Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

bora8
23. zář 2008

kočky sa máte, že ste v uk, mne to sem nikto na slovač nepošle 😖

kitty68
23. zář 2008

elly ja mam kozacky pro sebe, ale mari 80 se ptala kde sehnat

v RI js si ted koupila rifle a jsou bozi

ty jsi v NI elly?

elly
23. zář 2008

Kytti jo NL 😉

kitty68
23. zář 2008

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

me se libi tady ty ja si nemuzu pomoct 😵

marika80
23. zář 2008

hej kitty ja som v UK. V RI sa mi pacia cizmy ale skor tie minulorocne ,tieto sa mi nepacia tie opatky a ani ten vrch(mozno este tie prve ale tie su moc do spicata.)

kitty68
23. zář 2008

tak js se ptala holek na vice obchodu s botkama, takze se podivej na faith, dolcis, shuh 😉

kitty68
24. zář 2008

http://www.newlook.co.uk/navigation/homepage.aspx

jejich jeans mi sedi ze vsech nejvice 😉

noangel
28. zář 2008

nasla sem firmu co doda zbozi z gapu (old navy a banana tepublic) za provizi 25% z objednavky. coz u detskyho trika za 7 USD neni moc

ted se divam ze tam jsou i dalsi firmy 😉

http://www.usadesignerdirect.com/

britney
28. zář 2008

Ahoj, ty River Island dziny sedi super ale vydrzi malo! 😖 Vzdy jsem si je kupovala, hlavne cerny trubky ale za 2mesice diry mezi nohama uplne napadrt! a to jsem je ani poradne nenosila, takze na ne pozor. a neni to jen moje zkusenost, kamaradka ma stejne zkusenosti, ze vubec nic nevydrzi . Moje kolegyne z prace pro RI delala a rikala,ze hadry jsou krasny a trendy ale kvalita horsi nez v Cesku na stanku, ze to obleceni je vyrabeny z uplne nejlevnejsich materialu snad horsich nez Primark ale je nadherne a trendove customized(ozdobeny) , coz je pravda, delam v Shoping centru a vedle me prace je obrovsky River Island a nadherny veci..vzdy tam po praci zabrousim ale uz nic nekoupim 😖 😖 zkusenosti me odradili 🙄

elly
28. zář 2008

Britney..a jake kvality jsou boty?

kitty68
28. zář 2008

no ja nevim, ale mam rifle z RI uz dva roky a furt jsou ok, i kdyz je teda nenosim jak prisahu ale tak - tydne je na sobe mam

britney
28. zář 2008

Elly: boty nevim, nemela jsem zadny, takze nemam zkusenosti. Ale tedka si vzpominam, ze kamoska mela kabelku( asi £40) a po mesici se utrhlo ucho a nechteli ji to vymenit, nakonec to vymenili ale s potizema..Ale to se asi muze stat v kazdym obchode.
Kitty: asi mas stesti na nejaky dobry. Ale fakt- ja mela asi 3-4 jeans a fakt po chvili byli na sracku a to jsem ty posledni skoro vubec nenosila..Nikdy jsem je nesla reklamovat, bylo to po 28 dnech ale naposledy jsem se nasrala a tchyne tam naklusala a uznali to a dali penize zpet i po 2 mesicich , takze asi uznavaji, ze ta kvalita neni the ,,best''
Jeste si vybavuji, ze byvala spolubydlici mela odtam zimni bundu (stala kolem £70) a zacala se parat na rukavecha sla s tim zpet do shopu a oni ,,pry at si to sama zasije 😅 😕

kitty68
28. zář 2008

no brit ja mam vzdycky nejake stesti na hadry 😀 pamatuju jak js si v cesku koupila v humanicu boty a pak se mi nejak prestali libit a 2 kamosky je meli taky a obema se rozpadli a ja js v nich chodila 3 roky

aponchie
28. zář 2008

ja mam rifle z H&M koupene ve Svedsku a drzi uz patej rok 🙂

lendy1
8. říj 2008

tak vám jdu popsat můj nákup A&F přez MMB:
už dříve jsem tam nakupovala u jedné ověřené prodejkyně, nevím, co mě to napadlo hledat i jiné prodejce, kdybych u ní objednala rovnou, mohla jsem si ušetřit spoustu komplikaci.
Takže jsem si vybrala jednu prodávající této značky na MMB:
v prvním e-mailu jsem se ji ptala, jestli to jsou opravdu originály, že padělky poznám a kde nakupuje. Odpovědí mi bylo, že samozřejmě, že paní má dodavatele z USA, ani prý netušila, že se tato značka padělá 😅
Takže jsem u ní objednala spoustu zboží pro sebe a později i pro manžela-peníze samozřejmě chtěla poslat předem. Pak mi došel 1.balík a vzteky jsem až brečela-balík z Hong Kongu, mikinka špinavá-měla dost velký flek na PD, bunda: poutko u kapuce utržené, šouhali různé nitě všude možně, pod jedním patentem byla špatně proražená látka a zůstali tam kousky šouhat, což bylo vidět, vnitřní kožíšek byl příšerně umělý a krátký (originály ho mají velmi příjemný a je delší-už mám doma mikču s kožíškem, tak jsem to mohla porovnat). Ten den ji ještě odstavili účet na MMB pro neprokázanou originalitu nabízeného zboží. Okamžitě jsem vracela zboží, paní si stála za svým, že je to originál, ale žádný důkaz nedodala. Naštestí mi jednu platbu vrátila okamžitě, ale to zboží, co už mi přišlo mi prý jen vymění, což jsem samozřejmě nechtěla. Nakonec mi tedy vrátila vše (od včera už je zase aktivní a může dál prodávat). Musím říct, že laik by těžko poznal, že se nejedná o originál-ušití bylo výborné (jo, na dražších věcech si i ti čínani dají záležet), kožíšek: kdo neviděl pravý těžko pozná, že tento pravý není, všechny výšivky, zipy...byli precizně udělané, ale A&F by nepustili do světa zboží v takovém stavu, v jakém mi přišlo.
Kontaktovala jsem teda již prověřenou prodejkyni a vše ji popsala a jelikož už jsem neměla důvěru vůbec v nikoho, tak jsem ji žádala o vysvětlení, jak to s touto zn. je, hlavně, jak to, že bundy, které stojí 200dolarů se tady prodávají za pár korun. Ochotně mi popsala celý průběh nákupu a dovozu, napsala mi i přesný název obchodu, kde nakupuje, několikrát byla kontrolována MMB a musela dokládat faktury za zboží-vše bylo v pořádku. Takže jsem udělala objednávky u ní.
Mezitím se rozběhlo několik diskuzí na fóru na Aukru ohledně originálu této značky, kde se přidali i lidé žijící v USA, takže mohli zhodnotit, co se v USA prodává a co ne. Jinak tuto diskuzi moc doporučuji...
Když to zkrátím: na Aukru je 99% padělků-jak to zjistit viz. ta diskuze na Aukru. Bohužel jsem nevěřila, kolik lidí naletělo na krásné fotky stáhlé z netu, info: dodáno z USA a nízké ceny. Ten, kdo A&F zná a má pár kousků origo doma, ví, jak velmi kvalitní jsou to věci, co vydrží několik let stále jako nové. Což se bohužel u padělků nestane. Mrzí mě pak, když čtu na MMB, Aukru a slyším od známých, co na tom A&F každý má, že po 2 vypráních mikina pelichá, vesta je kus hadru, tričko se po pár nošeních rozpadlo nebo mu ujíždí švy...a všichni si myslí, že mají doma originál.
Na netu je několik obchodů, které prodávají padělky ve velkém, může si tam kdokoliv objednat jakékoliv množství za pár korun a to nejenom A&F, ale cokoliv, číňani to rádi ušijí, bláhoví kupujíví koupí za několik set až tisíc korun a pak v tom chodí mraky lidí u nás a jsou spokojeni,hlavně, že mají krokodýla na tričku, soba na bundě a Ed hardy na kšiltovce.
No nic, jen jsem chtěla, že jestli budete tuto zn. kupovat, tak opravdu jen u velmi prověřených prodejců nebo raději přímo na stránkách A&F, aby jste pak nebyli zklamané.

Jinak mi manžel dovezl teď peněženku Guess z Austrálie, náhodou jsem našla cenovku a nevěřila vlastním očím-peněženka na naše stála 500,-Kč a na Aukru a jinde jsou cena jednou takové a vyšší. Prý tam měli ve slevě peněženky i za 200-300,-Kč

aponchie
8. říj 2008

tak to je sila ti reknu teda..ja mam hodne veci od AF nektere zvlast bavlnene kratasy pravda po5letech az tak moc nedrzi jak na zacatku,ale nevim nevim jestli bych poznala padelek a origos 😀 ja si na peri moc nepotrpim tak nemuzu srovnavat,ale jestli mas fotky a treba jsi to nafotila kdyz ti to prislo tak to hod na net rada bych koukla konkretne na to porovnani abych vedela 🙂

arvetka
8. říj 2008

lendy a od koho nakupuješ? mám od A&F vybranou zimní bundu a mikiny, tak ať nenalítnu 🙄

lendy1
8. říj 2008

aponchie, fotky nemám, já měla takový vztek, že jsem se na ty hadry nemohla ani podívat, takže jsem je ihned zabalila a ještě ten den poslala zpátky. S těmi fotkami mě to napadlo, ale až později 😅

kristi
8. říj 2008

tak to je bordel, to si teda radsi pockam, az pojedu nekdy do USA

kitty68
10. říj 2008

no lendy ted js si to precetla a to je teda vrchol, ja js uvazovala o necem z ebaye ale radsi si koupim bench v obchode, aspon to budu moct vratit jak se neco podela

a nebo si pockam jak kristi az pojedu do usa 🙂

zanett
23. říj 2008

Navazuju na ty kozeny skinny kalhoty, o kterych tu byla pred nedavnem rec; na linku (srolujte dolu) jsou v Topshopu vyprodany!!! (SOLD OUT)😲 Takze horka novinka na nadchazejici sezonu je v obchodech vyprodana a uz se nemuzu dockat, az je budu houfne potkavat na ulici 😀
http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

bibula
23. říj 2008

otrasne 😕 🙄

aponchie
23. říj 2008

fuj 😲 to vypada jak nedelni oblek Mar.Mansona 😀

britney
23. říj 2008

V sobotu 1.11. se otevita vedle meho pracoviste novy A&F... Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ten obchod vypada vazne super z venku stylizovany- jako nejaka ,,chalupa''.....

verci.k
24. říj 2008

Ahoj Lendy, to je hnus :( Mohla bys mi prosim te napsat jmeno te proverene prodejkyne na MMB a název obchodu, kde nakupuje? Chtěla jsem mikinu od A&F, dívala jsem se na ebay a mělo ji tam jen pár prodejců z právě z Hong Kongu se skoro nulovým hodnocením, takže bylo jasné, že půjde o padělky....Jinak je síla, že se ani neobtěžovala ti zásilku přeposlat sama, nevím jak na MMB, ale na Aukru je drop shipping zakázaný a blokli by jí účet natrvalo. Jdu projet tu diskuzi na Aukru...

lendy1
24. říj 2008

Ahoj Verčo, písnu ti to do IP, ale ještě něco od tebe potřebuji z kosmetiky, tak to dám dohromady odpoledne a písnu 😉

arvetka
24. říj 2008

lendy1
objednala jsem si AF bundu od té prodejkyně, co jsi mi doporučila a zatím si nemám na co stěžovat 😵 poslala jsem jí peníze v pondělí a dneska ráno mi psala, že mi bundu posílá 😵 😵 😵

lendy1
24. říj 2008

arvetka, myslím, že ji teď přišla zásilka, zrovna jsem ji včera psala, co přišlo, jestli konečně něco pro mě 😀 a taky má vždy něco ihned k prodeji, což je super 😉

arvetka
24. říj 2008

jsem strašně natěšená 😵

sisstin
autor
25. říj 2008

tak čus po delší době..speciálně pro kristi: 😉 dneska jsem byla konečně v tom Reserved..a fakt bomba, vybrala jsem si světle růžovej kabát s černým páskem.. 😵 zítra si pro něj jdu..stojí dvojku, což není tak strašný...a jinak ceny prostě normoš..žádný pálky to nejsou 😉