste porad dost priserny - teda, samozrejme, zalezi jak co (treba doplnky do bytu jsou moc hezky a pokukovala jsem po povleceni)...

aponchie
28. lis 2008

ja jsem tam prave koupila muj nej parfem uplne haluzove sem tam sla po vanocich a byla tam kazeta Fendi Theorema 100ml eau de parfum,200ml tel.sprchac,200ml mleko a mydlo jako kamen velke a to vse po sleve za 20liber!!!!!jako silena cena ja to prave nikde jinde nenasla nez v harrods sem jim i psala pac to u nas nesezenes a baby v parfumerce sou tupe jak cikanske vidle nektere pac zeptas se mate fendi?nebo van cleef and arpels a cumi na tebe jak na kravu ze to neznaji vubec to je pase tady nakupovat..nejake zradylko a kafe od harrods sem mela rada 😖

kitty68
28. lis 2008

topik super strih, ja ty halternecky fakt muze, ale purple moc nemusim 😉

zanett
28. lis 2008

kitty - diky 😉 Ja jsem s tou fialovou byla taky nejdriv dost skepticka (normalne takovou barvu nenosim), ale jak jsem pochopila, tak je to colour of the season 😀 no a projistotu jsem si ho v obchode vyzkousela (i kdyz topy kupuju od oka a normalne je nezkousim) a az jsem se divila, jak mi slusel (schalilo ho i prisne oko MP 😀 ), ale je mi jasny, ze ta barva bude uz dalsi sezonu out, tak to chci vynosit co nejvic, dokud muzu 😉

aponchie - jj, food hall v Harrods me taky dostal, MP tam kupoval spoustu darku pro rodinu a jenom jsem slintala. S tema parfemama jsi mi pripomnela, ze ja budu letos porizovat nejaky pro MP. Normalne to nedelam, protoze myslim, ze vune je pomerne osobni zalezitost a nikomu je nekupuju (krome sebe, ze jo 😀 ), ale MP si o to vylozene letos rekl, tak budu muset neco vybrat...skoda, ze to nerekl, kdyz jsme byly v Londyne, tady u nas neni moc vyber 😒

aponchie
28. lis 2008

ja jsem koupila manzovi Gucci Rush v tom bilem flakonu a oranzovem obale ten miluje ,ale u nas opet..doprodej zbytku pac se prej nevyrabi uz ,ale ja videla,ze se dela..ja chci Cartier must deII.anebo Chanel Allure ,ale ja beru jen eau de parfum pac mi prijde,ze to malo voni ty toaletky..fialova je hezka ,ale musi byt temna a na krasnem materialu coz saten nebo batist urcite je jinak na bavlne vypada lacine

zanett
28. lis 2008

apon - ja jsem milovala Rush od Gucci (ten fialovy) 😵 To je fakt krasna vune, uz jsem ho dlouho ale nikde nevidela. MP je dost narocny a ma velmi specificke naroky na vune (tak specificke, ze ani ja se v tom nevyznam). Ma rad ciste, crisp vune s nejakym tezsim woody podtonem...no tak takovou vuni abych mu asi nechala vyrobit na zakazku, protoze ja fakt nevim. Napr. Obssession od C Kleina (je to od Kleina, ze jo?) je pro nej dost tezka a sladka a opacny priklad; CK 2 in 1 je zase moc cista 😒 Tak a ted babo rad....

kitty68
28. lis 2008

no ja vim zanett, ze ted ta fialka fakt frci, ale stejne me to nepresvedci

ja js si poridila zimni bundu v espritu, konecne ty boty v RI co js je tam byla 100x zkouset 😅 , kabatik zeleny, cerne rifle a uz nevim co ale snad si vzpomenu
linky vam sem hodim pozdeji az se zbavim decka
api gratuluju k cislu 2 🙂

kechkat
2. pro 2008

holky objednáváte si některá oblečení z UK nebo z USA? pokud jo tak doporučte nějaké solidní www stránky, nevyznám se a nerada bych naletěla.

zanett
7. pro 2008

chtela jsem se zeptat, jestli mate v CR Accessorize? http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorize
Koupila jsem otamtud darek pro kamosku, zitra ji to chci poslat, ale ted me napadlo, ze ten obchod mozna v CR je?...chtela jsem totiz neco originalniho, co si doma hned tak nekoupi, tak a ted jsem na vazkach... 😒

lendy1
7. pro 2008

zanett, jo je 😉

zanett
7. pro 2008

...ty brdo 😒 hmmm, tak to je v haji.... 🙄 A jsou pobocky normalne vsude, nebo jen treba v Praze a Brne a tak? Sarkys, uz se mi nechce hledat nic jinyho...koupila jsem ji naramek, moc hezkej, strasne se mi libi, dokonce jsem se rozmyslela, ze si ho necham...tak to asi nakonec udelam a koupim ji neco jinyho....ach jo.. 😖

arvetka
7. pro 2008

nazdar, kdo mi poradí, kam na džíny?
po vánocích budou určo slevy a já mám džíny kupovaný naposledy v březnu 😅 tak asi vyrazíme 🙂
viděl někde někdo něco úžasnýho, tmavýho, ne cigaretový střih, ani skiny (nosím jenom old school adidasky, kozačky ne-e 😝 )?

arvetka
7. pro 2008

jo a k accesorize zanett:
mám dojem, že to až tak běžný obchod není....

makelka
7. pro 2008

Arvetka mě se moc líbí džíny v Kaky 😉 nebo je to Kaki 😝 Teď nevím, ale já si teď koupila džíny od Nextu a jsou super, úplně jinej matroš, než u nás, nevytahují se a jsou prostě čupr 😉 Tak doporučuju, Next je v Brně v Olympii 😉

kitty68
7. pro 2008

arvet tak to ja bych sla teda do neceho klasickeho jako levisky

ty nextove mi priijdou na obrazku ok, ale jak je vidim ve skutecnosti tak 😝 a i kdyz jsou delka regular tak js strasne kratke, ja js mala a mam je dost nad kotniky

arvetka
7. pro 2008

kitty
přesně jsi to vystihla, na levisky mám zálusk 🙂 😵

kitty68
7. pro 2008

no ja js byla vcera v levisu a taky se mi tam dost libila bunda takova lehci, ne na ceskou zimu a rifliky taky nebyly nejhorsi, ale dnes js si koupila opet a zase v river island, co uz js jednou mela ale nejak js se scvrkla tak jen mensi cislo, ale jsou skinny