Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

bihan
15. srp 2008

Siss, XLLLLLLLLLLLLL 😀

lendy1
15. srp 2008

L nemám ráda -fakt ošklivá velikost pro mě 😀
jooooo, ale kde jsou ty časy, kdy jsem měla o pár kg míň 😔

sisstin
autor
15. srp 2008

lendy: já mám sice asi o dvě kg mín jak před těhu..ale líp jsem teda vypadala předtim 🤐

kitty68
15. srp 2008

no jeje kde jsou ty casy kdyz js si vesele kupovala 8 velikost ted mam 12 😠

sisstin
autor
15. srp 2008

já mám spodek 34/36..a vršek radši pomlčim 😅

kitty68
15. srp 2008

ty ja si ted kupovala vrsek plavek 16!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luucia
16. srp 2008

jj, Abercrombie je super značka. zrovna sme si objednali plnou krabici Abercrombie na ebay 😵 😵 sem ráda, že se tady nedá sehnat, pže by jí pak zas nosili všichni, jako diesel, replay,... 😝 😝

Jenom si mě Lendy malinko dostala s tou velikostí, pže sem si objednvala M, jako vždycky 😠 no uvidíme

vilca
16. srp 2008

Ahoj holky, víte, co mě vždycky dokáže při nakupování pěkně vytočit? Přiznám se bez mučení, že mám velikost 44, což (jak říká můj milovaný) je na hranici mezi normálními a nadměrnými velikostmi 🙄 Ale pořád jsem přesvědčená o tom, že ženských s touto velikostí je určitě hodně. No a když přijdu do nějakého obchodu s trošku lepším oblečením a chci si koupit něco na sebe, tak zjišťuju, že asi opravdu patřím spíš do těch nadměrných velikostí, protože všechno, co se mi líbí, je tak maximálně do velikosti 40 🙄 Takže opět u mě vyhrává HaM, protože tam oblékají i nás "polonadměrné". 😝
Akorát jsem vždycky zdrcená a sebevědomí mi klesne až někam hooodně hluboko. Přitom si myslím, že nevypadám až tak moc špatně...
Holky, poradíte mi značky, které vyrábějí i moji velikost? 😅

kitty68
16. srp 2008

no vilco to je prave blbe v cr, tady mas veci v obchodech od 6 do 22, 10 je 38 ( ale nekde uvadi 36) tak si to preberte, ja bych ti napsala ale nevim jestli jsou v cesku 😒

taky mi prijde ze kazdy obchod v cr ma jinou velikost tim myslim s m l xl atd.
tady kde vlezu do obchodu, tak proste vim ze kdyz sahnu po 10 (teda ted uz 12 😖 ) tak vim ze mi to bude, ale v cesku to jsou vsecky velikosti

kitty68
16. srp 2008

no ted cumim na ebay na ty mikci a vysly by tak na £50max, je to hodne nebo malo abych nepreplatila, 1500kc

noangel
16. srp 2008

nemam ted moc casu takze nemam cas poradne docitat ale v tydnu to urcite udelam 🙂 k dotazu ohledne znojma hate - freeport vyplati se tu snad jen hlavne sportovni zbozi (nike, adidas, reebok) jak psala lendy hilfiger drahej, celkem ujdou jeste detsky veci, a byl dobrej obchod russel athletic, kterej ale bohuzel rusi .-( meli supr tricka s limeckem uply atd. mamka tu celkem na kupuje i veci na lyze a termopradlo
super je jeste obchod samsonite s kuframa a kabelkamam lacoste a z bot vagabond super ceny doprodej teda starsich kolekci davaj casove neomezenou karticku kam zapisujou nakupy bot a 5. par je s 50% slevou

luucia
16. srp 2008

kitty, myslíš mikči Abercrombie? ty se na aukru prodávaj třeba za 2 litry 😝

kitty68
16. srp 2008

jo luci ty, za tech 1500 je to i s postovnym a dala js si vyhledat jen nove s visackama 🙂

luucia
16. srp 2008

kitty, jj, vyhledávala sem jenom nové s visačkama 😉 to bych řekla, že je dobrá cena

tictac
16. srp 2008

maximalne souhlasim, v UK se nakupuje skvele 😀

Jeste taky v Italii, pokud si potrpite na designer clothes, tak zkuste Rim, kdyz jsou slevy, da se nakoupit fakt slusne. Ja si teda na designers moc nepotrpim, je mi lito tech penez 😀 , ale moje tchyne na nich nesetri,takze par kousku mam taky, spis slunecni bryle a kabelky. Momentalne jsem se zamilovala do Valentina, nepatri mezi nejdrazsi, ale me fakt sedne (ulitavam na kabelky a botky), tak jsem v Italii neodolala a koupila si kabelku a penezenku z nove kolekce 😵

Jinak taky jsem dost vysoka a hubena zrovna nejsem, jedine dziny, co mi vzdycky perfektne sednou, jsou Levi ( US nastesti levne, tak me tchyne zasobuje)

luucia
16. srp 2008

kitty, tak ted mi manža říká, že kupoval na ebay mikiny Abercrombie za 500kč 😕 , ale jsou to teda ty tenší, bez kožíšku

kitty68
16. srp 2008

no ale trochu je mi lito, ze js si koupila podobnou bundu i tu vesticku s kapuci v bench, zkus se podivat na www.thecult.com

tictac
16. srp 2008

luucia, da se koupit, znama taky se tak obcas natrefila 😉

luucia
16. srp 2008

řekla bych, že všude v cizině se nakupuje líp než tady. Jeudili sme do Londýna, to bylo super!!! Ve Vídni taky dobrý!!! a Itálie taky!!! 😵

tictac
16. srp 2008

myslim, ze Anglie ma prave tu vyhodu, ze se tu da koupit hezke obleceni ve vsech velikostech a za slusnou cenu 😉

kitty68
16. srp 2008

holky zapomente ten link predtim pomotala js to je to www.cult.co.uk 😅

tictac
16. srp 2008

maji tam hezke veci....saticky nadherne, jenze do nich nevlezu, L 12-14 😖

kitty68
16. srp 2008

tady ta, nerikej mi ze tam neni 14 😕

kitty68
16. srp 2008

noja se tam jeste chystam me se strasne libi ty teplaky co tam maji 😅 jsou takove hrube, na zimu ke kocaru 😀

tictac
16. srp 2008

kitty, ty co se mi libily, byly ve velikostech 12-14, a dosti fitted...bych se do nich nenacpala ani nahodou 😀 😀

kitty68
16. srp 2008

si kup stahovaci gatky 😀

ktere to byly?

ja chodim na saty do jane norman, normos high street obchod ale vzdycky tam vyberu

tictac
16. srp 2008

kdybych se stahla cela, tak se nevlezu do niceho 😀 ja za posledni rok strasne pribrala, jsem ted 16, ale uz volnejsi, zase hubnu 😀 tam jich bylo vic, ale moc se mi libily zlute halter neck, tusim s kytkama...

kitty68
16. srp 2008

to zhubnes a pak koupis neboj

😉

ted js tam objevila super halenku ja mam totiz same hadry takove sportovnejsi a 2 saty a nemam zadne smart obleceni, tak se tam zajdu podivat jestli ji maji i v obchode

http://www.cult.co.uk/detail_view.aspx?pid=o5uW...

tictac
16. srp 2008

ta se mi taky libila 😵