Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kristi
20. srp 2008

ja jen jsem chtela rict, ze v nove Marianne je spousta slevovych kuponu do vsech moznych obchodu, takze ja je urcite vyuziju 😉

lendy1
20. srp 2008

belasykonik 😀
já už jsem si vybrala bundičku na zimu, taky Abercrombie 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7632945
ta cena je děsná, ale snad ji seženu jinde a za míň.

luucia
20. srp 2008

lendy, ta bunda je božíííí 😵 jinak mi přišlo oblečení abercrombie a velikost M my na štěstí je 😉 😵

noangel
20. srp 2008

kristi jeste zes to pripomela ve dnech s marianne nakupuju vanocni darky 🙂

kristi
20. srp 2008

jo, to mylsim, ze dostane muz Miu na cely den a ja pujdu honit slevy 😉

sisstin
autor
20. srp 2008

co budu nosit já, fakt nevim 🤐

noangel
20. srp 2008

no my odlozime prdolu k me mamce protoze slevy honime oba dva 🙂 MM rad nakupy jeste vic nez ja

luucia
20. srp 2008

My sme letos hodně věcí pořídili na ebay. takže já už toho moc nepotřebuju 😵

kristi
20. srp 2008

kdyz ja si to proste musim vyzkouset, naslepo nic kupovat nebudu

noangel
20. srp 2008

luucia obleceni neni nikdy potreba to se proste chce 🙂

sisstin
autor
20. srp 2008

já potřebuju a chci všechno 😅

martek
20. srp 2008

muzu se k vam pridat????
😵

noangel
20. srp 2008

siss ja to poznala v tehu vystacila sem si s jednema jeansama a 2 trikama. obleceni neni potreba my ho jen proste chcem 🙂

luucia
20. srp 2008

noangel, to máš pravdu...dokud sem neměla malou, tak sem si kupovala oblečení mraky 😅 ale ted radši koupím jí než sobě 😅

je fakt, že potřebuju džíny, ale nesnáším je kupovat 😝

sisstin
autor
20. srp 2008

no, já sebe taky docela šidim a radši koupim Tygrovi..ale spíš mi přijde, že na mě nic nemaj 😕

sisstin
autor
20. srp 2008

no o džínách mi nemluvte ani, to zas bude 🤐

kristi
20. srp 2008

jo, taky potrebuju dziny, videla jsem pekny v reklame na Gas, ty by mi mohly byt + 25% sleva, to by bylo abych si je nekoupila. Pak jako nutne potrebuju takovej divnej kabatek z Orsay a k tomu naky kozacky, ale nevim, asi s kulatou spickou, pac k tomu kabatku jina nejde...

sisstin
autor
20. srp 2008

kristi: jakej divnej kabátek z Orsay? 😅

kristi
20. srp 2008

takovej divnej je, no..kratkej kousek po pas, do acka strizenej a 3/4 rukavy. Je to takovy sedo-bilo-modry karo, velka kostka....ale je bozi.

noangel
20. srp 2008

kristi gas ma super veci akorat ty jeansy nejaky kratky jeste me zadny nebyly dost dlouhy ☹ sem si tam pred 2 rokama koupila kozarnu a s tou slevou na dny marienne to bylo supr

prej divnej kabatek 🙂 urcie neni divnej je zajimavej 😉

markytkaaa
20. srp 2008

Jé je ... já bych se oblíkala až bych brečela ... jenže na tu svou hovězí prdel teď nemůžu nic moc sehnat ... 😖

noangel
20. srp 2008

markykaaa 3 mesice po porodu sem mela uplne stejny myslenky 😉 bude to uz jen lepsi neboj

markytkaaa
20. srp 2008

noangel: Snad máš pravdu 🙂

neeve
21. srp 2008

Já děkuji za odkazy jak se pozná Fake. Zejména u Abercrombie, tu značku miluju 🙂 Super diskuze, která není jenom o tlachání, ale o užitečných informacích 🙂

sisstin
autor
21. srp 2008

se na to Abercrombie budu muset mrknout, to vůbec neznám 😕

kristi
21. srp 2008

nonangel, no ja jsem 165 cm vysoka, takze doufam,ze tam na me budou naky mit....

kacerka
21. srp 2008

S Abercrombie jste mě navnadily, už před dvěma lety jsem si chtěla koupit zimní bundičku, ale tak nějak jsem pořád čekala, že snad otěhotním, tak jsem se na to vykašlala. Teď už mám vyhlídnutou mikču, snad se zadaří 🙂 🙂 🙂

luucia
25. srp 2008

Holky, s jakou značkou džín jste spokojené?

binki
25. srp 2008

luucia: levis, debenhams, mavi, wrangler

kitty68
25. srp 2008

debenhams maji svoje jeans??? 😕 ja tam nikdy nebyla pze js si myslela ze je to obchod pro babky 😅

ja mela kdysi lee cooper a ty byly bozi

ale tady je obchod new look a tak si tam ted kupuju, neni to teda nijaka znacka, ale dobre mi sedi