Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

zanett
25. říj 2008

sis, mohla bys sem hodit fotku? Ten kabat byl zimni predpokladam...Ruzovo-cerna kombinace je krasna (takovou chci jednou koupelnu 🙂 ), ja jsem si ovsem na letosni zimu poridila elegantne sedy (predevsim s ohledem na konzervativni dress-code u nas praci, kam nemuzu prijit v jine nez 'nekonzervativni' barve 😝

sisstin
autor
25. říj 2008

zanett: zítra sem hodim fotku, akorát se půjdu zabít, jestli zítra už nebudou mít moji velikost..mám na to štěstí 😠 měli 36...jako je mi dobře..ale 34by bodla víc..ale zas nemaj 😒 pak tam maj stejnej..akorát šedo černej..tak do toho možna půjdu přístí měsíc 😉 to je taková stálice..to člověk využije fakt hodně let..pokud ho nezničí 🙂

zanett
25. říj 2008

sis, 34 je 8 a 36 10? Asi jo, ze, ja ti kontinentalni velikosti nemam v maliku 😅 Jo, mas pravdu, pokud se o nej clovek stara, tak mu vydrzi dyl, ja si to pokazde rikam, ale presto si pokazde koupim novy 😅 . Letos jsem si ale rekla, ze zimni boty si kupovat nebudu, ze mam jeden par jako novy z lonska a druhy tez jako novy z predlonska. Tak jsem si 'povolila' jen ten kabat (a prihodila k tomu kabelku/tasku, protoze moje stavajici je sice super, ale barevne se k sede nehodi 😀 a pak mam usetrit.... 😅 )

sisstin
autor
25. říj 2008

zanet: 34 je 6, a 36je 8 😉

zanett
25. říj 2008

Jezis, fakt? 😅 Diky, zase jsem o neco chytrejsi 😉

sisstin
autor
25. říj 2008

zanett: ja mám většinou tu 36, ale u něčeho 34 😕 zrovna u těch kabátů by mi to sedlo...jak jsem malá..tak mi ta 34(XS)sedí líp...ale kalhoty 34oblíknu jen některý 😕

zanett
25. říj 2008

sis - aha 😉 Heled a nema ten reserved nejakou web stranku, na ktere bych mohla obhlidnout ten tvuj vybrany?

kitty68
25. říj 2008

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

holky ja furt nevim nad botama 4strana 4zleva, uz js je byla 2x "koupit" a odesla bez nich

siss pak teda hod fotku toho noveho kabatu, zajimava kombinace 😉

olise69
25. říj 2008

U nás v Reservede mali pred týždňom velké zlavy- kúpila som si kabát zlacnený z 2600 sk na 650 sk.( úplne náhodou, neplánovane)

maca793
25. říj 2008

ahojte, tak dnes mi prišla sms v stred sú znova sekáčové trhy, takže už sa teraz teším, čo nového tam kúpim. robila som poriadky v skrini malej, má stášne veľa mikín, ale mne sa zdá, že ich má málo.
hlavne zistila som, že nemá na toto obdobie nohavice a nikde nedostať také, aké by som chcela. aj tričká nám pomaly udúdajú, nejako rýchlo rastieme, takže sa pokúsim niečo kúpiť na trhoch.

sisstin
autor
26. říj 2008

tak já tam ten kabát nenašla..na těch stránkách 😕

sisstin
autor
26. říj 2008

tak ho máááám..a dokonce 34měli..jdu to hodit do alba..snad to nevymažou hned 😠

zanett
26. říj 2008

Sis, videla jsem v tvym albu 😉 Hezky 🙂 Mne se kabaty s paskem moc libi, ale MP je na me nema rad, pry je to babickovske 😒 ,tak jsem si poridila tento: http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...
A musela jsem si samozrejme poridit i novou kabelku, ktera se k nemu odstinem hodila 😀 😅 http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...

sisstin
autor
26. říj 2008

tak já to jdu máznout 😉

sisstin
autor
26. říj 2008

zanett: ten je pěknej..a super cena 🙂

zanett
27. říj 2008

kitty - zajima me, jestli nemas nahodou nejakej tip na obchod v UK (klidne i netovy), kde bych mohla sehnat nausnice u nichz by byla zaroven uvedena i hmotnost. Nechci zadne echt drahe, bizuterie staci (teda, potrebuju alespon stribro, ne nejaky uplne nejlevnejsi kov). Ty klasicke jewellery shops me moc neberou, protoze za ne nechci utratit majlant - proste hledam nausnice na party season (takze nejake dlouhe, klidne i blystive), ale protoze jsem si nechala v lete propichnout usi a mam s nima docela problemy, tak mi dr. na posledni navsteve rekl, ze prvnich 12 mesicu po propichnuti nesmim nosit nausnice tezsi 2gramy/kus. Bohuzel v UK jsem nikde nenarazila na obchod, kde by zaroven uvadeli i hmotnost nausnic (napr. nektere americke nebo i ceske obchody hmotnost uvadeji)..libi se mi tolik nausnic, ale neodvazuju si je koupit, kdyz nevim, kolik vazej... 😒

kitty68
27. říj 2008

zanett tak to nevim, ja prave nosim jen snubak a nausnice taky shanim ale nic se mi nelibi 😒 tak mam ty co js koupila pred 10lety v cr v klenotach

zanett
27. říj 2008

kitty, neva, budu hledat dal 😉 Ja jsem si na jednom ceskym net. klenotnictvi vybrala tri pary nausnic, jenze protoze mi je neposlou do UK, tak jsem si je prala k Vanocum (s tim, ze mi je nasi + segra koupi a privezou az sem na Vanoce pojedou 😀 ). Coz o to, mne se libi spousta nausnic, ale proste podle oka neodhadnu tu hmotnost (to ani omylem)...

tictac
28. říj 2008

obchody s indickym zlatem uvadeji hmotnost, to kvuli cene zlata, ale asi nehledas nic v teto cenove relaci....jinak bohuzel nevim 😉

lendy1
29. říj 2008

arvetka, tak co, už ti bundička dorazila? 😉
Mě jo a jsem maximálně nadšená a hlavně je to 100% originál, což bylo hned poznat po bližším zkoumání a s tím fakem, co mi přišel před tím se to nedá srovnat. A ta babizna, co mi prodala ty padělky vesele dál zn. A&F na MMB nabízí - to je hnus 😝

arvetka
30. říj 2008

lendy
jojo, včera dorazila 😵 akorát jsem klidně mohla objednat esko, mám M a menší veliklost by vůbec nevadila 😉
jakoupak máš? já tuhle 😵 :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17592057&tab=1 od jiné prodejkyně ale 😉

lendy1
30. říj 2008

já mám tuto a je mi v L jen tak tak (a normálně nosím M, A&F bavlněnou mikču mám taky v M), ještě že je dost teplá a nemusím se pod ní tolik balit, jinak bych ji nezapnula 😝
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7632945&tab=1
a pak hodně přemýšlím o tomto kabátku 😵
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7633017&tab=1
ale to uvidíme, o víkendu se chystám na nájezd obchodů s hadrama a botama 😀 , tak třeba něco pořídím tam...

arvetka
30. říj 2008

bezváááááááááááááááá 😵 😎
já pod tu svoji dostanu ještě tři svetry 😀
nevadí těm kožešinkám praní????? moc si s tím nevím rady 😕

lendy1
30. říj 2008

arvetka, já mám mikču s tím samým kožíškem, co máš v bundě a dávám to do čistírny, prý se to dát prát i v pračce - to ale raději nebudu riskovat.

mywiel
30. říj 2008

Ja som fan anglickeho Ebayu pre malu som tam nakupila na kila oblecenia a hraciek za facku. 😀 😉

mywiel
30. říj 2008

Holky tie bundy su bombove 100 bodov. 😉 😀

mihapiha
12. lis 2008

ahojte, holky poradte,co je právě in? chci si koupit nějaké nové oblečky,ale nemám čas sledovat modní trendy,ani jsem to vlastne nikdy nedelala,ale trosku prehled bych mit mohla. a za dalši mam dotaz, nosi se jeste kalhoty (rifle) v kozackach anebo uz je to out???

zanett
12. lis 2008

mihapiha - nejlip asi udelas, pokud zainvestujes do nejakeho modniho casopisu - vetsinou vychazeji jednou za mesic (tim nemyslim ty tydenniky, kde je vsechno od mody, kosmetiky, vareni az po partnerske vztahy a vychovu deti. Tim myslim skutecne kvalitni casaky zamerene specialne na modu - nevim, jestli to jeste v CR vychazi, ale v mych dobach jsem si obcas kupovala Vogue nebo Harper's Bazaar - jsou sice drazsi a plne reklam, ktere ctenari nemaji radi, ale nabizeji dokonaly prehled toho, co se ted nosi. Obsahuji sice vetsinou drazsi kousky, ale je to jen pro inspiraci, kterou pak muzes nakoupit v klasickych high-street obchodech za lepsi ceny). Levnejsi variantou by bylo zavitat na stranky tech casopisu, kde nabizeji prehledny obsah jiz publikovanych cisel, pripadne na strankach modnich domu (samozrejme jen pro inspiraci, nepredpokladam, ze by sis chtela vybavit satnik vecmi od spickovych navrharu 😀 Vetsinou totiz se klasicke obchody pro stredni tridu 'opici' po navrharich a nabizeji v podstate ten samy styl, ktery je zrovna in - jen levnejsi)...

Moc bych ti nedoporucovala se divat na to, co kdo nosi na ulici, protoze casto jsou damy uz dost out a nosi veci, co byly in pred dvema lety a vic - ale hodlas-li utratit vetsi obnost, pak zalezi ale na konretni situaci (kde bydlis; vesnice x mesto, kolik je tvuj rozpocet, jaky je tvuj osobni vkus atd atd atd).

arvetka
12. lis 2008

mihapiha
buď uděláš to, co ti radí zanett, nebo máš možnost bé, a sice zajít do nákupního centra, prolízt ho a koupit to, co se ti zalíbí a vykašlat se na to, co SE nosí 🙂

zanett
12. lis 2008

arvetka, to sice taky muze udelat, ale casto (alespon tady) jsou v obchodech veci na doprodej (ne nutne vyprodej!), ktere uz za par mesicu nebudou in (kdyz uz musim pouzit tohle slovo 😀 ). Nekdo mody neznaly ale nebude vedet, ze ten super svetr, co si koupila, je uz v mode pres rok a za par mesicu uz bude out (vychazim totiz z toho, ze mihapiha psala, ze modu vubec nesleduje, tak jsem predpokladala, ze asi nebude vedet, co je in a out 😉 ). Jinak - ja osobne nemam moc rada ty nejmodernejsi a ultra cool 'outfity', ktery jsou strasne in jednu sezonu a pak totalne out druhou sezonu, mam radeji klasicky (ale smrncovni styl), ktery je in vzdycky - to pak bude zalezet na tom, jaky ma mihapiha styl a vkus - jestli chce byt ultramoderni nebo jen obnovit satnik necim novym a ne nutne echt-modernim.... 😉