Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

mywiel
28. srp 2008

Ja som maniak hlavne pre malu, vkuse by som jej nieco kupovala, ked tie vecicky su take roztomile na detoch. 😉 😀 😵

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

ja to nechávam skušané veci v kabinke 😀 ešte aby som to ja vešala no to tak 🙄

mihapiha
28. srp 2008

katka, fakt? ikdyž jich tam bereš třeba 5 kousků??? tak to je dobré...

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: zkus v Terranově Caliope..to maj velký..mně jsou velký i džíny XS 😉

mihapiha
28. srp 2008

siss, ty umíš pobavit...

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

hej a v RAkusku je to uplne bežné že všetky odskušané veci nechávajú v kabinke, niekedy ich tam je aj 10 kuskov 😅

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: fakt jsou větší..to S odpovídá většímu M 😉

johanda
28. srp 2008

miho, já v CA nikdy nevracím věci na místo, které ovácké CA máš na mysli 😕

sisstin
autor
28. srp 2008

miha: ale jenom to Caliope nebo jak se to píše 😉

mihapiha
28. srp 2008

Johando, v shopingu.... fakt mi to tam řekli.

siss, caliope, máme v centru, pokud tuším a myslela jsem, že to je nějaký sockový obchod 🙂

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: u nás je to součást Terranovy 😕 jako na pohled pěkný, ale kvalita nif mof..tak na jednu sezonu..není to drahý 😉

johanda
28. srp 2008

Miho, já chodím na Masarykáč, tam to vždycky střelím na nejbližší volný věšák, kolikrát si ani nepamatuju, kde jsem to vzala, podobně v dětském
Věci z Terranovy mi připadají dost nekvalitní.

sisstin
autor
28. srp 2008

johanda:JJ, žádná obří kvalita..ale jelikož já to mám fakt na pár měsíců..tak to nehrotim..ale ted maj teda dětský..a to je drahý jak prase 😕 koupila jsem tam Tygrovi tílko s číslem a po jednom vyprání to číslo prostě nejni 🤐

mihapiha
28. srp 2008

hmm, z Terranovy mám vlastně jen jeden kus oblečku, měla jsem to na sobě asi jednou.... nějaká průsvitná halena... bez velkých kytek... 😉

mi se dobře nakupuje v Taku,asi taky nic moc obchod a kvalita,ale já se tam do těch jejich věcí vlezu.

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: tako mám před barákem..a jako dá se...na děti se mi hlavně líbí..a maj tam podprdy i na moje stany 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mihapiha
28. srp 2008

tak vidíš, a já si v Taku ještě stany nekoupila...to už teda zainvestuju do playtexu anebo tak... ty drží dobře i mega kozy a neřežou... mají gelové ramínka..fakt supr... to je asi jediná věc, na které nešetřím a to jsou prsenky

johanda
28. srp 2008

V terranově jsem jednou kupovala svetřík, všimla jsem si, že je trochu párlý u lemu, tak povídám prodavačce "dejte slevu a beru to" a ona "ne, ne". Tak jim tam ta hadra visí dosud
Pro děcka nakupuju na hlavně MMB a v sekáčích, občas v CA, ony ty značkové věci (i když třeba nošené) většinou víc vydrží. Ovšem kupovat trička za 800,- na roční děcko mi přijde ujeté

mihapiha
28. srp 2008

Mě sere taky to, že tady se posílají věci ze západu,co už tam je dávno out a stojí to třetinu co tady u nás a ještě to nazvou novinkou.... to je konzum jak víno...

pro děcka ideál MMB a sekáče, spíše značkové opravdu to více vydrží a nevypadá to tak jetě...

binki
28. srp 2008

na zboží z tržišť mi vadí hlavně to, čím je barvené a že to není přírodní...nejhorší jsou ale boty...
jo a Peacocks je fajn, když chcete koupit pyžamko a mají i sekci maternity, kvalitou mi připomíná HM nebo CA
trapné je, že v ČR v Mangu, Vero moda, Roxy, Collins, Benetton, atp. mají většinu oblečení do 40tky a nazdar

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: na děti kupuju novej i použitej Next, občas Tako...třeba Terranova je v Itálii obchod pro socky, a tady je to drahý 😅

johanda: tak tričko za 800fakt ne..za 770máme novou zimní bundu od Nextu 🙂

mihapiha
28. srp 2008

siss, 770 za novou bundu? to jako pro mě? 😀 pro malého mi to přijde dost... to koupím za 300 v secu anebo na MMB.. jetou značkovou

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: no mně to nepřijde zas tak moc, navíc to fakt pak na MMB prodáš za hodně dobrou cenu 😉 třeba dětská bunda v tý blbý Terranově stojí víc jak 1200 😔

sisstin
autor
28. srp 2008

binki: já mám opačnej problém, jsem malá a ve všem skoro plavu 😉

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

sisstin ja si občas kupujem veci v detskom HM pre 13-14ročné 😅 tam by si si určite vybrala

sisstin
autor
28. srp 2008

k.a.t.k.a.: no velikost možná, ale jako že bych musela nosit věci pro pubertačky...a většinou to zas nepřetáhnu přes kozy a boky... 😅 já zas jako mám ženskou postavu, i když jsem malá a štíhlá..relativně 😅

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

no ale dajú sa tam vybrať kúsky 😀 ja kupujem občas na vrchnú časť tela len 😀 cici mám malé tak tričká sú dobré ale zase na kufor by som ich gate nenatiahla 😅 😀

mihapiha
28. srp 2008

siss, aha tak to já takový přehled nemám, kde co stojí. je fakt, že nakupuji i v Tescu pro malého. a taky mi to přijde v poho. já jsem taky malá, kozatá a ještě kulatá...fakt úžasná kombinace pro dnešní módní průmysl.

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: Tesco se mi líbí na malý mimča..pak už na větší moc ne 😕 já nemám ráda věci s dětskejma motivama 😒 ..ale jinak overaly na spadní a bodýčka kupuju jedině tam 🙂 ale fakt mám pocit, že třeba džíny v Orsay dělaj na 185cm holky, co maj 50kg 😒

mihapiha
28. srp 2008

siss, taky mám bodýčka a pyžama z Tesca a zbytek tak různě. jsem vždycky chytala nervy, jak jsem se dívala na kalhoty v obchodě a ty nohavice bych si tak natáhla maximálně na ruku, na tož na nohy a boky...
a když už natrefím na rifle, tak beru hned dvoje...
ani u supr značek jako Replay, Levis,Wrangler jsem nepochodila, max. pánské a to jako proč bych měla nosit pánskér rifle, že? takže když rifle tak jedině Tesco a hned dvoje...

sisstin
autor
28. srp 2008

miha: dlouhý džíny jsem už n eměla ani nepamatuju 😕 kratasy jsem ulovila v Taku, ted tam začli dělat docela pěkný džíny..dřív to byl děs 😠