Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

nikka.vo
21. zář 2008

Mělo mě trknout, že ty sama ráda pomoc přijmeš, fotky upravit to sis nechala ráda, ale když jsem tě o něco požádala já, tak si mě poslala do prdele s tím že je to blbost a pak to roztrubuješ. Kdyby mi sám nobody neřekl, ať kdyžtak řeknu tobě, tak bych to nedělala. Ježiš, mám z tebe dost 🙄

aponchie
21. zář 2008

co to je ta znacka nuddie vubec ani neznam 😀 jestli mas odkaz na web tak ho posli prosim

nikkousi klid a nohy v teple,fotky jsi mi predelala v programu behem par minut a to jeste pac jsem ti psala jak mas nadherne album a lichotila ti,ja nechapu proc me obtezujes s nobodym 😀

aponchie
21. zář 2008

btw nenapsala sem ti aby jsi sla do prdele ,ale napsala sem ti,ze ty fotky uz nemam a ty jsi mi neverila 😉 a dost bez hledat dukazy a hodne stesti 😀

elly
21. zář 2008

Kristi....jinak preklep..nudie je s jednim D 😝

http://www.nudiejeans.com/start/

kristi
21. zář 2008

elly, diky..jdu se kochat 🙂

elly
21. zář 2008

Kristi..jen jsem se tam ted divala taky..ale maji tam jen panske kolekce...damske tam nejsou.. 😠 ale kdyz kliknes na ty dziny panske..tak alespon vidis par strihu....sakra to me nastvali 😠

nikka.vo
21. zář 2008

To by bylo pořád dokola... nenapsala jsem ti že ti nevěřim,že už tu fotku nemáš, ale jen že se mi nezdá, že si s nobodym nerozumíš. V diskuzích jste si rozumněli víc než dost a když mě na tebe odkáže, tak co si mám myslet? To je celý 🙄

Předělala jsem je v programu, kde jinde že jo 😝 , ale i tak jsem se na tebe mohla vybodnout a neudělala jsem to! Ale měla jsem! Nejde o to že si mi neposlala fotku, když jí nemáš tak co, ale jak si to celý pojala 🙄

Důkazy hledat nemusim, mám o tobě už hotový obrázek 😵

aponchie
21. zář 2008

pekne a jak je to drahe asi jako levis?

kristi
21. zář 2008

elly, mne to zarazilo, pac tobe urcite pansky nesedej, hubenoure. 🙂

elly
21. zář 2008

Kristi..hubenoure? 😀 ..Fotky opticky zkleslujou 😀

A nebo od neho jsem taky mela nohy..super pohodlne..

http://international.stuartweitzman.com/catalog...

elly
21. zář 2008

Aponchie...asi jako pepe jeans..

elly
21. zář 2008

Nohy 😀 😀 myslim boty 😀 😀

aponchie
21. zář 2008

jezisi ja se poseru ty boty s maslickou vzadu modre a cervene 😲

aponchie
21. zář 2008

pomposo a lover 😵 ty jsou sexy

elly ne pepe ,ale ten nuddie

elly
21. zář 2008

Aponchie..asi ti nerozumim 😨 ..cenova relace nudie je asi stejna jako u pepe...ja ted platila asi 99 euro..

aponchie
21. zář 2008

no ja myslela jak moc draha je to znacka prave jestli jako levis nebo vic 😀

elly
21. zář 2008

Aponchie..ani nevim kolik levisky stoji 😀

aponchie
21. zář 2008

no ja uz taky ne,ale myslim,ze kolem 2tisic minimalne coz je mazec teda,ale zase sednou to jo 😀 manza prave ma jedny pepe jeans co si dovezl z USA a jsou desne teda nejake barevne obrazky na prdeli takove hodne siroke asi nejakej styl ala rap no des 😀 😀 😀

binki
22. zář 2008

koukala jsem na hadříky Banana republic, S.N.O.B. a jsou SUPER!

kitty68
22. zář 2008

no binky tak to ja se teda taky podivam 😉

ja sice ted nic ani nepotrebuju, ale treba budou mit neco po cem me srdce zaplesa 😀

bora8
22. zář 2008

kočky čo rozoberáte oblečenie pre seba, alebo deti? ja som maniak na rifle - i keď teraz mám pauzu, ale už sa tešm ako začnem chudnúť a dám sa do tých mojich

kristi
22. zář 2008

bora8: na nas, deti maji svyho dost 🙂

bora8
22. zář 2008

tak to som rada - 😀 občas musí byť človek troška aj egoista..... ja sa tak teším na normálne oblečenie 😵

sisstin
autor
22. zář 2008

holky..hurááá...koupila jsem si konečně kozačky..jaký jsem chtěla...černý, hladký, trošku do špičky na střední jehličce..paráda 😵 😵 😵

kitty68
22. zář 2008

foto siss 😵

ja uz js si koupila loni v nextu tak tento rok mam vystarano

sisstin
autor
22. zář 2008

kitty68: zejtra, pak ti to h odim do mailu, aby zas někdo neměl kecy 😠 už mě to tady fakt neba...tak pa 😉

kitty68
22. zář 2008

ok

jdu koupat

marika80
22. zář 2008

sisstin mohla by si aj mne, poslat foto? Ja sa uz snazim kupit cizmy4 roky a nic 😠 .

kitty68
22. zář 2008

mari ty bydlis v uk??? ja furt uvazuju kde by jeste mohli byt nejake kozacky uzke, pohledam jeste na netu, tu office js napsala byla prvni co me napadlo

elly
23. zář 2008

Kitty..tady si snad vyberes.. 😉

http://xml.riverisland.com/flash/content.php