Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kitty68
19. zář 2008

a ktery obchod je v bluewater 2x az 4x??? m&s a john lewis jsou na patra ale dvakrat tam neni zadny byla js tam minuly mesic 😕

aponchie
19. zář 2008

kitty nevim uz ale ja tam byla v roce 1999a bylo tam 2x treba JD sport a jine 😉 co kdyz se to zmenilo je to mozne? 😀

kitty68
19. zář 2008

no tys psala ze je na houby ne ja 😉 a bylas tam pred 9 lety 😵

aponchie
19. zář 2008

a jak dlouho uz zijes v UK? 😀 no me prisel mimochodem na houby pac nic jineho nez v centru tam stejne neni 😝

kitty68
19. zář 2008

od 04, no to mas recht v centru bude toho jeste vic, ja jen ze ses na to ptala.

ja js si porad myslela ze tady jezdis casteji na nakupy 😉

aponchie
20. zář 2008

ne nejezdim,ale to preci nevadi 🙂 mozna mam tak dobreho pamatovaka a vim kde co je 😀

nikka.vo
20. zář 2008

Já měla za to, že si někde psala, že občas jedeš nebo si jezdila do UK na nákupy, že bych si tě spletla? 😕 Asi si to najdu, kdo to nakonec byl,už nevim 😵

wanda007
20. zář 2008

berte aj mna. Spa. Da sa tam aj kupat?

zanett
20. zář 2008

wanda - nerozumim 😕 😀

wanda007
20. zář 2008

ten vylet, co sa planuje do Leamington Spa. Ze mam zaujem, ak je o mna zaujem 😀 .

zanett
20. zář 2008

wanda - ony nepojedou do L'spa, nybrz do Londyna 😉 , to jen ze ja bydlim v L'Spa 😉 Jo a to koupani; to Spa (=lazne), proste jako jsou treba Mariansky Lazne, tak tady je L'Spa - proste tady tryskaj lecivy prameny 😉 (ale jestli myslis koupani v mori, tak smula, pac jsme v samotnem stredu ostrova a mame to odsud nejdal k mori 😒 😀 )

zanett
20. zář 2008

....ale jestli je pozdas, tak te s sebou urcite vezmou 😉 😀

wanda007
20. zář 2008

idem si to najst na mape, zachvilu som spat.

wanda007
20. zář 2008

srandujem, nesla by som nikde koli nakupom handier. Uz som tu prispevkovala o tom par dni dozadu. Ale kde to Spa mam hladat? Celkom ma zaujima, kde to valcis?

wanda007
20. zář 2008

Uz asi viem, Leamington Spa sice nevidim, ale je tam blizko Coventry aj akysi obrazok kolonady a vedla toho napisane Lunt. Takze to je asi take teplopramenite miesto vsade dookola. Super! Tak to vyuzite a kupte sa namiesto tych nakupov.

aponchie
20. zář 2008

niko to je jako na me?nechapu to? 😀 ale jestli je to opravdu nutne tak vam tady napisu kdy jsem byla kde nakupovat a nemusis to hledat nebo hledas nejake dukazy? 😀 hmm zajimave takze od roku1999do roku 2002 sem byla stabilne v londyne a nakupovala kazdej druhej den 😝 pak jsem jela do danska na dva roky a mezitim sem obcas zaletela z danska so uk na navstevu a nakup a od roku 2003 sem v uk nebyla,byla jsem v usa a mela sem kamaradky ktere mi to posilali sem pak sem letela jednou na nakup do kodane a pak uz ne takze tak nikko 😝

aponchie
20. zář 2008

jinak na nakupy jezdim casto a mimo cr jen tak pro tvou informaci a jestli te to tak moc zajima tak to nekde najdi kde jsem doslovne psala,.ze jezdim do UK na nakupy at se kuknu 😝 ja psala pokud vim ze neni od veci tam zaletet atd

nikka.vo
20. zář 2008

Však v pohodě, jen že jsem měla v hlavě že jsem to někde četla a nedalo mi to a chtěla jsem vidět s kým jsem si to/tě spletla 😕 Už radši mlčim 😝 ...

aponchie
20. zář 2008

radsi jo pac clovek neco rekne a pak aby se zpovidal 😀
btw uz jsi vydyndala z nobodyho tu fotku? 😉 😀

nikka.vo
20. zář 2008

A vypisovat to tu fakt nemusíš, zase tak moc mě nezajímáš 😉 🤐 😀

aponchie
20. zář 2008

no kdyz te nezajimam tak co me resis ? 😀

aponchie
20. zář 2008

http://www.gap.com/browse/product.do?cid=15753&...

nejake takove se mi moc libi a nejak ani nevim jak bych si je umela predstavit na zanett s rolakem cervenym bez rukavu 😀

nikka.vo
20. zář 2008

zase TAK moc mě nezajímáš, neznamená ... nezajímáš 😝 😝 😝 A neřešim tě, řešila jsem jen to co si napsala a nechci se tu dohadovat 😉

aponchie
21. zář 2008

tak proc mi pises jak budes neco hledat kde sem co napsala to je ujete ne? 😀 ja jen,ze te vubec neznam a bud mi pises takove nesmysly sem nebo do ip a chces fotky nobodyho po me takze tak 😀 😀

kristi
21. zář 2008

ale no taaaaaaak 🙂

aponchie
21. zář 2008

no presne tak skoda to resit mela sem ju poslat at si to hledat a da mi pokoj 😀 😀

aponchie
21. zář 2008

kristi je v praze zara?

kristi
21. zář 2008

jo, je...a hodne. 🙂 co potrebujes?

aponchie
21. zář 2008

hm an sem nevedela,ja si tam koupila kdysi takove paradni natelniky ve vsech barvach no spis tricka bez rukavu,ale uz jsou mi male,jinak z tama nic nemam 😲 sou tam hezke hadry?a jak je to cenove?

kristi
21. zář 2008

jo, tyhle basic veci tam maji porad a kvalitni, cenove jak co....tricka i za 199, 249,299