Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kacerka
25. srp 2008

luuci, levis, lee, wildcat - ty teď vedou 😉

kacerka
25. srp 2008

jo a kámoška si nedávno koupila od Timezone a ty vypadají teda super 😉

kristi
25. srp 2008

jedine vero moda, podle me ty nej dziny...ale doufam,ze mi bduou sedet i ty z Gasu

ella1
25. srp 2008

čo sa týka riflí tak raz som si kúpila strečové v lewis,ale teda spokojná moc nie som s nimi 😒
mne najlepšie sedia obyčajné bez značky.ono na mňa zohnať,aby aj dobre sedeli a vyzerali je problém......

inak teraz máme program fasion TV a neviem sa odtrhnúť.super!!! 😵

kristi
25. srp 2008

musim mit rifle jako oznaceny W27 L32, jakmile maji cislovani 36 nebo 38, tak jsem v prdeli a jsou mi dlouhy

noangel
25. srp 2008

ja zas jedine diesel ty mi jsou jediny dost dlouhy 🙂 vyzkousim v ceskym obchode a objednavam na yoox.com

kristi
25. srp 2008

taky me to uz napadlo, zkusit si je v Dieselu akoupit jinde, kterej typ ti sedi?

noangel
25. srp 2008

ted mam bebel a ronhar (strasi kolekce na yooxu byly za 54 eur) nejsou to takovy ty uplne nizky ze leze kus zadku sou tak akorat a hlavne delka 34 je dlouha i me

kristi
25. srp 2008

dik za ten tip na ten yoox, uz se tam kocham

noangel
25. srp 2008

postovni je tam za balik sice 15 eur ale vozi to UPS a je to rychlovka a kdyz objedname hromadne s kamoskou tak i to postovny ujde

kristi
25. srp 2008

t yjo, to je v pohode nahodou....

sisstin
autor
25. srp 2008

holkyyyy...ulovek..dneska v Orsay..bomba šaty 😀 vršek je jako bílá košile s krátkejma rukávama..a na tom černý šaty jako korzet s páskem pod prsama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noangel
25. srp 2008

krisi doufam ze me nebudes ty nebo TM nadavat az tam zacnes utracet 😀

kristi
25. srp 2008

neee, jak jsem psala vys, tak ja si bez zkouseni nic moc nekoupim...

a nejde mi to prepnout na panskou modu, sakra...asi je tam hodne lidi

siss: takovy saty mam rada, urcite ti budou sluset...

sisstin
autor
25. srp 2008

tak jsme koukala na NEXT for women..a to je teda bída 🤐 jako na děcka super, ale jinak dost děs 😕

luucia
25. srp 2008

holky, dík...já mám taky ráda džíny z Vero mody, sedí i na mojí p.del 😝 diesely mám taky a seděj taky dobře 😵

kristi
27. srp 2008

luucia: sedej, vid? jsou fakt super.

jako ted jsem objevila totok a kua drat to chci:

¨http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15777021&tab=2

sisstin
autor
27. srp 2008

kristi: pěkná..ale na mě moc svítivá taková 😕

kristi
27. srp 2008

ja ruzovou rad 🙂 vcera jsem si kupila jako fkt peknou perovou vestu v C§A, za 450. Hooodne tmave fialovou

sisstin
autor
27. srp 2008

kristi: já mám taky ráda růžovou...ale tohle je lesklý jako 😉 já bych chtěla nějakej ten růžovej nebo bílej vypasovanej kabát nad kolena 😕

aponchie
27. srp 2008

kristi ta je krasnaaaa taky bych chtela..ale u nas je to mega predrazene..manza ma A&F hodne hader z Juesej dovezenych a to se cenove neda srovnat kurna s dnesnim kurzem dolaru se oplati nasetrit a zaletet tam 😲

kristi
27. srp 2008

hmmm, asi reknu znamymu at mi ji posle...kdzy je to jako darek, tak se plati clo?

aponchie
27. srp 2008

co ja vim prave ..uz tam nikoho nemame tak uz si nic nemuzu nechat poslat 😝

kristi
27. srp 2008

ja koukam na stranky a tam ta bunda vubec neni....ale tech 200 dolaru stat bude, tak to ta holka nema az tak predrazeny

kristi
27. srp 2008

teda spis to ma nejak pod cenou, asi vyprodejova kolekce z lonska

aponchie
27. srp 2008

no jasne manza ma brutalne krasnou kosili zeleno bila kostka..pak to vyfotim a pak ma kratasy s losama cervene a cervene gate on je na barvy hodne takze me se to libi ,ale uz to dodelava trha se to a tak..jeste ma express znacku a CK a gap je dobrej ale rikal,ze tam ve sleve je to o hodne levnejsi nez treba na netu jeste

kristi
27. srp 2008

aha, ja jsem ji nasla jeste v bile barve, za 1999, ty jo, tak to bych uz i prezila....

siss: ruzovej kabatek zde

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15443403&tab=0

lendy1
27. srp 2008

kristi, ta bundička už je z předloňska, je tak cca do pasu, oblečená vypadá suprově 😉
když si to necháš poslat jako dárek a nebudou tam nikde cedulky s cenou, tak clo nebudeš platit.

po té vestičce v C&A jsem taky koukala 😀

jo a k tomu odkazu na ten kabátek: tyhle asijský věci nebrat-je toho plný e-bay, aukro a teď i MMB, jsou to neskutečný šunty, příšerně ušitý, po pár nošeních se to rozpadne, šité to je na ty maličký hubený Asiatky a skoro vůbec to v reálu neodpovídá fotce.

kristi
27. srp 2008

hele co jsem tedka nasla...si nektery pani na MMB docela slusne vydelavaji:

http://stores.channeladvisor.com/cutesyshoes/It...

a na mmb

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15731115&tab=3

kristi
27. srp 2008

aha, no ja tyhle do pasu muzu, jsou tak akorat na tu zimu tady. Vesticka je super, fakt jsem rada. Jeste potrebuju nakej rolacek pod ni..