Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kristi
29. srp 2008

luuci, jasne....tak ja nevim, co driv...

kalo
29. srp 2008

Holky, já obdivuju ženský v podpatkách 😀 Já s tím kočárem nalítám denně tak 10 km /bydlíme 5km od středu města/. Vloni jsem si vybrala takové ty "polo-koně" a po projití se po krámě jsem usoudila, že musím sáhnout po naprosto rovné podrážce 🙄 Tak jsem si vybrala parádní (v obchodě CCC ), ale bohužel musím mít pohodlné "bačkory"...takových těch promenád bez kočárku je málo 🙂

luucia
29. srp 2008

Já podpatky taky nenosím, kozačky mám takový holiny a sou pohodlný 😵 😵 Když mám někam vylízt v podpatkách, tak se z toho pak měsíc léčím 😝

kalo
29. srp 2008

No tak nějak 😀 😀 Ale přitom je to hezký! Ale kvůli kráse zase až takový masochista nejsem, abych se klátila půl dne v "úzasných" botkách, ve kterých musím myslet na každý krok.... 😵

aponchie
29. srp 2008

puntikate

kristi
29. srp 2008

jo, myslis Mii.....jo, ty jsou bozi 🙂

aponchie
29. srp 2008

ale ty jsi taky mela zelene saty na tom food festaku ne?nebo nekde na fotce jsi sedela s kavou a mela hezke na sobe🙂

kristi
29. srp 2008

cerveno - bily, puntikaty....

noangel
29. srp 2008

kristi mrkni na vagabondy

http://www.vagabond.com/vagabond_product_list.a...

ja mam takovy jezdecky rovny a supr k jeansum

a je fakt ze komu jinymu by mela tahle kombinace sluset nez stihle babe ty ses na to fakt ideal

kristi
29. srp 2008

diky za tip, maji tam ale divny spicky...na me moc kulaty...mrknu nekde v obchode

aponchie
29. srp 2008

vcera u nas otevreli textil KIK znate to nekdo co je to zac vlastne?vim jen z cedulek ,ze to je z nemecka,ale na stitku je jen napsane vyrobene pro GMBH ,ale kde to se nevi ..nicmene maji celkem hezke hadry..sem tam nakoupila uplne moc

kristi
29. srp 2008

KIk - to je to u Kauflandu? ja myslela,ze to jsou cinani

aponchie
29. srp 2008

kristi to nejsou cinani 😅 je to nemeckej diskont asi neco jak lidl a maji i licencni zbozi disney a tak..maji uplne mega krasne bikiny musim ti to vyfotit at mi veris mmt 😀

kristi
29. srp 2008

my tenobchod mame tady kus od baraku, nidky jsem tam nebyla ale nekde jsem cetla, ze meli super oteplovaky na decka, za smesnou cenu

aponchie
29. srp 2008

no to teda jo ja jsem ti nafotila aspon polovinu toho co mam a jako mazec teda..furt lepsi tam neco nez u tamana 🙄 a jako maji i licencni veci disney treba velke hodiny do decaku za 149coz je paradni cena hopsadla pu za 140kc ale zase nektere veci sou predrazene lakadlo proste no..jeste mam hodne tricek v pracce ,ale poslu ti to na mail napis mi email pls.zkusim se jich jeste optat kde se to vyrabi teda...myslim,ze v cine nebo buhvi kde ,ale to mas tezko muj oneill je taky vyrobenej jeden v kalifornii a druhej v bangladesi..decka na to drou vsude stejne 😝

kristi
29. srp 2008

hm, to mas pravdu.....no, tak mi to hod do mailu 😉

aponchie
29. srp 2008

uz se to odeslalo

kalo
29. srp 2008

V KIKu jsem teď byla, když jsem byla v Rakousku...Je to /tam teda/ rozházený, rozhrabaný diskont s absolutně vším (oblečení, prádlo, hračky, domácí potřeby...). A vždycky tam dost nakoupím. Pro malou i věci domů...
...........Ten co je tady jsem ještě nenavštívila /taky je tu u Kauflandu/, ale to bude stopro to samý....

kristi
29. srp 2008

ty jo, to vubec nevypada tak zle...zvlast na ty decka je to super a plavky taky...se tam zajdu podivat. Ponozky jsem kupovala tedka v MS, ale nadherny....

aponchie
29. srp 2008

no ja nevedela co to je,ale uprimne neco nestoji za to,ale uplne sem uchcavala nad nadhernou perovou detskou ruzovou bundou za 250kc 😲 skoda ,ze mala ma 4bundy hned bych ju vzala a mimochodem maji uplne za pakatel ty pogumovane gate s laclem a bundu po 150kc co nepromoknou a zase treba pyzamo a zupany maji drahe .,ja vcera prohlizela ty levne veci jen pac bylo lidi jak hrom,ale dneska jdu vratit jedny plavky pac me moc nesedi a jedno tricko plus tu cernou sukni pac je moc dlouha na me a muzes to vratit prachy ti daji zpet

kristi
29. srp 2008

nase zimnijeste nema, ale videla jsem podobnou jako ta A§F v Zare a by se mi libilo mit stejnou 🙂

nikka.vo
29. srp 2008

Kik je vcelu hadrárna, ale dají se tam vykousnout docela dobrý kousky za super cenu, ale spíš třeba na doma 😉 tepláky za 150kč a tak 😅 , dětské oblečení se mi líbí jen pro holčičky, to mají pěkný, hodně tuničky a tak 😵 , ale pro kluky samé nápisy,nášivky, medvídci a to se mi nelíbí 😅 ale koupila jsem tam Domísovi super podzimní bundu za 290káčé 😎

nikka.vo
29. srp 2008

Jinak s Abercrombie mě to taky zajímá, všechno je to dost uzký a dlouhý... bojim se něco objednat 😒

kristi
29. srp 2008

nikko: ja jsem psala jedny pani, zda by mi na zalohu neposlala vyzkouset od kazdy vel. jedno triko....pac si fakt netroufam

nikka.vo
29. srp 2008

no oni třeba na aukru píšou rozměry, ale stejně... bojim, bojim

kristi
29. srp 2008

si to stejne nedokazes predstavit, kazda jsme jina, jinka to bude sedet

nikka.vo
29. srp 2008

a co Aeropostale, Kristi? To znáš? Ty mají taky pěkný věci a řekla bych, že levnější než Abercrombie 😉

kristi
29. srp 2008

znam, kukala jsem na web...taky moc pekny a o dost levnejsi

nikka.vo
29. srp 2008

Jinak na e-bay.com tě vyjde 3pack pánských triček abercrombie i s poštovným asi 1300,-za tu cenu se třeba na MMB prodává jedno 😝 HNUS! A to je poštovné asi 500,- na tom e-bay ,takže triča vyjdou na pakatel

kristi
29. srp 2008

kdyz ja su tele a neumim to pres ten ebay

cumim na ten Aero a to jsou kua pekny hadry....to se da nejak objednat???